Enea Basket Junior Poznań ponownie najlepszym zespołem w Polsce do lat 19! W rozegranym w Sopocie finale podopieczni Cezarego Kurzawskiego po udanej końcówce czwartej kwarty pokonali WKK Wrocław 83:72 i tym samym obronili wywalczone przed rokiem mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej! W starciu o brąz SKM Zastal Zielona Góra lepszy od Trefla 1LO Sopot. MVP turnieju finałowego został wybrany Jakub Andrzejewski z Enea Basket Junior, który przed rokiem znalazł się w pierwszej piątce.
92
Patryk Rosołowski
WKK Active Hotel Wrocław
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | WKK Active Hotel Wrocław | 34 | 191 | 584:03 | 27 / 54 | 37 / 102 | 64 / 156 | 26 / 33 | 9 | 35 | 44 | 27 | 57 | 29 | 22 | 20 | 1 | 6 | 162 | -131 |
2023/2024 | WKK II Active Hotel Wrocław | 5 | 79 | 129:38 | 10 / 29 | 18 / 41 | 28 / 70 | 5 / 6 | 6 | 13 | 19 | 14 | 14 | 5 | 10 | 7 | 1 | 2 | 67 | 26 |
2022/2023 | WKK II Wrocław | 22 | 296 | 599:23 | 69 / 143 | 44 / 133 | 113 / 276 | 26 / 36 | 15 | 61 | 76 | 67 | 38 | 36 | 40 | 42 | 4 | 5 | 272 | -33 |
2022/2023 | WKK Wrocław | 10 | 114 | 303:02 | 26 / 45 | 17 / 56 | 43 / 101 | 11 / 15 | 12 | 31 | 43 | 45 | 20 | 11 | 18 | 16 | 1 | 2 | 139 | 104 |
2022/2023 | WKK Wrocław | 17 | 54 | 112:30 | 6 / 12 | 13 / 26 | 19 / 38 | 3 / 4 | 1 | 5 | 6 | 4 | 16 | 2 | 6 | 5 | 0 | 2 | 43 | -16 |
2021/2022 | WKK II Wrocław | 23 | 225 | 532:25 | 52 / 126 | 33 / 89 | 85 / 215 | 22 / 31 | 7 | 39 | 46 | 93 | 60 | 34 | 45 | 27 | 1 | 10 | 208 | -85 |
2021/2022 | WKK Wrocław | 7 | 83 | 195:52 | 27 / 62 | 6 / 34 | 33 / 96 | 11 / 15 | 4 | 22 | 26 | 24 | 12 | 18 | 18 | 13 | 0 | 9 | 61 | -40 |
2021/2022 | WKK Wrocław | 3 | 3 | 10:05 | 0 / 0 | 1 / 2 | 1 / 2 | 0 / 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | -10 |
2020/2021 | WKK Wrocław | 8 | 98 | 265:14 | 25 / 56 | 12 / 38 | 37 / 94 | 12 / 16 | 2 | 21 | 23 | 31 | 19 | 16 | 20 | 20 | 0 | 4 | 91 | 60 |
2020/2021 | WKK Wrocław | 4 | 10 | 47:02 | 2 / 5 | 2 / 3 | 4 / 8 | 0 / 0 | 2 | 7 | 9 | 12 | 1 | 1 | 7 | 6 | 0 | 2 | 26 | 21 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | WKK Wrocław | 5 | 74 | 185:22 | 27 / 48 | 4 / 23 | 31 / 71 | 8 / 9 | 5 | 23 | 28 | 19 | 13 | 10 | 16 | 20 | 2 | 2 | 86 | 57 |
2018/2019 | KS Rosa Sport Radom | 3 | 46 | 70:07 | 11 / 31 | 4 / 17 | 15 / 48 | 12 / 17 | 7 | 15 | 22 | 5 | 4 | 11 | 9 | 2 | 1 | 2 | 29 | -35 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | MKS Piotrówka Radom | 10 | 119 | 222:03 | 44 / 107 | 3 / 37 | 47 / 144 | 22 / 39 | 14 | 30 | 44 | 35 | 29 | 33 | 35 | 23 | 2 | 4 | 74 | 120 |
2016/2017 | MKS Piotrówka Radom | 5 | 30 | 87:36 | 11 / 27 | 2 / 11 | 13 / 38 | 2 / 5 | 4 | 10 | 14 | 8 | 8 | 7 | 21 | 10 | 0 | 3 | 13 | 8 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Mazowieckie | 10 | 53 | 168:54 | 15 / 33 | 5 / 18 | 20 / 51 | 8 / 18 | 3 | 21 | 24 | 5 | 22 | 21 | 16 | 19 | 0 | 4 | 44 | 42 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | WKK II Active Hotel Wrocław | 5 | 15.8 | 25:55 | 34.5 | 43.9 | 40.0 | 83.3 | 1.20 | 2.60 | 3.80 | 2.8 | 2.80 | 1.00 | 2.0 | 1.40 | 0.20 | 0.40 | 13.4 | 5.2 |
2023/2024 | WKK Active Hotel Wrocław | 34 | 5.6 | 17:10 | 50.0 | 36.3 | 41.0 | 78.8 | 0.30 | 1.00 | 1.30 | 0.8 | 1.70 | 0.90 | 0.6 | 0.60 | 0.00 | 0.20 | 4.8 | -3.9 |
2022/2023 | WKK II Wrocław | 22 | 13.5 | 27:14 | 48.3 | 33.1 | 40.9 | 72.2 | 0.70 | 2.80 | 3.50 | 3.0 | 1.70 | 1.60 | 1.8 | 1.90 | 0.20 | 0.20 | 12.4 | -1.5 |
2022/2023 | WKK Wrocław | 10 | 11.4 | 30:18 | 57.8 | 30.4 | 42.6 | 73.3 | 1.20 | 3.10 | 4.30 | 4.5 | 2.00 | 1.10 | 1.8 | 1.60 | 0.10 | 0.20 | 13.9 | 10.4 |
2022/2023 | WKK Wrocław | 17 | 3.2 | 06:37 | 50.0 | 50.0 | 50.0 | 75.0 | 0.10 | 0.30 | 0.40 | 0.2 | 0.90 | 0.10 | 0.4 | 0.30 | 0.00 | 0.10 | 2.5 | -0.9 |
2021/2022 | WKK Wrocław | 7 | 11.9 | 27:58 | 43.5 | 17.6 | 34.4 | 73.3 | 0.60 | 3.10 | 3.70 | 3.4 | 1.70 | 2.60 | 2.6 | 1.90 | 0.00 | 1.30 | 8.7 | -5.7 |
2021/2022 | WKK II Wrocław | 23 | 9.8 | 23:08 | 41.3 | 37.1 | 39.5 | 71.0 | 0.30 | 1.70 | 2.00 | 4.0 | 2.60 | 1.50 | 2.0 | 1.20 | 0.00 | 0.40 | 9.0 | -3.7 |
2021/2022 | WKK Wrocław | 3 | 1.0 | 03:21 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 0.30 | 0.30 | 0.70 | 0.3 | 0.00 | 0.00 | 0.7 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | -3.3 |
2020/2021 | WKK Wrocław | 8 | 12.3 | 33:09 | 44.6 | 31.6 | 39.4 | 75.0 | 0.30 | 2.60 | 2.90 | 3.9 | 2.40 | 2.00 | 2.5 | 2.50 | 0.00 | 0.50 | 11.4 | 7.5 |
2020/2021 | WKK Wrocław | 4 | 2.5 | 11:45 | 40.0 | 66.7 | 50.0 | 0.0 | 0.50 | 1.80 | 2.30 | 3.0 | 0.30 | 0.30 | 1.8 | 1.50 | 0.00 | 0.50 | 6.5 | 5.3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | WKK Wrocław | 5 | 14.8 | 37:04 | 56.3 | 17.4 | 43.7 | 88.9 | 1.00 | 4.60 | 5.60 | 3.8 | 2.60 | 2.00 | 3.2 | 4.00 | 0.40 | 0.40 | 17.2 | 11.4 |
2018/2019 | KS Rosa Sport Radom | 3 | 15.3 | 23:22 | 35.5 | 23.5 | 31.3 | 70.6 | 2.30 | 5.00 | 7.30 | 1.7 | 1.30 | 3.70 | 3.0 | 0.70 | 0.30 | 0.70 | 9.7 | -11.7 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | MKS Piotrówka Radom | 10 | 11.9 | 22:12 | 41.1 | 8.1 | 32.6 | 56.4 | 1.40 | 3.00 | 4.40 | 3.5 | 2.90 | 3.30 | 3.5 | 2.30 | 0.20 | 0.40 | 7.4 | 12.0 |
2016/2017 | MKS Piotrówka Radom | 5 | 6.0 | 17:31 | 40.7 | 18.2 | 34.2 | 40.0 | 0.80 | 2.00 | 2.80 | 1.6 | 1.60 | 1.40 | 4.2 | 2.00 | 0.00 | 0.60 | 2.6 | 1.6 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Mazowieckie | 10 | 5.3 | 16:53 | 45.5 | 27.8 | 39.2 | 44.4 | 0.30 | 2.10 | 2.40 | 0.5 | 2.20 | 2.10 | 1.6 | 1.90 | 0.00 | 0.40 | 4.4 | 4.2 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WKK Active Hotel Wrocław (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
14.04.2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) | 103 : 75 P | 5 | 19:44 | 0/3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/7 | 14.3 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -21 | |||||
05.04.2024 | Enea Basket Poznań (d) | 75 : 93 P | 6 | 13:47 | 0/1 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | |||||
27.03.2024 | HydroTruck Radom (w) | 78 : 63 P | 3 | 31:03 | 0/1 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 1/7 | 14.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 1 | |||||
23.03.2024 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (w) | 77 : 50 P | 7 | 24:30 | 1/1 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 2/5 | 40.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | -21 | |||||
20.03.2024 | MKKS Żak Koszalin (d) | 80 : 84 P | 0 | 03:16 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | |||||
17.03.2024 | KKS Polonia Warszawa (d) | 99 : 76 W | 3 | 17:20 | 0/2 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | |||||
13.03.2024 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (w) | 75 : 82 W | 0 | 05:35 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | |||||
03.03.2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 75 : 98 P | 10 | 27:46 | 2/3 | 66.7 | 2/5 | 40.0 | 4/8 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | -14 | |||||
14.02.2024 | AZS AGH Kraków (d) | 96 : 71 W | 11 | 21:53 | 1/2 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 4/6 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 3 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 17 | 11 | |||||
11.02.2024 | WKS Śląsk II Wrocław (d) | 88 : 109 P | 2 | 11:29 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -4 | |||||
07.02.2024 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (w) | 68 : 78 W | 0 | 13:12 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | |||||
31.01.2024 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (d) | 90 : 66 W | 17 | 24:34 | 1/3 | 33.3 | 3/6 | 50.0 | 4/9 | 44.4 | 6/6 | 100.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 18 | 5 | |||||
28.01.2024 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (w) | 84 : 66 P | 3 | 20:43 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -16 | |||||
20.01.2024 | Miasto Szkła Krosno (d) | 71 : 77 P | 6 | 16:15 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | -4 | |||||
17.01.2024 | GKS Tychy (w) | 96 : 93 P | 10 | 25:24 | 1/2 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 3/8 | 37.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | -8 | |||||
13.01.2024 | Decka Pelplin (d) | 68 : 84 P | 11 | 19:03 | 1/2 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 4/6 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | -3 | |||||
06.01.2024 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (w) | 74 : 83 W | 2 | 06:38 | 1/1 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | -7 | |||||
30.12.2023 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) | 62 : 100 P | 8 | 16:44 | 1/2 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | -28 | |||||
23.12.2023 | Enea Basket Poznań (w) | 89 : 77 P | 0 | 04:19 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 | |||||
16.12.2023 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (d) | 84 : 102 P | 0 | 05:07 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | -4 | -2 | |||||
14.12.2023 | KKS Polonia Warszawa (w) | 97 : 77 P | 8 | 28:03 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 3/4 | 75.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | -19 | |||||
02.12.2023 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (d) | 96 : 97 P | 3 | 25:05 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||
26.11.2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 110 : 77 P | 12 | 26:23 | 4/5 | 80.0 | 1/3 | 33.3 | 5/8 | 62.5 | 1/3 | 33.3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 10 | -13 | |||||
19.11.2023 | HydroTruck Radom (d) | 69 : 70 P | 10 | 24:38 | 2/4 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 11 | -2 | |||||
15.11.2023 | MKKS Żak Koszalin (w) | 81 : 73 P | 2 | 05:58 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -3 | |||||
12.11.2023 | AZS AGH Kraków (w) | 85 : 83 P | 10 | 16:30 | 2/2 | 100.0 | 2/5 | 40.0 | 4/7 | 57.1 | 0/2 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10 | 3 | |||||
29.10.2023 | WKS Śląsk II Wrocław (w) | 89 : 70 P | 6 | 19:12 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -16 | |||||
22.10.2023 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) | 64 : 71 P | 3 | 14:50 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | |||||
18.10.2023 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (w) | 89 : 94 W | 2 | 19:06 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | |||||
14.10.2023 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (d) | 75 : 88 P | 5 | 06:52 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 | |||||
11.10.2023 | Miasto Szkła Krosno (w) | 95 : 85 P | 2 | 11:39 | 1/1 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |||||
07.10.2023 | GKS Tychy (d) | 85 : 70 W | 12 | 23:14 | 0/0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 3/3 | 100.0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 11 | |||||
01.10.2023 | Decka Pelplin (w) | 73 : 78 W | 0 | 16:46 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 13 | |||||
23.09.2023 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (d) | 91 : 59 W | 12 | 17:25 | 3/3 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 5/7 | 71.4 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12 | 10 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 31:03 | 27.03.2024 | 1LM | HydroTruck Radom | 78 : 63 | celny rzut za 2 | 4 | 26.11.2023 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 110 : 77 | wykonywany rzut za 2 | 5 | 26.11.2023 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 110 : 77 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 23.03.2024 | 1LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 77 : 50 | celny rzut za 3 | 3 | 14.02.2024 | 1LM | AZS AGH Kraków | 96 : 71 | wykonywany rzut za 3 | 6 | 27.03.2024 | 1LM | HydroTruck Radom | 78 : 63 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 17.03.2024 | 1LM | KKS Polonia Warszawa | 99 : 76 | celny rzut z gry | 5 | 26.11.2023 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 110 : 77 | wykonywany rzut za gry | 9 | 31.01.2024 | 1LM | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 90 : 66 | skuteczność z gry | 100.0000 | 14.10.2023 | 1LM | Górnik Zamek Książ Wałbrzych | 75 : 88 | celny rzut wolny | 6 | 31.01.2024 | 1LM | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 90 : 66 | wykonywany rzut wolny | 6 | 31.01.2024 | 1LM | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 90 : 66 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 14.04.2024 | 1LM | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 103 : 75 | punkty | 17 | 31.01.2024 | 1LM | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 90 : 66 | zbiórki w ataku | 2 | 05.04.2024 | 1LM | Enea Basket Poznań | 75 : 93 | zbiórki w obronie | 4 | 14.02.2024 | 1LM | AZS AGH Kraków | 96 : 71 | zbiórki | 4 | 14.02.2024 | 1LM | AZS AGH Kraków | 96 : 71 | asysty | 3 | 05.04.2024 | 1LM | Enea Basket Poznań | 75 : 93 | faule | 5 | 14.10.2023 | 1LM | Górnik Zamek Książ Wałbrzych | 75 : 88 | faule wymuszone | 3 | 31.01.2024 | 1LM | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 90 : 66 | straty | 3 | 16.12.2023 | 1LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 84 : 102 | przechwyty | 3 | 19.11.2023 | 1LM | HydroTruck Radom | 69 : 70 | bloki | 1 | 14.02.2024 | 1LM | AZS AGH Kraków | 96 : 71 | bloki otrzymane | 1 | 03.03.2024 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 75 : 98 | asysty/straty | 3.0000 | 17.03.2024 | 1LM | KKS Polonia Warszawa | 99 : 76 | przechwyty/straty | 2.0000 | 12.11.2023 | 1LM | AZS AGH Kraków | 85 : 83 | eval | 18 | 31.01.2024 | 1LM | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 90 : 66 | +/- | 13 | 01.10.2023 | 1LM | Decka Pelplin | 73 : 78 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | WKK Wrocław | Juniorzy starsi |
2020/2021 | WKK I Wrocław | Juniorzy |
2020/2021 | WKK Wrocław | 3 liga mężczyzn |
2019/2020 | WKK Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2019/2020 | WKK Wrocław | Kadeci U16 |
2019/2020 | WKK II Wrocław | Juniorzy starsi |
2019/2020 | WKK Wrocław | 3 liga mężczyzn |
2018/2019 | KS Rosa Sport Radom | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | MKS Piotrówka Radom | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2017/2018 | Mazowieckie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2016/2017 | MKS Piotrówka Radom | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2016/2017 | KS Rosa-Sport Radom | 2 Liga Mężczyzn |