Jastina Kosalewicz z MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski ponownie została wybrana przez trenerów MVP rundy zasadniczej grupy A 1 Ligi Kobiet w sezonie 2023/2024. Wśród szkoleniowców zwyciężyła Anna Talarczyk z GTK VBW Gdynia. W pierwszej piątce znalazły się aż trzy zawodniczki MPKK Sokołów SA.
15
Karolina Maj
Lider Biofarm Swarzędz
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | GTK VBW Gdynia | 26 | 204 | 560:05 | 63 / 100 | 20 / 55 | 83 / 155 | 18 / 23 | 50 | 100 | 150 | 29 | 32 | 29 | 34 | 29 | 18 | 6 | 319 | 282 |
2023/2024 | GTK VBW Gdynia | 10 | 69 | 201:17 | 26 / 41 | 3 / 20 | 29 / 61 | 8 / 11 | 29 | 41 | 70 | 19 | 21 | 15 | 11 | 6 | 7 | 1 | 125 | 187 |
2022/2023 | Lider Biofarm Swarzędz | 10 | 147 | 316:32 | 36 / 62 | 17 / 56 | 53 / 118 | 24 / 32 | 19 | 98 | 117 | 18 | 13 | 28 | 35 | 18 | 16 | 4 | 208 | 67 |
2022/2023 | Lider Swarzędz | 25 | 145 | 461:34 | 31 / 64 | 23 / 57 | 54 / 121 | 14 / 20 | 34 | 75 | 109 | 21 | 35 | 19 | 38 | 14 | 10 | 4 | 188 | 102 |
2021/2022 | Lider Biofarm Swarzędz | 8 | 93 | 301:18 | 25 / 54 | 10 / 38 | 35 / 92 | 13 / 21 | 14 | 83 | 97 | 13 | 19 | 22 | 28 | 17 | 11 | 3 | 138 | -50 |
2021/2022 | Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań | 11 | 22 | 124:19 | 7 / 17 | 1 / 7 | 8 / 24 | 5 / 5 | 8 | 11 | 19 | 1 | 9 | 4 | 11 | 4 | 1 | 2 | 20 | -2 |
2021/2022 | Polska | 4 | 17 | 75:15 | 2 / 7 | 1 / 7 | 3 / 14 | 10 / 10 | 3 | 4 | 7 | 3 | 2 | 6 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | -8 |
2021/2022 | Lider Swarzędz | 7 | 6 | 29:57 | 2 / 6 | 0 / 2 | 2 / 8 | 2 / 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 |
2020/2021 | UKS Lider Biofarm Swarzędz | 6 | 128 | 202:46 | 39 / 61 | 11 / 50 | 50 / 111 | 17 / 24 | 11 | 50 | 61 | 5 | 9 | 27 | 30 | 7 | 4 | 3 | 107 | -2 |
2020/2021 | UKS Lider Swarzędz | 3 | 5 | 26:38 | 1 / 4 | 1 / 7 | 2 / 11 | 0 / 0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | 8 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Wielkopolskie | 10 | 107 | 218:18 | 23 / 47 | 13 / 28 | 36 / 75 | 22 / 26 | 6 | 34 | 40 | 9 | 18 | 18 | 33 | 7 | 7 | 1 | 94 | 63 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | GTK VBW Gdynia | 26 | 7.8 | 21:32 | 63.0 | 36.4 | 53.5 | 78.3 | 1.90 | 3.80 | 5.80 | 1.1 | 1.20 | 1.10 | 1.3 | 1.10 | 0.70 | 0.20 | 12.3 | 10.8 |
2023/2024 | GTK VBW Gdynia | 10 | 6.9 | 20:07 | 63.4 | 15.0 | 47.5 | 72.7 | 2.90 | 4.10 | 7.00 | 1.9 | 2.10 | 1.50 | 1.1 | 0.60 | 0.70 | 0.10 | 12.5 | 18.7 |
2022/2023 | Lider Biofarm Swarzędz | 10 | 14.7 | 31:39 | 58.1 | 30.4 | 44.9 | 75.0 | 1.90 | 9.80 | 11.70 | 1.8 | 1.30 | 2.80 | 3.5 | 1.80 | 1.60 | 0.40 | 20.8 | 6.7 |
2022/2023 | Lider Swarzędz | 25 | 5.8 | 18:27 | 48.4 | 40.4 | 44.6 | 70.0 | 1.40 | 3.00 | 4.40 | 0.8 | 1.40 | 0.80 | 1.5 | 0.60 | 0.40 | 0.20 | 7.5 | 4.1 |
2021/2022 | Lider Biofarm Swarzędz | 8 | 11.6 | 37:39 | 46.3 | 26.3 | 38.0 | 61.9 | 1.80 | 10.40 | 12.10 | 1.6 | 2.40 | 2.80 | 3.5 | 2.10 | 1.40 | 0.40 | 17.3 | -6.3 |
2021/2022 | Polska | 4 | 4.3 | 18:48 | 28.6 | 14.3 | 21.4 | 100.0 | 0.80 | 1.00 | 1.80 | 0.8 | 0.50 | 1.50 | 1.5 | 1.30 | 0.00 | 0.30 | 3.8 | -2.0 |
2021/2022 | Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań | 11 | 2.0 | 11:18 | 41.2 | 14.3 | 33.3 | 100.0 | 0.70 | 1.00 | 1.70 | 0.1 | 0.80 | 0.40 | 1.0 | 0.40 | 0.10 | 0.20 | 1.8 | -0.2 |
2021/2022 | Lider Swarzędz | 7 | 0.9 | 04:16 | 33.3 | 0.0 | 25.0 | 100.0 | 0.30 | 0.30 | 0.60 | 0.3 | 0.60 | 0.10 | 0.4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.4 | 0.7 |
2020/2021 | UKS Lider Biofarm Swarzędz | 6 | 21.3 | 33:47 | 63.9 | 22.0 | 45.0 | 70.8 | 1.80 | 8.30 | 10.20 | 0.8 | 1.50 | 4.50 | 5.0 | 1.20 | 0.70 | 0.50 | 17.8 | -0.3 |
2020/2021 | UKS Lider Swarzędz | 3 | 1.7 | 08:52 | 25.0 | 14.3 | 18.2 | 0.0 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0.3 | 0.30 | 0.70 | 0.7 | 0.70 | 0.30 | 0.30 | 1.3 | 2.7 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Wielkopolskie | 10 | 10.7 | 21:49 | 48.9 | 46.4 | 48.0 | 84.6 | 0.60 | 3.40 | 4.00 | 0.9 | 1.80 | 1.80 | 3.3 | 0.70 | 0.70 | 0.10 | 9.4 | 6.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lider Biofarm Swarzędz (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
29.04.2023 | MUKS Poznań (d) | 52 : 66 P | 14 | 40:00 | 3/5 | 60.0 | 0/4 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 8/8 | 100.0 | 1 | 11 | 12 | 1 | 1 | 4 | 7 | 1 | 0 | 0 | 15 | -14 | |||||
28.04.2023 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski (w) | 65 : 49 P | 15 | 40:00 | 4/5 | 80.0 | 2/12 | 16.7 | 6/17 | 35.3 | 1/2 | 50.0 | 2 | 15 | 17 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 | 16 | -16 | |||||
27.04.2023 | Zagłębie Sosnowiec (d) | 53 : 56 P | 13 | 38:02 | 1/3 | 33.3 | 2/6 | 33.3 | 3/9 | 33.3 | 5/5 | 100.0 | 4 | 10 | 14 | 1 | 4 | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 25 | 4 | |||||
26.04.2023 | GTK Gdynia (d) | 57 : 81 P | 18 | 34:31 | 2/7 | 28.6 | 4/9 | 44.4 | 6/16 | 37.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 9 | 9 | 0 | 2 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 | 14 | -20 | |||||
02.04.2023 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (d) | 67 : 58 W | 15 | 21:49 | 4/5 | 80.0 | 1/1 | 100.0 | 5/6 | 83.3 | 4/6 | 66.7 | 3 | 5 | 8 | 2 | 0 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 20 | 8 | |||||
01.04.2023 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 50 : 53 W | 11 | 34:51 | 2/5 | 40.0 | 2/4 | 50.0 | 4/9 | 44.4 | 1/2 | 50.0 | 0 | 13 | 13 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | 1 | 20 | 6 | |||||
31.03.2023 | Bogdanka AZS UMCS Lublin (d) | 64 : 58 W | 21 | 36:06 | 8/13 | 61.5 | 1/5 | 20.0 | 9/18 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 4 | 9 | 13 | 3 | 1 | 4 | 3 | 2 | 4 | 0 | 30 | 9 | |||||
19.03.2023 | KKS Agapit Olsztyn (w) | 56 : 123 W | 12 | 21:38 | 6/6 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 6/8 | 75.0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 11 | 13 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 26 | 27 | |||||
18.03.2023 | RMKS Rybnik (d) | 85 : 62 W | 11 | 26:05 | 4/8 | 50.0 | 1/5 | 20.0 | 5/13 | 38.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 6 | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 15 | 23 | |||||
17.03.2023 | SPZ WJM Krasne (d) | 108 : 51 W | 17 | 23:30 | 2/5 | 40.0 | 4/8 | 50.0 | 6/13 | 46.2 | 1/2 | 50.0 | 3 | 9 | 12 | 3 | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 1 | 27 | 40 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 40:00 | 29.04.2023 | U17K | MUKS Poznań | 52 : 66 | celny rzut za 2 | 8 | 31.03.2023 | U17K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 64 : 58 | wykonywany rzut za 2 | 13 | 31.03.2023 | U17K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 64 : 58 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 19.03.2023 | U17K | KKS Agapit Olsztyn | 56 : 123 | celny rzut za 3 | 4 | 26.04.2023 | U17K | GTK Gdynia | 57 : 81 | wykonywany rzut za 3 | 12 | 28.04.2023 | U17K | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 65 : 49 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 02.04.2023 | U17K | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 67 : 58 | celny rzut z gry | 9 | 31.03.2023 | U17K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 64 : 58 | wykonywany rzut za gry | 18 | 31.03.2023 | U17K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 64 : 58 | skuteczność z gry | 83.3000 | 02.04.2023 | U17K | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 67 : 58 | celny rzut wolny | 8 | 29.04.2023 | U17K | MUKS Poznań | 52 : 66 | wykonywany rzut wolny | 8 | 29.04.2023 | U17K | MUKS Poznań | 52 : 66 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 29.04.2023 | U17K | MUKS Poznań | 52 : 66 | punkty | 21 | 31.03.2023 | U17K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 64 : 58 | zbiórki w ataku | 4 | 27.04.2023 | U17K | Zagłębie Sosnowiec | 53 : 56 | zbiórki w obronie | 15 | 28.04.2023 | U17K | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 65 : 49 | zbiórki | 17 | 28.04.2023 | U17K | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 65 : 49 | asysty | 4 | 18.03.2023 | U17K | RMKS Rybnik | 85 : 62 | faule | 4 | 27.04.2023 | U17K | Zagłębie Sosnowiec | 53 : 56 | faule wymuszone | 5 | 02.04.2023 | U17K | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 67 : 58 | straty | 7 | 29.04.2023 | U17K | MUKS Poznań | 52 : 66 | przechwyty | 4 | 17.03.2023 | U17K | SPZ WJM Krasne | 108 : 51 | bloki | 4 | 27.04.2023 | U17K | Zagłębie Sosnowiec | 53 : 56 | bloki otrzymane | 1 | 27.04.2023 | U17K | Zagłębie Sosnowiec | 53 : 56 | asysty/straty | 2.0000 | 18.03.2023 | U17K | RMKS Rybnik | 85 : 62 | przechwyty/straty | 2.0000 | 17.03.2023 | U17K | SPZ WJM Krasne | 108 : 51 | eval | 30 | 31.03.2023 | U17K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 64 : 58 | +/- | 40 | 17.03.2023 | U17K | SPZ WJM Krasne | 108 : 51 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2019/2020 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |