Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Emma Cannon Arka Gdynia 32 536 16.75
2. Maryia Papova InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 32 476 14.88
3. Ariel Atkins InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 33 468 14.18
4. Dragana Stanković Artego Bydgoszcz 28 451 16.11
5. Cierra Burdick 1KS Ślęza Wrocław 35 440 12.57
6. Temitope Fagbenle CCC Polkowice 32 436 13.63
7. Rebecca Harris Energa Toruń 27 427 15.81
8. Tiffany Hayes CCC Polkowice 29 420 14.48
9. Taisiia Udodenko 1KS Ślęza Wrocław 35 414 11.83
10. Laura Juskaite InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 35 409 11.69
11. Dominique Wilson Widzew Łódź 18 403 22.39
12. Khaalia Hillsman Enea AZS Poznań 24 401 16.71
13. Brianna Kiesel Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21 398 18.95
14. Maegan Conwright Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 22 395 17.95
15. Kateryna Rymarenko Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 27 391 14.48
16. Ziomara Morrison Artego Bydgoszcz 28 389 13.89
17. Oksana Mołłowa PGE MKK Siedlce 23 388 16.87
18. Marissa Kastanek 1KS Ślęza Wrocław 35 374 10.69
19. Sharnee Zoll-Norman InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 35 371 10.60
20. Leonor Rodríguez Wisła CanPack Kraków 27 369 13.67
21. Kyara Linskens InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 35 362 10.34
22. Barbora Balintova Arka Gdynia 33 344 10.42
23. Jazmine Davis Enea AZS Poznań 21 337 16.05
24. María Conde Wisła CanPack Kraków 27 335 12.41
25. Styliani Kaltsidou CCC Polkowice 30 330 11.00
26. Mercedes Russell Wisła CanPack Kraków 27 330 12.22
27. Laura Miškinienė Energa Toruń 28 321 11.46
28. Jowita Ossowska TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24 305 12.71
29. Jasmine Thomas CCC Polkowice 31 302 9.74
30. Sydney Colson 1KS Ślęza Wrocław 35 299 8.54
31. Alice Kunek Energa Toruń 26 296 11.38
32. Angelika Stankiewicz Energa Toruń 27 289 10.70
33. Terezia Palenikova 1KS Ślęza Wrocław 34 288 8.47
34. Aleksandra Pawlak Widzew Łódź 24 268 11.17
35. Elina Dikeoulakou 1KS Ślęza Wrocław 23 267 11.61
36. Elżbieta Międzik Artego Bydgoszcz 28 266 9.50
37. Julia Adamowicz Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 26 262 10.08
38. Anna Makurat Arka Gdynia 32 262 8.19
39. Johannah Leedham CCC Polkowice 32 262 8.19
40. Sonja Greinacher Arka Gdynia 33 256 7.76
41. Sheniqua Greene Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 20 255 12.75
42. Annamaria Prezelj InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 33 252 7.64
43. Lynetta Kizer CCC Polkowice 23 245 10.65
44. Agnieszka Szott-Hejmej Artego Bydgoszcz 25 243 9.72
45. Tiffany Wright Clarke Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 15 241 16.07
46. Klaudia Perisa Widzew Łódź 24 237 9.88
47. María Araújo Wisła CanPack Kraków 27 229 8.48
48. Jordin Canada Wisła CanPack Kraków 22 226 10.27
49. Julie McBride Artego Bydgoszcz 25 219 8.76
50. Dajana Butulija Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 24 216 9.00
51. Olena Samburska Enea AZS Poznań 23 210 9.13
52. Anna Jurcenkova Arka Gdynia 31 209 6.74
53. Kristi Bellock PGE MKK Siedlce 13 204 15.69
54. Weronika Gajda CCC Polkowice 33 202 6.12
55. Samra Omerbaśić PGE MKK Siedlce 24 198 8.25
56. Ana-Marija Begić Energa Toruń 26 196 7.54
57. Katarina Vucković Widzew Łódź 24 185 7.71
58. Martyna Pyka Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 24 183 7.63
59. Marta Urbaniak PGE MKK Siedlce 24 183 7.63
60. Laura Ikstena PGE MKK Siedlce 24 180 7.50
61. Martyna Koc Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 23 174 7.57
62. Tamara Radočaj Artego Bydgoszcz 28 174 6.21
63. Katarzyna Trzeciak Energa Toruń 28 171 6.11
64. Klaudia Gertchen Widzew Łódź 24 166 6.92
65. Ewelina Jackowska TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24 164 6.83
66. Justyna Żurowska-Cegielska Wisła CanPack Kraków 25 164 6.56
67. Aleksandra Wajler TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 23 163 7.09
68. Julija Rytsikowa InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 31 160 5.16
69. Agnieszka Fikiel InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 34 159 4.68
70. Lea Miletic 1KS Ślęza Wrocław 34 158 4.65
71. Magdalena Parysek-Bochniak Enea AZS Poznań 24 157 6.54
72. Karolina Poboży Artego Bydgoszcz 28 156 5.57
73. Magdalena Ziętara Wisła CanPack Kraków 24 156 6.50
74. Emilia Tłumak Energa Toruń 27 154 5.70
75. Arina Bilotserkivska TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 148 12.33
76. Karolina Podkańska TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24 144 6.00
77. Annika Holopainen Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 18 140 7.78
78. Agnieszka Kaczmarczyk CCC Polkowice 17 139 8.18
79. Karolina Puss CCC Polkowice 27 132 4.89
80. Melissa Diawakana Energa Toruń 21 131 6.24
81. Julia Drop Widzew Łódź 21 131 6.24
82. Katarzyna Jaworska TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24 126 5.25
83. Santa Baltkojiene Arka Gdynia 33 125 3.79
84. Samantha Lapszynski PGE MKK Siedlce 19 123 6.47
85. Sylwia Bujniak Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 24 120 5.00
86. Agnieszka Skobel Energa Toruń 27 119 4.41
87. Jenna Lynn Burdette TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 118 9.83
88. Alexis Hornbuckle Artego Bydgoszcz 17 117 6.88
89. Karina Michałek 1KS Ślęza Wrocław 34 116 3.41
90. Katarzyna Motyl TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 19 115 6.05
91. Sofija Aleksandravicius Wisła CanPack Kraków 23 104 4.52
92. Kamila Podgórna Arka Gdynia 31 97 3.13
93. Magdalena Szajtauer Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 24 97 4.04
94. Dominika Owczarzak CCC Polkowice 26 96 3.69
95. Aldona Morawiec Arka Gdynia 21 91 4.33
96. Kinga Demczur Enea AZS Poznań 21 89 4.24
97. Aleksandra Parzeńska Enea AZS Poznań 23 85 3.70
98. Martyna Cebulska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 22 80 3.64
99. Daria Marciniak 1KS Ślęza Wrocław 31 78 2.52
100. Dorota Mistygacz Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 27 77 2.85
101. Agata Dobrowolska 1KS Ślęza Wrocław 33 74 2.24
102. Daria Stelmach InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 25 71 2.84
103. Marta Nowicka Enea AZS Poznań 22 71 3.23
104. Amalia Rembiszewska Arka Gdynia 22 67 3.05
105. Katarzyna Dźwigalska InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 32 67 2.09
106. Paulina Szymańska Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 19 67 3.53
107. Irena Vrancic Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21 67 3.19
108. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań 22 62 2.82
109. Dominika Urbaniak Enea AZS Poznań 22 60 2.73
110. Božica Mujović Wisła CanPack Kraków 15 56 3.73
111. Agnieszka Haryńska Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 16 53 3.31
112. Tetiana Yurkevichus PGE MKK Siedlce 12 53 4.42
113. Julia Tyszkiewicz CCC Polkowice 22 51 2.32
114. Katarzyna Śmietańska Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 16 51 3.19
115. Dominika Poleszak Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 23 50 2.17
116. Anna Jakubiuk Wisła CanPack Kraków 17 49 2.88
117. Martyna Stelmach Arka Gdynia 24 48 2.00
118. Karolina Strzelczyk Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 15 46 3.07
119. Elżbieta Paździerska Widzew Łódź 21 42 2.00
120. Ewa Bacik PGE MKK Siedlce 17 41 2.41
121. Monika Naczk Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 18 40 2.22
122. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań 17 39 2.29
123. Agata Ostrowska Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 15 26 1.73
124. Marianna Duszkiewicz Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 17 26 1.53
125. Katarzyna Joks TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 14 25 1.79
126. Karolina Kaczmarek TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 16 24 1.50
127. Sandra Nowicka TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 20 15 0.75

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę