1
Michał Szandurski
KS Sudety Jelenia Góra
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/2022 | KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków | 13 | 39 | 141:47 | 3 / 9 | 10 / 37 | 13 / 46 | 3 / 6 | 1 | 11 | 12 | 7 | 6 | 6 | 3 | 8 | 0 | 1 | 27 | 27 |
2021/2022 | KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków | 2 | 36 | 53:57 | 5 / 13 | 8 / 16 | 13 / 29 | 2 / 2 | 0 | 6 | 6 | 2 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 3 | 27 | -8 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | KS Sudety Jelenia Góra | 16 | 54 | 210:39 | 18 / 37 | 4 / 19 | 22 / 56 | 6 / 10 | 8 | 23 | 31 | 17 | 20 | 8 | 27 | 10 | 0 | 5 | 47 | -49 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków | 4 | 17 | 61:36 | 3 / 9 | 3 / 13 | 6 / 22 | 2 / 2 | 1 | 4 | 5 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 10 | -36 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 7 | 76 | 143:03 | 19 / 40 | 10 / 30 | 29 / 70 | 8 / 12 | 12 | 16 | 28 | 13 | 13 | 11 | 12 | 6 | 0 | 3 | 66 | 29 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Dolnośląskie | 5 | 18 | 59:41 | 4 / 8 | 2 / 4 | 6 / 12 | 4 / 11 | 2 | 14 | 16 | 4 | 8 | 7 | 9 | 4 | 2 | 0 | 22 | 15 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/2022 | KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków | 2 | 18.0 | 26:58 | 38.5 | 50.0 | 44.8 | 100.0 | 0.00 | 3.00 | 3.00 | 1.0 | 2.00 | 0.50 | 1.5 | 1.00 | 0.00 | 1.50 | 13.5 | -4.0 |
2021/2022 | KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków | 13 | 3.0 | 10:54 | 33.3 | 27.0 | 28.3 | 50.0 | 0.10 | 0.80 | 0.90 | 0.5 | 0.50 | 0.50 | 0.2 | 0.60 | 0.00 | 0.10 | 2.1 | 2.1 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | KS Sudety Jelenia Góra | 16 | 3.4 | 13:09 | 48.6 | 21.1 | 39.3 | 60.0 | 0.50 | 1.40 | 1.90 | 1.1 | 1.30 | 0.50 | 1.7 | 0.60 | 0.00 | 0.30 | 2.9 | -3.1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków | 4 | 4.3 | 15:24 | 33.3 | 23.1 | 27.3 | 100.0 | 0.30 | 1.00 | 1.30 | 0.8 | 0.50 | 0.80 | 0.8 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 2.5 | -9.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 7 | 10.9 | 20:26 | 47.5 | 33.3 | 41.4 | 66.7 | 1.70 | 2.30 | 4.00 | 1.9 | 1.90 | 1.60 | 1.7 | 0.90 | 0.00 | 0.40 | 9.4 | 4.1 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Dolnośląskie | 5 | 3.6 | 11:56 | 50.0 | 50.0 | 50.0 | 36.4 | 0.40 | 2.80 | 3.20 | 0.8 | 1.60 | 1.40 | 1.8 | 0.80 | 0.40 | 0.00 | 4.4 | 3.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KS Sudety Jelenia Góra (2020/2021) | |||||||||||||||||||||||||||||
20.03.2021 | MKS Sokół Międzychód (w) | 88 : 67 P | 0 | 06:54 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | -3 | -3 | |||||
20.02.2021 | Enea Basket Junior Poznań (d) | 90 : 68 W | 3 | 02:10 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | |||||
13.02.2021 | BC Swiss Krono Żary (w) | 93 : 61 P | 0 | 02:13 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -3 | |||||
06.02.2021 | BC Obra Kościan (d) | 90 : 68 W | 4 | 08:20 | 2/2 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -11 | |||||
19.12.2020 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (w) | 83 : 55 P | 0 | 11:42 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | -4 | -11 | |||||
12.12.2020 | MKS Sokół Międzychód (d) | 80 : 105 P | 5 | 14:29 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | -15 | |||||
05.12.2020 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 72 : 79 W | 2 | 16:57 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 7 | 6 | |||||
28.11.2020 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (d) | 85 : 70 W | 0 | 11:52 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -5 | -2 | |||||
14.11.2020 | Enea Basket Junior Poznań (w) | 72 : 82 W | 7 | 23:40 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 5/6 | 83.3 | 2 | 3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 9 | 21 | |||||
07.11.2020 | BC Swiss Krono Żary (d) | 61 : 89 P | 2 | 10:25 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | -14 | |||||
31.10.2020 | BC Obra Kościan (w) | 71 : 96 W | 8 | 13:46 | 2/4 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 3 | |||||
24.10.2020 | IgnerHome AZS Basket Nysa (d) | 101 : 86 W | 4 | 09:13 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | |||||
16.10.2020 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 64 : 77 W | 4 | 22:20 | 2/6 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | 5 | |||||
10.10.2020 | KS Kosz Pleszew (d) | 75 : 92 P | 3 | 15:58 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | -7 | |||||
03.10.2020 | Rycerze Rydzyna (w) | 102 : 67 P | 0 | 18:47 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | -3 | -26 | |||||
27.09.2020 | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (d) | 99 : 68 W | 12 | 21:53 | 6/8 | 75.0 | 0/1 | 0.0 | 6/9 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 5 | 2 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 17 | 6 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 23:40 | 14.11.2020 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 72 : 82 | celny rzut za 2 | 6 | 27.09.2020 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 99 : 68 | wykonywany rzut za 2 | 8 | 27.09.2020 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 99 : 68 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 06.02.2021 | 2LM | BC Obra Kościan | 90 : 68 | celny rzut za 3 | 1 | 20.02.2021 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 90 : 68 | wykonywany rzut za 3 | 4 | 10.10.2020 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 75 : 92 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 20.02.2021 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 90 : 68 | celny rzut z gry | 6 | 27.09.2020 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 99 : 68 | wykonywany rzut za gry | 9 | 27.09.2020 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 99 : 68 | skuteczność z gry | 100.0000 | 20.02.2021 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 90 : 68 | celny rzut wolny | 5 | 14.11.2020 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 72 : 82 | wykonywany rzut wolny | 6 | 14.11.2020 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 72 : 82 | skuteczność za 1 | 83.3000 | 14.11.2020 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 72 : 82 | punkty | 12 | 27.09.2020 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 99 : 68 | zbiórki w ataku | 2 | 14.11.2020 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 72 : 82 | zbiórki w obronie | 4 | 16.10.2020 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 64 : 77 | zbiórki | 5 | 14.11.2020 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 72 : 82 | asysty | 5 | 27.09.2020 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 99 : 68 | faule | 3 | 31.10.2020 | 2LM | BC Obra Kościan | 71 : 96 | faule wymuszone | 3 | 14.11.2020 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 72 : 82 | straty | 5 | 03.10.2020 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 102 : 67 | przechwyty | 2 | 05.12.2020 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 72 : 79 | bloki | 0 | 20.03.2021 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 88 : 67 | bloki otrzymane | 1 | 19.12.2020 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 83 : 55 | asysty/straty | 2.0000 | 10.10.2020 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 75 : 92 | przechwyty/straty | 2.0000 | 05.12.2020 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 72 : 79 | eval | 17 | 27.09.2020 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 99 : 68 | +/- | 21 | 14.11.2020 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 72 : 82 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2021/2022 | KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2021/2022 | KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków | Liga juniorów starszych |
2021/2022 | KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków | 3 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie | Juniorzy starsi |
2020/2021 | KS Sudety Jelenia Góra | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2019/2020 | KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków | U-18 M |
2019/2020 | KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków | 3 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków | U-20 M |
2018/2019 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2016/2017 | Dolnośląskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |