Obraz
Grupa B | 01.06.2023 | 12:30
MOSiR, Radom, ul. Narutowicza 9
Komisarz: Ignacy Suwała Sędziowie: Sebastian Kotowski, Radosław Suwalski

Akademia Koszykówki Komorów

Trener: Radosław Kusy. Asystent: Jakub Woźnica

Trener: Radosław Kusy. Asystent: Jakub Woźnica

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Piotr Oszako 14 26:32 4/12 33.3 2/6 33.3 6/18 33.3 0/2 0.0   2 2 2   1 2 2   1 4 -13
10 Konrad Ramsden 2 21:39 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7 0/2 0.0 3 5 8 4   2 3 2 2 1 8 -13
34 Stanisław Zawarczyński 0 13:28 0/5 0.0   0.0 0/5 0.0   0.0 1 1 2 2   1 2       -3 -7
36 Franciszek Piasecki 9 23:50 4/14 28.6   0.0 4/14 28.6 1/4 25.0 3 11 14 1 4 3 5 1 4   11 -9
40 Ksawery Kurowski 6 18:21 2/7 28.6   0.0 2/7 28.6 2/2 100.0 5 9 14   1 1 5 4   1 14 -11
50 Szymon Samaruk DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
56 Mikołaj Pampuch 3 13:28 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3 1/2 50.0   1 1 1 2 1 1 1     2 -7
71 Tymoteusz Lebiedziński 9 26:32 4/9 44.4   0.0 4/9 44.4 1/2 50.0 2 2 4 1 4 1 3   5 2 10 -13
91 Hubert Karkowski DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
95 Tymoteusz Dudkowski 8 13:28 4/8 50.0   0.0 4/8 50.0   0.0 5   5     1 2 1     8 -7
96 Dominik Makarewicz 1 19:05 0/4 0.0 0/4 0.0 0/8 0.0 1/2 50.0 2 1 3 3 2 1 4 1     -5 -7
99 Hubert Senktas 6 23:37 3/13 23.1 0/2 0.0 3/15 20.0   0.0 4 2 6 2 2   1 3 3   7 -13
  Drużynowe                     7 5 12   1   2          
  Suma 58 200:00 23/81 28.4 2/12 16.7 25/93 26.9 6/16 37.5 32 39 71 16 16 12 30 15 14 5 56  

MKK Pyra Poznań

Trener: Jakub Czwakiel. Asystent: Paulina Drop

Trener: Jakub Czwakiel. Asystent: Paulina Drop

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Alex Wieczorek 0 01:30   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1       1       0 -4
2 Franciszek Bartkowiak 0 10:00   0.0   0.0   0.0   0.0 1   1 1             2 7
3 Platon Nemchenko 0 11:30 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0   1 1 3 1   4 1   1 -1 3
4 Bartłomiej Ślęga 0 01:30   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0                     -1 -4
5 Franciszek Jura 3 27:44   0.0 1/3 33.3 1/3 33.3   0.0   3 3 2 2 1 3 3     6 16
6 Tymon Kasprowicz 1 10:00   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0 1/4 25.0 1   1   1 2   2     0 7
7 Alan Chojnacki 19 28:30 7/18 38.9 0/3 0.0 7/21 33.3 5/9 55.6 8 9 17 4 1 5 7   1 3 16 17
8 Jerzy Jaśkowiak 25 28:30 10/21 47.6   0.0 10/21 47.6 5/8 62.5 2 16 18 2 2 5 4 5 4 4 36 17
9 Michał Szkudlarek 2 22:33 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0   0.0 1 2 3       1 1   2 2 9
10 Kacper Meller 14 27:17 7/17 41.2 0/1 0.0 7/18 38.9   0.0   4 4 3 2 2 2 6   2 14 20
11 Kosma Jaśkowiak 14 19:27 7/12 58.3 0/1 0.0 7/13 53.8   0.0   2 2 3 3   1 3   2 15 9
12 Stanisław Kostrzewa 0 11:30 0/5 0.0   0.0 0/5 0.0   0.0 1   1               -4 3
  Drużynowe                     8 1 9                  
  Suma 78 200:00 32/78 41.0 1/11 9.1 33/89 37.1 11/21 52.4 22 39 61 18 12 15 23 21 5 14 85  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
7, A. Chojnacki, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
71, T. Lebiedziński, przegrany rzut sędziowski
09:56:00
0 : 2
11, K. Jaśkowiak , celny lay-up
09:50:00
 
34, S. Zawarczyński, niecelny z wyskoku za 2
09:44:00
 
11, K. Jaśkowiak , zbiórka w obronie
09:42:00
 
5, F. Jura, strata - złe podanie
09:38:00
 
34, S. Zawarczyński, niecelny lay-up
09:32:00
 
11, K. Jaśkowiak , zbiórka w obronie
09:18:00
 
12, S. Kostrzewa, niecelny z wyskoku za 2
09:13:00
 
71, T. Lebiedziński, zbiórka w obronie
09:00:00
 
strata - błąd 24 sekund
08:34:00
 
7, A. Chojnacki, niecelny z obrotu za 2
08:29:00
 
34, S. Zawarczyński, zbiórka w obronie
08:28:00
 
34, S. Zawarczyński, strata - błąd kozłowania
08:28:00
 
5, F. Jura, przechwyt
08:21:00
 
56, M. Pampuch, faul osobisty
08:21:00
 
6, T. Kasprowicz, faulowany
08:19:00
 
6, T. Kasprowicz, niecelny rzut wolny 1z2
08:19:00
 
6, T. Kasprowicz, niecelny rzut wolny 2z2
08:19:00
 
7, A. Chojnacki, zbiórka w ataku
08:18:00
 
7, A. Chojnacki, niecelny z wyskoku za 2