Obraz
Grupa B | 20.04.2024 | 16:30
Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów, ul. Krupnicza 8a
Komisarz: Krzysztof Maciejasz Sędziowie: Piotr Czernecki, Filip Ogonowski

WSTK Wschowa

Trener: Mariusz Zgrzebnicki

Trener: Mariusz Zgrzebnicki

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Aleksandra Nowicka 0 09:52 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0         2   2 2 1   0 -11
6 Laura Przybylska 0 19:30 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0   2 2 2 1   3       -2 -2
7 Karina Węcławik 2 19:20 1/2 50.0 0/2 0.0 1/4 25.0 0/5 0.0   6 6   1 4 8   1   -7 -38
8 Martyna Brychcy 5 20:27 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 1/1 100.0 4   4 1   1 2 1     6 -5
9 Maja Popławska 0 19:52 0/6 0.0   0.0 0/6 0.0   0.0   1 1 1 2 1 4 3     -5 -7
10 Zofia Ptak 20 22:07 8/11 72.7 1/3 33.3 9/14 64.3 1/1 100.0   6 6 1 4 2 17 5 3   13 -3
11 Agata Sadowska 2 16:33 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7   0.0 1 3 4       5       -4 -33
13 Hanna Molik 0 09:21 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0         1   2       -4 -16
14 Patrycja Nietyksza 0 14:53 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0   2 2 1 4   6 1   2 -5 -26
15 Julia Szczepaniak 6 23:35 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7 2/2 100.0   6 6 1 1 2 2 1   1 11 -13
16 Julia Michałek 2 19:33 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 1 2 3   2 1 3 2 1   3 -31
17 Gabriela Czubińska 0 04:58   0.0   0.0   0.0   0.0       1       1     2 5
  Drużynowe                     3 7 10       2          
  Suma 37 200:00 15/45 33.3 1/5 20.0 16/50 32.0 4/9 44.4 9 35 44 8 18 11 56 16 6 3 8  

MUKS Bełchatów

Trener: Tomasz Wojciechowski

Trener: Tomasz Wojciechowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2 Nadia Słomian 23 22:03 7/13 53.8 3/3 100.0 10/16 62.5 0/1 0.0 1 3 4 1   2 3 4     22 30
7 Amelia Nieradko 5 14:31 1/3 33.3 0/3 0.0 1/6 16.7 3/6 50.0 3 3 6   1 3 3 3     3 20
8 Amelia Nowak 7 18:51 3/7 42.9 0/1 0.0 3/8 37.5 1/1 100.0 2 2 4 1 1 2 2     2 5 9
10 Zofia Dudzic 10 22:00 4/12 33.3 0/2 0.0 4/14 28.6 2/3 66.7 4 2 6 1 1 3 3 2   1 5 8
15 Laura Wdowiak 0 13:22 0/4 0.0   0.0 0/4 0.0   0.0 2 1 3 1 1 1 4 7   1 3 12
18 Aleksandra Markowiak 5 26:03 2/7 28.6   0.0 2/7 28.6 1/4 25.0 8 4 12 3 2 3   4 1   17 29
21 Julia Janus 2 18:18 1/8 12.5   0.0 1/8 12.5   0.0 2   2   1   2 4   1 -1 4
22 Liliana Rudziejewska 0 08:53   0.0   0.0   0.0   0.0   2 2 1     2       1 11
23 Maria Jasińska 2 12:53 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0   2 2       1 1     4 15
24 Pola Oremus 0 08:58 0/3 0.0 0/2 0.0 0/5 0.0   0.0 1   1 1       1 2   0 13
32 Lena Kubiak 10 17:58 5/15 33.3   0.0 5/15 33.3 0/2 0.0 4 4 8 2 4 3 4 10     14 8
34 Nina Stępnik 9 16:10 3/10 30.0 1/2 50.0 4/12 33.3 0/2 0.0 2   2 1   1 1 4   1 5 21
  Drużynowe                     2 5 7       7          
  Suma 73 200:00 27/83 32.5 4/13 30.8 31/96 32.3 7/19 36.8 31 28 59 12 11 18 32 40 3 6 78