terminarz
Grupa I | Gospodarz: MKKS Żak Koszalin | |
Trefl Sopot SA | 112 : 60 | SKM Zastal Zielona Góra |
10.02.2017 16:00 | Hala Gwardii, Koszalin | ||
KKS Pro-Basket Kutno | 95 : 78 | MKKS Żak Koszalin |
10.02.2017 18:00 | Hala Gwardii, Koszalin | ||
SKM Zastal Zielona Góra | 77 : 59 | MKKS Żak Koszalin |
11.02.2017 15:00 | Hala Gwardii, Koszalin | ||
Trefl Sopot SA | 92 : 78 | KKS Pro-Basket Kutno |
11.02.2017 17:00 | Hala Gwardii, Koszalin | ||
KKS Pro-Basket Kutno | 76 : 68 | SKM Zastal Zielona Góra |
12.02.2017 10:00 | Hala Gwardii, Koszalin | ||
MKKS Żak Koszalin | 48 : 120 | Trefl Sopot SA |
12.02.2017 12:00 | Hala Gwardii, Koszalin |
Grupa II | Gospodarz: UKS GIM 92 Ursynów Warszawa | |
Biofarm Basket Junior Poznań | 104 : 60 | STK Czarni Perla Słupsk |
10.02.2017 17:30 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
MKS Dąbrowa Górnicza | 37 : 72 | UKS GIM 92 Ursynów Warszawa |
10.02.2017 19:45 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
Biofarm Basket Junior Poznań | 83 : 48 | MKS Dąbrowa Górnicza |
11.02.2017 11:30 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
STK Czarni Perla Słupsk | 63 : 84 | UKS GIM 92 Ursynów Warszawa |
11.02.2017 13:45 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
MKS Dąbrowa Górnicza | 77 : 81 | STK Czarni Perla Słupsk |
12.02.2017 11:45 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
UKS GIM 92 Ursynów Warszawa | 72 : 77 | Biofarm Basket Junior Poznań |
12.02.2017 14:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
Grupa III | Gospodarz: WKK Wrocław | |
WKK Wrocław | 112 : 56 | Legia Warszawa |
10.02.2017 15:00 | WKK Sport Center, Wrocław | ||
Asseco Gdynia | 81 : 69 | TS Wisła Kraków |
10.02.2017 17:30 | WKK Sport Center, Wrocław | ||
WKK Wrocław | 66 : 50 | Asseco Gdynia |
11.02.2017 10:00 | WKK Sport Center, Wrocław | ||
Legia Warszawa | 64 : 69 | TS Wisła Kraków |
11.02.2017 12:30 | WKK Sport Center, Wrocław | ||
Asseco Gdynia | 110 : 55 | Legia Warszawa |
12.02.2017 10:00 | WKK Sport Center, Wrocław | ||
TS Wisła Kraków | 56 : 82 | WKK Wrocław |
12.02.2017 12:30 | WKK Sport Center, Wrocław |
Grupa IV | Gospodarz: KS Rosa-Sport Radom | |
KS Rosa-Sport Radom | 75 : 50 | KK UR Kraków |
10.02.2017 14:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Exact Systems Śląsk Wrocław | 87 : 49 | TKM Włocławek |
10.02.2017 16:15 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
KS Rosa-Sport Radom | 45 : 78 | Exact Systems Śląsk Wrocław |
11.02.2017 16:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
KK UR Kraków | 63 : 64 | TKM Włocławek |
11.02.2017 18:15 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Exact Systems Śląsk Wrocław | 88 : 44 | KK UR Kraków |
12.02.2017 10:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
TKM Włocławek | 66 : 74 | KS Rosa-Sport Radom |
12.02.2017 12:15 | Hala Sportowa ZSB, Radom |