GTK Gliwice najlepszym zespołem w Polsce w kategorii do lat 19 mężczyzn. W finale podopieczni Andrzeja Bartosza pokonali Exact Systems Śląsk Wrocław. Brąz dla Asseco Arka U19 Gdynia, która w meczu o trzecie miejsce zwyciężyli WKK Wrocław. MVP turnieju finałowego został Aleksander Wiśniewski z GTK Gliwice.
9
Kamil Białachowski
SMS PZKosz Władysławowo
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 38 | 274 | 580:36 | 105 / 187 | 2 / 5 | 107 / 192 | 58 / 86 | 59 | 75 | 134 | 29 | 84 | 60 | 35 | 12 | 9 | 12 | 310 | -19 |
2022/2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 33 | 200 | 482:06 | 80 / 139 | 0 / 5 | 80 / 144 | 40 / 53 | 40 | 62 | 102 | 25 | 99 | 41 | 43 | 15 | 16 | 6 | 238 | -3 |
2021/2022 | KS Sudety Jelenia Góra | 17 | 253 | 448:55 | 98 / 182 | 6 / 19 | 104 / 201 | 39 / 61 | 39 | 58 | 97 | 21 | 39 | 49 | 40 | 15 | 13 | 9 | 240 | -16 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 75 | 189:28 | 31 / 65 | 0 / 1 | 31 / 66 | 13 / 29 | 30 | 33 | 63 | 10 | 20 | 23 | 18 | 4 | 7 | 7 | 90 | 63 |
2016/2017 | Polska | 3 | 15 | 44:17 | 7 / 20 | 0 / 0 | 7 / 20 | 1 / 2 | 5 | 7 | 12 | 3 | 8 | 1 | 4 | 3 | 2 | 4 | 17 | 16 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | SMS PZKosz Władysławowo | 21 | 250 | 491:16 | 98 / 215 | 3 / 14 | 101 / 229 | 45 / 56 | 55 | 82 | 137 | 24 | 44 | 38 | 39 | 20 | 12 | 13 | 265 | -74 |
2019/2020 | SMS PZKosz Władysławowo | 20 | 181 | 457:44 | 78 / 187 | 0 / 5 | 78 / 192 | 25 / 50 | 43 | 56 | 99 | 24 | 49 | 40 | 31 | 11 | 14 | 17 | 159 | -149 |
2018/2019 | SMS PZKosz Władysławowo | 22 | 82 | 311:16 | 31 / 89 | 0 / 0 | 31 / 89 | 20 / 27 | 36 | 45 | 81 | 19 | 31 | 27 | 26 | 6 | 9 | 8 | 106 | -137 |
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | 10 | 12 | 65:03 | 5 / 18 | 0 / 0 | 5 / 18 | 2 / 5 | 2 | 13 | 15 | 2 | 9 | 5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 11 | -12 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | KS Sudety Jelenia Góra | 3 | 52 | 100:43 | 22 / 45 | 1 / 3 | 23 / 48 | 5 / 14 | 15 | 22 | 37 | 1 | 10 | 9 | 7 | 4 | 2 | 1 | 55 | -38 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | 3 | 87 | 104:58 | 35 / 65 | 1 / 3 | 36 / 68 | 14 / 18 | 13 | 32 | 45 | 4 | 5 | 16 | 17 | 7 | 9 | 1 | 99 | -20 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Dolnośląskie | 8 | 50 | 141:45 | 20 / 71 | 0 / 1 | 20 / 72 | 10 / 13 | 23 | 34 | 57 | 3 | 11 | 9 | 7 | 4 | 10 | 6 | 62 | 92 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 38 | 7.2 | 15:16 | 56.2 | 40.0 | 55.7 | 67.4 | 1.60 | 2.00 | 3.50 | 0.8 | 2.20 | 1.60 | 0.9 | 0.30 | 0.20 | 0.30 | 8.2 | -0.5 |
2022/2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 33 | 6.1 | 14:36 | 57.6 | 0.0 | 55.6 | 75.5 | 1.20 | 1.90 | 3.10 | 0.8 | 3.00 | 1.20 | 1.3 | 0.50 | 0.50 | 0.20 | 7.2 | -0.1 |
2021/2022 | KS Sudety Jelenia Góra | 17 | 14.9 | 26:24 | 53.8 | 31.6 | 51.7 | 63.9 | 2.30 | 3.40 | 5.70 | 1.2 | 2.30 | 2.90 | 2.4 | 0.90 | 0.80 | 0.50 | 14.1 | -0.9 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 7.5 | 18:56 | 47.7 | 0.0 | 47.0 | 44.8 | 3.00 | 3.30 | 6.30 | 1.0 | 2.00 | 2.30 | 1.8 | 0.40 | 0.70 | 0.70 | 9.0 | 6.3 |
2016/2017 | Polska | 3 | 5.0 | 14:45 | 35.0 | 0.0 | 35.0 | 50.0 | 1.70 | 2.30 | 4.00 | 1.0 | 2.70 | 0.30 | 1.3 | 1.00 | 0.70 | 1.30 | 5.7 | 5.3 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | SMS PZKosz Władysławowo | 21 | 11.9 | 23:23 | 45.6 | 21.4 | 44.1 | 80.4 | 2.60 | 3.90 | 6.50 | 1.1 | 2.10 | 1.80 | 1.9 | 1.00 | 0.60 | 0.60 | 12.6 | -3.5 |
2019/2020 | SMS PZKosz Władysławowo | 20 | 9.1 | 22:53 | 41.7 | 0.0 | 40.6 | 50.0 | 2.20 | 2.80 | 5.00 | 1.2 | 2.50 | 2.00 | 1.6 | 0.60 | 0.70 | 0.90 | 8.0 | -7.5 |
2018/2019 | SMS PZKosz Władysławowo | 22 | 3.7 | 14:08 | 34.8 | 0.0 | 34.8 | 74.1 | 1.60 | 2.00 | 3.70 | 0.9 | 1.40 | 1.20 | 1.2 | 0.30 | 0.40 | 0.40 | 4.8 | -6.2 |
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | 10 | 1.2 | 06:30 | 27.8 | 0.0 | 27.8 | 40.0 | 0.20 | 1.30 | 1.50 | 0.2 | 0.90 | 0.50 | 0.4 | 0.10 | 0.10 | 0.20 | 1.1 | -1.2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | KS Sudety Jelenia Góra | 3 | 17.3 | 33:34 | 48.9 | 33.3 | 47.9 | 35.7 | 5.00 | 7.30 | 12.30 | 0.3 | 3.30 | 3.00 | 2.3 | 1.30 | 0.70 | 0.30 | 18.3 | -12.7 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | 3 | 29.0 | 34:59 | 53.8 | 33.3 | 52.9 | 77.8 | 4.30 | 10.70 | 15.00 | 1.3 | 1.70 | 5.30 | 5.7 | 2.30 | 3.00 | 0.30 | 33.0 | -6.7 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Dolnośląskie | 8 | 6.3 | 17:43 | 28.2 | 0.0 | 27.8 | 76.9 | 2.90 | 4.30 | 7.10 | 0.4 | 1.40 | 1.10 | 0.9 | 0.50 | 1.30 | 0.80 | 7.8 | 11.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMS PZKosz Władysławowo (2018/2019) | |||||||||||||||||||||||||||||
06.04.2019 | Trefl II Sopot (d) | 83 : 73 W | 2 | 06:53 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -5 | |||||
26.03.2019 | Trefl II Sopot (w) | 83 : 71 P | 2 | 17:27 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | -4 | -7 | |||||
23.03.2019 | Trefl II Sopot (d) | 85 : 65 W | 12 | 22:03 | 5/10 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 5/10 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 2 | 4 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 17 | 6 | |||||
17.03.2019 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 71 : 54 P | 7 | 26:29 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | -11 | |||||
20.02.2019 | Politechnika Gdańska (d) | 69 : 96 P | 4 | 15:24 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | -18 | |||||
16.02.2019 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (w) | 98 : 80 P | 2 | 17:30 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 | |||||
12.02.2019 | Biofarm Basket II Suchy Las (w) | 81 : 84 W | 2 | 20:49 | 1/9 | 11.1 | 0/0 | 0.0 | 1/9 | 11.1 | 0/0 | 0.0 | 1 | 5 | 6 | 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |||||
05.02.2019 | Decka Pelplin (w) | 72 : 62 P | 7 | 18:16 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 3/4 | 75.0 | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 12 | -2 | |||||
30.01.2019 | Trefl II Sopot (w) | 76 : 70 P | 7 | 15:48 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 3/4 | 75.0 | 4 | 1 | 5 | 4 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 12 | -2 | |||||
22.01.2019 | Arka AMW II Gdynia (w) | 87 : 66 P | 11 | 29:58 | 4/12 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 4/12 | 33.3 | 3/4 | 75.0 | 5 | 3 | 8 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 11 | -17 | |||||
19.01.2019 | KSK Noteć Inowrocław (w) | 92 : 77 P | 0 | 12:09 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -16 | |||||
16.01.2019 | Ogniwo Polbit Szczecin (d) | 48 : 82 P | 4 | 11:29 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -3 | |||||
07.01.2019 | Biofarm Basket II Suchy Las (d) | 69 : 86 P | 2 | 08:03 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -2 | |||||
05.01.2019 | AZS UMK PBDI Toruń (w) | 84 : 77 P | 0 | 05:41 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -7 | |||||
21.12.2018 | MKS Sokół Międzychód (d) | 69 : 80 P | 0 | 01:38 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -1 | |||||
20.11.2018 | Politechnika Gdańska (w) | 118 : 70 P | 4 | 12:45 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 2/2 | 100.0 | 3 | 5 | 8 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 | 1 | |||||
17.11.2018 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (d) | 91 : 75 W | 0 | 06:52 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||||
28.10.2018 | Trefl II Sopot (d) | 80 : 68 W | 2 | 06:08 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -11 | |||||
20.10.2018 | KSK Noteć Inowrocław (d) | 72 : 101 P | 10 | 13:52 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 4/6 | 66.7 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | -9 | |||||
14.10.2018 | Ogniwo Polbit Szczecin (w) | 85 : 72 P | 2 | 22:46 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | 3 | -15 | |||||
05.10.2018 | AZS UMK PBDI Toruń (d) | 57 : 62 P | 0 | 02:36 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||||
29.09.2018 | MKS Sokół Międzychód (w) | 82 : 53 P | 2 | 16:40 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/1 | 0.0 | 2 | 4 | 6 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | -11 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 29:58 | 22.01.2019 | 2LM | Arka AMW II Gdynia | 87 : 66 | celny rzut za 2 | 5 | 23.03.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 85 : 65 | wykonywany rzut za 2 | 12 | 22.01.2019 | 2LM | Arka AMW II Gdynia | 87 : 66 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 07.01.2019 | 2LM | Biofarm Basket II Suchy Las | 69 : 86 | celny rzut za 3 | 0 | 06.04.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 83 : 73 | wykonywany rzut za 3 | 0 | 06.04.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 83 : 73 | skuteczność za 3 | 0 | : | celny rzut z gry | 5 | 23.03.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 85 : 65 | wykonywany rzut za gry | 12 | 22.01.2019 | 2LM | Arka AMW II Gdynia | 87 : 66 | skuteczność z gry | 100.0000 | 07.01.2019 | 2LM | Biofarm Basket II Suchy Las | 69 : 86 | celny rzut wolny | 4 | 20.10.2018 | 2LM | KSK Noteć Inowrocław | 72 : 101 | wykonywany rzut wolny | 6 | 20.10.2018 | 2LM | KSK Noteć Inowrocław | 72 : 101 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 23.03.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 85 : 65 | punkty | 12 | 23.03.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 85 : 65 | zbiórki w ataku | 5 | 22.01.2019 | 2LM | Arka AMW II Gdynia | 87 : 66 | zbiórki w obronie | 5 | 05.02.2019 | 2LM | Decka Pelplin | 72 : 62 | zbiórki | 8 | 22.01.2019 | 2LM | Arka AMW II Gdynia | 87 : 66 | asysty | 4 | 30.01.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 76 : 70 | faule | 3 | 26.03.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 83 : 71 | faule wymuszone | 4 | 20.10.2018 | 2LM | KSK Noteć Inowrocław | 72 : 101 | straty | 6 | 26.03.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 83 : 71 | przechwyty | 2 | 23.03.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 85 : 65 | bloki | 2 | 05.02.2019 | 2LM | Decka Pelplin | 72 : 62 | bloki otrzymane | 1 | 06.04.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 83 : 73 | asysty/straty | 2.0000 | 30.01.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 76 : 70 | przechwyty/straty | 1.0000 | 17.03.2019 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 71 : 54 | eval | 17 | 23.03.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 85 : 65 | +/- | 6 | 23.03.2019 | 2LM | Trefl II Sopot | 85 : 65 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Weegree KU AZS Politechnika Opolska | 3 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | Weegree KU AZS Politechnika Opolska | 3 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | UKS SMS Karpacz | 3 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | KS Sudety Jelenia Góra | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2020/2021 | SMS PZKosz Władysławowo | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | SMS PZKosz Władysławowo | Liga Juniorów |
2019/2020 | SMS PZKosz Władysławowo | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | SMS PZKosz Władysławowo | Liga Juniorów Starszych |
2018/2019 | KS Sudety Jelenia Góra | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2018/2019 | SMS PZKosz Władysławowo | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | Polska | Kadra mężczyzn U15 |
2015/2016 | Dolnośląskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |