PGE GiEK Turów Zgorzelec na finiszu rundy zasadniczej wygrało zmagania w grupie D 2 Ligi Mężczyzn. W bardzo wyrównanym głosowaniu trenerów na MVP ostatecznie triumfował koszykarz klubu z przygranicznego miasta Kamil Zywert. Wśród szkoleniowców bezkonkurencyjny okazał się Rafał Niesobski, opiekun PGE GiEK Turowa.
87
Maciej Leszczyński
ŁKS Coolpack Łódź
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | ŁKS Coolpack Łódź | 36 | 308 | 722:57 | 67 / 129 | 38 / 148 | 105 / 277 | 60 / 81 | 17 | 138 | 155 | 154 | 56 | 74 | 77 | 54 | 7 | 13 | 408 | 497 |
2022/2023 | BC Swiss Krono Żary | 31 | 601 | 1064:43 | 107 / 201 | 95 / 268 | 202 / 469 | 102 / 149 | 35 | 181 | 216 | 250 | 58 | 138 | 126 | 61 | 4 | 10 | 692 | 28 |
2021/2022 | BC Swiss Krono Żary | 30 | 518 | 1024:00 | 94 / 182 | 83 / 262 | 177 / 444 | 81 / 107 | 23 | 178 | 201 | 173 | 66 | 104 | 88 | 73 | 9 | 8 | 593 | 15 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | KS Księżak Łowicz | 17 | 127 | 358:41 | 29 / 46 | 19 / 49 | 48 / 95 | 12 / 17 | 5 | 36 | 41 | 61 | 37 | 22 | 32 | 11 | 1 | 4 | 157 | 57 |
2019/2020 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 22 | 120 | 299:08 | 33 / 50 | 8 / 33 | 41 / 83 | 30 / 43 | 13 | 26 | 39 | 44 | 33 | 44 | 26 | 11 | 2 | 4 | 135 | -35 |
2016/2017 | Biofarm Basket Poznań | 3 | 11 | 37:25 | 1 / 5 | 3 / 6 | 4 / 11 | 0 / 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 |
2015/2016 | Biofarm Basket Poznań | 1 | 0 | 01:28 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Arka AMW II Gdynia | 11 | 156 | 316:59 | 32 / 50 | 21 / 71 | 53 / 121 | 29 / 41 | 5 | 48 | 53 | 60 | 27 | 41 | 25 | 18 | 3 | 4 | 185 | 33 |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 18 | 170 | 364:35 | 51 / 81 | 11 / 47 | 62 / 128 | 35 / 48 | 12 | 58 | 70 | 46 | 34 | 46 | 28 | 20 | 3 | 2 | 202 | 88 |
2016/2017 | Biofarm Basket Suchy Las | 21 | 264 | 618:42 | 81 / 161 | 18 / 65 | 99 / 226 | 48 / 67 | 20 | 78 | 98 | 67 | 41 | 74 | 59 | 40 | 4 | 11 | 268 | -99 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | 8 | 114 | 212:26 | 25 / 55 | 16 / 48 | 41 / 103 | 16 / 23 | 8 | 34 | 42 | 36 | 10 | 29 | 11 | 17 | 3 | 3 | 132 | 136 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 6 | 100 | 160:28 | 28 / 55 | 9 / 34 | 37 / 89 | 17 / 26 | 6 | 35 | 41 | 16 | 14 | 27 | 14 | 14 | 2 | 3 | 98 | 73 |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 8 | 29 | 105:33 | 8 / 16 | 1 / 7 | 9 / 23 | 10 / 17 | 2 | 9 | 11 | 12 | 10 | 16 | 13 | 11 | 2 | 1 | 31 | 13 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 39 | 96:17 | 13 / 22 | 3 / 13 | 16 / 35 | 4 / 6 | 6 | 11 | 17 | 9 | 9 | 10 | 14 | 10 | 0 | 2 | 40 | -2 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Arka Gdynia | 5 | 7 | 26:21 | 0 / 2 | 1 / 5 | 1 / 7 | 4 / 8 | 0 | 4 | 4 | 2 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -9 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 4 | 4 | 05:41 | 1 / 1 | 0 / 0 | 1 / 1 | 2 / 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | -7 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco Gdynia | 1 | 2 | 00:47 | 1 / 1 | 0 / 1 | 1 / 2 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 95 | 213:29 | 27 / 67 | 11 / 35 | 38 / 102 | 8 / 13 | 8 | 50 | 58 | 31 | 12 | 20 | 28 | 12 | 3 | 4 | 102 | 44 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 63 | 196:12 | 13 / 41 | 8 / 33 | 21 / 74 | 13 / 24 | 6 | 24 | 30 | 28 | 16 | 23 | 23 | 16 | 1 | 2 | 51 | 69 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | UKS Chromik Żary | 7 | 125 | 221:14 | 39 / 73 | 8 / 20 | 47 / 93 | 23 / 32 | 6 | 32 | 38 | 45 | 17 | 37 | 24 | 17 | 2 | 4 | 148 | 210 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Lubuskie | 8 | 94 | 204:58 | 29 / 50 | 5 / 26 | 34 / 76 | 21 / 31 | 10 | 26 | 36 | 28 | 17 | 29 | 24 | 21 | 3 | 3 | 106 | 112 |
2012/2013 | Lubuskie | 3 | 8 | 38:32 | 4 / 5 | 0 / 1 | 4 / 6 | 0 / 0 | 0 | 4 | 4 | 3 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 22 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | UKS Chromik Żary | 11 | 233 | 280:49 | 75 / 135 | 4 / 13 | 79 / 148 | 71 / 89 | 20 | 55 | 75 | 39 | 22 | 69 | 29 | 30 | 4 | 17 | 265 | 204 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | ŁKS Coolpack Łódź | 36 | 8.6 | 20:04 | 51.9 | 25.7 | 37.9 | 74.1 | 0.50 | 3.80 | 4.30 | 4.3 | 1.60 | 2.10 | 2.1 | 1.50 | 0.20 | 0.40 | 11.3 | 13.8 |
2022/2023 | BC Swiss Krono Żary | 31 | 19.4 | 34:20 | 53.2 | 35.4 | 43.1 | 68.5 | 1.10 | 5.80 | 7.00 | 8.1 | 1.90 | 4.50 | 4.1 | 2.00 | 0.10 | 0.30 | 22.3 | 0.9 |
2021/2022 | BC Swiss Krono Żary | 30 | 17.3 | 34:08 | 51.6 | 31.7 | 39.9 | 75.7 | 0.80 | 5.90 | 6.70 | 5.8 | 2.20 | 3.50 | 2.9 | 2.40 | 0.30 | 0.30 | 19.8 | 0.5 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | KS Księżak Łowicz | 17 | 7.5 | 21:05 | 63.0 | 38.8 | 50.5 | 70.6 | 0.30 | 2.10 | 2.40 | 3.6 | 2.20 | 1.30 | 1.9 | 0.60 | 0.10 | 0.20 | 9.2 | 3.4 |
2019/2020 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 22 | 5.5 | 13:35 | 66.0 | 24.2 | 49.4 | 69.8 | 0.60 | 1.20 | 1.80 | 2.0 | 1.50 | 2.00 | 1.2 | 0.50 | 0.10 | 0.20 | 6.1 | -1.6 |
2016/2017 | Biofarm Basket Poznań | 3 | 3.7 | 12:28 | 20.0 | 50.0 | 36.4 | 0.0 | 0.30 | 0.70 | 1.00 | 1.0 | 1.00 | 0.70 | 2.0 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 1.7 | 0.0 |
2015/2016 | Biofarm Basket Poznań | 1 | 0.0 | 01:28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -4.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | 8 | 14.3 | 26:33 | 45.5 | 33.3 | 39.8 | 69.6 | 1.00 | 4.30 | 5.30 | 4.5 | 1.30 | 3.60 | 1.4 | 2.10 | 0.40 | 0.40 | 16.5 | 17.0 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 6 | 16.7 | 26:44 | 50.9 | 26.5 | 41.6 | 65.4 | 1.00 | 5.80 | 6.80 | 2.7 | 2.30 | 4.50 | 2.3 | 2.30 | 0.30 | 0.50 | 16.3 | 12.2 |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 8 | 3.6 | 13:11 | 50.0 | 14.3 | 39.1 | 58.8 | 0.30 | 1.10 | 1.40 | 1.5 | 1.30 | 2.00 | 1.6 | 1.40 | 0.30 | 0.10 | 3.9 | 1.6 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 5.6 | 13:45 | 59.1 | 23.1 | 45.7 | 66.7 | 0.90 | 1.60 | 2.40 | 1.3 | 1.30 | 1.40 | 2.0 | 1.40 | 0.00 | 0.30 | 5.7 | -0.3 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Arka AMW II Gdynia | 11 | 14.2 | 28:49 | 64.0 | 29.6 | 43.8 | 70.7 | 0.50 | 4.40 | 4.80 | 5.5 | 2.50 | 3.70 | 2.3 | 1.60 | 0.30 | 0.40 | 16.8 | 3.0 |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 18 | 9.4 | 20:15 | 63.0 | 23.4 | 48.4 | 72.9 | 0.70 | 3.20 | 3.90 | 2.6 | 1.90 | 2.60 | 1.6 | 1.10 | 0.20 | 0.10 | 11.2 | 4.9 |
2016/2017 | Biofarm Basket Suchy Las | 21 | 12.6 | 29:27 | 50.3 | 27.7 | 43.8 | 71.6 | 1.00 | 3.70 | 4.70 | 3.2 | 2.00 | 3.50 | 2.8 | 1.90 | 0.20 | 0.50 | 12.8 | -4.7 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Arka Gdynia | 5 | 1.4 | 05:16 | 0.0 | 20.0 | 14.3 | 50.0 | 0.00 | 0.80 | 0.80 | 0.4 | 0.60 | 1.20 | 0.4 | 0.00 | 0.00 | 0.20 | 0.2 | -1.8 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 4 | 1.0 | 01:25 | 100.0 | 0.0 | 100.0 | 100.0 | 0.00 | 0.30 | 0.30 | 0.3 | 0.00 | 0.30 | 0.3 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 1.5 | -1.8 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco Gdynia | 1 | 2.0 | 00:47 | 100.0 | 0.0 | 50.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | -3.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 13.6 | 30:29 | 40.3 | 31.4 | 37.3 | 61.5 | 1.10 | 7.10 | 8.30 | 4.4 | 1.70 | 2.90 | 4.0 | 1.70 | 0.40 | 0.60 | 14.6 | 6.3 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 9.0 | 28:01 | 31.7 | 24.2 | 28.4 | 54.2 | 0.90 | 3.40 | 4.30 | 4.0 | 2.30 | 3.30 | 3.3 | 2.30 | 0.10 | 0.30 | 7.3 | 9.9 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | UKS Chromik Żary | 7 | 17.9 | 31:36 | 53.4 | 40.0 | 50.5 | 71.9 | 0.90 | 4.60 | 5.40 | 6.4 | 2.40 | 5.30 | 3.4 | 2.40 | 0.30 | 0.60 | 21.1 | 30.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Lubuskie | 8 | 11.8 | 25:37 | 58.0 | 19.2 | 44.7 | 67.7 | 1.30 | 3.30 | 4.50 | 3.5 | 2.10 | 3.60 | 3.0 | 2.60 | 0.40 | 0.40 | 13.3 | 14.0 |
2012/2013 | Lubuskie | 3 | 2.7 | 12:50 | 80.0 | 0.0 | 66.7 | 0.0 | 0.00 | 1.30 | 1.30 | 1.0 | 0.70 | 0.00 | 1.3 | 1.00 | 0.30 | 0.00 | 4.3 | 7.3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | UKS Chromik Żary | 11 | 21.2 | 25:31 | 55.6 | 30.8 | 53.4 | 79.8 | 1.80 | 5.00 | 6.80 | 3.5 | 2.00 | 6.30 | 2.6 | 2.70 | 0.40 | 1.50 | 24.1 | 18.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ŁKS Coolpack Łódź (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 104 : 77 P | 3 | 10:25 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -14 | |||||
15.05.2024 | OPTeam Resovia Rzeszów (d) | 99 : 56 W | 9 | 20:07 | 1/2 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 3/5 | 60.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 6 | 8 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 29 | |||||
11.05.2024 | OPTeam Resovia Rzeszów (w) | 89 : 82 P | 0 | 05:54 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -2 | |||||
04.05.2024 | OPTeam Resovia Rzeszów (d) | 85 : 83 W | 1 | 03:45 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | -2 | -12 | |||||
27.04.2024 | Enea Żubry Chorten Białystok (w) | 67 : 82 W | 10 | 17:21 | 2/3 | 66.7 | 2/4 | 50.0 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | -3 | |||||
20.04.2024 | Enea Żubry Chorten Białystok (d) | 98 : 71 W | 11 | 14:43 | 0/1 | 0.0 | 3/3 | 100.0 | 3/4 | 75.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 | 18 | |||||
13.04.2024 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 62 : 91 W | 5 | 17:32 | 1/2 | 50.0 | 1/6 | 16.7 | 2/8 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 7 | 7 | 6 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 12 | 21 | |||||
06.04.2024 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 107 : 80 W | 2 | 13:57 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/1 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | |||||
03.04.2024 | AMW Flota Gdynia (d) | 88 : 67 W | 9 | 16:26 | 3/3 | 100.0 | 1/6 | 16.7 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 12 | 5 | |||||
27.03.2024 | AMW Flota Gdynia (w) | 67 : 104 W | 2 | 14:18 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | 14 | |||||
23.03.2024 | Energa GAK Gdynia (d) | 94 : 27 W | 8 | 15:01 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 6 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 18 | 21 | |||||
17.03.2024 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 72 : 86 W | 7 | 17:37 | 2/3 | 66.7 | 1/4 | 25.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8 | 1 | |||||
16.03.2024 | AMW Flota Gdynia (w) | 35 : 86 W | 13 | 20:56 | 4/4 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 5/7 | 71.4 | 2/2 | 100.0 | 2 | 5 | 7 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 25 | 34 | |||||
12.03.2024 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 87 : 76 W | 2 | 14:57 | 1/1 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 9 | |||||
24.02.2024 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 105 : 61 W | 2 | 14:26 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 22 | |||||
14.02.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 70 : 80 W | 0 | 10:52 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | |||||
10.02.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 66 : 100 W | 3 | 15:32 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||||
04.02.2024 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 93 : 66 W | 5 | 17:46 | 1/3 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 19 | |||||
31.01.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) | 60 : 108 W | 8 | 25:44 | 2/6 | 33.3 | 0/3 | 0.0 | 2/9 | 22.2 | 4/4 | 100.0 | 0 | 5 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 33 | |||||
27.01.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 64 : 102 W | 4 | 26:14 | 2/5 | 40.0 | 0/4 | 0.0 | 2/9 | 22.2 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 21 | |||||
20.01.2024 | PGE Spójnia II Stargard (d) | 91 : 54 W | 6 | 22:55 | 2/4 | 50.0 | 0/4 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 2/3 | 66.7 | 0 | 4 | 4 | 7 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 12 | 29 | |||||
17.01.2024 | PKK 99 Pabianice (w) | 61 : 73 W | 1 | 21:09 | 0/5 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/9 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | -2 | -9 | |||||
13.01.2024 | AZS UMK Transbruk Toruń (d) | 110 : 75 W | 16 | 29:41 | 5/5 | 100.0 | 2/6 | 33.3 | 7/11 | 63.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 8 | 8 | 8 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 26 | 29 | |||||
07.01.2024 | Wiara Lecha Poznań (w) | 84 : 92 W | 8 | 31:11 | 2/6 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 3/9 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 0 | 6 | 6 | 6 | 3 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 8 | 11 | |||||
09.12.2023 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 96 : 68 W | 19 | 34:53 | 6/10 | 60.0 | 2/6 | 33.3 | 8/16 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 1 | 8 | 9 | 12 | 2 | 4 | 7 | 4 | 0 | 0 | 26 | 28 | |||||
03.12.2023 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 70 : 64 P | 14 | 31:36 | 5/10 | 50.0 | 1/11 | 9.1 | 6/21 | 28.6 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 0 | 2 | 4 | -5 | |||||
25.11.2023 | AMW Flota Gdynia (d) | 88 : 54 W | 10 | 20:26 | 1/2 | 50.0 | 2/7 | 28.6 | 3/9 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | |||||
11.11.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 77 : 70 W | 10 | 28:11 | 2/4 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 3/7 | 42.9 | 3/4 | 75.0 | 0 | 5 | 5 | 5 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 14 | -5 | |||||
28.10.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 89 : 60 W | 20 | 16:51 | 5/6 | 83.3 | 2/6 | 33.3 | 7/12 | 58.3 | 4/5 | 80.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 17 | 15 | |||||
21.10.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) | 81 : 96 W | 19 | 33:08 | 3/7 | 42.9 | 2/7 | 28.6 | 5/14 | 35.7 | 7/10 | 70.0 | 1 | 9 | 10 | 5 | 4 | 5 | 3 | 4 | 0 | 1 | 23 | 18 | |||||
18.10.2023 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 102 : 48 W | 17 | 17:15 | 3/4 | 75.0 | 3/7 | 42.9 | 6/11 | 54.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 7 | 7 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 22 | 32 | |||||
14.10.2023 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 131 : 48 W | 12 | 21:23 | 2/3 | 66.7 | 0/3 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 8/9 | 88.9 | 2 | 8 | 10 | 14 | 1 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 31 | 39 | |||||
08.10.2023 | PGE Spójnia II Stargard (w) | 65 : 100 W | 18 | 30:04 | 6/8 | 75.0 | 1/5 | 20.0 | 7/13 | 53.8 | 3/4 | 75.0 | 1 | 9 | 10 | 6 | 0 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 29 | 25 | |||||
04.10.2023 | PKK 99 Pabianice (d) | 102 : 46 W | 17 | 25:37 | 2/3 | 66.7 | 3/6 | 50.0 | 5/9 | 55.6 | 4/4 | 100.0 | 0 | 9 | 9 | 9 | 1 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 | 34 | 42 | |||||
30.09.2023 | AZS UMK Transbruk Toruń (w) | 73 : 70 P | 12 | 25:32 | 1/3 | 33.3 | 2/8 | 25.0 | 3/11 | 27.3 | 4/4 | 100.0 | 0 | 5 | 5 | 3 | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 14 | 0 | |||||
23.09.2023 | Wiara Lecha Poznań (d) | 88 : 67 W | 5 | 19:32 | 1/4 | 25.0 | 1/7 | 14.3 | 2/11 | 18.2 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | -1 | 9 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 34:53 | 09.12.2023 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 96 : 68 | celny rzut za 2 | 6 | 09.12.2023 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 96 : 68 | wykonywany rzut za 2 | 10 | 09.12.2023 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 96 : 68 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 03.04.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 88 : 67 | celny rzut za 3 | 3 | 20.04.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 98 : 71 | wykonywany rzut za 3 | 11 | 03.12.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 70 : 64 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 20.04.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 98 : 71 | celny rzut z gry | 8 | 09.12.2023 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 96 : 68 | wykonywany rzut za gry | 21 | 03.12.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 70 : 64 | skuteczność z gry | 100.0000 | 23.03.2024 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 94 : 27 | celny rzut wolny | 8 | 14.10.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 131 : 48 | wykonywany rzut wolny | 10 | 21.10.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 81 : 96 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 20.04.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 98 : 71 | punkty | 20 | 28.10.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 89 : 60 | zbiórki w ataku | 3 | 25.11.2023 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 88 : 54 | zbiórki w obronie | 9 | 21.10.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 81 : 96 | zbiórki | 10 | 21.10.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 81 : 96 | asysty | 14 | 14.10.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 131 : 48 | faule | 5 | 13.04.2024 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 62 : 91 | faule wymuszone | 7 | 14.10.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 131 : 48 | straty | 7 | 09.12.2023 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 96 : 68 | przechwyty | 5 | 04.10.2023 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 102 : 46 | bloki | 1 | 23.03.2024 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 94 : 27 | bloki otrzymane | 2 | 31.01.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 60 : 108 | asysty/straty | 7.0000 | 20.01.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 91 : 54 | przechwyty/straty | 2.0000 | 03.04.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 88 : 67 | eval | 34 | 04.10.2023 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 102 : 46 | +/- | 42 | 04.10.2023 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 102 : 46 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | ŁKS Coolpack Łódź | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | BC Swiss Krono Żary | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | BC Swiss Krono Żary | 3 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | BC Swiss Krono Żary | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | KS Księżak Łowicz | 1 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 3 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 1 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2018/2019 | Arka Gdynia | Puchar Polski Mężczyzn |
2018/2019 | Arka Gdynia | Energa Basket Liga |
2018/2019 | Arka AMW II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | GKK Arka S.A. | Liga Juniorów Starszych |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Puchar Polski Mężczyzn |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Energa Basket Liga |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | Liga Juniorów U18M |
2016/2017 | Biofarm Basket Suchy Las | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | Biofarm Basket Poznań | 1 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2015/2016 | Biofarm Basket Poznań | 1 Liga Mężczyzn |
2014/2015 | UKS Chromik Żary | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2013/2014 | Lubuskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2012/2013 | Lubuskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2012/2013 | UKS Chromik Żary | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |