Enea AZS Poznań najlepszym zespołem w Polsce w kategorii do lat 15 kobiet. W rozgrywanym w Gdańsku finale podopieczne Małgorzaty Łabędzkiej i Grzegorza Zielińskiego pokonały MKS Polkowice 74:59. Brąz dla UKS Fred Politechnika Gdańsk. MVP turnieju finałowego została wybrana Iga Woźna z Enea AZS Poznań.
12
Nina Micek
Zagłębie Sosnowiec
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | 13 | 133 | 299:27 | 45 / 85 | 3 / 20 | 48 / 105 | 34 / 44 | 13 | 46 | 59 | 36 | 37 | 47 | 38 | 59 | 3 | 7 | 185 | 144 |
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | 8 | 103 | 193:34 | 33 / 79 | 4 / 15 | 37 / 94 | 25 / 35 | 13 | 28 | 41 | 27 | 23 | 32 | 27 | 26 | 4 | 10 | 107 | 81 |
2023/2024 | MB Zagłębie Sosnowiec | 2 | 2 | 04:25 | 1 / 1 | 0 / 0 | 1 / 1 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -5 |
2022/2023 | Zagłębie Sosnowiec | 10 | 65 | 220:04 | 22 / 53 | 1 / 5 | 23 / 58 | 18 / 30 | 16 | 22 | 38 | 33 | 28 | 39 | 40 | 42 | 3 | 6 | 94 | 97 |
2022/2023 | MB Zagłębie Sosnowiec | 1 | 2 | 04:41 | 1 / 2 | 0 / 0 | 1 / 2 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 |
2022/2023 | MB Zagłębie Sosnowiec | 6 | 0 | 08:33 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 |
2021/2022 | Zagłębie Sosnowiec | 11 | 103 | 250:51 | 35 / 62 | 4 / 12 | 39 / 74 | 21 / 34 | 9 | 32 | 41 | 36 | 24 | 45 | 41 | 42 | 4 | 4 | 137 | 109 |
2020/2021 | Zagłębie Sosnowiec | 6 | 59 | 153:27 | 19 / 43 | 1 / 4 | 20 / 47 | 18 / 25 | 9 | 34 | 43 | 10 | 19 | 36 | 24 | 35 | 4 | 2 | 93 | 50 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Śląskie | 9 | 94 | 181:02 | 41 / 76 | 0 / 4 | 41 / 80 | 12 / 31 | 19 | 20 | 39 | 21 | 17 | 33 | 22 | 38 | 0 | 0 | 112 | 115 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | 8 | 12.9 | 24:11 | 41.8 | 26.7 | 39.4 | 71.4 | 1.60 | 3.50 | 5.10 | 3.4 | 2.90 | 4.00 | 3.4 | 3.30 | 0.50 | 1.30 | 13.4 | 10.1 |
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | 13 | 10.2 | 23:02 | 52.9 | 15.0 | 45.7 | 77.3 | 1.00 | 3.50 | 4.50 | 2.8 | 2.80 | 3.60 | 2.9 | 4.50 | 0.20 | 0.50 | 14.2 | 11.1 |
2023/2024 | MB Zagłębie Sosnowiec | 2 | 1.0 | 02:12 | 100.0 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.5 | -2.5 |
2022/2023 | Zagłębie Sosnowiec | 10 | 6.5 | 22:00 | 41.5 | 20.0 | 39.7 | 60.0 | 1.60 | 2.20 | 3.80 | 3.3 | 2.80 | 3.90 | 4.0 | 4.20 | 0.30 | 0.60 | 9.4 | 9.7 |
2022/2023 | MB Zagłębie Sosnowiec | 1 | 2.0 | 04:41 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.0 | 11.0 |
2022/2023 | MB Zagłębie Sosnowiec | 6 | 0.0 | 01:25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 0.2 | 0.20 | 0.00 | 0.2 | 0.20 | 0.00 | 0.00 | 0.2 | -0.3 |
2021/2022 | Zagłębie Sosnowiec | 11 | 9.4 | 22:48 | 56.5 | 33.3 | 52.7 | 61.8 | 0.80 | 2.90 | 3.70 | 3.3 | 2.20 | 4.10 | 3.7 | 3.80 | 0.40 | 0.40 | 12.5 | 9.9 |
2020/2021 | Zagłębie Sosnowiec | 6 | 9.8 | 25:34 | 44.2 | 25.0 | 42.6 | 72.0 | 1.50 | 5.70 | 7.20 | 1.7 | 3.20 | 6.00 | 4.0 | 5.80 | 0.70 | 0.30 | 15.5 | 8.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Śląskie | 9 | 10.4 | 20:06 | 53.9 | 0.0 | 51.3 | 38.7 | 2.10 | 2.20 | 4.30 | 2.3 | 1.90 | 3.70 | 2.4 | 4.20 | 0.00 | 0.00 | 12.4 | 12.8 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zagłębie Sosnowiec (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk (w) | 50 : 52 W | 11 | 34:22 | 5/10 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 5/10 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 3 | 3 | 6 | 3 | 3 | 4 | 6 | 2 | 1 | 2 | 12 | 2 | |||||
04.05.2024 | Quay MUKS Poznań (d) | 50 : 66 P | 12 | 26:15 | 4/14 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 4/14 | 28.6 | 4/7 | 57.1 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 3 | 5 | 4 | 1 | 3 | 7 | -17 | |||||
03.05.2024 | GTK VBW Gdynia (w) | 38 : 66 W | 19 | 19:59 | 6/10 | 60.0 | 0/1 | 0.0 | 6/11 | 54.5 | 7/8 | 87.5 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 15 | 28 | |||||
02.05.2024 | Wisła CanPack Kraków (d) | 75 : 76 P | 18 | 27:32 | 6/13 | 46.2 | 1/4 | 25.0 | 7/17 | 41.2 | 3/5 | 60.0 | 0 | 4 | 4 | 7 | 5 | 5 | 2 | 6 | 2 | 1 | 23 | 12 | |||||
01.05.2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 63 : 46 W | 12 | 24:17 | 3/9 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 4/13 | 30.8 | 3/4 | 75.0 | 0 | 9 | 9 | 3 | 5 | 3 | 4 | 3 | 0 | 2 | 13 | 16 | |||||
14.04.2024 | Bogdanka AZS UMCS Lublin (d) | 111 : 40 W | 8 | 07:21 | 1/3 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 3/5 | 60.0 | 0/1 | 0.0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 9 | 13 | |||||
13.04.2024 | 1KS Ślęza Inplag Wrocław (d) | 98 : 97 W | 21 | 34:22 | 7/17 | 41.2 | 0/0 | 0.0 | 7/17 | 41.2 | 7/9 | 77.8 | 3 | 6 | 9 | 4 | 1 | 8 | 5 | 7 | 0 | 1 | 24 | 1 | |||||
12.04.2024 | PTK ABM Jędraszek Pabianice (d) | 91 : 32 W | 2 | 19:26 | 1/3 | 33.3 | 0/4 | 0.0 | 1/7 | 14.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 26 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 34:22 | 05.05.2024 | U17K | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 50 : 52 | celny rzut za 2 | 7 | 13.04.2024 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 98 : 97 | wykonywany rzut za 2 | 17 | 13.04.2024 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 98 : 97 | skuteczność za 2 | 60.0000 | 03.05.2024 | U17K | GTK VBW Gdynia | 38 : 66 | celny rzut za 3 | 2 | 14.04.2024 | U17K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 111 : 40 | wykonywany rzut za 3 | 4 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 14.04.2024 | U17K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 111 : 40 | celny rzut z gry | 7 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | wykonywany rzut za gry | 17 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | skuteczność z gry | 60.0000 | 14.04.2024 | U17K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 111 : 40 | celny rzut wolny | 7 | 03.05.2024 | U17K | GTK VBW Gdynia | 38 : 66 | wykonywany rzut wolny | 9 | 13.04.2024 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 98 : 97 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 05.05.2024 | U17K | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 50 : 52 | punkty | 21 | 13.04.2024 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 98 : 97 | zbiórki w ataku | 3 | 05.05.2024 | U17K | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 50 : 52 | zbiórki w obronie | 9 | 01.05.2024 | U17K | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 63 : 46 | zbiórki | 9 | 01.05.2024 | U17K | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 63 : 46 | asysty | 7 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | faule | 5 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | faule wymuszone | 8 | 03.05.2024 | U17K | GTK VBW Gdynia | 38 : 66 | straty | 6 | 05.05.2024 | U17K | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 50 : 52 | przechwyty | 7 | 13.04.2024 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 98 : 97 | bloki | 2 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | bloki otrzymane | 3 | 04.05.2024 | U17K | Quay MUKS Poznań | 50 : 66 | asysty/straty | 3.5000 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | przechwyty/straty | 3.0000 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | eval | 24 | 13.04.2024 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 98 : 97 | +/- | 28 | 03.05.2024 | U17K | GTK VBW Gdynia | 38 : 66 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | Mistrzostwa Polski Kobiet U17 |
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | Centralna Liga Juniorek |
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | U17K |
2023/2024 | MB Zagłębie Sosnowiec | Orlen Basket Liga Kobiet |
2022/2023 | Zagłębie Sosnowiec | Mistrzostwa Polski Kobiet U17 |
2022/2023 | MB Zagłębie Sosnowiec | Puchar Polski Kobiet |
2022/2023 | Zagłębie Sosnowiec | U17K |
2022/2023 | Zagłębie Sosnowiec | 2 Liga Kobiet |
2022/2023 | MB Zagłębie Sosnowiec | Orlen Basket Liga Kobiet |
2021/2022 | Zagłębie Sosnowiec | Mistrzostwa Polski Kobiet U15 |
2021/2022 | Zagłębie Sosnowiec I | U15K |
2021/2022 | Zagłębie Sosnowiec | 2 Liga Kobiet |
2021/2022 | CTL Zagłębie Sosnowiec | Orlen Basket Liga Kobiet |
2020/2021 | Zagłębie Sosnowiec | Mistrzostwa Polski Kobiet U15 |
2020/2021 | Śląskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2020/2021 | Śląskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2020/2021 | Zagłębie Sosnowiec | U14K |
2020/2021 | Zagłębie Sosnowiec | U15K |
2020/2021 | Zagłębie Sosnowiec | 2 Liga Kobiet |
2019/2020 | Zagłębie Sosnowiec II | U13K |
2019/2020 | Zagłębie Sosnowiec | U14K |
2018/2019 | KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec | U14K |
2016/2017 | JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II | U13K |