terminarz

Grupa A Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Biofarm Basket Junior Poznań 54 : 66 Asseco Arka Gdynia 08.09.2020 10:00
UKS Regis Wieliczka 56 : 95 Biofarm Basket Junior Poznań 09.09.2020 10:00
Asseco Arka Gdynia 99 : 43 UKS Regis Wieliczka 10.09.2020 10:00
O miejsca 9-12 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Legia Warszawa 70 : 61 KK Wilki Morskie Szczecin 11.09.2020 09:00
UKS Regis Wieliczka 68 : 80 MKS Start SA Lublin 11.09.2020 11:15
Ćwierćfinał Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Asseco Arka Gdynia 86 : 41 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11.09.2020 13:30
Nawrot Śląsk Wrocław 82 : 41 Biofarm Basket Junior Poznań 11.09.2020 15:45
WKK Wrocław 72 : 66 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 11.09.2020 18:00
GTK Gliwice 80 : 63 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 11.09.2020 20:15
O miejsce 11 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
UKS Regis Wieliczka 82 : 88 KK Wilki Morskie Szczecin 12.09.2020 09:00
O miejsce 9 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Legia Warszawa 67 : 71 MKS Start SA Lublin 12.09.2020 11:15
O miejsca 5-8 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 77 : 73 Biofarm Basket Junior Poznań 12.09.2020 13:30
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 68 : 71 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 12.09.2020 15:45
Półfinał Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Asseco Arka Gdynia 43 : 69 Nawrot Śląsk Wrocław 12.09.2020 18:00
WKK Wrocław 53 : 78 GTK Gliwice 12.09.2020 20:15
O miejsce 7 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Biofarm Basket Junior Poznań 75 : 64 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 13.09.2020 09:00
O miejsce 5 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 69 : 62 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 13.09.2020 11:15
O miejsce 3 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Asseco Arka Gdynia 95 : 53 WKK Wrocław 13.09.2020 13:30
O miejsce 1 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Nawrot Śląsk Wrocław 56 : 48 GTK Gliwice 13.09.2020 15:45
Grupa B Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 37 : 81 Nawrot Śląsk Wrocław 08.09.2020 12:30
MKS Start SA Lublin 74 : 83 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 09.09.2020 18:30
Nawrot Śląsk Wrocław 70 : 61 MKS Start SA Lublin 10.09.2020 18:30
O miejsca 9-12 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Legia Warszawa 70 : 61 KK Wilki Morskie Szczecin 11.09.2020 09:00
UKS Regis Wieliczka 68 : 80 MKS Start SA Lublin 11.09.2020 11:15
Ćwierćfinał Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Asseco Arka Gdynia 86 : 41 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11.09.2020 13:30
Nawrot Śląsk Wrocław 82 : 41 Biofarm Basket Junior Poznań 11.09.2020 15:45
WKK Wrocław 72 : 66 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 11.09.2020 18:00
GTK Gliwice 80 : 63 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 11.09.2020 20:15
O miejsce 11 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
UKS Regis Wieliczka 82 : 88 KK Wilki Morskie Szczecin 12.09.2020 09:00
O miejsce 9 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Legia Warszawa 67 : 71 MKS Start SA Lublin 12.09.2020 11:15
O miejsca 5-8 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 77 : 73 Biofarm Basket Junior Poznań 12.09.2020 13:30
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 68 : 71 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 12.09.2020 15:45
Półfinał Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Asseco Arka Gdynia 43 : 69 Nawrot Śląsk Wrocław 12.09.2020 18:00
WKK Wrocław 53 : 78 GTK Gliwice 12.09.2020 20:15
O miejsce 7 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Biofarm Basket Junior Poznań 75 : 64 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 13.09.2020 09:00
O miejsce 5 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 69 : 62 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 13.09.2020 11:15
O miejsce 3 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Asseco Arka Gdynia 95 : 53 WKK Wrocław 13.09.2020 13:30
O miejsce 1 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Nawrot Śląsk Wrocław 56 : 48 GTK Gliwice 13.09.2020 15:45
Grupa C Gospodarz: MKS Start SA Lublin
WKK Wrocław 74 : 59 Legia Warszawa 08.09.2020 16:00
Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 69 : 83 WKK Wrocław 09.09.2020 12:30
Legia Warszawa 58 : 71 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 10.09.2020 12:30
O miejsca 9-12 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Legia Warszawa 70 : 61 KK Wilki Morskie Szczecin 11.09.2020 09:00
UKS Regis Wieliczka 68 : 80 MKS Start SA Lublin 11.09.2020 11:15
Ćwierćfinał Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Asseco Arka Gdynia 86 : 41 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11.09.2020 13:30
Nawrot Śląsk Wrocław 82 : 41 Biofarm Basket Junior Poznań 11.09.2020 15:45
WKK Wrocław 72 : 66 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 11.09.2020 18:00
GTK Gliwice 80 : 63 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 11.09.2020 20:15
O miejsce 11 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
UKS Regis Wieliczka 82 : 88 KK Wilki Morskie Szczecin 12.09.2020 09:00
O miejsce 9 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Legia Warszawa 67 : 71 MKS Start SA Lublin 12.09.2020 11:15
O miejsca 5-8 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 77 : 73 Biofarm Basket Junior Poznań 12.09.2020 13:30
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 68 : 71 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 12.09.2020 15:45
Półfinał Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Asseco Arka Gdynia 43 : 69 Nawrot Śląsk Wrocław 12.09.2020 18:00
WKK Wrocław 53 : 78 GTK Gliwice 12.09.2020 20:15
O miejsce 7 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Biofarm Basket Junior Poznań 75 : 64 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 13.09.2020 09:00
O miejsce 5 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 69 : 62 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 13.09.2020 11:15
O miejsce 3 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Asseco Arka Gdynia 95 : 53 WKK Wrocław 13.09.2020 13:30
O miejsce 1 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Nawrot Śląsk Wrocław 56 : 48 GTK Gliwice 13.09.2020 15:45
Grupa D Gospodarz: MKS Start SA Lublin
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 83 : 43 KK Wilki Morskie Szczecin 08.09.2020 18:30
GTK Gliwice 82 : 63 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 09.09.2020 16:00
KK Wilki Morskie Szczecin 62 : 92 GTK Gliwice 10.09.2020 16:00
O miejsca 9-12 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Legia Warszawa 70 : 61 KK Wilki Morskie Szczecin 11.09.2020 09:00
UKS Regis Wieliczka 68 : 80 MKS Start SA Lublin 11.09.2020 11:15
Ćwierćfinał Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Asseco Arka Gdynia 86 : 41 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11.09.2020 13:30
Nawrot Śląsk Wrocław 82 : 41 Biofarm Basket Junior Poznań 11.09.2020 15:45
WKK Wrocław 72 : 66 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 11.09.2020 18:00
GTK Gliwice 80 : 63 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 11.09.2020 20:15
O miejsce 11 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
UKS Regis Wieliczka 82 : 88 KK Wilki Morskie Szczecin 12.09.2020 09:00
O miejsce 9 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Legia Warszawa 67 : 71 MKS Start SA Lublin 12.09.2020 11:15
O miejsca 5-8 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 77 : 73 Biofarm Basket Junior Poznań 12.09.2020 13:30
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 68 : 71 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 12.09.2020 15:45
Półfinał Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Asseco Arka Gdynia 43 : 69 Nawrot Śląsk Wrocław 12.09.2020 18:00
WKK Wrocław 53 : 78 GTK Gliwice 12.09.2020 20:15
O miejsce 7 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Biofarm Basket Junior Poznań 75 : 64 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 13.09.2020 09:00
O miejsce 5 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 69 : 62 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 13.09.2020 11:15
O miejsce 3 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Asseco Arka Gdynia 95 : 53 WKK Wrocław 13.09.2020 13:30
O miejsce 1 Gospodarz: MKS Start SA Lublin
Nawrot Śląsk Wrocław 56 : 48 GTK Gliwice 13.09.2020 15:45
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę