16
Mateusz Najman
KS Sudety Jelenia Góra
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | KS Sudety Jelenia Góra | 25 | 71 | 367:52 | 18 / 51 | 9 / 38 | 27 / 89 | 8 / 10 | 12 | 32 | 44 | 37 | 45 | 13 | 40 | 15 | 1 | 6 | 64 | -20 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | KS Sudety Jelenia Góra | 3 | 53 | 93:52 | 14 / 23 | 5 / 20 | 19 / 43 | 10 / 15 | 2 | 10 | 12 | 8 | 4 | 15 | 8 | 15 | 1 | 1 | 52 | -59 |
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | 3 | 12 | 74:46 | 4 / 13 | 1 / 8 | 5 / 21 | 1 / 2 | 1 | 4 | 5 | 5 | 4 | 2 | 12 | 5 | 0 | 2 | -2 | -13 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Dolnośląskie | 9 | 37 | 140:39 | 14 / 23 | 2 / 13 | 16 / 36 | 3 / 10 | 4 | 12 | 16 | 12 | 9 | 10 | 25 | 8 | 3 | 1 | 24 | 62 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | KS Sudety Jelenia Góra | 25 | 2.8 | 14:42 | 35.3 | 23.7 | 30.3 | 80.0 | 0.50 | 1.30 | 1.80 | 1.5 | 1.80 | 0.50 | 1.6 | 0.60 | 0.00 | 0.20 | 2.6 | -0.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | KS Sudety Jelenia Góra | 3 | 17.7 | 31:17 | 60.9 | 25.0 | 44.2 | 66.7 | 0.70 | 3.30 | 4.00 | 2.7 | 1.30 | 5.00 | 2.7 | 5.00 | 0.30 | 0.30 | 17.3 | -19.7 |
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | 3 | 4.0 | 24:55 | 30.8 | 12.5 | 23.8 | 50.0 | 0.30 | 1.30 | 1.70 | 1.7 | 1.30 | 0.70 | 4.0 | 1.70 | 0.00 | 0.70 | -0.7 | -4.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Dolnośląskie | 9 | 4.1 | 15:37 | 60.9 | 15.4 | 44.4 | 30.0 | 0.40 | 1.30 | 1.80 | 1.3 | 1.00 | 1.10 | 2.8 | 0.90 | 0.30 | 0.10 | 2.7 | 6.9 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KS Sudety Jelenia Góra (2020/2021) | |||||||||||||||||||||||||||||
07.04.2021 | BC Swiss Krono Żary (w) | 68 : 70 W | 0 | 09:38 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | 5 | |||||
31.03.2021 | BC Swiss Krono Żary (d) | 84 : 81 W | 0 | 11:16 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -5 | |||||
28.03.2021 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (d) | 93 : 79 W | 3 | 12:30 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -12 | |||||
20.03.2021 | MKS Sokół Międzychód (w) | 88 : 67 P | 3 | 18:20 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | -15 | |||||
13.03.2021 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 67 : 62 W | 5 | 22:39 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/6 | 16.7 | 2/2 | 100.0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 16 | |||||
10.03.2021 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (w) | 92 : 88 P | 5 | 22:12 | 1/5 | 20.0 | 1/2 | 50.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | -1 | |||||
20.02.2021 | Enea Basket Junior Poznań (d) | 90 : 68 W | 5 | 21:36 | 1/2 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9 | 16 | |||||
13.02.2021 | BC Swiss Krono Żary (w) | 93 : 61 P | 0 | 18:41 | 0/4 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/6 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | -4 | -24 | |||||
30.01.2021 | IgnerHome AZS Basket Nysa (w) | 69 : 80 W | 4 | 19:36 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | |||||
23.01.2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 75 : 68 W | 4 | 28:17 | 2/2 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 | 11 | |||||
17.01.2021 | KS Kosz Pleszew (w) | 88 : 76 P | 4 | 17:30 | 2/3 | 66.7 | 0/2 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | -15 | |||||
09.01.2021 | Rycerze Rydzyna (d) | 73 : 84 P | 2 | 11:19 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | |||||
03.01.2021 | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (w) | 97 : 94 P | 3 | 07:15 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | |||||
19.12.2020 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (w) | 83 : 55 P | 6 | 13:42 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 6/7 | 85.7 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | |||||
12.12.2020 | MKS Sokół Międzychód (d) | 80 : 105 P | 0 | 10:18 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||
05.12.2020 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 72 : 79 W | 0 | 13:19 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 4 | |||||
28.11.2020 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (d) | 85 : 70 W | 7 | 12:49 | 2/3 | 66.7 | 1/1 | 100.0 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 | 7 | |||||
14.11.2020 | Enea Basket Junior Poznań (w) | 72 : 82 W | 2 | 13:43 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 | -11 | |||||
07.11.2020 | BC Swiss Krono Żary (d) | 61 : 89 P | 0 | 00:28 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -5 | |||||
31.10.2020 | BC Obra Kościan (w) | 71 : 96 W | 2 | 08:40 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||||
24.10.2020 | IgnerHome AZS Basket Nysa (d) | 101 : 86 W | 0 | 05:13 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -3 | |||||
16.10.2020 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 64 : 77 W | 0 | 14:01 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -5 | -3 | |||||
10.10.2020 | KS Kosz Pleszew (d) | 75 : 92 P | 5 | 14:29 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 4 | |||||
03.10.2020 | Rycerze Rydzyna (w) | 102 : 67 P | 5 | 21:13 | 1/3 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | -9 | |||||
27.09.2020 | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (d) | 99 : 68 W | 6 | 19:08 | 3/6 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 25 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 28:17 | 23.01.2021 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 75 : 68 | celny rzut za 2 | 3 | 27.09.2020 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 99 : 68 | wykonywany rzut za 2 | 6 | 27.09.2020 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 99 : 68 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 23.01.2021 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 75 : 68 | celny rzut za 3 | 1 | 28.03.2021 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 93 : 79 | wykonywany rzut za 3 | 4 | 13.03.2021 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 67 : 62 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 28.03.2021 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 93 : 79 | celny rzut z gry | 3 | 28.11.2020 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 85 : 70 | wykonywany rzut za gry | 8 | 27.09.2020 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 99 : 68 | skuteczność z gry | 75.0000 | 28.11.2020 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 85 : 70 | celny rzut wolny | 6 | 19.12.2020 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 83 : 55 | wykonywany rzut wolny | 7 | 19.12.2020 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 83 : 55 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 13.03.2021 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 67 : 62 | punkty | 7 | 28.11.2020 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 85 : 70 | zbiórki w ataku | 2 | 13.03.2021 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 67 : 62 | zbiórki w obronie | 4 | 20.03.2021 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 88 : 67 | zbiórki | 5 | 20.03.2021 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 88 : 67 | asysty | 5 | 10.10.2020 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 75 : 92 | faule | 5 | 20.02.2021 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 90 : 68 | faule wymuszone | 3 | 19.12.2020 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 83 : 55 | straty | 5 | 20.03.2021 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 88 : 67 | przechwyty | 3 | 17.01.2021 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 88 : 76 | bloki | 1 | 20.02.2021 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 90 : 68 | bloki otrzymane | 2 | 30.01.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 69 : 80 | asysty/straty | 5.0000 | 10.10.2020 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 75 : 92 | przechwyty/straty | 2.0000 | 13.02.2021 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 93 : 61 | eval | 9 | 20.02.2021 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 90 : 68 | +/- | 25 | 27.09.2020 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 99 : 68 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie | Juniorzy starsi |
2020/2021 | KS Sudety Jelenia Góra | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | KS Sudety II Jelenia Góra | Juniorzy starsi |
2018/2019 | KS Sudety Jelenia Góra | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2016/2017 | Dolnośląskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |