terminarz

1 kolejka
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 62 : 78 Artego Bydgoszcz 04.10.2019 19:10
AZS Uniwersytet Gdański 65 : 101 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 05.10.2019 17:00
Arka Gdynia 77 : 50 Energa Toruń 05.10.2019 17:30
DGT Politechnika Gdańska 102 : 91 Enea AZS Poznań 06.10.2019 18:00
CCC Polkowice 79 : 57 CosinusMED Widzew Łódź 06.10.2019 19:00
Wisła Kraków 71 : 69 1KS Ślęza Wrocław 07.11.2019 18:30
2 kolejka
CosinusMED Widzew Łódź 53 : 70 1KS Ślęza Wrocław 09.10.2019 18:00
Artego Bydgoszcz 92 : 54 DGT Politechnika Gdańska 09.10.2019 18:00
Energa Toruń 62 : 92 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 09.10.2019 18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 82 : 89 Arka Gdynia 09.10.2019 18:00
CCC Polkowice 90 : 50 AZS Uniwersytet Gdański 09.10.2019 19:00
Enea AZS Poznań 59 : 66 Wisła Kraków 17.12.2019 18:30
3 kolejka
Wisła Kraków 65 : 61 Artego Bydgoszcz 12.10.2019 17:00
AZS Uniwersytet Gdański 59 : 84 CosinusMED Widzew Łódź 13.10.2019 17:00
1KS Ślęza Wrocław 78 : 43 Enea AZS Poznań 13.10.2019 17:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 90 : 85 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 13.10.2019 18:00
DGT Politechnika Gdańska 83 : 74 Energa Toruń 13.10.2019 18:00
Arka Gdynia 85 : 56 CCC Polkowice 13.10.2019 18:10
4 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański 55 : 73 Arka Gdynia 19.10.2019 18:00
CCC Polkowice 69 : 59 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 19.10.2019 19:00
CosinusMED Widzew Łódź 75 : 83 Enea AZS Poznań 20.10.2019 18:00
Artego Bydgoszcz 81 : 59 1KS Ślęza Wrocław 20.10.2019 18:00
Energa Toruń 58 : 111 Wisła Kraków 20.10.2019 18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 92 : 57 DGT Politechnika Gdańska 20.10.2019 18:00
5 kolejka
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 70 : 50 AZS Uniwersytet Gdański 26.10.2019 15:00
Arka Gdynia 89 : 63 CosinusMED Widzew Łódź 26.10.2019 16:00
DGT Politechnika Gdańska 71 : 103 CCC Polkowice 26.10.2019 18:00
1KS Ślęza Wrocław 83 : 40 Energa Toruń 27.10.2019 17:00
Enea AZS Poznań 46 : 86 Artego Bydgoszcz 27.10.2019 17:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 76 : 55 Wisła Kraków 27.10.2019 18:00
6 kolejka
Energa Toruń 79 : 83 Enea AZS Poznań 02.11.2019 18:00
AZS Uniwersytet Gdański 58 : 74 DGT Politechnika Gdańska 02.11.2019 19:10
Arka Gdynia 66 : 54 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 03.11.2019 13:00
CosinusMED Widzew Łódź 74 : 81 Artego Bydgoszcz 03.11.2019 18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 63 : 71 1KS Ślęza Wrocław 03.11.2019 18:00
CCC Polkowice 75 : 46 Wisła Kraków 03.11.2019 19:00
8 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański 55 : 77 1KS Ślęza Wrocław 23.11.2019 17:00
Arka Gdynia 88 : 55 Wisła Kraków 23.11.2019 17:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 81 : 63 DGT Politechnika Gdańska 23.11.2019 17:00
Energa Toruń 79 : 77 CosinusMED Widzew Łódź 23.11.2019 18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 94 : 77 Artego Bydgoszcz 23.11.2019 18:00
CCC Polkowice 67 : 44 Enea AZS Poznań 23.11.2019 19:00
9 kolejka
DGT Politechnika Gdańska 70 : 67 CosinusMED Widzew Łódź 30.11.2019 16:00
Enea AZS Poznań 68 : 65 AZS Uniwersytet Gdański 30.11.2019 16:00
Wisła Kraków 52 : 70 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 30.11.2019 17:00
Artego Bydgoszcz 67 : 62 CCC Polkowice 01.12.2019 15:40
1KS Ślęza Wrocław 58 : 63 Arka Gdynia 01.12.2019 17:00
Energa Toruń 61 : 90 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 01.12.2019 17:00
10 kolejka
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 61 : 56 1KS Ślęza Wrocław 07.12.2019 15:00
AZS Uniwersytet Gdański 59 : 75 Artego Bydgoszcz 07.12.2019 17:00
DGT Politechnika Gdańska 70 : 63 Wisła Kraków 07.12.2019 17:00
CCC Polkowice 82 : 58 Energa Toruń 07.12.2019 19:00
Arka Gdynia 72 : 45 Enea AZS Poznań 08.12.2019 17:00
CosinusMED Widzew Łódź 77 : 93 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 08.12.2019 19:00
7 kolejka
DGT Politechnika Gdańska 52 : 85 Arka Gdynia 09.11.2019 15:00
Wisła Kraków 65 : 40 AZS Uniwersytet Gdański 03.12.2019 18:00
Artego Bydgoszcz 92 : 60 Energa Toruń 11.12.2019 18:00
1KS Ślęza Wrocław 76 : 70 CCC Polkowice 11.12.2019 18:30
Enea AZS Poznań 69 : 74 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 11.12.2019 18:30
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 85 : 52 CosinusMED Widzew Łódź 11.12.2019 19:00
11 kolejka
CosinusMED Widzew Łódź 61 : 71 Wisła Kraków 14.12.2019 18:00
DGT Politechnika Gdańska 54 : 67 1KS Ślęza Wrocław 14.12.2019 18:00
Energa Toruń 79 : 54 AZS Uniwersytet Gdański 14.12.2019 18:00
Enea AZS Poznań 74 : 78 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 14.12.2019 18:30
Artego Bydgoszcz 64 : 71 Arka Gdynia 14.12.2019 19:10
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 84 : 82 CCC Polkowice 15.12.2019 18:00
12 kolejka
Energa Toruń 44 : 66 Arka Gdynia 21.12.2019 18:00
Enea AZS Poznań 58 : 75 DGT Politechnika Gdańska 21.12.2019 18:30
Artego Bydgoszcz 71 : 65 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 22.12.2019 17:00
CosinusMED Widzew Łódź 60 : 77 CCC Polkowice 22.12.2019 18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 87 : 59 AZS Uniwersytet Gdański 22.12.2019 18:00
1KS Ślęza Wrocław 54 : 48 Wisła Kraków 16.01.2020 18:30
13 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański 57 : 88 CCC Polkowice 04.01.2020 17:00
DGT Politechnika Gdańska 45 : 76 Artego Bydgoszcz 05.01.2020 16:00
1KS Ślęza Wrocław 67 : 70 CosinusMED Widzew Łódź 05.01.2020 17:00
Wisła Kraków 78 : 60 Enea AZS Poznań 08.01.2020 18:30
Arka Gdynia 70 : 62 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 13.02.2020 20:10
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 75 : 67 Energa Toruń 19.02.2020 19:00
14 kolejka
CosinusMED Widzew Łódź 78 : 67 AZS Uniwersytet Gdański 11.01.2020 18:00
Energa Toruń 57 : 48 DGT Politechnika Gdańska 11.01.2020 18:00
Enea AZS Poznań 41 : 72 1KS Ślęza Wrocław 11.01.2020 19:00
Artego Bydgoszcz 76 : 69 Wisła Kraków 12.01.2020 18:00
CCC Polkowice 61 : 65 Arka Gdynia 12.01.2020 19:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 88 : 65 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 12.01.2020 19:10
15 kolejka
Wisła Kraków 74 : 52 Energa Toruń 25.01.2020 17:00
Enea AZS Poznań 69 : 78 CosinusMED Widzew Łódź 25.01.2020 17:10
DGT Politechnika Gdańska 66 : 86 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 25.01.2020 18:00
Arka Gdynia 93 : 83 AZS Uniwersytet Gdański 25.01.2020 18:00
1KS Ślęza Wrocław 68 : 75 Artego Bydgoszcz 26.01.2020 17:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 71 : 66 CCC Polkowice 26.01.2020 18:00
16 kolejka
Wisła Kraków 65 : 77 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 30.01.2020 18:00
AZS Uniwersytet Gdański 79 : 83 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 01.02.2020 17:00
Artego Bydgoszcz 94 : 56 Enea AZS Poznań 01.02.2020 17:00
CosinusMED Widzew Łódź 72 : 84 Arka Gdynia 01.02.2020 18:00
Energa Toruń 64 : 81 1KS Ślęza Wrocław 01.02.2020 18:10
CCC Polkowice 100 : 64 DGT Politechnika Gdańska 01.02.2020 19:00
17 kolejka
Artego Bydgoszcz 77 : 69 CosinusMED Widzew Łódź 15.02.2020 16:00
DGT Politechnika Gdańska 73 : 70 AZS Uniwersytet Gdański 15.02.2020 16:00
Enea AZS Poznań 54 : 52 Energa Toruń 15.02.2020 18:30
1KS Ślęza Wrocław 65 : 75 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 16.02.2020 16:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 79 : 81 Arka Gdynia 16.02.2020 16:00
Wisła Kraków 68 : 60 CCC Polkowice 17.02.2020 18:30
18 kolejka
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 85 : 42 Enea AZS Poznań 22.02.2020 16:00
AZS Uniwersytet Gdański 71 : 60 Wisła Kraków 22.02.2020 17:00
CosinusMED Widzew Łódź 81 : 89 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 22.02.2020 18:00
Energa Toruń 76 : 94 Artego Bydgoszcz 22.02.2020 18:00
Arka Gdynia 101 : 48 DGT Politechnika Gdańska 22.02.2020 18:30
CCC Polkowice 84 : 76 1KS Ślęza Wrocław 23.02.2020 19:00
19 kolejka
Artego Bydgoszcz 84 : 82 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 29.02.2020 17:00
1KS Ślęza Wrocław 97 : 92 AZS Uniwersytet Gdański 29.02.2020 17:00
Wisła Kraków 57 : 67 Arka Gdynia 29.02.2020 17:00
CosinusMED Widzew Łódź 82 : 71 Energa Toruń 29.02.2020 18:00
DGT Politechnika Gdańska 86 : 92 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 29.02.2020 18:00
Enea AZS Poznań 52 : 84 CCC Polkowice 29.02.2020 19:00
20 kolejka
CosinusMED Widzew Łódź 67 : 51 DGT Politechnika Gdańska 04.03.2020 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 73 : 60 Wisła Kraków 04.03.2020 18:00
Arka Gdynia 73 : 42 1KS Ślęza Wrocław 04.03.2020 18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 86 : 64 Energa Toruń 04.03.2020 18:00
AZS Uniwersytet Gdański 78 : 58 Enea AZS Poznań 04.03.2020 19:00
CCC Polkowice 79 : 85 Artego Bydgoszcz 04.03.2020 19:00
21 kolejka
Artego Bydgoszcz 73 : 81 AZS Uniwersytet Gdański 07.03.2020 16:00
Wisła Kraków 66 : 55 DGT Politechnika Gdańska 07.03.2020 17:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 82 : 72 CosinusMED Widzew Łódź 07.03.2020 18:00
Enea AZS Poznań 77 : 107 Arka Gdynia 07.03.2020 19:00
Energa Toruń 74 : 85 CCC Polkowice 08.03.2020 18:00
1KS Ślęza Wrocław 81 : 68 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 08.03.2020 18:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę