Asseco Arka U19 Gdynia oraz Exact Systems Śląsk Wrocław zagrają w finale Młodzieżowego Pucharu Polski mężczyzn. Gospodarze turnieju finałowego bez większych problemów pokonali WKK Wrocław, zaś wrocławianie zwyciężyli Trefl 1LO Sopot.
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 20 | 112 | 232:16 | 12 / 26 | 22 / 59 | 34 / 85 | 22 / 30 | 2 | 29 | 31 | 19 | 33 | 25 | 21 | 11 | 1 | 2 | 94 | 88 |
2023/2024 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 4 | 23 | 46:52 | 3 / 6 | 5 / 12 | 8 / 18 | 2 / 2 | 0 | 1 | 1 | 9 | 8 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 21 | -8 |
2021/2022 | Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. | 19 | 538 | 626:13 | 96 / 169 | 80 / 240 | 176 / 409 | 106 / 139 | 18 | 85 | 103 | 74 | 53 | 128 | 72 | 31 | 2 | 9 | 410 | -126 |
2020/2021 | Asseco Arka U19 Gdynia | 8 | 88 | 170:31 | 19 / 44 | 12 / 43 | 31 / 87 | 14 / 25 | 7 | 18 | 25 | 19 | 21 | 20 | 11 | 16 | 1 | 3 | 71 | 72 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2022/2023 | Enea Zastal BC Zielona Góra | 14 | 37 | 123:06 | 3 / 10 | 8 / 18 | 11 / 28 | 7 / 10 | 2 | 10 | 12 | 17 | 15 | 16 | 10 | 5 | 0 | 2 | 41 | -34 |
2022/2023 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 9 | 23 | 60:05 | 2 / 8 | 3 / 9 | 5 / 17 | 10 / 12 | 2 | 3 | 5 | 10 | 7 | 13 | 5 | 3 | 0 | 0 | 22 | -15 |
2021/2022 | Arged BM Stal Ostrów Wlkp. | 11 | 31 | 63:44 | 2 / 6 | 7 / 19 | 9 / 25 | 6 / 11 | 2 | 7 | 9 | 10 | 6 | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 27 | 46 |
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia | 15 | 40 | 125:58 | 6 / 10 | 9 / 28 | 15 / 38 | 1 / 2 | 0 | 4 | 4 | 8 | 17 | 10 | 9 | 4 | 1 | 2 | 24 | -106 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 12 | 154 | 268:49 | 35 / 59 | 24 / 73 | 59 / 132 | 12 / 16 | 8 | 32 | 40 | 37 | 40 | 21 | 34 | 29 | 4 | 3 | 153 | 128 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | TKM Włocławek | 7 | 29 | 47:49 | 5 / 10 | 5 / 16 | 10 / 26 | 4 / 5 | 2 | 2 | 4 | 1 | 9 | 3 | 5 | 8 | 2 | 1 | 22 | 24 |
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 4 | 5.8 | 11:43 | 50.0 | 41.7 | 44.4 | 100.0 | 0.00 | 0.30 | 0.30 | 2.3 | 2.00 | 1.30 | 1.0 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 5.3 | -2.0 |
2023/2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 20 | 5.6 | 11:36 | 46.2 | 37.3 | 40.0 | 73.3 | 0.10 | 1.50 | 1.60 | 1.0 | 1.70 | 1.30 | 1.1 | 0.60 | 0.10 | 0.10 | 4.7 | 4.4 |
2021/2022 | Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. | 19 | 28.3 | 32:57 | 56.8 | 33.3 | 43.0 | 76.3 | 0.90 | 4.50 | 5.40 | 3.9 | 2.80 | 6.70 | 3.8 | 1.60 | 0.10 | 0.50 | 21.6 | -6.6 |
2020/2021 | Asseco Arka U19 Gdynia | 8 | 11.0 | 21:18 | 43.2 | 27.9 | 35.6 | 56.0 | 0.90 | 2.30 | 3.10 | 2.4 | 2.60 | 2.50 | 1.4 | 2.00 | 0.10 | 0.40 | 8.9 | 9.0 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2022/2023 | Enea Zastal BC Zielona Góra | 14 | 2.6 | 08:47 | 30.0 | 44.4 | 39.3 | 70.0 | 0.10 | 0.70 | 0.90 | 1.2 | 1.10 | 1.10 | 0.7 | 0.40 | 0.00 | 0.10 | 2.9 | -2.4 |
2022/2023 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 9 | 2.6 | 06:40 | 25.0 | 33.3 | 29.4 | 83.3 | 0.20 | 0.30 | 0.60 | 1.1 | 0.80 | 1.40 | 0.6 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 2.4 | -1.7 |
2021/2022 | Arged BM Stal Ostrów Wlkp. | 11 | 2.8 | 05:47 | 33.3 | 36.8 | 36.0 | 54.6 | 0.20 | 0.60 | 0.80 | 0.9 | 0.50 | 0.70 | 0.5 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 2.5 | 4.2 |
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia | 15 | 2.7 | 08:23 | 60.0 | 32.1 | 39.5 | 50.0 | 0.00 | 0.30 | 0.30 | 0.5 | 1.10 | 0.70 | 0.6 | 0.30 | 0.10 | 0.10 | 1.6 | -7.1 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 12 | 12.8 | 22:24 | 59.3 | 32.9 | 44.7 | 75.0 | 0.70 | 2.70 | 3.30 | 3.1 | 3.30 | 1.80 | 2.8 | 2.40 | 0.30 | 0.30 | 12.8 | 10.7 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | TKM Włocławek | 7 | 4.1 | 06:49 | 50.0 | 31.3 | 38.5 | 80.0 | 0.30 | 0.30 | 0.60 | 0.1 | 1.30 | 0.40 | 0.7 | 1.10 | 0.30 | 0.10 | 3.1 | 3.4 |
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enea Zastal BC Zielona Góra (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2023 | Legia Warszawa (w) | 87 : 81 P | 0 | 04:22 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 | |||||
29.04.2023 | WKS Śląsk Wrocław (d) | 67 : 85 P | 2 | 12:18 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -3 | |||||
20.04.2023 | Rawlplug Sokół Łańcut (w) | 86 : 74 P | 5 | 08:08 | 0/2 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -6 | |||||
08.04.2023 | BM Stal Ostrów Wielkopolski (d) | 87 : 97 P | 0 | 02:19 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -7 | |||||
31.03.2023 | Suzuki Arka Gdynia (d) | 97 : 87 W | 12 | 22:52 | 2/4 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 4/9 | 44.4 | 2/2 | 100.0 | 0 | 6 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 | 17 | -3 | |||||
26.03.2023 | Trefl Sopot (w) | 81 : 90 W | 9 | 19:29 | 0/0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | |||||
16.03.2023 | Tauron GTK Gliwice (d) | 100 : 89 W | 0 | 03:14 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | |||||
09.03.2023 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) | 98 : 105 P | 1 | 02:19 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | |||||
03.03.2023 | Polski Cukier Start Lublin (w) | 76 : 83 W | 0 | 08:19 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -2 | |||||
12.02.2023 | MKS Dąbrowa Górnicza (w) | 88 : 108 W | 7 | 14:56 | 0/0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 2/3 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | -7 | |||||
04.02.2023 | Arriva Twarde Pierniki Toruń (d) | 98 : 88 W | 1 | 04:07 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 | |||||
30.01.2023 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (w) | 64 : 66 W | 0 | 12:09 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 8 | |||||
19.01.2023 | King Szczecin (d) | 78 : 79 P | 0 | 00:03 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
08.01.2023 | Legia Warszawa (d) | 90 : 106 P | 0 | 08:31 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | |||||
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
22.12.2022 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (d) | 59 : 86 P | 0 | 06:23 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -9 | |||||
17.12.2022 | King Szczecin (d) | 104 : 103 W | 2 | 10:02 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | |||||
08.12.2022 | Tauron GTK Gliwice (d) | 83 : 72 W | 0 | 03:08 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -2 | |||||
02.12.2022 | Legia Warszawa (d) | 61 : 86 P | 3 | 02:27 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | |||||
26.11.2022 | WKS Śląsk Wrocław (d) | 99 : 111 P | 3 | 05:06 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -2 | |||||
04.11.2022 | Enea Zastal BC Zielona Góra (d) | 73 : 91 P | 0 | 08:49 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||||
28.10.2022 | BM Stal Ostrów Wielkopolski (w) | 103 : 80 P | 15 | 13:39 | 2/2 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 8/10 | 80.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 15 | -1 | |||||
15.10.2022 | Trefl Sopot (w) | 90 : 71 P | 0 | 06:44 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -3 | |||||
09.10.2022 | Anwil Włocławek (d) | 95 : 84 W | 0 | 03:47 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 |
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 22:52 | 31.03.2023 | PLK | Suzuki Arka Gdynia | 97 : 87 | celny rzut za 2 | 2 | 31.03.2023 | PLK | Suzuki Arka Gdynia | 97 : 87 | wykonywany rzut za 2 | 4 | 31.03.2023 | PLK | Suzuki Arka Gdynia | 97 : 87 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 28.10.2022 | PLK | BM Stal Ostrów Wielkopolski | 103 : 80 | celny rzut za 3 | 3 | 26.03.2023 | PLK | Trefl Sopot | 81 : 90 | wykonywany rzut za 3 | 5 | 31.03.2023 | PLK | Suzuki Arka Gdynia | 97 : 87 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 20.04.2023 | PLK | Rawlplug Sokół Łańcut | 86 : 74 | celny rzut z gry | 4 | 31.03.2023 | PLK | Suzuki Arka Gdynia | 97 : 87 | wykonywany rzut za gry | 9 | 31.03.2023 | PLK | Suzuki Arka Gdynia | 97 : 87 | skuteczność z gry | 75.0000 | 28.10.2022 | PLK | BM Stal Ostrów Wielkopolski | 103 : 80 | celny rzut wolny | 8 | 28.10.2022 | PLK | BM Stal Ostrów Wielkopolski | 103 : 80 | wykonywany rzut wolny | 10 | 28.10.2022 | PLK | BM Stal Ostrów Wielkopolski | 103 : 80 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 20.04.2023 | PLK | Rawlplug Sokół Łańcut | 86 : 74 | punkty | 15 | 28.10.2022 | PLK | BM Stal Ostrów Wielkopolski | 103 : 80 | zbiórki w ataku | 1 | 16.03.2023 | PLK | Tauron GTK Gliwice | 100 : 89 | zbiórki w obronie | 6 | 31.03.2023 | PLK | Suzuki Arka Gdynia | 97 : 87 | zbiórki | 6 | 31.03.2023 | PLK | Suzuki Arka Gdynia | 97 : 87 | asysty | 6 | 31.03.2023 | PLK | Suzuki Arka Gdynia | 97 : 87 | faule | 4 | 12.02.2023 | PLK | MKS Dąbrowa Górnicza | 88 : 108 | faule wymuszone | 5 | 28.10.2022 | PLK | BM Stal Ostrów Wielkopolski | 103 : 80 | straty | 4 | 31.03.2023 | PLK | Suzuki Arka Gdynia | 97 : 87 | przechwyty | 2 | 31.03.2023 | PLK | Suzuki Arka Gdynia | 97 : 87 | bloki | 0 | 03.05.2023 | PLK | Legia Warszawa | 87 : 81 | bloki otrzymane | 1 | 29.04.2023 | PLK | WKS Śląsk Wrocław | 67 : 85 | asysty/straty | 3.0000 | 17.12.2022 | PLK | King Szczecin | 104 : 103 | przechwyty/straty | 1.0000 | 12.02.2023 | PLK | MKS Dąbrowa Górnicza | 88 : 108 | eval | 17 | 31.03.2023 | PLK | Suzuki Arka Gdynia | 97 : 87 | +/- | 8 | 30.01.2023 | PLK | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | 64 : 66 |
---|
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | Orlen Basket Liga |
2022/2023 | Enea Zastal BC Zielona Góra | Energa Basket Liga |
2022/2023 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | Energa Basket Liga |
2021/2022 | Arged BM Stal Ostrów Wlkp. | Puchar Polski Mężczyzn |
2021/2022 | Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Arged BM Stal Ostrów Wlkp. | Superpuchar Polski Mężczyzn |
2021/2022 | Arged BM Stal Ostrów Wlkp. | Energa Basket Liga |
2020/2021 | Asseco Arka U19 Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia U19 | Liga Juniorów Starszych |
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia | Energa Basket Liga |
2013/2014 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |