statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mateusz Żebrok WKK Wrocław 5 100 20.00
2. Błażej Czerniewicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 90 18.00
3. Olaf Perzanowski Asseco Arka Gdynia 5 86 17.20
4. Wiktor Kępka MKS Start SA Lublin 4 82 20.50
5. Kacper Marchewka Nawrot Śląsk Wrocław 5 79 15.80
6. Bartosz Chodukiewicz GTK Gliwice 5 75 15.00
7. Szymon Sobiech Biofarm Basket Junior Poznań 5 75 15.00
8. Maciej Pilski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 74 14.80
9. Tymoteusz Pszczoła MKS Start SA Lublin 4 72 18.00
10. Wiktor Paczkowski KK Wilki Morskie Szczecin 4 69 17.25
11. Marcin Kowalczyk Asseco Arka Gdynia 5 68 13.60
12. Michał Grzesiak MKS Start SA Lublin 4 66 16.50
13. Patrick Benigni Legia Warszawa 4 64 16.00
14. Nataniel Kolasiński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 64 12.80
15. Adam Frąckiewicz Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 4 63 15.75
16. Łukasz Walkowiak Asseco Arka Gdynia 5 57 11.40
17. Mateusz Jakubiak Biofarm Basket Junior Poznań 5 55 11.00
18. Antoni Michalski Asseco Arka Gdynia 5 55 11.00
19. Iwo Maćkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 5 54 10.80
20. Maciej Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 4 54 13.50
21. Dawid Trela GTK Gliwice 5 53 10.60
22. Kacper Gordon Nawrot Śląsk Wrocław 5 52 10.40
23. Mikołaj Adamczak GTK Gliwice 5 52 10.40
24. Mikołaj Włodarczyk WKK Wrocław 5 52 10.40
25. Tomasz Nykaza UKS Regis Wieliczka 4 51 12.75
26. Piotr Jurkowski Asseco Arka Gdynia 5 50 10.00
27. Dawid Pachowicz GTK Gliwice 5 49 9.80
28. Krystian Śnieg UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 49 9.80
29. Łukasz Woźniakiewicz WKK Wrocław 5 49 9.80
30. Ahmed Kadir UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 49 9.80
31. Krystian Okrutny UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 48 9.60
32. Norbert Maciejak GTK Gliwice 5 47 9.40
33. Jan Tomaszewski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 46 9.20
34. Karol Korczyk GTK Gliwice 5 45 9.00
35. Igor Burzyński Biofarm Basket Junior Poznań 5 45 9.00
36. Jan Szumilewicz UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 45 9.00
37. Kacper Skup Legia Warszawa 4 44 11.00
38. Jakub Andrzejewski Biofarm Basket Junior Poznań 5 43 8.60
39. Mateusz Moroń KK Wilki Morskie Szczecin 4 43 10.75
40. Aleksander Wiśniewski KK Wilki Morskie Szczecin 4 41 10.25
41. Aleksander Dziekański Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 40 8.00
42. Mikołaj Styczeń Nawrot Śląsk Wrocław 5 40 8.00
43. Damian Sypniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 38 7.60
44. Szymon Goszczyński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 35 7.00
45. Wojciech Siembiga Nawrot Śląsk Wrocław 5 33 6.60
46. Jakub Janik Legia Warszawa 4 33 8.25
47. Oliwier Wiśniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 32 6.40
48. Jakub Bereszyński Nawrot Śląsk Wrocław 5 32 6.40
49. Patryk Dochniak WKK Wrocław 5 32 6.40
50. Aleksy Janiec Asseco Arka Gdynia 5 31 6.20
51. Miłosz Kicki KK Wilki Morskie Szczecin 4 30 7.50
52. Mikołaj Jamiołkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 30 6.00
53. Jakub Koralewski KK Wilki Morskie Szczecin 4 30 7.50
54. Filip Rerak UKS Regis Wieliczka 3 30 10.00
55. Aleksy Białowąs Legia Warszawa 4 30 7.50
56. Adrian Szajek Biofarm Basket Junior Poznań 5 29 5.80
57. Anton Azimka Nawrot Śląsk Wrocław 4 29 7.25
58. Maksymilian Perzyna UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 28 5.60
59. Piotr Wińkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 28 5.60
60. Krzysztof Cichocki UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 27 5.40
61. Jakub Wasilewski Legia Warszawa 4 27 6.75
62. Piotr Rejowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 26 6.50
63. Maksymilian Estkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 26 5.20
64. Jan Wachowicz MKS Start SA Lublin 4 25 6.25
65. Mateusz Przęczek UKS Regis Wieliczka 4 25 6.25
66. Damian Mijalski WKK Wrocław 5 25 5.00
67. Konrad Batko Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 24 4.80
68. Patryk Kordowiecki Legia Warszawa 4 23 5.75
69. Radosław Weselski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 23 4.60
70. Zbigniew Stasieńko WKK Wrocław 5 23 4.60
71. Filip Dominiak Nawrot Śląsk Wrocław 5 23 4.60
72. Kamil Kubiak WKK Wrocław 5 22 4.40
73. Michał Przyludzki Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 22 4.40
74. Szymon Zalewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 20 4.00
75. Wiktor Kania Nawrot Śląsk Wrocław 5 19 3.80
76. Karol Lebiedziński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 19 3.80
77. Jakub Dyngosz UKS Regis Wieliczka 4 19 4.75
78. Jakub Siedlikowski Legia Warszawa 4 19 4.75
79. Łukasz Grodzki Biofarm Basket Junior Poznań 5 18 3.60
80. Maksymilian Formella Asseco Arka Gdynia 5 18 3.60
81. Dawid Adamski KK Wilki Morskie Szczecin 4 18 4.50
82. Jakub Kawalec UKS Regis Wieliczka 4 17 4.25
83. Zbigniew Drzewiecki GTK Gliwice 3 17 5.67
84. Sebastian Ferenczak UKS Regis Wieliczka 4 17 4.25
85. Michał Pałubicki Asseco Arka Gdynia 5 16 3.20
86. Michał Mindowicz Nawrot Śląsk Wrocław 5 15 3.00
87. Paweł Staszelis UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 15 3.00
88. Maciej Kołaczkowski UKS Regis Wieliczka 2 13 6.50
89. Maciej Łatka GTK Gliwice 4 13 3.25
90. Kacper Burakiewicz Nawrot Śląsk Wrocław 5 13 2.60
91. Michał Podulka GTK Gliwice 5 12 2.40
92. Kacper Świtacz MKS Start SA Lublin 4 12 3.00
93. Mikołaj Wojciechowski Nawrot Śląsk Wrocław 4 12 3.00
94. Jakub Śliwiński Legia Warszawa 4 12 3.00
95. Andrii Cherepanov MKS Start SA Lublin 4 11 2.75
96. Mikołaj Mazanek GTK Gliwice 4 11 2.75
97. Mateusz Głodek Nawrot Śląsk Wrocław 5 11 2.20
98. Mateusz Koszal KK Wilki Morskie Szczecin 4 10 2.50
99. Maciej Dybała UKS Regis Wieliczka 4 9 2.25
100. Paweł Pietryk WKK Wrocław 5 9 1.80
101. Bartosz Prokopowicz Asseco Arka Gdynia 5 8 1.60
102. Adam Świerzyński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 8 2.00
103. Jan Jakubiak Biofarm Basket Junior Poznań 5 8 1.60
104. Błażej Sulej Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 7 1.40
105. Adam Dudziak MKS Start SA Lublin 4 7 1.75
106. Bartosz Tyburek MKS Start SA Lublin 4 6 1.50
107. Mateusz Staniczek GTK Gliwice 5 6 1.20
108. Nikodem Suski WKK Wrocław 4 6 1.50
109. Eryk Wylegała Biofarm Basket Junior Poznań 3 6 2.00
110. Maksym Gerszkow KK Wilki Morskie Szczecin 4 6 1.50
111. Dominik Grochowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 6 2.00
112. Mikołaj Rafa KK Wilki Morskie Szczecin 4 5 1.25
113. Szymon Kilian WKK Wrocław 5 5 1.00
114. Wojciech Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 4 5 1.25
115. Patryk Matera Biofarm Basket Junior Poznań 5 5 1.00
116. Jan Pisarski UKS Regis Wieliczka 2 5 2.50
117. Bartłomiej Łokas UKS Regis Wieliczka 4 4 1.00
118. Wojciech Lewandowski MKS Start SA Lublin 2 4 2.00
119. Kacper Szewczyk UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 3 0.60
120. Jakub Sucharski KK Wilki Morskie Szczecin 4 2 0.50
121. Jakub Sarna Legia Warszawa 3 2 0.67
122. Michał Głąb MKS Start SA Lublin 2 1 0.50
123. Jan Ludwicki Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 4 0 0.00
124. Szymon Białek KK Wilki Morskie Szczecin 3 0 0.00
125. Kacper Kaźmierczak UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 0 0.00
126. Jakub Tarach Legia Warszawa 2 0 0.00
127. Kacper Smagur UKS Regis Wieliczka 3 0 0.00
128. Michał Kłaput UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę