terminarz
Grupa I | Gospodarz: UKS Chromik Żary | |
SSK Rzeszów | 76 : 61 | Stomil Olsztyn |
12.05.2017 17:00 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
UKS Chromik Żary | 69 : 71 | DAAS Basket Hills Bielsko-Biała |
12.05.2017 19:30 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała | 69 : 64 | Stomil Olsztyn |
13.05.2017 15:45 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
UKS Chromik Żary | 73 : 81 | SSK Rzeszów |
13.05.2017 18:00 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
SSK Rzeszów | 77 : 101 | DAAS Basket Hills Bielsko-Biała |
14.05.2017 10:45 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
Stomil Olsztyn | 56 : 77 | UKS Chromik Żary |
14.05.2017 13:00 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary |
Grupa II | Gospodarz: KS Kosz Pleszew | |
MKS Ochota Warszawa | 65 : 86 | Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków |
12.05.2017 17:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
KS Kosz Pleszew | 82 : 54 | Siarka Tarnobrzeg |
12.05.2017 19:30 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
Siarka Tarnobrzeg | 71 : 96 | Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków |
13.05.2017 16:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
KS Kosz Pleszew | 84 : 60 | MKS Ochota Warszawa |
13.05.2017 18:30 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
MKS Ochota Warszawa | 93 : 70 | Siarka Tarnobrzeg |
14.05.2017 10:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków | 55 : 69 | KS Kosz Pleszew |
14.05.2017 12:30 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew |
Grupa III | Gospodarz: MUKS Hutnik Warszawa | |
MUKS 1811 Unia Tarnów | 61 : 78 | SMK Lubin |
12.05.2017 17:00 | CRS Bielany, Warszawa | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 85 : 58 | Medos MChKK Chełmno |
12.05.2017 19:30 | CRS Bielany, Warszawa | ||
Medos MChKK Chełmno | 72 : 70 | SMK Lubin |
13.05.2017 17:00 | CRS Bielany, Warszawa | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 98 : 69 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
13.05.2017 19:30 | CRS Bielany, Warszawa | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 82 : 68 | Medos MChKK Chełmno |
14.05.2017 10:00 | CRS Bielany, Warszawa | ||
SMK Lubin | 74 : 76 | MUKS Hutnik Warszawa |
14.05.2017 12:30 | CRS Bielany, Warszawa |