terminarz

1 kolejka
HydroTruck Radom 80 : 83 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
02.09.2021 18:30 | MOSiR, Radom
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 64 : 75 Anwil Włocławek
02.09.2021 20:30 | Lublin, Lublin
PGE Spójnia Stargard 75 : 81 King Szczecin
03.09.2021 17:30 | OSiR, Stargard
GTK Gliwice 67 : 95 MKS Dąbrowa Górnicza
04.09.2021 17:30 | Arena Gliwice, Gliwice
Legia Warszawa 79 : 59 Asseco Arka Gdynia
04.09.2021 19:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Trefl Sopot 89 : 91 Twarde Pierniki Toruń
05.09.2021 18:30 | Ergo Arena, Sopot
Enea Zastal BC Zielona Góra 81 : 71 WKS Śląsk Wrocław
05.09.2021 20:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 83 : 73 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
15.09.2021 20:00 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
2 kolejka
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 66 : 62 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
09.09.2021 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk
King Szczecin 103 : 112 HydroTruck Radom
10.09.2021 17:30 | Netto Arena, Szczecin
Asseco Arka Gdynia 74 : 97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
11.09.2021 15:30 | Gdynia Arena, Gdynia
Anwil Włocławek 89 : 82 Enea Zastal BC Zielona Góra
11.09.2021 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek
Trefl Sopot 91 : 68 GTK Gliwice
11.09.2021 19:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Legia Warszawa 105 : 68 Twarde Pierniki Toruń
12.09.2021 15:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 83 : 74 WKS Śląsk Wrocław
12.09.2021 17:30 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
PGE Spójnia Stargard 75 : 71 MKS Dąbrowa Górnicza
12.09.2021 19:30 | OSiR, Stargard
3 kolejka
GTK Gliwice 78 : 75 Legia Warszawa
16.09.2021 17:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
Enea Zastal BC Zielona Góra 83 : 91 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
17.09.2021 17:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 66 : 79 Anwil Włocławek
18.09.2021 17:30 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
PGE Spójnia Stargard 82 : 94 Trefl Sopot
18.09.2021 19:30 | OSiR, Stargard
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 73 : 92 King Szczecin
19.09.2021 17:30 | Lublin, Lublin
HydroTruck Radom 75 : 78 MKS Dąbrowa Górnicza
19.09.2021 19:30 | MOSiR, Radom
WKS Śląsk Wrocław 90 : 81 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
20.09.2021 19:00 | Hala Orbita, Wrocław
Twarde Pierniki Toruń 83 : 75 Asseco Arka Gdynia
09.11.2021 17:30 | Arena Toruń, Toruń
4 kolejka
King Szczecin 86 : 96 Enea Zastal BC Zielona Góra
23.09.2021 17:30 | Netto Arena, Szczecin
Twarde Pierniki Toruń 99 : 85 GTK Gliwice
24.09.2021 17:30 | Arena Toruń, Toruń
Legia Warszawa 84 : 86 PGE Spójnia Stargard
25.09.2021 15:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Anwil Włocławek 77 : 58 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
25.09.2021 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek
Asseco Arka Gdynia 65 : 80 WKS Śląsk Wrocław
26.09.2021 17:30 | Gdynia Arena, Gdynia
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 88 : 80 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
26.09.2021 19:30 | Hala Gryfia, Słupsk
MKS Dąbrowa Górnicza 94 : 101 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
02.10.2021 19:30 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot 80 : 85 HydroTruck Radom
05.10.2021 19:00 | Ergo Arena, Sopot
5 kolejka
Enea Zastal BC Zielona Góra 91 : 79 MKS Dąbrowa Górnicza
08.09.2021 18:00 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 70 : 73 Trefl Sopot
23.09.2021 19:30 | Lublin, Lublin
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 84 : 74 King Szczecin
30.09.2021 17:30 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
HydroTruck Radom 75 : 88 Legia Warszawa
30.09.2021 19:30 | MOSiR, Radom
Twarde Pierniki Toruń 85 : 77 PGE Spójnia Stargard
01.10.2021 17:30 | Arena Toruń, Toruń
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 86 : 82 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
02.10.2021 17:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
WKS Śląsk Wrocław 74 : 80 Anwil Włocławek
03.10.2021 17:30 | Hala Orbita, Wrocław
GTK Gliwice 72 : 73 Asseco Arka Gdynia
04.10.2021 19:00 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
6 kolejka
Legia Warszawa 69 : 60 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
07.10.2021 17:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Twarde Pierniki Toruń 82 : 85 HydroTruck Radom
08.10.2021 17:30 | Arena Toruń, Toruń
GTK Gliwice 110 : 70 PGE Spójnia Stargard
09.10.2021 15:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
Trefl Sopot 93 : 89 Enea Zastal BC Zielona Góra
09.10.2021 17:30 | Ergo Arena, Sopot
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 89 : 79 WKS Śląsk Wrocław
09.10.2021 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
MKS Dąbrowa Górnicza 96 : 112 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
09.10.2021 20:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
King Szczecin 81 : 71 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
10.10.2021 17:30 | Netto Arena, Szczecin
Asseco Arka Gdynia 78 : 83 Anwil Włocławek
10.10.2021 19:30 | Gdynia Arena, Gdynia
7 kolejka
HydroTruck Radom 82 : 94 GTK Gliwice
14.10.2021 17:30 | MOSiR, Radom
King Szczecin 99 : 83 WKS Śląsk Wrocław
14.10.2021 19:30 | Netto Arena, Szczecin
Anwil Włocławek 75 : 80 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
15.10.2021 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 83 : 85 Twarde Pierniki Toruń
15.10.2021 19:30 | Lublin, Lublin
PGE Spójnia Stargard 79 : 64 Asseco Arka Gdynia
16.10.2021 15:30 | OSiR, Stargard
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 92 : 62 MKS Dąbrowa Górnicza
16.10.2021 17:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86 : 78 Trefl Sopot
17.10.2021 17:30 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
Enea Zastal BC Zielona Góra 100 : 66 Legia Warszawa
22.12.2021 18:00 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
8 kolejka
Asseco Arka Gdynia 59 : 87 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
21.10.2021 17:30 | Gdynia Arena, Gdynia
Twarde Pierniki Toruń 95 : 77 Enea Zastal BC Zielona Góra
21.10.2021 19:30 | Arena Toruń, Toruń
PGE Spójnia Stargard 80 : 73 HydroTruck Radom
22.10.2021 17:30 | OSiR, Stargard
WKS Śląsk Wrocław 102 : 60 MKS Dąbrowa Górnicza
23.10.2021 15:30 | Hala Orbita, Wrocław
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 96 : 92 Legia Warszawa
23.10.2021 17:30 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
GTK Gliwice 73 : 76 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
24.10.2021 15:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
Trefl Sopot 81 : 86 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
24.10.2021 17:30 | Ergo Arena, Sopot
Anwil Włocławek 80 : 89 King Szczecin
24.10.2021 20:10 | Hala Mistrzów, Włocławek
9 kolejka
Enea Zastal BC Zielona Góra 102 : 82 GTK Gliwice
28.10.2021 17:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 82 : 97 PGE Spójnia Stargard
29.10.2021 17:30 | Lublin, Lublin
HydroTruck Radom 85 : 91 Asseco Arka Gdynia
29.10.2021 19:30 | MOSiR, Radom
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 76 : 83 Legia Warszawa
30.10.2021 15:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
WKS Śląsk Wrocław 77 : 67 Trefl Sopot
30.10.2021 17:30 | Hala Orbita, Wrocław
Twarde Pierniki Toruń 105 : 98 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
30.10.2021 19:30 | Arena Toruń, Toruń
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 77 : 92 King Szczecin
31.10.2021 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk
Anwil Włocławek 90 : 86 MKS Dąbrowa Górnicza
31.10.2021 19:30 | Hala Mistrzów, Włocławek
10 kolejka
PGE Spójnia Stargard 53 : 96 Enea Zastal BC Zielona Góra
04.11.2021 17:30 | OSiR, Stargard
Asseco Arka Gdynia 89 : 65 King Szczecin
05.11.2021 17:30 | Gdynia Arena, Gdynia
GTK Gliwice 70 : 122 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
05.11.2021 18:00 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
Twarde Pierniki Toruń 102 : 86 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
05.11.2021 20:00 | Arena Toruń, Toruń
Legia Warszawa 73 : 87 WKS Śląsk Wrocław
06.11.2021 20:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
MKS Dąbrowa Górnicza 82 : 97 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
07.11.2021 15:30 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
Anwil Włocławek 81 : 61 Trefl Sopot
07.11.2021 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek
HydroTruck Radom 65 : 70 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
07.11.2021 19:30 | MOSiR, Radom
11 kolejka
HydroTruck Radom 89 : 92 Enea Zastal BC Zielona Góra
14.09.2021 17:30 | MOSiR, Radom
WKS Śląsk Wrocław 68 : 70 Twarde Pierniki Toruń
15.09.2021 18:00 | Hala Orbita, Wrocław
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 94 : 71 GTK Gliwice
11.11.2021 17:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
King Szczecin 83 : 102 MKS Dąbrowa Górnicza
12.11.2021 20:40 | Netto Arena, Szczecin
Asseco Arka Gdynia 78 : 66 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
13.11.2021 15:30 | Gdynia Arena, Gdynia
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 91 : 82 PGE Spójnia Stargard
13.11.2021 18:00 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 73 : 66 Trefl Sopot
14.11.2021 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk
Legia Warszawa 74 : 73 Anwil Włocławek
14.11.2021 19:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
12 kolejka
Asseco Arka Gdynia 81 : 80 MKS Dąbrowa Górnicza
18.11.2021 17:30 | Gdynia Arena, Gdynia
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 73 : 99 Enea Zastal BC Zielona Góra
19.11.2021 17:30 | Lublin, Lublin
Twarde Pierniki Toruń 84 : 92 Anwil Włocławek
20.11.2021 17:30 | Arena Toruń, Toruń
Trefl Sopot 69 : 61 King Szczecin
21.11.2021 15:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
WKS Śląsk Wrocław 106 : 74 GTK Gliwice
21.11.2021 17:30 | Hala Orbita, Wrocław
HydroTruck Radom 83 : 78 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
21.11.2021 18:00 | MOSiR, Radom
Legia Warszawa 68 : 66 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
21.11.2021 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
PGE Spójnia Stargard 89 : 86 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
21.12.2021 18:00 | OSiR, Stargard
13 kolejka
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 77 : 88 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
02.12.2021 17:30 | Lublin, Lublin
Asseco Arka Gdynia 73 : 83 Enea Zastal BC Zielona Góra
02.12.2021 19:30 | Gdynia Arena, Gdynia
WKS Śląsk Wrocław 105 : 90 PGE Spójnia Stargard
03.12.2021 17:30 | Hala Orbita, Wrocław
Trefl Sopot 86 : 70 MKS Dąbrowa Górnicza
03.12.2021 19:30 | Ergo Arena, Sopot
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 77 : 94 Twarde Pierniki Toruń
04.12.2021 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk
King Szczecin 99 : 83 Legia Warszawa
04.12.2021 19:30 | Netto Arena, Szczecin
Anwil Włocławek 95 : 71 GTK Gliwice
05.12.2021 15:30 | Hala Mistrzów, Włocławek
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 76 : 73 HydroTruck Radom
05.12.2021 17:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
14 kolejka
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 105 : 98 Enea Zastal BC Zielona Góra
16.11.2021 17:40 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
Twarde Pierniki Toruń 76 : 69 King Szczecin
09.12.2021 17:30 | Arena Toruń, Toruń
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 73 : 80 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
10.12.2021 17:30 | Lublin, Lublin
PGE Spójnia Stargard 95 : 87 Anwil Włocławek
11.12.2021 15:30 | OSiR, Stargard
Trefl Sopot 58 : 72 Asseco Arka Gdynia
11.12.2021 17:30 | Ergo Arena, Sopot
Legia Warszawa 81 : 78 MKS Dąbrowa Górnicza
11.12.2021 19:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
HydroTruck Radom 64 : 67 WKS Śląsk Wrocław
12.12.2021 17:30 | Radomskie Centrum Sportu, Radom
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 84 : 74 GTK Gliwice
12.12.2021 19:30 | Hala Gryfia, Słupsk
15 kolejka
King Szczecin 93 : 82 GTK Gliwice
15.12.2021 18:00 | Netto Arena, Szczecin
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 106 : 88 Enea Zastal BC Zielona Góra
16.12.2021 17:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 98 : 75 Asseco Arka Gdynia
16.12.2021 19:30 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
Anwil Włocławek 93 : 79 HydroTruck Radom
17.12.2021 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 68 : 66 PGE Spójnia Stargard
18.12.2021 15:30 | Hala Gryfia, Słupsk
Trefl Sopot 85 : 70 Legia Warszawa
18.12.2021 17:30 | Ergo Arena, Sopot
WKS Śląsk Wrocław 84 : 76 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
18.12.2021 20:40 | Hala Orbita, Wrocław
MKS Dąbrowa Górnicza 98 : 92 Twarde Pierniki Toruń
19.12.2021 17:30 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
16 kolejka
Twarde Pierniki Toruń 73 : 92 Trefl Sopot
23.12.2021 17:30 | Arena Toruń, Toruń
MKS Dąbrowa Górnicza 101 : 92 GTK Gliwice
23.12.2021 19:30 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
Anwil Włocławek 90 : 81 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
26.12.2021 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 86 : 82 HydroTruck Radom
26.12.2021 19:30 | Hala Gryfia, Słupsk
Asseco Arka Gdynia 70 : 88 Legia Warszawa
27.12.2021 17:30 | Gdynia Arena, Gdynia
King Szczecin 93 : 81 PGE Spójnia Stargard
27.12.2021 18:00 | Netto Arena, Szczecin
WKS Śląsk Wrocław 85 : 88 Enea Zastal BC Zielona Góra
27.12.2021 19:00 | Hala Stulecia, Wrocław
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 83 : 86 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
27.12.2021 20:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
17 kolejka
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 81 : 82 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
30.12.2021 17:30 | Lublin, Lublin
HydroTruck Radom 74 : 82 King Szczecin
01.01.2022 17:30 | Radomskie Centrum Sportu, Radom
MKS Dąbrowa Górnicza 87 : 101 PGE Spójnia Stargard
02.01.2022 15:30 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
Enea Zastal BC Zielona Góra 79 : 83 Anwil Włocławek
02.01.2022 17:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
GTK Gliwice 72 : 82 Trefl Sopot
02.01.2022 18:00 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
Twarde Pierniki Toruń 77 : 87 Legia Warszawa
02.01.2022 20:00 | Arena Toruń, Toruń
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 98 : 85 Asseco Arka Gdynia
03.01.2022 17:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
30.01.2022 17:30 | Hala Stulecia, Wrocław
18 kolejka
King Szczecin 81 : 85 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
06.01.2022 17:30 | Netto Arena, Szczecin
Anwil Włocławek 107 : 88 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
08.01.2022 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek
MKS Dąbrowa Górnicza 76 : 72 HydroTruck Radom
08.01.2022 19:30 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot 72 : 71 PGE Spójnia Stargard
09.01.2022 17:30 | Ergo Arena, Sopot
Asseco Arka Gdynia 90 : 101 Twarde Pierniki Toruń
10.01.2022 17:30 | Gdynia Arena, Gdynia
Legia Warszawa -- : -- GTK Gliwice
27.01.2022 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz -- : -- WKS Śląsk Wrocław
03.03.2022 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- Enea Zastal BC Zielona Góra
10.03.2022 | Hala Gryfia, Słupsk
19 kolejka
Enea Zastal BC Zielona Góra 87 : 71 King Szczecin
12.01.2022 18:00 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
WKS Śląsk Wrocław 86 : 63 Asseco Arka Gdynia
15.01.2022 17:30 | Hala Orbita, Wrocław
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 82 : 83 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16.01.2022 17:35 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
HydroTruck Radom -- : -- Trefl Sopot
16.02.2022 | Radomskie Centrum Sportu, Radom
GTK Gliwice -- : -- Twarde Pierniki Toruń
09.03.2022 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
PGE Spójnia Stargard -- : -- Legia Warszawa
23.03.2022 | OSiR, Stargard
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin -- : -- MKS Dąbrowa Górnicza
28.03.2022 | Lublin, Lublin
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz -- : -- Anwil Włocławek
10.04.2022 | Hala Sportowo - Widowiskowa "Immobile Łuczniczka", Bydgoszcz
20 kolejka
Trefl Sopot -- : -- Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
| Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 99 : 78 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
09.01.2022 15:30 | Hala Gryfia, Słupsk
PGE Spójnia Stargard 80 : 82 Twarde Pierniki Toruń
21.01.2022 17:30 | OSiR, Stargard
Anwil Włocławek 97 : 89 WKS Śląsk Wrocław
22.01.2022 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek
Asseco Arka Gdynia 84 : 68 GTK Gliwice
23.01.2022 17:30 | Gdynia Arena, Gdynia
MKS Dąbrowa Górnicza -- : -- Enea Zastal BC Zielona Góra
28.01.2022 18:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
Legia Warszawa -- : -- HydroTruck Radom
30.01.2022 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
King Szczecin -- : -- Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
23.03.2022 16:00 | Netto Arena, Szczecin
21 kolejka
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin -- : -- Legia Warszawa
| Lublin, Lublin
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
28.01.2022 20:00 | Hala Stulecia, Wrocław
Anwil Włocławek -- : -- Asseco Arka Gdynia
29.01.2022 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz -- : -- King Szczecin
02.02.2022 17:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. -- : -- MKS Dąbrowa Górnicza
03.02.2022 19:30 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
PGE Spójnia Stargard -- : -- GTK Gliwice
16.02.2022 | OSiR, Stargard
Enea Zastal BC Zielona Góra -- : -- Trefl Sopot
23.03.2022 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
HydroTruck Radom -- : -- Twarde Pierniki Toruń
30.03.2022 | Radomskie Centrum Sportu, Radom
22 kolejka
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- Anwil Włocławek
05.02.2022 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk
Legia Warszawa -- : -- Enea Zastal BC Zielona Góra
05.02.2022 19:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Asseco Arka Gdynia -- : -- PGE Spójnia Stargard
06.02.2022 15:30 | Gdynia Arena, Gdynia
WKS Śląsk Wrocław -- : -- King Szczecin
06.02.2022 17:30 | Hala Orbita, Wrocław
GTK Gliwice -- : -- HydroTruck Radom
06.02.2022 19:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
MKS Dąbrowa Górnicza -- : -- Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
07.02.2022 17:30 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot -- : -- Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
17.03.2022 | Ergo Arena, Sopot
Twarde Pierniki Toruń -- : -- Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
23.03.2022 | Arena Toruń, Toruń
23 kolejka
Enea Zastal BC Zielona Góra -- : -- Twarde Pierniki Toruń
09.02.2022 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- Asseco Arka Gdynia
10.02.2022 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk
HydroTruck Radom -- : -- PGE Spójnia Stargard
11.02.2022 17:30 | MOSiR, Radom
King Szczecin -- : -- Anwil Włocławek
13.02.2022 | Hala Mistrzów, Włocławek
MKS Dąbrowa Górnicza -- : -- WKS Śląsk Wrocław
13.02.2022 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz -- : -- Trefl Sopot
13.02.2022 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Legia Warszawa -- : -- Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
13.02.2022 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin -- : -- GTK Gliwice
13.02.2022 18:00 | Lublin, Lublin
24 kolejka
Asseco Arka Gdynia -- : -- HydroTruck Radom
03.03.2022 | Gdynia Arena, Gdynia
GTK Gliwice -- : -- Enea Zastal BC Zielona Góra
03.03.2022 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. -- : -- Twarde Pierniki Toruń
05.03.2022 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
Trefl Sopot -- : -- WKS Śląsk Wrocław
05.03.2022 | Ergo Arena, Sopot
King Szczecin -- : -- Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
05.03.2022 | Netto Arena, Szczecin
Legia Warszawa -- : -- Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
06.03.2022 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
MKS Dąbrowa Górnicza -- : -- Anwil Włocławek
06.03.2022 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
PGE Spójnia Stargard -- : -- Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
06.03.2022 18:00 | OSiR, Stargard
25 kolejka
Enea Zastal BC Zielona Góra -- : -- PGE Spójnia Stargard
| Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
King Szczecin -- : -- Asseco Arka Gdynia
10.03.2022 | Netto Arena, Szczecin
Trefl Sopot -- : -- Anwil Włocławek
11.03.2022 | Ergo Arena, Sopot
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Legia Warszawa
12.03.2022 | Hala Orbita, Wrocław
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin -- : -- HydroTruck Radom
12.03.2022 18:00 | Lublin, Lublin
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- MKS Dąbrowa Górnicza
13.03.2022 | Hala Gryfia, Słupsk
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz -- : -- Twarde Pierniki Toruń
13.03.2022 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. -- : -- GTK Gliwice
13.03.2022 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
26 kolejka
Enea Zastal BC Zielona Góra -- : -- HydroTruck Radom
17.03.2022 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin -- : -- Asseco Arka Gdynia
17.03.2022 18:00 | Lublin, Lublin
GTK Gliwice -- : -- Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
18.03.2022 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
MKS Dąbrowa Górnicza -- : -- King Szczecin
18.03.2022 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
Twarde Pierniki Toruń -- : -- WKS Śląsk Wrocław
19.03.2022 | Arena Toruń, Toruń
Anwil Włocławek -- : -- Legia Warszawa
19.03.2022 | Hala Mistrzów, Włocławek
PGE Spójnia Stargard -- : -- Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
20.03.2022 | OSiR, Stargard
Trefl Sopot -- : -- Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
20.03.2022 | Ergo Arena, Sopot
27 kolejka
Enea Zastal BC Zielona Góra 85 : 70 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
20.01.2022 17:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
MKS Dąbrowa Górnicza -- : -- Asseco Arka Gdynia
24.03.2022 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
GTK Gliwice -- : -- WKS Śląsk Wrocław
25.03.2022 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- Legia Warszawa
26.03.2022 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Anwil Włocławek -- : -- Twarde Pierniki Toruń
26.03.2022 | Hala Mistrzów, Włocławek
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz -- : -- PGE Spójnia Stargard
26.03.2022 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. -- : -- HydroTruck Radom
26.03.2022 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
King Szczecin -- : -- Trefl Sopot
28.03.2022 | Netto Arena, Szczecin
28 kolejka
Enea Zastal BC Zielona Góra -- : -- Asseco Arka Gdynia
31.03.2022 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. -- : -- Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
01.04.2022 | ArenaOstrów, Ostrów Wielkopolski
GTK Gliwice -- : -- Anwil Włocławek
01.04.2022 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
Legia Warszawa -- : -- King Szczecin
01.04.2022 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
MKS Dąbrowa Górnicza -- : -- Trefl Sopot
02.04.2022 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
PGE Spójnia Stargard -- : -- WKS Śląsk Wrocław
02.04.2022 18:00 | OSiR, Stargard
HydroTruck Radom -- : -- Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
03.04.2022 | MOSiR, Radom
Twarde Pierniki Toruń -- : -- Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
03.04.2022 | Arena Toruń, Toruń
29 kolejka
Enea Zastal BC Zielona Góra -- : -- Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
06.04.2022 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
Asseco Arka Gdynia -- : -- Trefl Sopot
07.04.2022 | ,
Anwil Włocławek -- : -- PGE Spójnia Stargard
07.04.2022 | Hala Mistrzów, Włocławek
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz -- : -- Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
07.04.2022 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
MKS Dąbrowa Górnicza -- : -- Legia Warszawa
08.04.2022 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
GTK Gliwice -- : -- Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
08.04.2022 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
WKS Śląsk Wrocław -- : -- HydroTruck Radom
09.04.2022 | Hala Orbita, Wrocław
King Szczecin -- : -- Twarde Pierniki Toruń
10.04.2022 | Netto Arena, Szczecin
30 kolejka
PGE Spójnia Stargard -- : -- Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
12.04.2022 18:00 | OSiR, Stargard
Asseco Arka Gdynia -- : -- Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
13.04.2022 | Gdynia Arena, Gdynia
Enea Zastal BC Zielona Góra -- : -- Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
13.04.2022 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra
HydroTruck Radom -- : -- Anwil Włocławek
13.04.2022 | MOSiR, Radom
GTK Gliwice -- : -- King Szczecin
13.04.2022 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
Twarde Pierniki Toruń -- : -- MKS Dąbrowa Górnicza
13.04.2022 | Arena Toruń, Toruń
Legia Warszawa -- : -- Trefl Sopot
13.04.2022 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin -- : -- WKS Śląsk Wrocław
13.04.2022 18:00 | Lublin, Lublin
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę