Obraz
Grupa B | 31.05.2023 | 12:30
MOSiR, Radom, ul. Narutowicza 9
Komisarz: Ignacy Suwała Sędziowie: Sebastian Kotowski, Paweł Nieradko

MKK Pyra Poznań

Trener: Jakub Czwakiel. Asystent: Paulina Drop

Trener: Jakub Czwakiel. Asystent: Paulina Drop

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Alex Wieczorek DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
2 Franciszek Bartkowiak 0 10:00   0.0   0.0   0.0   0.0         1           0 1
3 Platon Nemchenko 3 11:41 1/5 20.0 0/1 0.0 1/6 16.7 1/2 50.0   1 1 4   1         2 -3
4 Bartłomiej Ślęga DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
5 Franciszek Jura 5 19:32 1/1 100.0 1/2 50.0 2/3 66.7   0.0   2 2 3 1 2 6       3 1
6 Tymon Kasprowicz 0 10:00 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 1 2 3 1     1     1 2 -8
7 Alan Chojnacki 28 28:07 13/18 72.2 0/2 0.0 13/20 65.0 2/6 33.3 6 11 17 5 3 5 5   4   38 6
8 Jerzy Jaśkowiak 31 28:33 11/17 64.7   0.0 11/17 64.7 9/16 56.3 3 17 20 2 3 12 5 3 3   41 10
9 Michał Szkudlarek 4 20:44 2/7 28.6   0.0 2/7 28.6   0.0   5 5 1     1     1 4 11
10 Kacper Meller 11 29:09 5/19 26.3 0/1 0.0 5/20 25.0 1/2 50.0 2 3 5 1 4 1 3     2 -2 13
11 Kosma Jaśkowiak 5 24:14 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7 3/4 75.0 3 2 5 2   3 2 1   2 5 -4
12 Stanisław Kostrzewa 0 10:00   0.0   0.0   0.0   0.0       1 1 1 2       -1 -8
  Drużynowe                     3 6 9                  
  Suma 87 192:00 34/74 45.9 1/6 16.7 35/80 43.8 16/30 53.3 18 49 67 20 13 25 25 4 7 6 92  

Twarde Pierniki Toruń

Trener: Michał Gardocki. Asystent: Grzegorz Sowiński

Trener: Michał Gardocki. Asystent: Grzegorz Sowiński

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
6 Adam Sowiński 16 28:17 5/12 41.7 2/8 25.0 7/20 35.0   0.0 2 2 4 1 1 1   3     11 -4
7 Maciej Sączek 0 12:45   0.0   0.0   0.0   0.0   2 2 6 2     3     11 3
8 Szymon Moszczyński 0 08:45 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0   0.0 1 1 2 3 2         1 2 7
10 Oliwier Parulski 6 24:46 3/9 33.3 0/1 0.0 3/10 30.0 0/1 0.0 1 1 2 6 2 1 2 2   2 6 -7
11 Marcin Kokot 2 15:55 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0   4 4 2 4   1 2 2   11 4
12 Tymoteusz Brzezicki 20 27:20 2/7 28.6 4/13 30.8 6/20 30.0 4/8 50.0       3 3 6   5     10 4
15 Antoni Cichal 4 11:55 2/4 50.0 0/2 0.0 2/6 33.3   0.0   6 6   1   2 1 2   7 -2
18 Dominik Meszyński 4 07:26 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7   0.0   1 1   5     1     5 -5
22 Tymon Owedyk 21 29:38 10/23 43.5   0.0 10/23 43.5 1/4 25.0 6 12 18 1 4 5 3 1 2 4 24 -11
30 Maksymilian Gabrych 3 16:19 0/1 0.0 1/5 20.0 1/6 16.7   0.0   3 3 2     1       2 -1
32 Kacper Kmieć 8 13:24 4/5 80.0   0.0 4/5 80.0   0.0 3   3 1 1           11 -3
34 Hubert Kuligowski 0 03:31 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0                     -1 0
  Drużynowe                     3 2 5       2          
  Suma 84 200:00 29/68 42.6 7/30 23.3 36/98 36.7 5/13 38.5 16 34 50 25 25 13 11 18 6 7 99  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
7, A. Chojnacki, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
32, K. Kmieć, przegrany rzut sędziowski
09:54:00
2 : 0
7, A. Chojnacki, celny lay-up
09:54:00
 
12, S. Kostrzewa, asysta
09:42:00
 
11, M. Kokot, strata - złe podanie
09:42:00
 
11, K. Jaśkowiak , przechwyt
09:23:00
 
12, S. Kostrzewa, strata - błąd kozłowania
09:23:00
 
6, A. Sowiński, przechwyt
09:19:00
 
5, F. Jura, faul osobisty
09:19:00
 
6, A. Sowiński, faulowany
09:09:00
 
6, A. Sowiński, niecelny z wyskoku za 2
09:02:00
 
32, K. Kmieć, zbiórka w ataku
09:02:00
2 : 2
32, K. Kmieć, celny lay-up
08:53:00
 
12, S. Kostrzewa, strata - błąd kozłowania
08:53:00
 
7, M. Sączek, przechwyt
08:46:00
2 : 4
32, K. Kmieć, celny lay-up
08:46:00
 
12, T. Brzezicki, asysta
08:33:00
 
11, K. Jaśkowiak , niecelny lay-up
08:27:00
 
11, M. Kokot, zbiórka w obronie
08:24:00
 
6, A. Sowiński, niecelny lay-up
08:21:00
 
6, A. Sowiński, zbiórka w ataku
08:19:00
 
12, T. Brzezicki, niecelny z wysoku za 3
08:14:00
 
6, T. Kasprowicz, zbiórka w obronie
08:05:00
4 : 4