Zdominowane przez grę jednego zespołu były mecze półfinałowe mistrzostw Polski do lat 18 mężczyzn. Nawrot Śląsk pewnie zwyciężył Asseco Arkę, zaś GTK wyraźnie lepsze od WKK. Wszystkie mecze turnieju w Lublinie można śledzić na oficjalnym kanale Polskiego Związku Koszykówki na YouTube.
14
Bartosz Kin
BC Obra Kościan
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Basket Club Obra Kościan | 23 | 140 | 479:55 | 22 / 44 | 30 / 116 | 52 / 160 | 6 / 10 | 11 | 47 | 58 | 32 | 62 | 17 | 25 | 24 | 0 | 1 | 117 | 36 |
2021/2022 | BC Obra Kościan | 21 | 117 | 322:26 | 16 / 33 | 25 / 86 | 41 / 119 | 10 / 13 | 11 | 26 | 37 | 18 | 45 | 11 | 17 | 16 | 1 | 3 | 91 | -53 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Rycerze Rydzyna | 25 | 78 | 268:41 | 9 / 25 | 17 / 60 | 26 / 85 | 9 / 11 | 9 | 26 | 35 | 20 | 34 | 9 | 24 | 11 | 3 | 4 | 62 | 42 |
2014/2015 | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 7 | 1 | 06:27 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 / 1 | 1 / 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
3 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | WSTK Wschowa-Sława | 3 | 19 | 74:04 | 6 / 12 | 2 / 11 | 8 / 23 | 1 / 3 | 6 | 15 | 21 | 7 | 13 | 3 | 9 | 2 | 0 | 1 | 23 | -8 |
2017/2018 | WSTK Wschowa | 3 | 28 | 65:41 | 10 / 13 | 1 / 9 | 11 / 22 | 5 / 6 | 5 | 1 | 6 | 3 | 7 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 23 | -11 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 1 | 2 | 06:47 | 1 / 1 | 0 / 0 | 1 / 1 | 0 / 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2011/2012 | Wielkopolskie | 8 | 26 | 79:29 | 12 / 21 | 0 / 1 | 12 / 22 | 2 / 5 | 12 | 13 | 25 | 1 | 11 | 5 | 2 | 11 | 1 | 0 | 49 | 34 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Basket Club Obra Kościan | 23 | 6.1 | 20:52 | 50.0 | 25.9 | 32.5 | 60.0 | 0.50 | 2.00 | 2.50 | 1.4 | 2.70 | 0.70 | 1.1 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 5.1 | 1.6 |
2021/2022 | BC Obra Kościan | 21 | 5.6 | 15:21 | 48.5 | 29.1 | 34.5 | 76.9 | 0.50 | 1.20 | 1.80 | 0.9 | 2.10 | 0.50 | 0.8 | 0.80 | 0.00 | 0.10 | 4.3 | -2.5 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Rycerze Rydzyna | 25 | 3.1 | 10:44 | 36.0 | 28.3 | 30.6 | 81.8 | 0.40 | 1.00 | 1.40 | 0.8 | 1.40 | 0.40 | 1.0 | 0.40 | 0.10 | 0.20 | 2.5 | 1.7 |
2014/2015 | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 7 | 0.1 | 00:55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 50.0 | 0.10 | 0.30 | 0.40 | 0.0 | 0.30 | 0.40 | 0.1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.1 | 0.0 |
3 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | WSTK Wschowa-Sława | 3 | 6.3 | 24:41 | 50.0 | 18.2 | 34.8 | 33.3 | 2.00 | 5.00 | 7.00 | 2.3 | 4.30 | 1.00 | 3.0 | 0.70 | 0.00 | 0.30 | 7.7 | -2.7 |
2017/2018 | WSTK Wschowa | 3 | 9.3 | 21:53 | 76.9 | 11.1 | 50.0 | 83.3 | 1.70 | 0.30 | 2.00 | 1.0 | 2.30 | 1.70 | 1.3 | 0.70 | 0.00 | 0.00 | 7.7 | -3.7 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 1 | 2.0 | 06:47 | 100.0 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0.00 | 2.00 | 2.00 | 0.0 | 1.00 | 1.00 | 1.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3.0 | 6.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2011/2012 | Wielkopolskie | 8 | 3.3 | 09:56 | 57.1 | 0.0 | 54.5 | 40.0 | 1.50 | 1.60 | 3.10 | 0.1 | 1.40 | 0.60 | 0.3 | 1.40 | 0.10 | 0.00 | 6.1 | 4.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BC Obra Kościan (2021/2022) | |||||||||||||||||||||||||||||
02.04.2022 | Pogoń Prudnik (w) | 90 : 68 P | 3 | 17:51 | 0/0 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -15 | |||||
30.03.2022 | Pogoń Prudnik (d) | 62 : 83 P | 3 | 06:04 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -8 | |||||
27.03.2022 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew (w) | 101 : 84 P | 9 | 20:25 | 2/4 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 3/8 | 37.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | |||||
23.03.2022 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 83 : 81 W | 4 | 20:04 | 2/2 | 100.0 | 0/4 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 6 | |||||
12.03.2022 | Pogoń Prudnik (w) | 99 : 67 P | 9 | 23:26 | 0/3 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 3/11 | 27.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | -16 | |||||
05.03.2022 | BC Swiss Krono Żary (d) | 87 : 91 P | 3 | 06:29 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -3 | |||||
23.02.2022 | WKK II Wrocław (d) | 90 : 64 W | 5 | 22:14 | 1/1 | 100.0 | 1/7 | 14.3 | 2/8 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | |||||
20.02.2022 | Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. (w) | 83 : 101 W | 8 | 14:41 | 1/2 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -2 | |||||
12.02.2022 | Zetkama La Nonna Doral Kłodzko (d) | 90 : 69 W | 3 | 22:10 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 | |||||
06.02.2022 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 103 : 104 W | 14 | 18:26 | 0/0 | 0.0 | 4/5 | 80.0 | 4/5 | 80.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 4 | |||||
29.01.2022 | Team-Plast KK Oleśnica (d) | 78 : 74 W | 2 | 13:45 | 1/1 | 100.0 | 0/5 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -4 | -12 | |||||
26.01.2022 | Rycerze Rydzyna (w) | 97 : 74 P | 7 | 20:52 | 2/3 | 66.7 | 1/4 | 25.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | -7 | |||||
22.01.2022 | Aldemed SKMZastal Zielona Góra (d) | 108 : 63 W | 12 | 19:02 | 2/2 | 100.0 | 2/5 | 40.0 | 4/7 | 57.1 | 2/2 | 100.0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 24 | |||||
15.01.2022 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 82 : 68 W | 0 | 02:29 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -1 | -1 | |||||
06.11.2021 | Zetkama La Nonna Doral Kłodzko (w) | 74 : 71 P | 5 | 13:01 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -12 | |||||
31.10.2021 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 78 : 76 W | 0 | 07:04 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | -6 | |||||
24.10.2021 | Team-Plast KK Oleśnica (w) | 105 : 74 P | 7 | 14:46 | 0/0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/5 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -19 | |||||
20.10.2021 | Rycerze Rydzyna (d) | 79 : 87 P | 5 | 17:21 | 1/2 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -9 | |||||
16.10.2021 | Aldemed SKMZastal Zielona Góra (w) | 59 : 97 W | 13 | 20:23 | 1/5 | 20.0 | 3/6 | 50.0 | 4/11 | 36.4 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 2 | 18 | 29 | |||||
02.10.2021 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. (d) | 61 : 97 P | 5 | 19:19 | 2/5 | 40.0 | 0/2 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 1/1 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | -23 | |||||
25.09.2021 | IgnerHome Basket Nysa (w) | 61 : 70 W | 0 | 02:34 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 23:26 | 12.03.2022 | 2LM | Pogoń Prudnik | 99 : 67 | celny rzut za 2 | 2 | 27.03.2022 | 2LM | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 101 : 84 | wykonywany rzut za 2 | 5 | 16.10.2021 | 2LM | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 59 : 97 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 23.03.2022 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 83 : 81 | celny rzut za 3 | 4 | 06.02.2022 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 103 : 104 | wykonywany rzut za 3 | 8 | 12.03.2022 | 2LM | Pogoń Prudnik | 99 : 67 | skuteczność za 3 | 80.0000 | 06.02.2022 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 103 : 104 | celny rzut z gry | 4 | 06.02.2022 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 103 : 104 | wykonywany rzut za gry | 11 | 12.03.2022 | 2LM | Pogoń Prudnik | 99 : 67 | skuteczność z gry | 80.0000 | 06.02.2022 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 103 : 104 | celny rzut wolny | 2 | 27.03.2022 | 2LM | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 101 : 84 | wykonywany rzut wolny | 2 | 27.03.2022 | 2LM | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 101 : 84 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 27.03.2022 | 2LM | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 101 : 84 | punkty | 14 | 06.02.2022 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 103 : 104 | zbiórki w ataku | 3 | 22.01.2022 | 2LM | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 108 : 63 | zbiórki w obronie | 3 | 23.03.2022 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 83 : 81 | zbiórki | 4 | 05.03.2022 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 87 : 91 | asysty | 5 | 16.10.2021 | 2LM | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 59 : 97 | faule | 4 | 23.03.2022 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 83 : 81 | faule wymuszone | 2 | 24.10.2021 | 2LM | Team-Plast KK Oleśnica | 105 : 74 | straty | 2 | 30.03.2022 | 2LM | Pogoń Prudnik | 62 : 83 | przechwyty | 4 | 16.10.2021 | 2LM | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 59 : 97 | bloki | 1 | 16.10.2021 | 2LM | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 59 : 97 | bloki otrzymane | 2 | 16.10.2021 | 2LM | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 59 : 97 | asysty/straty | 5.0000 | 16.10.2021 | 2LM | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 59 : 97 | przechwyty/straty | 4.0000 | 16.10.2021 | 2LM | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 59 : 97 | eval | 20 | 06.02.2022 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 103 : 104 | +/- | 29 | 16.10.2021 | 2LM | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 59 : 97 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Rycerze Rydzyna | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | WSTK Wschowa-Sława | 3 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | WSTK Wschowa | 3 Liga Mężczyzn |
2014/2015 | Jamalex Polonia 1912 Leszno | Puchar Polski Mężczyzn |
2014/2015 | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 2 Liga Mężczyzn |
2011/2012 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |