Zespół Szkoły Gortata Politechnika Gdańsk ponownie najlepszym zespołem w Polsce w kategorii do lat 17 kobiet. Po zaciętym i trzymającym w napięciu do samego końca spotkaniu gdańszczanki obroniły wywalczony przed rokiem tytuł, pokonując w finale GTK Gdynia. Brąz dla Enea AZS Szkoła Gortata Poznań. MVP turnieju finałowego została Natalia Rutkowska (Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk).
12
Weronika Bladocha
MUKS Poznań
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | MUKS Poznań | 9 | 42 | 231:35 | 7 / 25 | 8 / 24 | 15 / 49 | 4 / 8 | 5 | 18 | 23 | 18 | 12 | 7 | 20 | 14 | 2 | 1 | 41 | -115 |
2023/2024 | MUKS Poznań | 24 | 25 | 187:35 | 6 / 18 | 2 / 19 | 8 / 37 | 7 / 14 | 4 | 28 | 32 | 12 | 11 | 16 | 22 | 10 | 1 | 2 | 22 | 13 |
2022/2023 | MUKS Poznań | 10 | 63 | 243:49 | 20 / 48 | 4 / 19 | 24 / 67 | 11 / 24 | 15 | 34 | 49 | 25 | 19 | 24 | 20 | 24 | 0 | 6 | 85 | 82 |
2021/2022 | MUKS Poznań | 3 | 10 | 35:22 | 5 / 12 | 0 / 6 | 5 / 18 | 0 / 0 | 3 | 7 | 10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 12 | 33 |
2020/2021 | MUKS Poznań | 8 | 31 | 190:13 | 12 / 33 | 1 / 10 | 13 / 43 | 4 / 7 | 18 | 32 | 50 | 16 | 17 | 9 | 17 | 12 | 1 | 5 | 60 | 30 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Wielkopolskie | 9 | 33 | 152:30 | 15 / 39 | 0 / 8 | 15 / 47 | 3 / 9 | 18 | 28 | 46 | 7 | 17 | 11 | 21 | 13 | 0 | 3 | 40 | 53 |
2018/2019 | Wielkopolskie | 5 | 15 | 64:47 | 7 / 17 | 0 / 0 | 7 / 17 | 1 / 2 | 2 | 10 | 12 | 3 | 2 | 4 | 3 | 6 | 0 | 1 | 22 | 51 |
Mistrzostwa Polski Kobiet U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | MUKS Poznań | 3 | 15 | 30:08 | 7 / 11 | 0 / 1 | 7 / 12 | 1 / 4 | 4 | 8 | 12 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 19 | 56 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | MUKS Poznań | 9 | 4.7 | 25:43 | 28.0 | 33.3 | 30.6 | 50.0 | 0.60 | 2.00 | 2.60 | 2.0 | 1.30 | 0.80 | 2.2 | 1.60 | 0.20 | 0.10 | 4.6 | -12.8 |
2023/2024 | MUKS Poznań | 24 | 1.0 | 07:49 | 33.3 | 10.5 | 21.6 | 50.0 | 0.20 | 1.20 | 1.30 | 0.5 | 0.50 | 0.70 | 0.9 | 0.40 | 0.00 | 0.10 | 0.9 | 0.5 |
2022/2023 | MUKS Poznań | 10 | 6.3 | 24:22 | 41.7 | 21.1 | 35.8 | 45.8 | 1.50 | 3.40 | 4.90 | 2.5 | 1.90 | 2.40 | 2.0 | 2.40 | 0.00 | 0.60 | 8.5 | 8.2 |
2021/2022 | MUKS Poznań | 3 | 3.3 | 11:47 | 41.7 | 0.0 | 27.8 | 0.0 | 1.00 | 2.30 | 3.30 | 1.0 | 0.30 | 0.00 | 0.7 | 1.30 | 0.00 | 0.00 | 4.0 | 11.0 |
2020/2021 | MUKS Poznań | 8 | 3.9 | 23:46 | 36.4 | 10.0 | 30.2 | 57.1 | 2.30 | 4.00 | 6.30 | 2.0 | 2.10 | 1.10 | 2.1 | 1.50 | 0.10 | 0.60 | 7.5 | 3.8 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Wielkopolskie | 9 | 3.7 | 16:56 | 38.5 | 0.0 | 31.9 | 33.3 | 2.00 | 3.10 | 5.10 | 0.8 | 1.90 | 1.20 | 2.3 | 1.40 | 0.00 | 0.30 | 4.4 | 5.9 |
2018/2019 | Wielkopolskie | 5 | 3.0 | 12:57 | 41.2 | 0.0 | 41.2 | 50.0 | 0.40 | 2.00 | 2.40 | 0.6 | 0.40 | 0.80 | 0.6 | 1.20 | 0.00 | 0.20 | 4.4 | 10.2 |
Mistrzostwa Polski Kobiet U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | MUKS Poznań | 3 | 5.0 | 10:02 | 63.6 | 0.0 | 58.3 | 25.0 | 1.30 | 2.70 | 4.00 | 0.3 | 0.70 | 1.00 | 0.7 | 0.30 | 0.00 | 0.30 | 6.3 | 18.7 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MUKS Poznań (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
10.04.2024 | Enea AZS II Poznań (d) | 76 : 49 W | 0 | 01:16 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||
29.03.2024 | Enea AZS II Poznań (w) | 82 : 68 P | 0 | 01:22 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||||
26.03.2024 | Enea AZS II Poznań (d) | 73 : 59 W | 0 | 00:29 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
09.03.2024 | AZS Politechnika Korona Kraków (d) | 68 : 76 P | 0 | 06:30 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -13 | |||||
02.03.2024 | Isands Wichoś Jelenia Góra (w) | 69 : 73 W | 0 | 02:32 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | |||||
25.02.2024 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. (d) | 76 : 43 W | 4 | 14:05 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 5 | |||||
18.02.2024 | Enea AZS II Poznań (w) | 62 : 80 W | 1 | 06:30 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -6 | |||||
11.02.2024 | RMKS Xbest Rybnik (d) | 85 : 70 W | 4 | 16:45 | 2/4 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | -18 | |||||
03.02.2024 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. (d) | 63 : 58 W | 0 | 06:13 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -2 | 5 | |||||
27.01.2024 | Wisła Orlen Południe Kraków (w) | 78 : 56 P | 0 | 15:04 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | |||||
13.01.2024 | Widzew Łódź (w) | 57 : 69 W | 0 | 06:23 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | 2 | |||||
06.01.2024 | PZU Ślęza II MOS Wrocław (w) | 59 : 62 W | 0 | 07:54 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | -3 | 1 | |||||
03.01.2024 | Lider Swarzędz (d) | 74 : 69 W | 2 | 07:12 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 6 | |||||
23.12.2023 | Contimax MOSiR Bochnia (d) | 62 : 66 P | 0 | 08:03 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||||
16.12.2023 | AZS Politechnika Korona Kraków (w) | 72 : 49 P | 1 | 09:43 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | -5 | |||||
12.12.2023 | Isands Wichoś Jelenia Góra (d) | 90 : 56 W | 4 | 18:29 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | 24 | |||||
03.12.2023 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. (w) | 47 : 60 W | 0 | 10:15 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12 | |||||
25.11.2023 | Enea AZS II Poznań (d) | 83 : 75 W | 0 | 08:04 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | -1 | |||||
18.11.2023 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. (w) | 88 : 87 P | 0 | 04:05 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
15.11.2023 | Wisła Orlen Południe Kraków (d) | 75 : 82 P | 0 | 02:16 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||||
31.10.2023 | RMKS Xbest Rybnik (w) | 55 : 69 W | 0 | 02:25 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | |||||
22.10.2023 | Widzew Łódź (d) | 66 : 59 W | 2 | 10:01 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | |||||
17.10.2023 | PZU Ślęza II MOS Wrocław (d) | 95 : 55 W | 3 | 13:46 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 9 | |||||
08.10.2023 | Lider Swarzędz (w) | 51 : 62 W | 4 | 08:13 | 0/2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | -1 | -5 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 18:29 | 12.12.2023 | 1LK | Isands Wichoś Jelenia Góra | 90 : 56 | celny rzut za 2 | 2 | 11.02.2024 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 85 : 70 | wykonywany rzut za 2 | 4 | 11.02.2024 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 85 : 70 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 25.02.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 76 : 43 | celny rzut za 3 | 1 | 17.10.2023 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 95 : 55 | wykonywany rzut za 3 | 2 | 11.02.2024 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 85 : 70 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 17.10.2023 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 95 : 55 | celny rzut z gry | 2 | 11.02.2024 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 85 : 70 | wykonywany rzut za gry | 6 | 11.02.2024 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 85 : 70 | skuteczność z gry | 50.0000 | 25.02.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 76 : 43 | celny rzut wolny | 2 | 25.02.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 76 : 43 | wykonywany rzut wolny | 4 | 16.12.2023 | 1LK | AZS Politechnika Korona Kraków | 72 : 49 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 25.02.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 76 : 43 | punkty | 4 | 25.02.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 76 : 43 | zbiórki w ataku | 1 | 25.02.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 76 : 43 | zbiórki w obronie | 4 | 27.01.2024 | 1LK | Wisła Orlen Południe Kraków | 78 : 56 | zbiórki | 4 | 25.02.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 76 : 43 | asysty | 3 | 27.01.2024 | 1LK | Wisła Orlen Południe Kraków | 78 : 56 | faule | 2 | 08.10.2023 | 1LK | Lider Swarzędz | 51 : 62 | faule wymuszone | 4 | 12.12.2023 | 1LK | Isands Wichoś Jelenia Góra | 90 : 56 | straty | 3 | 27.01.2024 | 1LK | Wisła Orlen Południe Kraków | 78 : 56 | przechwyty | 1 | 09.03.2024 | 1LK | AZS Politechnika Korona Kraków | 68 : 76 | bloki | 1 | 17.10.2023 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 95 : 55 | bloki otrzymane | 1 | 25.11.2023 | 1LK | Enea AZS II Poznań | 83 : 75 | asysty/straty | 1.0000 | 27.01.2024 | 1LK | Wisła Orlen Południe Kraków | 78 : 56 | przechwyty/straty | 1.0000 | 09.03.2024 | 1LK | AZS Politechnika Korona Kraków | 68 : 76 | eval | 10 | 12.12.2023 | 1LK | Isands Wichoś Jelenia Góra | 90 : 56 | +/- | 24 | 12.12.2023 | 1LK | Isands Wichoś Jelenia Góra | 90 : 56 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2019/2020 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2018/2019 | MUKS Poznań | Mistrzostwa Polski Kobiet U14 |
2018/2019 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |