Reprezentacja Wielkopolski okazała się najlepsza w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży dziewcząt. W rozegranym w Łańcucie finale zespół Tomasza Pochylskiego i Katarzyny Motyl pokonał Dolnośląskie 77:54. Trzecie miejsce zajęła drużyna Łódzkiego. MVP turnieju finałowego została Maria Wróbel z Wielkopolski.
26
Maria Wróbel
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 10 | 199 | 264:06 | 76 / 120 | 5 / 30 | 81 / 150 | 32 / 54 | 21 | 37 | 58 | 21 | 30 | 35 | 32 | 35 | 14 | 4 | 204 | 176 |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 7 | 23 | 58:26 | 9 / 19 | 1 / 4 | 10 / 23 | 2 / 6 | 10 | 7 | 17 | 1 | 8 | 3 | 5 | 4 | 1 | 2 | 24 | -9 |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 3 | 0 | 02:42 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
2022/2023 | Wielkopolskie | 9 | 92 | 191:40 | 33 / 62 | 2 / 12 | 35 / 74 | 20 / 31 | 27 | 43 | 70 | 15 | 7 | 20 | 23 | 15 | 13 | 3 | 132 | 154 |
2021/2022 | MKS MOS Konin | 10 | 206 | 262:27 | 83 / 150 | 5 / 30 | 88 / 180 | 25 / 58 | 34 | 77 | 111 | 14 | 15 | 46 | 41 | 15 | 20 | 2 | 200 | 44 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 10 | 19.9 | 26:24 | 63.3 | 16.7 | 54.0 | 59.3 | 2.10 | 3.70 | 5.80 | 2.1 | 3.00 | 3.50 | 3.2 | 3.50 | 1.40 | 0.40 | 20.4 | 17.6 |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 7 | 3.3 | 08:20 | 47.4 | 25.0 | 43.5 | 33.3 | 1.40 | 1.00 | 2.40 | 0.1 | 1.10 | 0.40 | 0.7 | 0.60 | 0.10 | 0.30 | 3.4 | -1.3 |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 3 | 0.0 | 00:54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.30 | 0.00 | 0.30 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 0.7 | 0.3 |
2022/2023 | Wielkopolskie | 9 | 10.2 | 21:17 | 53.2 | 16.7 | 47.3 | 64.5 | 3.00 | 4.80 | 7.80 | 1.7 | 0.80 | 2.20 | 2.6 | 1.70 | 1.40 | 0.30 | 14.7 | 17.1 |
2021/2022 | MKS MOS Konin | 10 | 20.6 | 26:14 | 55.3 | 16.7 | 48.9 | 43.1 | 3.40 | 7.70 | 11.10 | 1.4 | 1.50 | 4.60 | 4.1 | 1.50 | 2.00 | 0.20 | 20.0 | 4.4 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | Quay MUKS Poznań (d) | 72 : 57 W | 1 | 02:06 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | -3 | |||||
11.02.2024 | 1KS Ślęza Inplag Wrocław (d) | 79 : 33 W | 2 | 14:09 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||||
10.02.2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski (w) | 49 : 70 W | 2 | 07:59 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | -6 | |||||
15.10.2023 | GTK VBW Gdynia (w) | 39 : 76 W | 4 | 04:01 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | |||||
14.10.2023 | Wisła CanPack Kraków (d) | 71 : 59 W | 4 | 06:10 | 2/3 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | |||||
14.10.2023 | Lider Biofarm Swarzędz (d) | 84 : 48 W | 8 | 17:37 | 2/4 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 4 | 3 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12 | 3 | |||||
13.10.2023 | Zagłębie Sosnowiec (w) | 60 : 71 W | 2 | 06:24 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | -10 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 17:37 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | celny rzut za 2 | 2 | 15.10.2023 | CLJK | GTK VBW Gdynia | 39 : 76 | wykonywany rzut za 2 | 4 | 15.10.2023 | CLJK | GTK VBW Gdynia | 39 : 76 | skuteczność za 2 | 66.7000 | 14.10.2023 | CLJK | Wisła CanPack Kraków | 71 : 59 | celny rzut za 3 | 1 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | wykonywany rzut za 3 | 2 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | skuteczność za 3 | 50.0000 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | celny rzut z gry | 3 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | wykonywany rzut za gry | 6 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | skuteczność z gry | 50.0000 | 11.02.2024 | CLJK | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 79 : 33 | celny rzut wolny | 1 | 23.03.2024 | CLJK | Quay MUKS Poznań | 72 : 57 | wykonywany rzut wolny | 4 | 23.03.2024 | CLJK | Quay MUKS Poznań | 72 : 57 | skuteczność za 1 | 50.0000 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | punkty | 8 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | zbiórki w ataku | 4 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | zbiórki w obronie | 3 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | zbiórki | 7 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | asysty | 1 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | faule | 2 | 14.10.2023 | CLJK | Wisła CanPack Kraków | 71 : 59 | faule wymuszone | 2 | 23.03.2024 | CLJK | Quay MUKS Poznań | 72 : 57 | straty | 2 | 10.02.2024 | CLJK | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 49 : 70 | przechwyty | 2 | 10.02.2024 | CLJK | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 49 : 70 | bloki | 1 | 10.02.2024 | CLJK | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 49 : 70 | bloki otrzymane | 1 | 10.02.2024 | CLJK | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 49 : 70 | asysty/straty | 1.0000 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | przechwyty/straty | 1.0000 | 10.02.2024 | CLJK | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 49 : 70 | eval | 12 | 14.10.2023 | CLJK | Lider Biofarm Swarzędz | 84 : 48 | +/- | 6 | 15.10.2023 | CLJK | GTK VBW Gdynia | 39 : 76 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Mistrzostwa Polski Kobiet U17 |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Mistrzostwa Polski Kobiet U15 |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Strefa U15K |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Centralna Liga Juniorek |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Liga Juniorek Młodszych U16K |
2023/2024 | Enea AZS II Szkoła Gortata Poznań | Liga Juniorek U17K |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Liga Kadetek U15K |
2022/2023 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2022/2023 | MKS MOS Konin | Liga Kadetek U15K |
2022/2023 | MKS MOS Konin | Liga Kadetek Młodszych U14K |
2021/2022 | MKS MOS Konin | Mistrzostwa Polski Kobiet U13 |
2021/2022 | MKS MOS Konin | Strefa U13K |
2021/2022 | MKS MOS Konin | Liga Kadetek U15K |
2021/2022 | MKS MOS Konin | Liga Młodziczek Starszych U13K |
2020/2021 | MKS MOS Konin | Liga Kadetek Młodszych U14K |
2020/2021 | MKS MOS Konin | Liga Młodziczek Młodszych U12K |
2020/2021 | MKS MOS Konin | Liga Młodziczek Starszych U13K |
2019/2020 | MKS MOS Konin | Liga Żaczek U11K |
2019/2020 | MKS MOS Konin | Liga Młodziczek Młodszych U12K |
2018/2019 | MKS MOS KONIN | Liga Żaczek U11K |