PGE GiEK Turów Zgorzelec na finiszu rundy zasadniczej wygrało zmagania w grupie D 2 Ligi Mężczyzn. W bardzo wyrównanym głosowaniu trenerów na MVP ostatecznie triumfował koszykarz klubu z przygranicznego miasta Kamil Zywert. Wśród szkoleniowców bezkonkurencyjny okazał się Rafał Niesobski, opiekun PGE GiEK Turowa.
10
Maciej Smarzy
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód | 1 | 0 | 13:04 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -12 |
2022/2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód | 21 | 39 | 229:58 | 12 / 35 | 1 / 13 | 13 / 48 | 12 / 29 | 8 | 12 | 20 | 11 | 19 | 18 | 9 | 9 | 1 | 6 | 19 | 44 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | MKS Sokół Międzychód | 1 | 0 | 02:16 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
2019/2020 | MKS Sokół Międzychód | 11 | 3 | 58:57 | 1 / 8 | 0 / 4 | 1 / 12 | 1 / 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 9 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | -7 | 9 |
2018/2019 | MKS Sokół Międzychód | 5 | 3 | 09:18 | 1 / 1 | 0 / 1 | 1 / 2 | 1 / 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | UKS Mikst Międzychód | 3 | 0 | 40:39 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | -6 | -23 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód | 1 | 0.0 | 13:04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | 1.00 | 0.00 | 0.0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | -12.0 |
2022/2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód | 21 | 1.9 | 10:57 | 34.3 | 7.7 | 27.1 | 41.4 | 0.40 | 0.60 | 1.00 | 0.5 | 0.90 | 0.90 | 0.4 | 0.40 | 0.00 | 0.30 | 0.9 | 2.1 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | MKS Sokół Międzychód | 1 | 0.0 | 02:16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 2.00 | 2.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.0 | 1.0 |
2019/2020 | MKS Sokół Międzychód | 11 | 0.3 | 05:21 | 12.5 | 0.0 | 8.3 | 33.3 | 0.10 | 0.10 | 0.20 | 0.2 | 0.80 | 0.30 | 0.4 | 0.30 | 0.00 | 0.10 | -0.6 | 0.8 |
2018/2019 | MKS Sokół Międzychód | 5 | 0.6 | 01:51 | 100.0 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 0.20 | 0.20 | 0.40 | 0.2 | 0.40 | 0.40 | 0.2 | 0.00 | 0.20 | 0.00 | 0.8 | 1.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | UKS Mikst Międzychód | 3 | 0.0 | 13:33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.70 | 0.70 | 0.0 | 1.00 | 0.30 | 2.3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -2.0 | -7.7 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MKS Sokół Marbo Międzychód (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
27.05.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 81 : 92 W | 0 | 00:18 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||
20.05.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 91 : 80 W | 0 | 00:45 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | |||||
15.04.2023 | Basket Hills Bielsko-Biała (d) | 101 : 83 W | 0 | 02:32 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | |||||
12.04.2023 | BC Swiss Krono Żary (d) | 95 : 70 W | 12 | 19:55 | 3/5 | 60.0 | 1/2 | 50.0 | 4/7 | 57.1 | 3/4 | 75.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 10 | 12 | |||||
02.04.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 87 : 64 P | 3 | 29:42 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/1 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | -4 | |||||
22.03.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) | 95 : 73 W | 0 | 11:02 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 | |||||
17.03.2023 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 69 : 102 W | 2 | 16:40 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 | |||||
08.03.2023 | WKK II Wrocław (d) | 96 : 50 W | 5 | 16:15 | 2/5 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 18 | |||||
25.02.2023 | Pogoń Prudnik (w) | 93 : 72 P | 2 | 11:26 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | |||||
18.02.2023 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 87 : 67 W | 0 | 15:25 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | -6 | -12 | |||||
11.02.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 80 : 55 W | 0 | 07:32 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | |||||
08.02.2023 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (d) | 80 : 60 W | 2 | 15:32 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | -4 | |||||
27.01.2023 | BC Swiss Krono Żary (w) | 89 : 95 W | 0 | 07:25 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||||
10.12.2022 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 90 : 75 W | 0 | 02:37 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||
03.12.2022 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 87 : 73 W | 8 | 32:18 | 2/3 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 4/8 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 10 | |||||
26.11.2022 | KS 27 Katowice (d) | 74 : 50 W | 0 | 00:25 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
05.11.2022 | CM Magnolia KKS Siechnice (w) | 85 : 98 W | 0 | 07:33 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | |||||
02.11.2022 | Basket Club Obra Kościan (d) | 73 : 60 W | 0 | 06:39 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | |||||
22.10.2022 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (d) | 108 : 71 W | 0 | 08:44 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | -1 | 9 | |||||
15.10.2022 | BC Swiss Krono Żary (d) | 88 : 74 W | 3 | 08:01 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||
01.10.2022 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (w) | 57 : 92 W | 2 | 09:12 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 32:18 | 03.12.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 87 : 73 | celny rzut za 2 | 3 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | wykonywany rzut za 2 | 5 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | skuteczność za 2 | 66.7000 | 03.12.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 87 : 73 | celny rzut za 3 | 1 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | wykonywany rzut za 3 | 2 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | skuteczność za 3 | 50.0000 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | celny rzut z gry | 4 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | wykonywany rzut za gry | 7 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | skuteczność z gry | 57.1000 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | celny rzut wolny | 4 | 03.12.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 87 : 73 | wykonywany rzut wolny | 8 | 03.12.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 87 : 73 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 02.04.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 87 : 64 | punkty | 12 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | zbiórki w ataku | 2 | 22.03.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 95 : 73 | zbiórki w obronie | 4 | 17.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 69 : 102 | zbiórki | 4 | 17.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 69 : 102 | asysty | 4 | 03.12.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 87 : 73 | faule | 3 | 15.10.2022 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 88 : 74 | faule wymuszone | 5 | 03.12.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 87 : 73 | straty | 2 | 02.04.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 87 : 64 | przechwyty | 2 | 02.04.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 87 : 64 | bloki | 1 | 17.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 69 : 102 | bloki otrzymane | 3 | 18.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 67 | asysty/straty | 1.0000 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | przechwyty/straty | 1.0000 | 02.04.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 87 : 64 | eval | 10 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | +/- | 18 | 08.03.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 96 : 50 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | MKS Sokół Międzychód | 3 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | MKS Sokół Międzychód | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | MKS Sokół Międzychód | 3 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | MKS Sokół Międzychód | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | MKS Sokół Międzychód | Liga Kadetów U15M |
2018/2019 | MKS Sokół Międzychód | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | UKS MIKST MIĘDZYCHÓD | Liga Juniorów U18M |
2014/2015 | UKS Mikst Międzychód | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |