PGE GiEK Turów Zgorzelec na finiszu rundy zasadniczej wygrało zmagania w grupie D 2 Ligi Mężczyzn. W bardzo wyrównanym głosowaniu trenerów na MVP ostatecznie triumfował koszykarz klubu z przygranicznego miasta Kamil Zywert. Wśród szkoleniowców bezkonkurencyjny okazał się Rafał Niesobski, opiekun PGE GiEK Turowa.
6
Jacek Rutecki
Orlen Akademia Koszykówki BM Stal
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | ORLEN Akademia BM Stal | 26 | 504 | 743:17 | 122 / 205 | 59 / 168 | 181 / 373 | 83 / 109 | 40 | 72 | 112 | 64 | 50 | 95 | 46 | 34 | 10 | 10 | 460 | -118 |
2023/2024 | Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski | 2 | 25 | 66:10 | 5 / 15 | 3 / 12 | 8 / 27 | 6 / 10 | 5 | 10 | 15 | 8 | 7 | 6 | 4 | 5 | 3 | 0 | 29 | -23 |
2023/2024 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 3 | 6 | 14:36 | 3 / 3 | 0 / 2 | 3 / 5 | 0 / 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 5 |
2022/2023 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 20 | 219 | 526:30 | 54 / 97 | 27 / 102 | 81 / 199 | 30 / 38 | 21 | 47 | 68 | 24 | 30 | 39 | 31 | 25 | 7 | 3 | 186 | -286 |
2022/2023 | Orlen AK BM Stal Ostrów Wlkp. | 6 | 122 | 197:32 | 31 / 59 | 11 / 46 | 42 / 105 | 27 / 36 | 18 | 47 | 65 | 9 | 14 | 39 | 16 | 16 | 3 | 7 | 127 | 19 |
2021/2022 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | 3 | 66 | 93:53 | 19 / 27 | 6 / 12 | 25 / 39 | 10 / 13 | 11 | 26 | 37 | 2 | 2 | 10 | 6 | 4 | 4 | 0 | 90 | 12 |
2021/2022 | Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. | 5 | 8 | 47:22 | 2 / 4 | 0 / 10 | 2 / 14 | 4 / 4 | 1 | 4 | 5 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | -2 | -48 |
2020/2021 | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 3 | 37 | 81:28 | 11 / 22 | 3 / 19 | 14 / 41 | 6 / 8 | 11 | 17 | 28 | 7 | 4 | 6 | 6 | 7 | 1 | 1 | 45 | -32 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2022/2023 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | 6 | 0 | 05:41 | 0 / 0 | 0 / 2 | 0 / 2 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -1 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | ORLEN Akademia BM Stal | 26 | 19.4 | 28:35 | 59.5 | 35.1 | 48.5 | 76.1 | 1.50 | 2.80 | 4.30 | 2.5 | 1.90 | 3.70 | 1.8 | 1.30 | 0.40 | 0.40 | 17.7 | -4.5 |
2023/2024 | Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski | 2 | 12.5 | 33:05 | 33.3 | 25.0 | 29.6 | 60.0 | 2.50 | 5.00 | 7.50 | 4.0 | 3.50 | 3.00 | 2.0 | 2.50 | 1.50 | 0.00 | 14.5 | -11.5 |
2023/2024 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 3 | 2.0 | 04:52 | 100.0 | 0.0 | 60.0 | 0.0 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0.3 | 1.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.7 | 1.7 |
2022/2023 | Orlen AK BM Stal Ostrów Wlkp. | 6 | 20.3 | 32:55 | 52.5 | 23.9 | 40.0 | 75.0 | 3.00 | 7.80 | 10.80 | 1.5 | 2.30 | 6.50 | 2.7 | 2.70 | 0.50 | 1.20 | 21.2 | 3.2 |
2022/2023 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 20 | 11.0 | 26:19 | 55.7 | 26.5 | 40.7 | 78.9 | 1.10 | 2.40 | 3.40 | 1.2 | 1.50 | 2.00 | 1.6 | 1.30 | 0.40 | 0.20 | 9.3 | -14.3 |
2021/2022 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | 3 | 22.0 | 31:17 | 70.4 | 50.0 | 64.1 | 76.9 | 3.70 | 8.70 | 12.30 | 0.7 | 0.70 | 3.30 | 2.0 | 1.30 | 1.30 | 0.00 | 30.0 | 4.0 |
2021/2022 | Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. | 5 | 1.6 | 09:28 | 50.0 | 0.0 | 14.3 | 100.0 | 0.20 | 0.80 | 1.00 | 0.0 | 0.60 | 0.60 | 0.6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -0.4 | -9.6 |
2020/2021 | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 3 | 12.3 | 27:09 | 50.0 | 15.8 | 34.1 | 75.0 | 3.70 | 5.70 | 9.30 | 2.3 | 1.30 | 2.00 | 2.0 | 2.30 | 0.30 | 0.30 | 15.0 | -10.7 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2022/2023 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | 6 | 0.0 | 00:56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.20 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -0.3 | -0.2 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
02.04.2023 | Pogoń Prudnik (w) | 123 : 71 P | 10 | 25:36 | 3/5 | 60.0 | 1/4 | 25.0 | 4/9 | 44.4 | 1/1 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7 | -49 | |||||
29.03.2023 | KS 27 Katowice (d) | 62 : 110 P | 12 | 22:30 | 5/7 | 71.4 | 0/3 | 0.0 | 5/10 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8 | -28 | |||||
28.03.2023 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 55 : 65 P | 2 | 30:47 | 1/5 | 20.0 | 0/7 | 0.0 | 1/12 | 8.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | -3 | -9 | |||||
19.03.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 75 : 69 W | 8 | 23:41 | 1/1 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 0 | |||||
12.03.2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (w) | 99 : 67 P | 14 | 27:28 | 4/4 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 5/8 | 62.5 | 3/3 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 17 | -13 | |||||
05.03.2023 | BC Swiss Krono Żary (d) | 86 : 94 P | 20 | 30:00 | 6/10 | 60.0 | 2/6 | 33.3 | 8/16 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 16 | -2 | |||||
28.02.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) | 73 : 103 W | 15 | 28:03 | 4/4 | 100.0 | 2/5 | 40.0 | 6/9 | 66.7 | 1/1 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 22 | 9 | |||||
15.02.2023 | Team-Plast KK Oleśnica (d) | 66 : 74 P | 10 | 31:00 | 3/4 | 75.0 | 1/7 | 14.3 | 4/11 | 36.4 | 1/1 | 100.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | -13 | |||||
11.02.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 94 : 69 P | 25 | 35:49 | 5/7 | 71.4 | 3/9 | 33.3 | 8/16 | 50.0 | 6/7 | 85.7 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 20 | -20 | |||||
08.02.2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód (w) | 80 : 60 P | 13 | 30:39 | 3/6 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 5/11 | 45.5 | 1/1 | 100.0 | 2 | 5 | 7 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 14 | -14 | |||||
04.02.2023 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 72 : 82 P | 2 | 24:23 | 0/2 | 0.0 | 0/6 | 0.0 | 0/8 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | -2 | -7 | |||||
21.01.2023 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 67 : 54 W | 15 | 28:05 | 4/8 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 6/14 | 42.9 | 1/1 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 7 | |||||
07.12.2022 | Basket Club Obra Kościan (d) | 59 : 99 P | 8 | 20:44 | 1/4 | 25.0 | 1/3 | 33.3 | 2/7 | 28.6 | 3/5 | 60.0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | -17 | |||||
26.11.2022 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (d) | 54 : 97 P | 7 | 19:41 | 2/3 | 66.7 | 1/6 | 16.7 | 3/9 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -19 | |||||
13.11.2022 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 61 : 72 P | 11 | 23:55 | 2/3 | 66.7 | 2/6 | 33.3 | 4/9 | 44.4 | 1/3 | 33.3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 9 | -9 | |||||
29.10.2022 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 58 : 87 P | 5 | 15:13 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -16 | |||||
22.10.2022 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 103 : 58 P | 10 | 27:55 | 3/8 | 37.5 | 0/1 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 4/4 | 100.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | -26 | |||||
16.10.2022 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) | 64 : 85 P | 12 | 24:31 | 0/3 | 0.0 | 4/8 | 50.0 | 4/11 | 36.4 | 0/0 | 0.0 | 5 | 1 | 6 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 14 | -21 | |||||
01.10.2022 | MKS Sokół Marbo Międzychód (d) | 57 : 92 P | 11 | 31:17 | 4/6 | 66.7 | 1/5 | 20.0 | 5/11 | 45.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | -30 | |||||
26.09.2022 | WKK II Wrocław (d) | 103 : 100 W | 9 | 25:13 | 2/6 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 3/10 | 30.0 | 2/2 | 100.0 | 2 | 6 | 8 | 3 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 16 | -9 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 35:49 | 11.02.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 94 : 69 | celny rzut za 2 | 6 | 05.03.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 86 : 94 | wykonywany rzut za 2 | 10 | 05.03.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 86 : 94 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 19.03.2023 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 75 : 69 | celny rzut za 3 | 4 | 16.10.2022 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 64 : 85 | wykonywany rzut za 3 | 9 | 11.02.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 94 : 69 | skuteczność za 3 | 50.0000 | 19.03.2023 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 75 : 69 | celny rzut z gry | 8 | 05.03.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 86 : 94 | wykonywany rzut za gry | 16 | 05.03.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 86 : 94 | skuteczność z gry | 66.7000 | 28.02.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 73 : 103 | celny rzut wolny | 6 | 11.02.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 94 : 69 | wykonywany rzut wolny | 7 | 11.02.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 94 : 69 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 02.04.2023 | 2LM | Pogoń Prudnik | 123 : 71 | punkty | 25 | 11.02.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 94 : 69 | zbiórki w ataku | 5 | 16.10.2022 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 64 : 85 | zbiórki w obronie | 6 | 26.09.2022 | 2LM | WKK II Wrocław | 103 : 100 | zbiórki | 8 | 26.09.2022 | 2LM | WKK II Wrocław | 103 : 100 | asysty | 3 | 28.02.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 73 : 103 | faule | 3 | 15.02.2023 | 2LM | Team-Plast KK Oleśnica | 66 : 74 | faule wymuszone | 5 | 11.02.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 94 : 69 | straty | 4 | 29.03.2023 | 2LM | KS 27 Katowice | 62 : 110 | przechwyty | 3 | 29.03.2023 | 2LM | KS 27 Katowice | 62 : 110 | bloki | 2 | 28.03.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 55 : 65 | bloki otrzymane | 1 | 05.03.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 86 : 94 | asysty/straty | 1.0000 | 28.03.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 55 : 65 | przechwyty/straty | 3.0000 | 13.11.2022 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 61 : 72 | eval | 22 | 28.02.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 73 : 103 | +/- | 9 | 28.02.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 73 : 103 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2023/2024 | Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski | Liga Juniorów Starszych U19M |
2023/2024 | ORLEN Akademia BM Stal | 2 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | Orlen Basket Liga |
2022/2023 | Orlen AK BM Stal Ostrów Wlkp. | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2022/2023 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | Puchar Polski Mężczyzn |
2022/2023 | Orlen AK BM Stal Ostrów Wlkp. | Strefa U17M |
2022/2023 | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | Strefa U19M |
2022/2023 | Orlen AK BM Stal Ostrów Wlkp. | Liga Juniorów U17M |
2022/2023 | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | Liga Juniorów Starszych U19M |
2022/2023 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | Superpuchar Polski Mężczyzn |
2022/2023 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | Energa Basket Liga |
2021/2022 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2021/2022 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | Strefa U17M |
2021/2022 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | Strefa U19M |
2021/2022 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | 3 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | Liga Juniorów U17M |
2021/2022 | Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U15 |
2020/2021 | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | Strefa U15M |
2020/2021 | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | Liga Kadetów U15M |
2019/2020 | UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. | Liga Kadetów Młodszych U14M |
2019/2020 | UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. | Liga Kadetów U15M |
2018/2019 | UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. | Strefa U14M |
2018/2019 | UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. | Liga Młodzików Starszych U13M |
2018/2019 | UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. | Liga Kadetów Młodszych U14M |
2017/2018 | UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. | Liga Młodzików Starszych U13M |
2017/2018 | UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. | Liga Młodzików Młodszych U12M |
2017/2018 | UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. | Liga Kadetów Młodszych U14M |