statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. A.J. English HydroTruck Radom 4 100 25.00
2. Dragan Apić Enea Zastal BC Zielona Góra 5 94 18.80
3. William Garrett Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 71 23.67
4. Michael Lewis II MKS Dąbrowa Górnicza 4 70 17.50
5. Michael Moore HydroTruck Radom 4 70 17.50
6. Jarosław Zyskowski Enea Zastal BC Zielona Góra 5 65 13.00
7. Devoe Joseph Enea Zastal BC Zielona Góra 5 60 12.00
8. Derrick Fenner JR MKS Dąbrowa Górnicza 4 58 14.50
9. Nemanja Nenadić Enea Zastal BC Zielona Góra 4 57 14.25
10. Stacy Davis King Szczecin 3 57 19.00
11. Yannick Franke Trefl Sopot 3 55 18.33
12. Muhammad-Ali Abdur-Rahkman Legia Warszawa 3 55 18.33
13. Cyril Langevine WKS Śląsk Wrocław 4 54 13.50
14. Maurice Watson Twarde Pierniki Toruń 3 53 17.67
15. James Palmer Jr. Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 51 17.00
16. James Florence Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 50 16.67
17. Paweł Kikowski King Szczecin 3 50 16.67
18. Branden Frazier Enea Zastal BC Zielona Góra 5 50 10.00
19. Kyndall Dykes Anwil Włocławek 3 49 16.33
20. Jabarie Hinds GTK Gliwice 3 47 15.67
21. Marek Klassen Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 46 15.33
22. Jacobi Boykins PGE Spójnia Stargard 3 44 14.67
23. Kodi Justice WKS Śląsk Wrocław 4 44 11.00
24. Joshua Sharkey Legia Warszawa 3 44 14.67
25. Doron Lamb Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 43 14.33
26. Jonah Mathews Anwil Włocławek 3 43 14.33
27. Raymond Cowels III Legia Warszawa 3 42 14.00
28. Aaron Cel Twarde Pierniki Toruń 3 42 14.00
29. Strahinja Jovanović WKS Śląsk Wrocław 4 42 10.50
30. Jakub Schenk King Szczecin 3 41 13.67
31. Josip Sobin MKS Dąbrowa Górnicza 4 40 10.00
32. Joshua Sharma Trefl Sopot 3 40 13.33
33. Lewis Beech III Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 40 13.33
34. Danilo Ostojić HydroTruck Radom 4 40 10.00
35. Keyshawn Woods GTK Gliwice 3 39 13.00
36. Nicolas Moore MKS Dąbrowa Górnicza 4 39 9.75
37. Klavs Cavars Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 39 13.00
38. David Brembly Enea Zastal BC Zielona Góra 5 39 7.80
39. Michael Young Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 38 12.67
40. Filip Kraljević HydroTruck Radom 3 38 12.67
41. Trevor Thompson Twarde Pierniki Toruń 3 38 12.67
42. Sherron Dorsey-Walker King Szczecin 3 38 12.67
43. Karol Gruszecki Trefl Sopot 3 38 12.67
44. Paul Jorgensen Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 38 12.67
45. James Eads III Twarde Pierniki Toruń 3 38 12.67
46. Kerem Kanter WKS Śląsk Wrocław 4 37 9.25
47. Justin Gray PGE Spójnia Stargard 3 37 12.33
48. Jonas Zohore PGE Spójnia Stargard 3 37 12.33
49. Erick Neal PGE Spójnia Stargard 3 36 12.00
50. Aleksander Lewandowski HydroTruck Radom 4 36 9.00
51. Luke Petrasek Anwil Włocławek 3 36 12.00
52. Mikołaj Witliński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 36 12.00
53. Justin Bibbs WKS Śląsk Wrocław 4 36 9.00
54. Jimmie Taylor Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 35 11.67
55. Roberts Stumbris GTK Gliwice 3 35 11.67
56. Darious Moten Trefl Sopot 3 34 11.33
57. Łukasz Koszarek Legia Warszawa 3 31 10.33
58. Adam Ramstedt GTK Gliwice 3 31 10.33
59. Kavell Bigby-Williams Anwil Włocławek 3 31 10.33
60. Michał Chyliński Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 31 10.33
61. Dominykas Domarkas Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 30 10.00
62. Mateusz Zębski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 30 10.00
63. Ivan Ramljak WKS Śląsk Wrocław 4 30 7.50
64. Kacper Borowski King Szczecin 3 30 10.00
65. Bartłomiej Wołoszyn Asseco Arka Gdynia 2 29 14.50
66. Anthony Ireland HydroTruck Radom 3 29 9.67
67. Jakub Nizioł Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 29 9.67
68. Matthew Williams GTK Gliwice 3 29 9.67
69. Michał Kolenda Trefl Sopot 3 28 9.33
70. Szymon Szewczyk Anwil Włocławek 3 27 9.00
71. Novak Music Asseco Arka Gdynia 2 27 13.50
72. Paweł Leończyk Trefl Sopot 3 27 9.00
73. Tweety Carter Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 27 9.00
74. Jake O'Brien PGE Spójnia Stargard 3 26 8.67
75. Filip Zegzuła HydroTruck Radom 4 26 6.50
76. Milivoje Mijović MKS Dąbrowa Górnicza 4 26 6.50
77. Jure Škifić Legia Warszawa 3 26 8.67
78. James Bell Anwil Włocławek 3 25 8.33
79. Brandon Young Trefl Sopot 2 25 12.50
80. Denzel Andersson Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 25 8.33
81. Kamil Łączyński Anwil Włocławek 3 24 8.00
82. Damian Kulig Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 24 8.00
83. Kacper Młynarski PGE Spójnia Stargard 3 23 7.67
84. Mateusz Kostrzewski Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 23 7.67
85. Mateusz Dziemba Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 23 7.67
86. Filip Małgorzaciak MKS Dąbrowa Górnicza 4 22 5.50
87. Aleksander Dziewa WKS Śląsk Wrocław 4 22 5.50
88. Andrzej Mazurczak Enea Zastal BC Zielona Góra 5 22 4.40
89. Krzysztof Sulima Enea Zastal BC Zielona Góra 5 21 4.20
90. Adam Hrycaniuk Asseco Arka Gdynia 2 21 10.50
91. Trey Drechsel Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 21 7.00
92. Filip Matczak King Szczecin 3 21 7.00
93. Alan Herndon Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 20 6.67
94. Evangelos Mantzaris Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 20 6.67
95. DeAndre Davis Trefl Sopot 3 20 6.67
96. Jakub Karolak WKS Śląsk Wrocław 4 19 4.75
97. Michał Kołodziej Twarde Pierniki Toruń 3 19 6.33
98. Mateusz Bartosz King Szczecin 3 19 6.33
99. Łukasz Kolenda WKS Śląsk Wrocław 4 19 4.75
100. Adam Kemp Legia Warszawa 3 18 6.00
101. Maciej Kucharek Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 18 6.00
102. Tony Meier Enea Zastal BC Zielona Góra 5 18 3.60
103. Andrzej Pluta Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 17 5.67
104. Adam Brenk MKS Dąbrowa Górnicza 4 17 4.25
105. Filip Put GTK Gliwice 3 17 5.67
106. Grzegorz Kulka Legia Warszawa 3 17 5.67
107. Doko Salić King Szczecin 3 17 5.67
108. Filip Dylewicz Asseco Arka Gdynia 1 16 16.00
109. Michał Samsonowicz Twarde Pierniki Toruń 3 16 5.33
110. Tomasz Śnieg PGE Spójnia Stargard 3 15 5.00
111. Michał Nowakowski MKS Dąbrowa Górnicza 4 15 3.75
112. Kalif Young Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 15 5.00
113. Marcin Piechowicz MKS Dąbrowa Górnicza 2 14 7.00
114. Andre Spight Twarde Pierniki Toruń 2 13 6.50
115. Adrian Bogucki Asseco Arka Gdynia 2 13 6.50
116. Paweł Dzierżak HydroTruck Radom 4 13 3.25
117. Alan Czujkowski MKS Dąbrowa Górnicza 4 13 3.25
118. Dariusz Wyka Legia Warszawa 3 12 4.00
119. Damian Jeszke Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 2 12 6.00
120. Thomas Davis Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 12 4.00
121. Grzegorz Kamiński Legia Warszawa 3 12 4.00
122. Wojciech Tomaszewski Asseco Arka Gdynia 2 12 6.00
123. Jakub Musiał Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 11 3.67
124. Quenton De Cosey Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 10 3.33
125. Markus Loncar Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 8 2.67
126. Daniel Szymkiewicz PGE Spójnia Stargard 2 8 4.00
127. Maciej Bojanowski Anwil Włocławek 3 8 2.67
128. Roman Szymański Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 8 2.67
129. Jakub Motylewski MKS Dąbrowa Górnicza 3 8 2.67
130. Mateusz Szlachetka Trefl Sopot 3 7 2.33
131. Daniel Gołębiowski GTK Gliwice 3 7 2.33
132. Dominik Wilczek Asseco Arka Gdynia 2 7 3.50
133. Bartłomiej Pelczar Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 6 2.00
134. Michał Krasuski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 6 2.00
135. Piotr Niedźwiedzki PGE Spójnia Stargard 3 6 2.00
136. Bartosz Diduszko Twarde Pierniki Toruń 3 6 2.00
137. Piotr Lis Asseco Arka Gdynia 1 5 5.00
138. Aleksander Wiśniewski GTK Gliwice 3 4 1.33
139. Daniel Wall HydroTruck Radom 4 4 1.00
140. Szymon Janczak Twarde Pierniki Toruń 3 4 1.33
141. Michał Kroczak King Szczecin 3 3 1.00
142. Michał Aleksandrowicz Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 3 1.50
143. Igor Wadowski Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 3 1.00
144. Olaf Perzanowski Asseco Arka Gdynia 2 3 1.50
145. Dawid Słupiński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 2 0.67
146. Jakub Sadowski Legia Warszawa 2 2 1.00
147. Wiktor Rajewicz MKS Dąbrowa Górnicza 2 1 0.50
148. Błażej Kulikowski Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 1 0.33
149. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 2 0 0.00
150. Rafał Komenda Anwil Włocławek 2 0 0.00
151. Szymon Szmit PGE Spójnia Stargard 2 0 0.00
152. Jarosław Mokros Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 0 0.00
153. Łukasz Walkowiak Asseco Arka Gdynia 1 0 0.00
154. Sebastian Kowalczyk Anwil Włocławek 3 0 0.00
155. Bartosz Jankowski Asseco Arka Gdynia 1 0 0.00
156. Mateusz Kaszowski Asseco Arka Gdynia 2 0 0.00
157. Adrian Kordalski Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 2 0 0.00
158. Alex Olesinski Anwil Włocławek 3 0 0.00
159. Marcin Kowalczyk Asseco Arka Gdynia 2 0 0.00
160. Marcin Woroniecki Anwil Włocławek 3 0 0.00
161. Szymon Kołakowski Legia Warszawa 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę