terminarz
1 kolejka | ||
Ogniwo Polbit Szczecin | 68 : 84 | Decka Pelplin |
29.09.2018 13:30 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 57 : 106 | Politechnika Gdańska |
29.09.2018 15:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
MKS Sokół Międzychód | 82 : 53 | SMS PZKosz Władysławowo |
29.09.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
KSK Noteć Inowrocław | 104 : 76 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
29.09.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Arka AMW II Gdynia | 67 : 61 | Biofarm Basket II Suchy Las |
30.09.2018 13:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 84 : 97 | Domino Inowrocław |
30.09.2018 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno | ||
2 kolejka | ||
SMS PZKosz Władysławowo | 57 : 62 | AZS UMK PBDI Toruń |
05.10.2018 19:30 | COS OPO, Władysławowo | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 51 : 82 | MKS Sokół Międzychód |
06.10.2018 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno | ||
Decka Pelplin | 83 : 79 | KSK Noteć Inowrocław |
06.10.2018 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
Biofarm Basket II Suchy Las | 87 : 70 | Trefl II Sopot |
07.10.2018 14:00 | Hala AWF, Poznań | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 76 : 89 | Arka AMW II Gdynia |
07.10.2018 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
Politechnika Gdańska | 104 : 70 | Ogniwo Polbit Szczecin |
07.10.2018 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
3 kolejka | ||
Arka AMW II Gdynia | 61 : 67 | Decka Pelplin |
13.10.2018 13:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 67 : 71 | Sklep Polski MKK Gniezno |
13.10.2018 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
Trefl II Sopot | 73 : 87 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
13.10.2018 16:15 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
MKS Sokół Międzychód | 84 : 79 | Domino Inowrocław |
13.10.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
KSK Noteć Inowrocław | 68 : 79 | Politechnika Gdańska |
13.10.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Ogniwo Polbit Szczecin | 85 : 72 | SMS PZKosz Władysławowo |
14.10.2018 14:00 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
4 kolejka | ||
Ogniwo Polbit Szczecin | 63 : 67 | Sklep Polski MKK Gniezno |
20.10.2018 16:00 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 53 : 96 | MKS Sokół Międzychód |
20.10.2018 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
SMS PZKosz Władysławowo | 72 : 101 | KSK Noteć Inowrocław |
20.10.2018 17:00 | COS OPO, Władysławowo | ||
Domino Inowrocław | 95 : 73 | Biofarm Basket II Suchy Las |
20.10.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Decka Pelplin | 97 : 83 | Trefl II Sopot |
21.10.2018 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
Politechnika Gdańska | 94 : 79 | Arka AMW II Gdynia |
21.10.2018 17:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
5 kolejka | ||
Trefl II Sopot | 62 : 90 | Politechnika Gdańska |
24.10.2018 17:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
Biofarm Basket II Suchy Las | 79 : 60 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
24.10.2018 17:30 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Ogniwo Polbit Szczecin | 72 : 66 | MKS Sokół Międzychód |
24.10.2018 18:00 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
KSK Noteć Inowrocław | 69 : 60 | Sklep Polski MKK Gniezno |
24.10.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
SMS PZKosz Władysławowo | 61 : 73 | Arka AMW II Gdynia |
24.10.2018 18:00 | COS OPO, Władysławowo | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 63 : 67 | Domino Inowrocław |
24.10.2018 20:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
6 kolejka | ||
Decka Pelplin | 90 : 65 | Biofarm Basket II Suchy Las |
26.10.2018 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 75 : 61 | Arka AMW II Gdynia |
27.10.2018 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 88 : 81 | Ogniwo Polbit Szczecin |
27.10.2018 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
Domino Inowrocław | 82 : 77 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
28.10.2018 15:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
SMS PZKosz Władysławowo | 80 : 68 | Trefl II Sopot |
28.10.2018 16:00 | COS OPO, Władysławowo | ||
KSK Noteć Inowrocław | 93 : 83 | MKS Sokół Międzychód |
28.10.2018 18:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
7 kolejka | ||
Ogniwo Polbit Szczecin | 79 : 75 | Domino Inowrocław |
03.11.2018 12:30 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
Trefl II Sopot | 89 : 76 | Sklep Polski MKK Gniezno |
03.11.2018 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
Arka AMW II Gdynia | 87 : 83 | MKS Sokół Międzychód |
03.11.2018 17:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
KSK Noteć Inowrocław | 107 : 82 | AZS UMK PBDI Toruń |
03.11.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Biofarm Basket II Suchy Las | 53 : 114 | Politechnika Gdańska |
04.11.2018 14:00 | Hala AWF, Poznań | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 69 : 87 | Decka Pelplin |
04.11.2018 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
8 kolejka | ||
Ogniwo Polbit Szczecin | 65 : 80 | KSK Noteć Inowrocław |
10.11.2018 13:30 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
Domino Inowrocław | 78 : 82 | Decka Pelplin |
10.11.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Politechnika Gdańska | 107 : 70 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
10.11.2018 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
MKS Sokół Międzychód | 111 : 62 | Trefl II Sopot |
11.11.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 51 : 88 | Arka AMW II Gdynia |
11.11.2018 19:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
SMS PZKosz Władysławowo | 69 : 86 | Biofarm Basket II Suchy Las |
07.01.2019 18:00 | COS OPO, Władysławowo | ||
9 kolejka | ||
Arka AMW II Gdynia | 104 : 62 | Ogniwo Polbit Szczecin |
17.11.2018 15:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
SMS PZKosz Władysławowo | 91 : 75 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
17.11.2018 16:00 | COS OPO, Władysławowo | ||
Decka Pelplin | 84 : 95 | Politechnika Gdańska |
17.11.2018 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
KSK Noteć Inowrocław | 92 : 68 | Domino Inowrocław |
17.11.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Biofarm Basket II Suchy Las | 93 : 86 | Sklep Polski MKK Gniezno |
18.11.2018 14:00 | Hala AWF, Poznań | ||
Trefl II Sopot | 77 : 82 | AZS UMK PBDI Toruń |
18.11.2018 17:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
10 kolejka | ||
KSK Noteć Inowrocław | 79 : 57 | Arka AMW II Gdynia |
24.11.2018 15:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 55 : 80 | Sklep Polski MKK Gniezno |
24.11.2018 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
Domino Inowrocław | 77 : 88 | Politechnika Gdańska |
24.11.2018 18:15 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Ogniwo Polbit Szczecin | 81 : 84 | Trefl II Sopot |
25.11.2018 13:30 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
Biofarm Basket II Suchy Las | 77 : 84 | MKS Sokół Międzychód |
25.11.2018 14:00 | Hala AWF, Poznań | ||
SMS PZKosz Władysławowo | 38 : 96 | Decka Pelplin |
25.11.2018 17:00 | COS OPO, Władysławowo | ||
11 kolejka | ||
Politechnika Gdańska | 118 : 70 | SMS PZKosz Władysławowo |
20.11.2018 19:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Biofarm Basket II Suchy Las | 83 : 90 | AZS UMK PBDI Toruń |
01.12.2018 14:00 | Hala AWF, Poznań | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 65 : 76 | MKS Sokół Międzychód |
01.12.2018 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
Decka Pelplin | 73 : 47 | Sklep Polski MKK Gniezno |
01.12.2018 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
Trefl II Sopot | 93 : 99 | KSK Noteć Inowrocław |
02.12.2018 12:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
Domino Inowrocław | 90 : 83 | Arka AMW II Gdynia |
02.12.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
12 kolejka | ||
Arka AMW II Gdynia | 80 : 91 | Trefl II Sopot |
08.12.2018 13:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
Domino Inowrocław | 89 : 91 | SMS PZKosz Władysławowo |
08.12.2018 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 65 : 85 | Politechnika Gdańska |
08.12.2018 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 83 : 70 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
08.12.2018 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
MKS Sokół Międzychód | 74 : 63 | Decka Pelplin |
08.12.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
Ogniwo Polbit Szczecin | 83 : 79 | Biofarm Basket II Suchy Las |
09.12.2018 19:00 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
13 kolejka | ||
SMS PZKosz Władysławowo | 55 : 71 | Sklep Polski MKK Gniezno |
11.11.2018 16:00 | COS OPO, Władysławowo | ||
Trefl II Sopot | 75 : 88 | Domino Inowrocław |
15.12.2018 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 86 : 63 | Ogniwo Polbit Szczecin |
15.12.2018 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
Decka Pelplin | 66 : 70 | AZS UMK PBDI Toruń |
15.12.2018 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
Biofarm Basket II Suchy Las | 93 : 94 | KSK Noteć Inowrocław |
16.12.2018 14:00 | Hala AWF, Poznań | ||
Politechnika Gdańska | 96 : 71 | MKS Sokół Międzychód |
16.12.2018 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
14 kolejka | ||
Biofarm Basket II Suchy Las | 92 : 61 | Arka AMW II Gdynia |
21.12.2018 13:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
SMS PZKosz Władysławowo | 69 : 80 | MKS Sokół Międzychód |
21.12.2018 20:00 | COS OPO, Władysławowo | ||
Domino Inowrocław | 78 : 95 | Sklep Polski MKK Gniezno |
22.12.2018 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 82 : 84 | KSK Noteć Inowrocław |
22.12.2018 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
Decka Pelplin | 88 : 72 | Ogniwo Polbit Szczecin |
22.12.2018 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
Politechnika Gdańska | 126 : 41 | AZS UMK PBDI Toruń |
22.12.2018 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
15 kolejka | ||
Arka AMW II Gdynia | 82 : 56 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
05.01.2019 13:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 84 : 77 | SMS PZKosz Władysławowo |
05.01.2019 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
MKS Sokół Międzychód | 76 : 67 | Sklep Polski MKK Gniezno |
05.01.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
KSK Noteć Inowrocław | 81 : 83 | Decka Pelplin |
05.01.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Ogniwo Polbit Szczecin | 66 : 119 | Politechnika Gdańska |
05.01.2019 18:30 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
Trefl II Sopot | 49 : 66 | Biofarm Basket II Suchy Las |
06.01.2019 18:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
16 kolejka | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 59 : 78 | AZS UMK PBDI Toruń |
12.01.2019 14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno | ||
Politechnika Gdańska | 113 : 68 | KSK Noteć Inowrocław |
12.01.2019 15:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Domino Inowrocław | 97 : 75 | MKS Sokół Międzychód |
12.01.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 94 : 78 | Trefl II Sopot |
13.01.2019 16:00 | Hala OSIR w Baranowie, Przeźmierowo | ||
Decka Pelplin | 80 : 59 | Arka AMW II Gdynia |
13.01.2019 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
SMS PZKosz Władysławowo | 48 : 82 | Ogniwo Polbit Szczecin |
16.01.2019 18:00 | COS OPO, Władysławowo | ||
17 kolejka | ||
Biofarm Basket II Suchy Las | 83 : 57 | Domino Inowrocław |
19.01.2019 14:00 | Hala AWF, Poznań | ||
Arka AMW II Gdynia | 72 : 89 | Politechnika Gdańska |
19.01.2019 16:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 76 : 64 | Ogniwo Polbit Szczecin |
19.01.2019 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno | ||
MKS Sokół Międzychód | 81 : 86 | AZS UMK PBDI Toruń |
19.01.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
KSK Noteć Inowrocław | 92 : 77 | SMS PZKosz Władysławowo |
19.01.2019 19:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Trefl II Sopot | 77 : 89 | Decka Pelplin |
20.01.2019 18:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
18 kolejka | ||
Arka AMW II Gdynia | 87 : 66 | SMS PZKosz Władysławowo |
22.01.2019 18:00 | COS OPO, Władysławowo | ||
Domino Inowrocław | 76 : 81 | AZS UMK PBDI Toruń |
23.01.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
MKS Sokół Międzychód | 77 : 70 | Ogniwo Polbit Szczecin |
23.01.2019 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 77 : 81 | KSK Noteć Inowrocław |
23.01.2019 19:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno | ||
Politechnika Gdańska | 101 : 62 | Trefl II Sopot |
23.01.2019 19:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 101 : 81 | Biofarm Basket II Suchy Las |
13.02.2019 20:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
19 kolejka | ||
Biofarm Basket II Suchy Las | 74 : 81 | Decka Pelplin |
16.01.2019 19:00 | Hala AWF, Poznań | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 82 : 67 | Domino Inowrocław |
26.01.2019 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
MKS Sokół Międzychód | 96 : 88 | KSK Noteć Inowrocław |
26.01.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
Ogniwo Polbit Szczecin | 92 : 87 | AZS UMK PBDI Toruń |
26.01.2019 19:00 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
Arka AMW II Gdynia | 91 : 70 | Sklep Polski MKK Gniezno |
27.01.2019 13:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
Trefl II Sopot | 76 : 70 | SMS PZKosz Władysławowo |
30.01.2019 17:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
20 kolejka | ||
Politechnika Gdańska | 117 : 70 | Biofarm Basket II Suchy Las |
02.02.2019 12:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
MKS Sokół Międzychód | 65 : 73 | Arka AMW II Gdynia |
02.02.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
Decka Pelplin | 79 : 58 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
02.02.2019 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
Domino Inowrocław | 102 : 90 | Ogniwo Polbit Szczecin |
02.02.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 74 : 81 | KSK Noteć Inowrocław |
03.02.2019 17:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 89 : 82 | Trefl II Sopot |
13.03.2019 18:15 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno | ||
21 kolejka | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 71 : 110 | Politechnika Gdańska |
06.02.2019 20:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
Decka Pelplin | 102 : 63 | Domino Inowrocław |
08.02.2019 20:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
KSK Noteć Inowrocław | 121 : 68 | Ogniwo Polbit Szczecin |
09.02.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Biofarm Basket II Suchy Las | 81 : 84 | SMS PZKosz Władysławowo |
12.02.2019 19:30 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Arka AMW II Gdynia | 84 : 60 | AZS UMK PBDI Toruń |
13.02.2019 17:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
Trefl II Sopot | 90 : 94 | MKS Sokół Międzychód |
13.02.2019 17:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
22 kolejka | ||
Ogniwo Polbit Szczecin | 110 : 104 | Arka AMW II Gdynia |
16.02.2019 12:00 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 98 : 80 | SMS PZKosz Władysławowo |
16.02.2019 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
Domino Inowrocław | 81 : 107 | KSK Noteć Inowrocław |
16.02.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 77 : 66 | Trefl II Sopot |
17.02.2019 14:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
Politechnika Gdańska | 73 : 77 | Decka Pelplin |
17.02.2019 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 72 : 75 | Biofarm Basket II Suchy Las |
18.02.2019 19:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno | ||
23 kolejka | ||
Decka Pelplin | 72 : 62 | SMS PZKosz Władysławowo |
05.02.2019 18:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
Trefl II Sopot | 76 : 87 | Ogniwo Polbit Szczecin |
24.02.2019 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
Arka AMW II Gdynia | 91 : 89 | KSK Noteć Inowrocław |
24.02.2019 13:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 103 : 109 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
24.02.2019 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno | ||
MKS Sokół Międzychód | 66 : 63 | Biofarm Basket II Suchy Las |
24.02.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
Politechnika Gdańska | 89 : 76 | Domino Inowrocław |
24.02.2019 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
24 kolejka | ||
KSK Noteć Inowrocław | 80 : 75 | Trefl II Sopot |
20.02.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
SMS PZKosz Władysławowo | 69 : 96 | Politechnika Gdańska |
20.02.2019 18:00 | COS OPO, Władysławowo | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 64 : 80 | Decka Pelplin |
02.03.2019 14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 75 : 68 | Biofarm Basket II Suchy Las |
02.03.2019 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
MKS Sokół Międzychód | 87 : 72 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
02.03.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
Arka AMW II Gdynia | 49 : 65 | Domino Inowrocław |
08.03.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
25 kolejka | ||
Politechnika Gdańska | 95 : 86 | Sklep Polski MKK Gniezno |
09.03.2019 14:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 92 : 75 | AZS UMK PBDI Toruń |
09.03.2019 14:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
Decka Pelplin | 88 : 70 | MKS Sokół Międzychód |
09.03.2019 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin | ||
Biofarm Basket II Suchy Las | 68 : 83 | Ogniwo Polbit Szczecin |
10.03.2019 14:00 | Hala AWF, Poznań | ||
Trefl II Sopot | 84 : 86 | Arka AMW II Gdynia |
10.03.2019 16:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
SMS PZKosz Władysławowo | 90 : 84 | Domino Inowrocław |
15.03.2019 18:00 | COS OPO, Władysławowo | ||
26 kolejka | ||
KSK Noteć Inowrocław | 82 : 69 | Biofarm Basket II Suchy Las |
17.03.2019 15:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Domino Inowrocław | 83 : 78 | Trefl II Sopot |
17.03.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Ogniwo Polbit Szczecin | 111 : 114 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
17.03.2019 18:00 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
AZS UMK PBDI Toruń | 63 : 97 | Decka Pelplin |
17.03.2019 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
MKS Sokół Międzychód | 88 : 92 | Politechnika Gdańska |
17.03.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 71 : 54 | SMS PZKosz Władysławowo |
17.03.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno |
1 kolejka | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 110 : 105 | GLKS Nadarzyn |
29.09.2018 14:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 67 : 76 | ZKS Stal Stalowa Wola |
29.09.2018 14:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 79 : 73 | U!NB AZS UMCS Lublin |
29.09.2018 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
KK Warszawa | 106 : 72 | TBV Start II Lublin |
30.09.2018 13:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
KS Rosa-Sport Radom | 82 : 72 | Dziki Warszawa |
30.09.2018 17:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 77 : 81 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
07.10.2018 17:00 | Arena Łódź, Łódź | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 94 : 80 | Siarka Tarnobrzeg |
25.11.2018 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
2 kolejka | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 99 : 72 | KS Rosa-Sport Radom |
06.10.2018 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 84 : 73 | MUKS Hutnik Warszawa |
06.10.2018 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
Siarka Tarnobrzeg | 80 : 68 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
06.10.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 61 : 88 | KK Warszawa |
06.10.2018 18:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
Dziki Warszawa | 88 : 75 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
06.10.2018 20:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
TBV Start II Lublin | 66 : 100 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
07.10.2018 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
GLKS Nadarzyn | 71 : 84 | U!NB AZS UMCS Lublin |
07.10.2018 16:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
3 kolejka | ||
KK Warszawa | 96 : 78 | Dziki Warszawa |
12.10.2018 20:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 81 : 64 | Siarka Tarnobrzeg |
13.10.2018 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 91 : 78 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
13.10.2018 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
KS Rosa-Sport Radom | 81 : 69 | GLKS Nadarzyn |
14.10.2018 13:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 103 : 54 | TBV Start II Lublin |
14.10.2018 16:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 83 : 95 | Żubry Leo-Sped Białystok |
14.10.2018 17:00 | Arena Łódź, Łódź | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 88 : 61 | ZKS Stal Stalowa Wola |
14.10.2018 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
4 kolejka | ||
KS Rosa-Sport Radom | 71 : 76 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
20.10.2018 13:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 93 : 84 | Dziki Warszawa |
20.10.2018 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 96 : 90 | KK Warszawa |
20.10.2018 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
Siarka Tarnobrzeg | 77 : 86 | U!NB AZS UMCS Lublin |
20.10.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 93 : 91 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
20.10.2018 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 81 : 78 | GLKS Nadarzyn |
20.10.2018 18:30 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
TBV Start II Lublin | 103 : 71 | MUKS Hutnik Warszawa |
21.10.2018 13:30 | MOSiR Globus, Lublin | ||
5 kolejka | ||
KS Rosa-Sport Radom | 100 : 94 | KK Warszawa |
24.10.2018 16:30 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 66 : 97 | Dziki Warszawa |
24.10.2018 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 76 : 68 | Siarka Tarnobrzeg |
24.10.2018 18:30 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 96 : 81 | GLKS Nadarzyn |
24.10.2018 19:45 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 105 : 73 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
24.10.2018 20:00 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 66 : 75 | TBV Start II Lublin |
24.10.2018 20:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 76 : 71 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
21.11.2018 20:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
6 kolejka | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 72 : 67 | U!NB AZS UMCS Lublin |
27.10.2018 13:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 114 : 79 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
27.10.2018 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
GLKS Nadarzyn | 92 : 88 | Siarka Tarnobrzeg |
27.10.2018 18:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
Dziki Warszawa | 84 : 89 | MUKS Hutnik Warszawa |
27.10.2018 18:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
KS Rosa-Sport Radom | 80 : 92 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
27.10.2018 18:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
TBV Start II Lublin | 75 : 71 | ZKS Stal Stalowa Wola |
28.10.2018 16:00 | MOSiR Globus, Lublin | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 94 : 83 | KK Warszawa |
28.10.2018 17:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
7 kolejka | ||
KK Warszawa | 94 : 73 | GLKS Nadarzyn |
03.11.2018 13:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 51 : 83 | Żubry Leo-Sped Białystok |
03.11.2018 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 74 : 70 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
03.11.2018 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 78 : 92 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
03.11.2018 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
Siarka Tarnobrzeg | 85 : 45 | TBV Start II Lublin |
04.11.2018 16:00 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 63 : 87 | KS Rosa-Sport Radom |
04.11.2018 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 70 : 58 | Dziki Warszawa |
04.11.2018 18:30 | MOSiR Globus, Lublin | ||
8 kolejka | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 72 : 80 | Siarka Tarnobrzeg |
10.11.2018 13:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
Dziki Warszawa | 90 : 81 | ZKS Stal Stalowa Wola |
10.11.2018 16:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
GLKS Nadarzyn | 92 : 43 | TBV Start II Lublin |
10.11.2018 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
KS Rosa-Sport Radom | 95 : 87 | MUKS Hutnik Warszawa |
10.11.2018 17:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 78 : 60 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
10.11.2018 17:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
KK Warszawa | 82 : 91 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
11.11.2018 14:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 85 : 78 | U!NB AZS UMCS Lublin |
11.11.2018 16:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
9 kolejka | ||
TBV Start II Lublin | 81 : 72 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
17.11.2018 13:00 | MOSiR Globus, Lublin | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 66 : 72 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
17.11.2018 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 109 : 86 | GLKS Nadarzyn |
17.11.2018 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 91 : 57 | KS Rosa-Sport Radom |
17.11.2018 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 77 : 89 | Żubry Leo-Sped Białystok |
17.11.2018 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
Siarka Tarnobrzeg | 66 : 83 | Dziki Warszawa |
17.11.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 75 : 98 | KK Warszawa |
18.11.2018 16:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
10 kolejka | ||
KK Warszawa | 101 : 97 | MUKS Hutnik Warszawa |
23.11.2018 21:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 95 : 69 | Siarka Tarnobrzeg |
24.11.2018 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 90 : 84 | U!NB AZS UMCS Lublin |
24.11.2018 17:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 100 : 82 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
24.11.2018 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
GLKS Nadarzyn | 101 : 109 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
24.11.2018 18:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
Dziki Warszawa | 71 : 59 | TBV Start II Lublin |
25.11.2018 11:30 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
KS Rosa-Sport Radom | 80 : 72 | ZKS Stal Stalowa Wola |
25.11.2018 17:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
11 kolejka | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 83 : 89 | GLKS Nadarzyn |
01.12.2018 15:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 80 : 93 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
01.12.2018 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
TBV Start II Lublin | 92 : 67 | Żubry Leo-Sped Białystok |
01.12.2018 16:00 | MOSiR Globus, Lublin | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 77 : 67 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
01.12.2018 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
Siarka Tarnobrzeg | 78 : 98 | KS Rosa-Sport Radom |
01.12.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
Dziki Warszawa | 88 : 63 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
01.12.2018 19:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 77 : 62 | KK Warszawa |
12.12.2018 20:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
12 kolejka | ||
KS Rosa-Sport Radom | 80 : 90 | TBV Start II Lublin |
08.12.2018 14:15 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 63 : 83 | U!NB AZS UMCS Lublin |
08.12.2018 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
GLKS Nadarzyn | 95 : 88 | Dziki Warszawa |
08.12.2018 18:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 117 : 56 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
08.12.2018 18:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 69 : 93 | MUKS Hutnik Warszawa |
08.12.2018 19:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 101 : 49 | Siarka Tarnobrzeg |
09.12.2018 19:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
KK Warszawa | 83 : 87 | ZKS Stal Stalowa Wola |
09.12.2018 20:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
13 kolejka | ||
TBV Start II Lublin | 62 : 92 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
07.12.2018 18:30 | MOSiR Globus, Lublin | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 81 : 84 | KS Rosa-Sport Radom |
15.12.2018 13:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 104 : 56 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
15.12.2018 16:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Dziki Warszawa | 73 : 88 | Żubry Leo-Sped Białystok |
15.12.2018 16:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
Siarka Tarnobrzeg | 59 : 64 | KK Warszawa |
15.12.2018 17:30 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
GLKS Nadarzyn | 96 : 98 | MUKS Hutnik Warszawa |
15.12.2018 18:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 72 : 70 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
15.12.2018 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
14 kolejka | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 78 : 99 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
22.12.2018 13:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 93 : 74 | MUKS Hutnik Warszawa |
22.12.2018 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
TBV Start II Lublin | 67 : 87 | KK Warszawa |
22.12.2018 16:00 | MOSiR Globus, Lublin | ||
Siarka Tarnobrzeg | 73 : 83 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
22.12.2018 17:30 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
GLKS Nadarzyn | 74 : 109 | Żubry Leo-Sped Białystok |
22.12.2018 18:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 93 : 82 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
22.12.2018 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
Dziki Warszawa | 88 : 86 | KS Rosa-Sport Radom |
23.12.2018 16:30 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
15 kolejka | ||
KK Warszawa | 103 : 82 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
05.01.2019 13:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
KS Rosa-Sport Radom | 62 : 80 | Żubry Leo-Sped Białystok |
05.01.2019 13:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 83 : 59 | GLKS Nadarzyn |
05.01.2019 16:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 84 : 72 | ZKS Stal Stalowa Wola |
05.01.2019 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 20 : 0 | Siarka Tarnobrzeg |
05.01.2019 16:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 109 : 100 | Dziki Warszawa |
05.01.2019 17:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 114 : 84 | TBV Start II Lublin |
04.02.2019 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
16 kolejka | ||
Siarka Tarnobrzeg | 0 : 20 | MUKS Hutnik Warszawa |
12.01.2019 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 68 : 91 | U!NB AZS UMCS Lublin |
12.01.2019 14:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 97 : 91 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
12.01.2019 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 72 : 76 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
12.01.2019 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
Dziki Warszawa | 90 : 75 | KK Warszawa |
13.01.2019 16:30 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
GLKS Nadarzyn | 75 : 79 | KS Rosa-Sport Radom |
16.01.2019 18:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
TBV Start II Lublin | 97 : 81 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
16.01.2019 20:00 | MOSiR Globus, Lublin | ||
17 kolejka | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 20 : 0 | Siarka Tarnobrzeg |
19.01.2019 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
KK Warszawa | 71 : 82 | Żubry Leo-Sped Białystok |
19.01.2019 14:30 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
Dziki Warszawa | 89 : 75 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
19.01.2019 20:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 91 : 102 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
20.01.2019 16:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 93 : 87 | KS Rosa-Sport Radom |
20.01.2019 17:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
GLKS Nadarzyn | 92 : 75 | ZKS Stal Stalowa Wola |
20.01.2019 19:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 70 : 87 | TBV Start II Lublin |
20.01.2019 20:30 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
18 kolejka | ||
Siarka Tarnobrzeg | 0 : 20 | ZKS Stal Stalowa Wola |
23.01.2019 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 97 : 86 | MUKS Hutnik Warszawa |
23.01.2019 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 94 : 72 | Żubry Leo-Sped Białystok |
23.01.2019 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
GLKS Nadarzyn | 97 : 101 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
23.01.2019 19:30 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
KK Warszawa | 87 : 78 | KS Rosa-Sport Radom |
23.01.2019 20:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
TBV Start II Lublin | 58 : 104 | U!NB AZS UMCS Lublin |
23.01.2019 20:00 | MOSiR Globus, Lublin | ||
Dziki Warszawa | 101 : 83 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
30.01.2019 19:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
19 kolejka | ||
Siarka Tarnobrzeg | 0 : 20 | GLKS Nadarzyn |
26.01.2019 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 84 : 79 | KS Rosa-Sport Radom |
26.01.2019 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 91 : 93 | Dziki Warszawa |
26.01.2019 20:00 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 89 : 98 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
27.01.2019 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 99 : 72 | TBV Start II Lublin |
30.01.2019 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
KK Warszawa | 79 : 66 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
30.01.2019 19:30 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 64 : 107 | Żubry Leo-Sped Białystok |
27.02.2019 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa | ||
20 kolejka | ||
TBV Start II Lublin | 20 : 0 | Siarka Tarnobrzeg |
02.02.2019 | , | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 84 : 82 | ZKS Stal Stalowa Wola |
02.02.2019 12:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
KS Rosa-Sport Radom | 91 : 56 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
02.02.2019 16:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Dziki Warszawa | 87 : 80 | U!NB AZS UMCS Lublin |
02.02.2019 16:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 93 : 69 | MUKS Hutnik Warszawa |
02.02.2019 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 71 : 75 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
02.02.2019 18:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
GLKS Nadarzyn | 94 : 106 | KK Warszawa |
02.02.2019 19:30 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
21 kolejka | ||
Siarka Tarnobrzeg | 0 : 20 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
09.02.2019 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 69 : 79 | Dziki Warszawa |
09.02.2019 14:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 78 : 75 | Żubry Leo-Sped Białystok |
10.02.2019 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
TBV Start II Lublin | 127 : 77 | GLKS Nadarzyn |
13.02.2019 18:15 | MOSiR Globus, Lublin | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 94 : 97 | KK Warszawa |
13.02.2019 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 91 : 86 | KS Rosa-Sport Radom |
06.03.2019 21:00 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 62 : 74 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
08.03.2019 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa | ||
22 kolejka | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 92 : 77 | ZKS Stal Stalowa Wola |
16.02.2019 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
GLKS Nadarzyn | 88 : 109 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
16.02.2019 18:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
KK Warszawa | 90 : 75 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
17.02.2019 13:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
KS Rosa-Sport Radom | 63 : 73 | U!NB AZS UMCS Lublin |
17.02.2019 13:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 91 : 68 | MUKS Hutnik Warszawa |
17.02.2019 14:00 | Centrum Sportu UŁ, Łódź | ||
Dziki Warszawa | 20 : 0 | Siarka Tarnobrzeg |
17.02.2019 14:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 62 : 85 | TBV Start II Lublin |
17.02.2019 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
23 kolejka | ||
Siarka Tarnobrzeg | 0 : 20 | Żubry Leo-Sped Białystok |
23.02.2019 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 97 : 75 | GLKS Nadarzyn |
23.02.2019 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 84 : 80 | KS Rosa-Sport Radom |
23.02.2019 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 74 : 86 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
24.02.2019 16:00 | MOSiR Globus, Lublin | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 74 : 90 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
24.02.2019 17:15 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa | ||
TBV Start II Lublin | 100 : 90 | Dziki Warszawa |
24.02.2019 19:00 | MOSiR Globus, Lublin | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 75 : 90 | KK Warszawa |
13.03.2019 21:00 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
24 kolejka | ||
KS Rosa-Sport Radom | 20 : 0 | Siarka Tarnobrzeg |
02.03.2019 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 90 : 60 | ZKS Stal Stalowa Wola |
02.03.2019 13:30 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 90 : 61 | MUKS Hutnik Warszawa |
02.03.2019 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 80 : 69 | Dziki Warszawa |
03.03.2019 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
GLKS Nadarzyn | 100 : 79 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
06.03.2019 18:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Nadarzyn | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 105 : 57 | TBV Start II Lublin |
06.03.2019 20:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
KK Warszawa | 86 : 82 | U!NB AZS UMCS Lublin |
06.03.2019 21:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
25 kolejka | ||
Siarka Tarnobrzeg | 0 : 20 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
09.03.2019 | MOSiR, Tarnobrzeg | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 72 : 89 | KK Warszawa |
09.03.2019 14:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola | ||
Dziki Warszawa | 119 : 60 | GLKS Nadarzyn |
09.03.2019 16:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 96 : 89 | Akademia Koszykówki Legii Warszawa |
09.03.2019 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
TBV Start II Lublin | 87 : 79 | KS Rosa-Sport Radom |
10.03.2019 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
U!NB AZS UMCS Lublin | 77 : 66 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
10.03.2019 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Sokół Ostrów Mazowiecka | 57 : 84 | Żubry Leo-Sped Białystok |
10.03.2019 20:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
26 kolejka | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 91 : 56 | ZKS Stal Stalowa Wola |
16.03.2019 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 84 : 98 | GLKS Nadarzyn |
17.03.2019 18:00 | Hala CXXII LO, Warszawa | ||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa | 77 : 87 | U!NB AZS UMCS Lublin |
17.03.2019 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa | ||
KK Warszawa | 20 : 0 | Siarka Tarnobrzeg |
17.03.2019 18:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 77 : 60 | TBV Start II Lublin |
17.03.2019 18:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
KS Rosa-Sport Radom | 75 : 67 | Sokół Ostrów Mazowiecka |
17.03.2019 18:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Żubry Leo-Sped Białystok | 110 : 102 | Dziki Warszawa |
17.03.2019 18:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok |
1 kolejka | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 86 : 85 | Zagłębie Sosnowiec |
29.09.2018 16:00 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 71 : 85 | AZS Częstochowa |
29.09.2018 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 109 : 94 | TS Wisła Kraków |
29.09.2018 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 88 : 93 | KK Polonia Bytom |
29.09.2018 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 73 : 80 | MCKiS Jaworzno |
30.09.2018 18:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
Hensfort Przemyśl | 67 : 89 | KKS Tarnowskie Góry |
30.09.2018 19:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
AZS UJK Kielce | 108 : 64 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
30.09.2018 19:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
2 kolejka | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 94 : 81 | Hensfort Przemyśl |
06.10.2018 16:00 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno | ||
Zagłębie Sosnowiec | 97 : 50 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
06.10.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 87 : 84 | AZS UJK Kielce |
06.10.2018 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
KK Polonia Bytom | 101 : 95 | AZS Częstochowa |
06.10.2018 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
TS Wisła Kraków | 94 : 66 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
06.10.2018 19:30 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 77 : 80 | MCKiS Jaworzno |
07.10.2018 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
KKS Tarnowskie Góry | 65 : 90 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
07.10.2018 19:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
3 kolejka | ||
AZS UJK Kielce | 94 : 70 | KK Polonia Bytom |
13.10.2018 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 50 : 56 | TS Wisła Kraków |
13.10.2018 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
AZS Częstochowa | 71 : 55 | MCKiS Jaworzno |
13.10.2018 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 84 : 102 | KS Pogoń Ruda Śląska |
13.10.2018 20:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 131 : 86 | KS Start Meble Dobrodzień |
14.10.2018 17:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 66 : 70 | KKS Tarnowskie Góry |
14.10.2018 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
Hensfort Przemyśl | 101 : 106 | Zagłębie Sosnowiec |
14.10.2018 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
4 kolejka | ||
KK Polonia Bytom | 129 : 48 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
19.10.2018 17:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 87 : 115 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
20.10.2018 16:00 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno | ||
AZS Częstochowa | 84 : 94 | TS Wisła Kraków |
20.10.2018 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
Hensfort Przemyśl | 69 : 94 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
20.10.2018 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 74 : 95 | Zagłębie Sosnowiec |
20.10.2018 18:30 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
AZS UJK Kielce | 88 : 50 | MCKiS Jaworzno |
21.10.2018 17:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
KKS Tarnowskie Góry | 69 : 58 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
21.10.2018 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
5 kolejka | ||
AZS UJK Kielce | 74 : 78 | TS Wisła Kraków |
24.10.2018 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 54 : 109 | KK Polonia Bytom |
24.10.2018 18:00 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 88 : 73 | Zagłębie Sosnowiec |
24.10.2018 18:15 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 92 : 87 | KS Start Meble Dobrodzień |
24.10.2018 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
AZS Częstochowa | 69 : 67 | KKS Tarnowskie Góry |
24.10.2018 19:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 87 : 73 | Hensfort Przemyśl |
24.10.2018 19:30 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 68 : 72 | MCKiS Jaworzno |
24.10.2018 20:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
6 kolejka | ||
Zagłębie Sosnowiec | 69 : 78 | KK Polonia Bytom |
27.10.2018 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 79 : 77 | AZS Częstochowa |
27.10.2018 16:00 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 56 : 100 | MCKiS Jaworzno |
27.10.2018 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
Hensfort Przemyśl | 71 : 60 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
27.10.2018 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 101 : 86 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
27.10.2018 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
KKS Tarnowskie Góry | 79 : 94 | AZS UJK Kielce |
28.10.2018 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
TS Wisła Kraków | 95 : 67 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
14.11.2018 20:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
7 kolejka | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 92 : 97 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
03.11.2018 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
AZS Częstochowa | 76 : 88 | Hensfort Przemyśl |
03.11.2018 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
KK Polonia Bytom | 59 : 72 | MCKiS Jaworzno |
03.11.2018 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
TS Wisła Kraków | 84 : 89 | KS Pogoń Ruda Śląska |
03.11.2018 18:30 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 56 : 80 | KKS Tarnowskie Góry |
04.11.2018 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 85 : 82 | Zagłębie Sosnowiec |
04.11.2018 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
AZS UJK Kielce | 97 : 92 | KS Start Meble Dobrodzień |
04.11.2018 19:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
8 kolejka | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 97 : 90 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
10.11.2018 16:00 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno | ||
Zagłębie Sosnowiec | 69 : 63 | MCKiS Jaworzno |
10.11.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 67 : 65 | AZS Częstochowa |
10.11.2018 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
TS Wisła Kraków | 63 : 89 | KK Polonia Bytom |
10.11.2018 18:30 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
KKS Tarnowskie Góry | 71 : 61 | KS Pogoń Ruda Śląska |
11.11.2018 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
AZS UJK Kielce | 74 : 78 | Hensfort Przemyśl |
11.11.2018 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 73 : 59 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
11.11.2018 18:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
9 kolejka | ||
AZS UJK Kielce | 83 : 101 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
17.11.2018 15:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 82 : 64 | KS Start Meble Dobrodzień |
17.11.2018 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
TS Wisła Kraków | 72 : 66 | MCKiS Jaworzno |
17.11.2018 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 89 : 87 | Zagłębie Sosnowiec |
17.11.2018 20:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 62 : 99 | Hensfort Przemyśl |
18.11.2018 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
AZS Częstochowa | 105 : 93 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
18.11.2018 17:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
KKS Tarnowskie Góry | 73 : 95 | KK Polonia Bytom |
18.11.2018 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
10 kolejka | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 76 : 105 | KK Polonia Bytom |
24.11.2018 13:00 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 73 : 90 | AZS UJK Kielce |
24.11.2018 15:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 122 : 61 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
24.11.2018 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 70 : 83 | AZS Częstochowa |
24.11.2018 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
Hensfort Przemyśl | 111 : 84 | KS Pogoń Ruda Śląska |
25.11.2018 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
Zagłębie Sosnowiec | 66 : 83 | TS Wisła Kraków |
25.11.2018 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
KKS Tarnowskie Góry | 91 : 63 | MCKiS Jaworzno |
25.11.2018 19:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
11 kolejka | ||
AZS UJK Kielce | 81 : 76 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
01.12.2018 12:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 77 : 88 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
01.12.2018 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 78 : 60 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
01.12.2018 18:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
KK Polonia Bytom | 92 : 66 | Hensfort Przemyśl |
01.12.2018 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
TS Wisła Kraków | 82 : 75 | KKS Tarnowskie Góry |
01.12.2018 18:30 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 70 : 95 | MCKiS Jaworzno |
04.12.2018 19:30 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno | ||
AZS Częstochowa | 102 : 86 | Zagłębie Sosnowiec |
19.12.2018 19:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
12 kolejka | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 79 : 80 | TS Wisła Kraków |
08.12.2018 16:00 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 83 : 78 | KK Polonia Bytom |
08.12.2018 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
AZS Częstochowa | 78 : 96 | AZS UJK Kielce |
08.12.2018 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 97 : 76 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
08.12.2018 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 66 : 74 | KS Pogoń Ruda Śląska |
08.12.2018 20:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
Zagłębie Sosnowiec | 79 : 67 | KKS Tarnowskie Góry |
09.12.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Hensfort Przemyśl | 62 : 67 | MCKiS Jaworzno |
09.12.2018 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
13 kolejka | ||
KK Polonia Bytom | 89 : 80 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
14.12.2018 19:30 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
AZS UJK Kielce | 100 : 78 | Zagłębie Sosnowiec |
15.12.2018 17:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 87 : 81 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
15.12.2018 18:00 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 76 : 81 | MCKiS Jaworzno |
15.12.2018 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 82 : 106 | AZS Częstochowa |
16.12.2018 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
KKS Tarnowskie Góry | 107 : 69 | KS Start Meble Dobrodzień |
16.12.2018 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
TS Wisła Kraków | 81 : 71 | Hensfort Przemyśl |
16.12.2018 19:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
14 kolejka | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 97 : 108 | AZS UJK Kielce |
22.12.2018 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
KKS Tarnowskie Góry | 102 : 54 | Hensfort Przemyśl |
22.12.2018 16:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
TS Wisła Kraków | 85 : 92 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
22.12.2018 17:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
KK Polonia Bytom | 113 : 53 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
22.12.2018 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
AZS Częstochowa | 83 : 87 | KS Pogoń Ruda Śląska |
22.12.2018 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
MCKiS Jaworzno | 73 : 81 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
22.12.2018 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
Zagłębie Sosnowiec | 84 : 93 | KS Start Meble Dobrodzień |
23.12.2018 13:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
15 kolejka | ||
AZS UJK Kielce | 103 : 100 | KS Pogoń Ruda Śląska |
05.01.2019 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
AZS Częstochowa | 78 : 64 | KK Polonia Bytom |
05.01.2019 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 92 : 85 | KKS Tarnowskie Góry |
05.01.2019 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
Hensfort Przemyśl | 120 : 96 | KS Start Meble Dobrodzień |
05.01.2019 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 93 : 116 | Zagłębie Sosnowiec |
06.01.2019 18:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
MCKiS Jaworzno | 65 : 67 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
06.01.2019 18:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 62 : 101 | TS Wisła Kraków |
06.01.2019 18:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
16 kolejka | ||
Zagłębie Sosnowiec | 94 : 98 | Hensfort Przemyśl |
12.01.2019 15:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 76 : 115 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
12.01.2019 16:00 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno | ||
TS Wisła Kraków | 77 : 60 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
12.01.2019 17:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
KK Polonia Bytom | 97 : 64 | AZS UJK Kielce |
12.01.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 111 : 89 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
12.01.2019 18:00 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
MCKiS Jaworzno | 86 : 57 | AZS Częstochowa |
12.01.2019 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
KKS Tarnowskie Góry | 77 : 69 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
13.01.2019 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
17 kolejka | ||
Zagłębie Sosnowiec | 82 : 95 | KS Pogoń Ruda Śląska |
19.01.2019 15:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 96 : 69 | KS Start Meble Dobrodzień |
19.01.2019 16:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
TS Wisła Kraków | 73 : 78 | AZS Częstochowa |
19.01.2019 17:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 84 : 80 | KKS Tarnowskie Góry |
19.01.2019 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 121 : 75 | Hensfort Przemyśl |
19.01.2019 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
MCKiS Jaworzno | 86 : 71 | AZS UJK Kielce |
19.01.2019 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 65 : 86 | KK Polonia Bytom |
20.01.2019 19:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
18 kolejka | ||
MCKiS Jaworzno | 90 : 56 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
22.01.2019 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
Zagłębie Sosnowiec | 87 : 105 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
23.01.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Hensfort Przemyśl | 83 : 78 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
23.01.2019 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
TS Wisła Kraków | 85 : 75 | AZS UJK Kielce |
23.01.2019 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
KK Polonia Bytom | 89 : 88 | KS Pogoń Ruda Śląska |
23.01.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
KKS Tarnowskie Góry | 78 : 84 | AZS Częstochowa |
23.01.2019 19:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 82 : 93 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
23.01.2019 19:30 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno | ||
19 kolejka | ||
AZS UJK Kielce | 81 : 70 | KKS Tarnowskie Góry |
26.01.2019 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
MCKiS Jaworzno | 89 : 81 | KS Pogoń Ruda Śląska |
26.01.2019 17:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
KK Polonia Bytom | 96 : 84 | Zagłębie Sosnowiec |
26.01.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
AZS Częstochowa | 100 : 79 | KS Start Meble Dobrodzień |
30.01.2019 19:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 94 : 81 | Hensfort Przemyśl |
30.01.2019 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 57 : 96 | TS Wisła Kraków |
30.01.2019 20:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 77 : 88 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
20.02.2019 19:30 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
20 kolejka | ||
Hensfort Przemyśl | 72 : 78 | AZS Częstochowa |
02.02.2019 13:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
Zagłębie Sosnowiec | 79 : 78 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
02.02.2019 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 81 : 86 | AZS UJK Kielce |
02.02.2019 16:00 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 101 : 95 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
02.02.2019 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 109 : 97 | TS Wisła Kraków |
02.02.2019 18:00 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
KKS Tarnowskie Góry | 91 : 56 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
02.02.2019 20:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
MCKiS Jaworzno | 65 : 83 | KK Polonia Bytom |
02.02.2019 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
21 kolejka | ||
AZS Częstochowa | 73 : 99 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
06.02.2019 19:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
KK Polonia Bytom | 112 : 68 | TS Wisła Kraków |
09.02.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 84 : 78 | KKS Tarnowskie Góry |
09.02.2019 18:00 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 83 : 52 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
09.02.2019 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
MCKiS Jaworzno | 75 : 97 | Zagłębie Sosnowiec |
09.02.2019 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 87 : 83 | KS Start Meble Dobrodzień |
11.02.2019 20:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
Hensfort Przemyśl | 66 : 83 | AZS UJK Kielce |
13.02.2019 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
22 kolejka | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 82 : 101 | KS Pogoń Ruda Śląska |
13.02.2019 19:00 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno | ||
Zagłębie Sosnowiec | 83 : 75 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
16.02.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 103 : 74 | AZS UJK Kielce |
16.02.2019 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
KK Polonia Bytom | 74 : 64 | KKS Tarnowskie Góry |
16.02.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 78 : 88 | AZS Częstochowa |
16.02.2019 20:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
MCKiS Jaworzno | 65 : 83 | TS Wisła Kraków |
16.02.2019 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
Hensfort Przemyśl | 88 : 97 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
17.02.2019 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
23 kolejka | ||
TS Wisła Kraków | 99 : 97 | Zagłębie Sosnowiec |
20.02.2019 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 113 : 99 | Hensfort Przemyśl |
20.02.2019 18:30 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
AZS UJK Kielce | 83 : 75 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
23.02.2019 16:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
KK Polonia Bytom | 108 : 78 | KS Start Meble Dobrodzień |
23.02.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
AZS Częstochowa | 79 : 83 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
23.02.2019 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
MCKiS Jaworzno | 75 : 78 | KKS Tarnowskie Góry |
23.02.2019 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 67 : 138 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
24.02.2019 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
24 kolejka | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 61 : 91 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
02.03.2019 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
MCKiS Jaworzno | 88 : 67 | KS Start Meble Dobrodzień |
02.03.2019 15:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
Zagłębie Sosnowiec | 83 : 99 | AZS Częstochowa |
02.03.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 61 : 82 | AZS UJK Kielce |
02.03.2019 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 99 : 90 | KS Pogoń Ruda Śląska |
03.03.2019 17:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
KKS Tarnowskie Góry | 80 : 74 | TS Wisła Kraków |
03.03.2019 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
Hensfort Przemyśl | 75 : 91 | KK Polonia Bytom |
16.03.2019 13:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
25 kolejka | ||
KK Polonia Bytom | 85 : 100 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
08.03.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 68 : 81 | Daas Basket Hills Bielsko-Biała |
09.03.2019 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 108 : 104 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
09.03.2019 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska | ||
AZS UJK Kielce | 91 : 80 | AZS Częstochowa |
09.03.2019 17:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
MCKiS Jaworzno | 58 : 81 | Hensfort Przemyśl |
09.03.2019 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
TS Wisła Kraków | 101 : 85 | KS Start Meble Dobrodzień |
10.03.2019 17:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
KKS Tarnowskie Góry | 82 : 65 | Zagłębie Sosnowiec |
10.03.2019 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
26 kolejka | ||
Zagłębie Sosnowiec | 95 : 101 | AZS UJK Kielce |
12.03.2019 18:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
AZS Częstochowa | 81 : 75 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
17.03.2019 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa | ||
Daas Basket Hills Bielsko-Biała | 84 : 97 | KS Pogoń Ruda Śląska |
17.03.2019 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 70 : 95 | KK Polonia Bytom |
17.03.2019 18:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów | ||
MCKiS Jaworzno | 85 : 80 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
17.03.2019 18:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno | ||
Hensfort Przemyśl | 103 : 73 | TS Wisła Kraków |
17.03.2019 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 86 : 76 | KKS Tarnowskie Góry |
17.03.2019 18:00 | Hala ZS w Oleśnie, Olesno |
1 kolejka | ||
Intermarche II Zielona Góra | 87 : 56 | PGE Turów Zgorzelec |
29.09.2018 16:00 | Hala Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zielona Góra | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 76 : 64 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
29.09.2018 16:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
KS Kosz Pleszew | 79 : 90 | Röben Gimbasket Wrocław |
29.09.2018 18:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 81 : 90 | BC Obra Kościan |
30.09.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 87 : 72 | AZS Basket Nysa |
30.09.2018 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
BC Swiss Krono Żary | 89 : 85 | KS Sudety Jelenia Góra |
02.12.2018 19:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
2 kolejka | ||
AZS Basket Nysa | 87 : 92 | BC Swiss Krono Żary |
06.10.2018 17:30 | HALA NYSA, Nysa | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 65 : 57 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
06.10.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 75 : 68 | BC Obra Kościan |
06.10.2018 18:30 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 60 : 75 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
06.10.2018 20:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 47 : 85 | KS Kosz Pleszew |
07.10.2018 15:00 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz | ||
PGE Turów Zgorzelec | 61 : 102 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
07.10.2018 20:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
3 kolejka | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 78 : 61 | RKKS Rawia Rawag Rawicz |
13.10.2018 17:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 75 : 59 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
13.10.2018 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
KS Kosz Pleszew | 91 : 64 | Intermarche II Zielona Góra |
13.10.2018 18:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
BC Swiss Krono Żary | 75 : 64 | Röben Gimbasket Wrocław |
13.10.2018 18:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
AZS Basket Nysa | 67 : 76 | BC Obra Kościan |
14.10.2018 17:30 | HALA NYSA, Nysa | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 54 : 74 | KS Sudety Jelenia Góra |
14.10.2018 18:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
4 kolejka | ||
Intermarche II Zielona Góra | 63 : 79 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
20.10.2018 13:00 | Hala Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zielona Góra | ||
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 88 : 98 | BC Swiss Krono Żary |
20.10.2018 17:30 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 100 : 62 | PGE Turów Zgorzelec |
20.10.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 54 : 80 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
20.10.2018 18:30 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 75 : 61 | BC Obra Kościan |
20.10.2018 20:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 85 : 68 | AZS Basket Nysa |
21.10.2018 16:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
5 kolejka | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 86 : 54 | Röben Gimbasket Wrocław |
24.10.2018 18:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
KS Kosz Pleszew | 90 : 68 | PGE Turów Zgorzelec |
24.10.2018 19:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
BC Swiss Krono Żary | 84 : 73 | Intermarche II Zielona Góra |
24.10.2018 19:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
BC Obra Kościan | 95 : 69 | RKKS Rawia Rawag Rawicz |
24.10.2018 19:30 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 76 : 74 | AZS Basket Nysa |
24.10.2018 19:30 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 76 : 59 | KS Sudety Jelenia Góra |
24.10.2018 20:45 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
6 kolejka | ||
Intermarche II Zielona Góra | 77 : 84 | BC Obra Kościan |
27.10.2018 16:00 | Hala Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zielona Góra | ||
AZS Basket Nysa | 95 : 73 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
27.10.2018 17:30 | HALA NYSA, Nysa | ||
KS Kosz Pleszew | 77 : 91 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
28.10.2018 16:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
PGE Turów Zgorzelec | 63 : 83 | KS Sudety Jelenia Góra |
28.10.2018 18:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 76 : 64 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
28.10.2018 18:00 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 60 : 72 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
28.10.2018 20:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
7 kolejka | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 127 : 59 | PGE Turów Zgorzelec |
03.11.2018 17:00 | Stegu Arena, Opole | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 78 : 54 | RKKS Rawia Rawag Rawicz |
03.11.2018 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
BC Swiss Krono Żary | 74 : 73 | KS Kosz Pleszew |
03.11.2018 18:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 71 : 81 | Röben Gimbasket Wrocław |
03.11.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
AZS Basket Nysa | 78 : 77 | KS Sudety Jelenia Góra |
03.11.2018 18:30 | HALA NYSA, Nysa | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 82 : 74 | Intermarche II Zielona Góra |
04.11.2018 16:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
8 kolejka | ||
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 70 : 78 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
10.11.2018 17:30 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz | ||
KS Kosz Pleszew | 75 : 82 | BC Obra Kościan |
10.11.2018 18:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
Intermarche II Zielona Góra | 66 : 94 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
10.11.2018 18:30 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 66 : 68 | BC Swiss Krono Żary |
10.11.2018 19:30 | Stegu Arena, Opole | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 91 : 70 | Röben Gimbasket Wrocław |
11.11.2018 19:00 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 | AZS Basket Nysa |
08.12.2018 19:30 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
9 kolejka | ||
BC Obra Kościan | 94 : 92 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
16.11.2018 20:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 87 : 64 | KS Kosz Pleszew |
17.11.2018 17:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
BC Swiss Krono Żary | 78 : 59 | PGE Turów Zgorzelec |
17.11.2018 18:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 89 : 77 | RKKS Rawia Rawag Rawicz |
17.11.2018 18:30 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 83 : 58 | Intermarche II Zielona Góra |
18.11.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
AZS Basket Nysa | 68 : 64 | Röben Gimbasket Wrocław |
18.11.2018 17:30 | HALA NYSA, Nysa | ||
10 kolejka | ||
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 69 : 58 | AZS Basket Nysa |
24.11.2018 17:30 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz | ||
Intermarche II Zielona Góra | 69 : 74 | KS Sudety Jelenia Góra |
24.11.2018 17:30 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
KS Kosz Pleszew | 85 : 98 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
24.11.2018 18:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 108 : 78 | PGE Turów Zgorzelec |
24.11.2018 20:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 85 : 70 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
25.11.2018 17:00 | Stegu Arena, Opole | ||
BC Swiss Krono Żary | 80 : 73 | BC Obra Kościan |
25.11.2018 19:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
11 kolejka | ||
AZS Basket Nysa | 74 : 66 | Intermarche II Zielona Góra |
27.11.2018 19:00 | HALA NYSA, Nysa | ||
BC Obra Kościan | 119 : 55 | PGE Turów Zgorzelec |
01.12.2018 15:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 73 : 70 | RKKS Rawia Rawag Rawicz |
01.12.2018 15:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 106 : 76 | BC Swiss Krono Żary |
01.12.2018 16:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 68 : 73 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
01.12.2018 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 78 : 77 | KS Kosz Pleszew |
01.12.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
12 kolejka | ||
PGE Turów Zgorzelec | 69 : 91 | RKKS Rawia Rawag Rawicz |
07.12.2018 19:30 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 80 : 85 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
08.12.2018 17:00 | Hala OSiR Niemodlin, Niemodlin | ||
BC Obra Kościan | 93 : 80 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
08.12.2018 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
KS Kosz Pleszew | 89 : 79 | KS Sudety Jelenia Góra |
08.12.2018 18:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
BC Swiss Krono Żary | 75 : 72 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
08.12.2018 18:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
Intermarche II Zielona Góra | 62 : 73 | Röben Gimbasket Wrocław |
08.12.2018 18:30 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
13 kolejka | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 93 : 38 | PGE Turów Zgorzelec |
15.12.2018 13:30 | Kosynierka, Wrocław | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 94 : 79 | BC Obra Kościan |
15.12.2018 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 78 : 56 | Intermarche II Zielona Góra |
15.12.2018 17:30 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 75 : 72 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
15.12.2018 18:30 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
AZS Basket Nysa | 71 : 66 | KS Kosz Pleszew |
16.12.2018 17:30 | HALA NYSA, Nysa | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 87 : 98 | BC Swiss Krono Żary |
17.03.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
14 kolejka | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 75 : 78 | KS Kosz Pleszew |
22.12.2018 13:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
BC Obra Kościan | 89 : 73 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
22.12.2018 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 87 : 85 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
22.12.2018 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
AZS Basket Nysa | 79 : 95 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
22.12.2018 17:30 | HALA NYSA, Nysa | ||
PGE Turów Zgorzelec | 63 : 82 | Intermarche II Zielona Góra |
22.12.2018 19:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 114 : 92 | BC Swiss Krono Żary |
27.01.2019 18:30 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
15 kolejka | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 80 : 74 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
05.01.2019 14:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
BC Obra Kościan | 69 : 63 | KS Sudety Jelenia Góra |
05.01.2019 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 80 : 60 | Röben Gimbasket Wrocław |
05.01.2019 17:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
BC Swiss Krono Żary | 79 : 75 | AZS Basket Nysa |
05.01.2019 18:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
KS Kosz Pleszew | 90 : 78 | RKKS Rawia Rawag Rawicz |
05.01.2019 18:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 110 : 69 | PGE Turów Zgorzelec |
27.01.2019 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
16 kolejka | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 63 : 75 | BC Swiss Krono Żary |
12.01.2019 13:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
Intermarche II Zielona Góra | 77 : 71 | KS Kosz Pleszew |
12.01.2019 14:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
BC Obra Kościan | 93 : 77 | AZS Basket Nysa |
12.01.2019 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 71 : 77 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
12.01.2019 17:30 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 75 : 77 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
12.01.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 62 : 76 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
12.01.2019 18:30 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
17 kolejka | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 76 : 82 | KS Sudety Jelenia Góra |
19.01.2019 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
BC Swiss Krono Żary | 74 : 58 | RKKS Rawia Rawag Rawicz |
19.01.2019 17:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
AZS Basket Nysa | 68 : 81 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
19.01.2019 17:30 | HALA NYSA, Nysa | ||
PGE Turów Zgorzelec | 67 : 81 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
19.01.2019 18:30 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
BC Obra Kościan | 95 : 91 | Röben Gimbasket Wrocław |
19.01.2019 19:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 94 : 62 | Intermarche II Zielona Góra |
20.01.2019 17:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
18 kolejka | ||
PGE Turów Zgorzelec | 64 : 85 | KS Kosz Pleszew |
13.01.2019 19:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
Intermarche II Zielona Góra | 73 : 82 | BC Swiss Krono Żary |
23.01.2019 18:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 75 : 78 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
23.01.2019 18:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 74 : 68 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
23.01.2019 18:30 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 75 : 84 | BC Obra Kościan |
06.02.2019 19:30 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz | ||
AZS Basket Nysa | 94 : 83 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
06.02.2019 20:00 | HALA NYSA, Nysa | ||
19 kolejka | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 97 : 71 | KS Kosz Pleszew |
26.01.2019 17:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 65 : 63 | AZS Basket Nysa |
27.01.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
BC Obra Kościan | 119 : 133 | Intermarche II Zielona Góra |
30.01.2019 19:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 69 : 68 | RKKS Rawia Rawag Rawicz |
30.01.2019 19:30 | Kosynierka, Wrocław | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 94 : 85 | PGE Turów Zgorzelec |
06.02.2019 18:30 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 96 : 56 | Röben Gimbasket Wrocław |
17.02.2019 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
20 kolejka | ||
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 76 : 77 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
02.02.2019 17:30 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz | ||
KS Kosz Pleszew | 80 : 89 | BC Swiss Krono Żary |
02.02.2019 18:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 94 : 70 | AZS Basket Nysa |
02.02.2019 18:30 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
PGE Turów Zgorzelec | 70 : 81 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
02.02.2019 19:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
Intermarche II Zielona Góra | 66 : 76 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
14.02.2019 18:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 83 : 71 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
20.02.2019 20:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
21 kolejka | ||
BC Obra Kościan | 86 : 75 | KS Kosz Pleszew |
09.02.2019 15:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
BC Swiss Krono Żary | 71 : 73 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
09.02.2019 17:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
AZS Basket Nysa | 121 : 60 | PGE Turów Zgorzelec |
09.02.2019 17:30 | HALA NYSA, Nysa | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 76 : 75 | RKKS Rawia Rawag Rawicz |
10.02.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 71 : 68 | KS Sudety Jelenia Góra |
10.02.2019 18:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 100 : 54 | Intermarche II Zielona Góra |
20.02.2019 19:30 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
22 kolejka | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 73 : 94 | AZS Basket Nysa |
15.02.2019 20:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 84 : 75 | KS Sudety Jelenia Góra |
16.02.2019 17:30 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz | ||
Intermarche II Zielona Góra | 69 : 59 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
16.02.2019 18:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
PGE Turów Zgorzelec | 69 : 86 | BC Swiss Krono Żary |
16.02.2019 18:30 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 94 : 72 | BC Obra Kościan |
17.02.2019 17:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
KS Kosz Pleszew | 84 : 88 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
07.03.2019 19:30 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
23 kolejka | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 87 : 67 | KS Kosz Pleszew |
23.02.2019 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 69 : 86 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
23.02.2019 17:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
BC Obra Kościan | 105 : 94 | BC Swiss Krono Żary |
23.02.2019 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
AZS Basket Nysa | 87 : 74 | RKKS Rawia Rawag Rawicz |
24.02.2019 17:30 | HALA NYSA, Nysa | ||
PGE Turów Zgorzelec | 64 : 97 | Röben Gimbasket Wrocław |
24.02.2019 18:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 75 : 60 | Intermarche II Zielona Góra |
27.02.2019 18:30 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
24 kolejka | ||
BC Swiss Krono Żary | 78 : 67 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
20.02.2019 19:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
Intermarche II Zielona Góra | 76 : 82 | AZS Basket Nysa |
02.03.2019 14:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 80 : 98 | Röben Gimbasket Wrocław |
02.03.2019 17:30 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 79 : 83 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
02.03.2019 18:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
KS Kosz Pleszew | 83 : 63 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
03.03.2019 17:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
PGE Turów Zgorzelec | 99 : 111 | BC Obra Kościan |
03.03.2019 18:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
25 kolejka | ||
Exact Systems Śląsk II Wrocław | 66 : 73 | BC Obra Kościan |
09.03.2019 16:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 85 : 83 | BC Swiss Krono Żary |
09.03.2019 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 80 : 86 | KS Kosz Pleszew |
09.03.2019 18:30 | Hala sportowa im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
Röben Gimbasket Wrocław | 77 : 64 | Intermarche II Zielona Góra |
09.03.2019 20:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 61 : 85 | Weegree AZS Politechnika Opolska |
10.03.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 106 : 75 | PGE Turów Zgorzelec |
10.03.2019 17:30 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz | ||
26 kolejka | ||
BC Swiss Krono Żary | 64 : 69 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
15.12.2018 18:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
PGE Turów Zgorzelec | 80 : 110 | Exact Systems Śląsk II Wrocław |
17.03.2019 18:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
BC Obra Kościan | 74 : 93 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
17.03.2019 18:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | 109 : 65 | KS Sudety Jelenia Góra |
17.03.2019 18:00 | Stegu Arena, Opole | ||
KS Kosz Pleszew | 89 : 94 | AZS Basket Nysa |
17.03.2019 18:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
Intermarche II Zielona Góra | 69 : 73 | RKKS Rawia Rawag Rawicz |
17.03.2019 18:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra |