22
Konrad Październy
Röben Gimbasket Wrocław
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Röben Gimbasket Wrocław | 26 | 300 | 768:47 | 85 / 184 | 32 / 113 | 117 / 297 | 34 / 53 | 24 | 62 | 86 | 36 | 82 | 63 | 79 | 29 | 5 | 12 | 178 | -429 |
2022/2023 | Röben Gimbasket Wrocław | 22 | 47 | 231:53 | 9 / 24 | 8 / 36 | 17 / 60 | 5 / 8 | 7 | 20 | 27 | 3 | 15 | 9 | 15 | 5 | 0 | 1 | 21 | -191 |
2022/2023 | UKS Gimbasket Wrocław | 3 | 6 | 18:27 | 3 / 5 | 0 / 2 | 3 / 7 | 0 / 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | -15 |
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | 8 | 19 | 102:32 | 2 / 12 | 5 / 30 | 7 / 42 | 0 / 0 | 8 | 11 | 19 | 4 | 8 | 4 | 13 | 7 | 0 | 2 | 1 | 38 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Wielkopolskie | 10 | 52 | 156:20 | 14 / 32 | 5 / 18 | 19 / 50 | 9 / 18 | 8 | 24 | 32 | 7 | 8 | 15 | 16 | 6 | 0 | 2 | 41 | -14 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | 3 | 4 | 44:13 | 2 / 8 | 0 / 0 | 2 / 8 | 0 / 2 | 3 | 3 | 6 | 7 | 3 | 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 39 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Röben Gimbasket Wrocław | 26 | 11.5 | 29:34 | 46.2 | 28.3 | 39.4 | 64.2 | 0.90 | 2.40 | 3.30 | 1.4 | 3.20 | 2.40 | 3.0 | 1.10 | 0.20 | 0.50 | 6.8 | -16.5 |
2022/2023 | Röben Gimbasket Wrocław | 22 | 2.1 | 10:32 | 37.5 | 22.2 | 28.3 | 62.5 | 0.30 | 0.90 | 1.20 | 0.1 | 0.70 | 0.40 | 0.7 | 0.20 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | -8.7 |
2022/2023 | UKS Gimbasket Wrocław | 3 | 2.0 | 06:09 | 60.0 | 0.0 | 42.9 | 0.0 | 0.30 | 0.30 | 0.70 | 0.3 | 1.00 | 0.00 | 1.0 | 0.70 | 0.00 | 0.00 | 1.3 | -5.0 |
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | 8 | 2.4 | 12:49 | 16.7 | 16.7 | 16.7 | 0.0 | 1.00 | 1.40 | 2.40 | 0.5 | 1.00 | 0.50 | 1.6 | 0.90 | 0.00 | 0.30 | 0.1 | 4.8 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Wielkopolskie | 10 | 5.2 | 15:38 | 43.8 | 27.8 | 38.0 | 50.0 | 0.80 | 2.40 | 3.20 | 0.7 | 0.80 | 1.50 | 1.6 | 0.60 | 0.00 | 0.20 | 4.1 | -1.4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | 3 | 1.3 | 14:44 | 25.0 | 0.0 | 25.0 | 0.0 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 2.3 | 1.00 | 0.30 | 1.3 | 1.00 | 0.00 | 0.30 | 2.7 | 13.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Röben Gimbasket Wrocław (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
28.03.2023 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 65 : 80 P | 0 | 07:29 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | -6 | |||||
25.03.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) | 87 : 62 P | 9 | 17:05 | 1/2 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 3/7 | 42.9 | 1/2 | 50.0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | -8 | |||||
22.03.2023 | KS 27 Katowice (w) | 131 : 44 P | 2 | 20:13 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -44 | |||||
17.03.2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód (d) | 69 : 102 P | 7 | 22:53 | 2/4 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | -15 | |||||
05.03.2023 | Pogoń Prudnik (d) | 56 : 102 P | 2 | 14:23 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -23 | |||||
25.02.2023 | CM Magnolia KKS Siechnice (w) | 74 : 93 W | 0 | 12:15 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 8 | |||||
18.02.2023 | Basket Club Obra Kościan (d) | 47 : 81 P | 5 | 27:58 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | -11 | |||||
15.02.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 77 : 72 P | 0 | 07:49 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -7 | |||||
12.02.2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (d) | 63 : 78 P | 2 | 09:46 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -8 | |||||
28.01.2023 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 70 : 92 P | 8 | 16:51 | 1/2 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -5 | |||||
21.01.2023 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (w) | 67 : 54 P | 0 | 11:46 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | -16 | |||||
14.01.2023 | Team-Plast KK Oleśnica (d) | 60 : 74 P | 0 | 01:02 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | |||||
07.01.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 87 : 58 P | 2 | 11:26 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | |||||
11.12.2022 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) | 59 : 63 P | 3 | 12:45 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -5 | |||||
07.12.2022 | KS 27 Katowice (d) | 43 : 68 P | 0 | 10:51 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -3 | -3 | |||||
03.12.2022 | MKS Sokół Marbo Międzychód (w) | 87 : 73 P | 0 | 02:27 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | |||||
19.11.2022 | Pogoń Prudnik (w) | 92 : 70 P | 2 | 03:57 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 | |||||
12.11.2022 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 56 : 103 P | 0 | 06:40 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -16 | |||||
03.11.2022 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 56 : 98 P | 0 | 07:22 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -3 | -16 | |||||
29.10.2022 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (w) | 89 : 77 P | 3 | 00:34 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | |||||
15.10.2022 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) | 131 : 68 P | 2 | 05:57 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||
24.09.2022 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 94 : 106 P | 0 | 00:24 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -4 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 27:58 | 18.02.2023 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 47 : 81 | celny rzut za 2 | 2 | 17.03.2023 | 2LM | MKS Sokół Marbo Międzychód | 69 : 102 | wykonywany rzut za 2 | 4 | 17.03.2023 | 2LM | MKS Sokół Marbo Międzychód | 69 : 102 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 05.03.2023 | 2LM | Pogoń Prudnik | 56 : 102 | celny rzut za 3 | 2 | 25.03.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 87 : 62 | wykonywany rzut za 3 | 6 | 28.01.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 70 : 92 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 29.10.2022 | 2LM | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 89 : 77 | celny rzut z gry | 3 | 25.03.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 87 : 62 | wykonywany rzut za gry | 8 | 28.01.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 70 : 92 | skuteczność z gry | 100.0000 | 29.10.2022 | 2LM | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 89 : 77 | celny rzut wolny | 2 | 22.03.2023 | 2LM | KS 27 Katowice | 131 : 44 | wykonywany rzut wolny | 4 | 19.11.2022 | 2LM | Pogoń Prudnik | 92 : 70 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 22.03.2023 | 2LM | KS 27 Katowice | 131 : 44 | punkty | 9 | 25.03.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 87 : 62 | zbiórki w ataku | 2 | 07.12.2022 | 2LM | KS 27 Katowice | 43 : 68 | zbiórki w obronie | 4 | 28.03.2023 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 65 : 80 | zbiórki | 5 | 28.03.2023 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 65 : 80 | asysty | 2 | 28.01.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 70 : 92 | faule | 5 | 12.02.2023 | 2LM | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 63 : 78 | faule wymuszone | 3 | 22.03.2023 | 2LM | KS 27 Katowice | 131 : 44 | straty | 2 | 28.03.2023 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 65 : 80 | przechwyty | 1 | 25.03.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 87 : 62 | bloki | 0 | 28.03.2023 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 65 : 80 | bloki otrzymane | 1 | 25.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 74 : 93 | asysty/straty | 0.5000 | 22.03.2023 | 2LM | KS 27 Katowice | 131 : 44 | przechwyty/straty | 0.5000 | 22.03.2023 | 2LM | KS 27 Katowice | 131 : 44 | eval | 9 | 25.03.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 87 : 62 | +/- | 8 | 25.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 74 : 93 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | UKS Gimbasket Wrocław | Liga Juniorów Starszych |
2023/2024 | Röben Gimbasket Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | UKS Gimbasket Wrocław | 3 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | UKS Gimbasket Wrocław | Liga Juniorów |
2022/2023 | UKS Gimbasket Wrocław | 3 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Röben Gimbasket Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Uks Gimbasket Wrocław | Liga Juniorów |
2021/2022 | Uks Gimbasket Wrocław | 3 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Uks Gimbasket Wrocław | Liga Juniorów Starszych |
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U15 |
2020/2021 | ENEA Basket Junior Poznań | Strefa U15M |
2020/2021 | ENEA Basket Junior Poznań | Liga Juniorów Młodszych U16M |
2020/2021 | ENEA Basket Junior Poznań | Liga Kadetów U15M |
2019/2020 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2019/2020 | Biofarm Basket Junior Poznań | Liga Kadetów Młodszych U14M |
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | Strefa U14M |
2018/2019 | BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ | Liga Młodzików Starszych U13M |
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | Liga Kadetów Młodszych U14M |
2017/2018 | MOSM Tychy II | U13M |