terminarz
1 mecz | ||
Arka AMW II Gdynia | 80 : 78 | MKS Sokół Międzychód |
23.03.2019 14:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
Decka Pelplin | 77 : 46 | Domino Inowrocław |
23.03.2019 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
KSK Noteć Inowrocław | 94 : 79 | AZS UMK PBDI Toruń |
23.03.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Politechnika Gdańska | 90 : 69 | Sklep Polski MKK Gniezno |
23.03.2019 20:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
2 mecz | ||
MKS Sokół Międzychód | 91 : 79 | Arka AMW II Gdynia |
27.03.2019 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 75 : 93 | Politechnika Gdańska |
30.03.2019 13:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno | ||
Domino Inowrocław | 59 : 92 | Decka Pelplin |
30.03.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 66 : 89 | KSK Noteć Inowrocław |
30.03.2019 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
3 mecz | ||
MKS Sokół Międzychód | 86 : 74 | Arka AMW II Gdynia |
03.04.2019 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
1 mecz | ||
KK Warszawa | 79 : 77 | Dziki Warszawa |
23.03.2019 13:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 88 : 66 | TBV Start II Lublin |
23.03.2019 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 96 : 72 | KS Rosa-Sport Radom |
23.03.2019 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 94 : 73 | U!NB AZS UMCS Lublin |
24.03.2019 15:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
2 mecz | ||
TBV Start II Lublin | 66 : 76 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
27.03.2019 20:00 | MOSiR Globus, Lublin | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 83 : 65 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
30.03.2019 16:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Dziki Warszawa | 86 : 76 | KK Warszawa |
30.03.2019 16:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
KS Rosa-Sport Radom | 78 : 101 | Żubry Leo-Sped Białystok |
30.03.2019 16:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
3 mecz | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 85 : 78 | U!NB AZS UMCS Lublin |
03.04.2019 20:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
KK Warszawa | 69 : 72 | Dziki Warszawa |
03.04.2019 21:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
1 mecz | ||
AZS UJK Kielce | 91 : 87 | KS Pogoń Ruda Śląska |
23.03.2019 17:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 68 : 74 | KKS Tarnowskie Góry |
23.03.2019 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
KK Polonia Bytom | 73 : 89 | MCKiS Jaworzno |
23.03.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
TS Wisła Kraków | 89 : 79 | AZS Częstochowa |
23.03.2019 20:30 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
2 mecz | ||
AZS Częstochowa | 82 : 94 | TS Wisła Kraków |
26.03.2019 19:30 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
MCKiS Jaworzno | 78 : 63 | KK Polonia Bytom |
30.03.2019 17:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 84 : 87 | AZS UJK Kielce |
30.03.2019 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
KKS Tarnowskie Góry | 83 : 106 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
31.03.2019 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
3 mecz | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 88 : 75 | KKS Tarnowskie Góry |
03.04.2019 18:30 | Nowa Hala AWF, Katowice |
1 mecz | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 91 : 72 | Röben Gimbasket Wrocław |
23.03.2019 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 81 : 72 | AZS Basket Nysa |
23.03.2019 20:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
BC Swiss Krono Żary | 72 : 65 | KS Sudety Jelenia Góra |
24.03.2019 17:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
BC Obra Kościan | 76 : 75 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
24.03.2019 18:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
2 mecz | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 96 : 79 | BC Swiss Krono Żary |
27.03.2019 18:30 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 63 : 65 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
27.03.2019 20:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
AZS Basket Nysa | 74 : 83 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
30.03.2019 17:30 | HALA NYSA, Nysa | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 82 : 75 | BC Obra Kościan |
30.03.2019 18:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
3 mecz | ||
BC Swiss Krono Żary | 59 : 66 | KS Sudety Jelenia Góra |
03.04.2019 18:30 | Hala SP nr 5, Żary | ||
BC Obra Kościan | 94 : 52 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
03.04.2019 19:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan |