terminarz
1 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 73 : 87 | AZS Uniwersytet Warszawski |
05.10.2019 13:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
SKK Polonia Warszawa | 73 : 62 | SMS PZKosz Łomianki |
05.10.2019 17:30 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa | ||
Politechnika Gdańska II | 80 : 58 | SMS PZKosz II Łomianki |
06.10.2019 15:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Mon-Pol Płock | 67 : 82 | MKS Pruszków |
06.10.2019 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
2 kolejka | ||
MKS Pruszków | 71 : 52 | SKK Polonia Warszawa |
09.10.2019 20:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 57 : 82 | SMS PZKosz Łomianki |
12.10.2019 16:00 | ICD-S, Łomianki | ||
Politechnika Gdańska II | 76 : 72 | KKS Olsztyn |
12.10.2019 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 57 : 71 | Arka II Gdynia |
13.10.2019 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
3 kolejka | ||
Arka II Gdynia | 70 : 50 | Politechnika Gdańska II |
16.10.2019 17:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
MKS Pruszków | 73 : 86 | SMS PZKosz Łomianki |
19.10.2019 16:00 | MOS Pruszków, Pruszków | ||
Mon-Pol Płock | 101 : 79 | AZS Uniwersytet Warszawski |
19.10.2019 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 56 : 71 | KKS Olsztyn |
23.10.2019 18:00 | ICD-S, Łomianki | ||
4 kolejka | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 44 : 109 | MKS Pruszków |
26.10.2019 13:00 | ICD-S, Łomianki | ||
KKS Olsztyn | 56 : 97 | Arka II Gdynia |
27.10.2019 13:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 53 : 72 | SKK Polonia Warszawa |
27.10.2019 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Politechnika Gdańska II | 61 : 83 | Mon-Pol Płock |
27.10.2019 17:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
5 kolejka | ||
Arka II Gdynia | 97 : 60 | SMS PZKosz II Łomianki |
30.10.2019 17:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
SKK Polonia Warszawa | 67 : 37 | Politechnika Gdańska II |
30.10.2019 20:15 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa | ||
Mon-Pol Płock | 94 : 54 | KKS Olsztyn |
31.10.2019 19:30 | ZS nr 1, Płock | ||
SMS PZKosz Łomianki | 69 : 67 | AZS Uniwersytet Warszawski |
06.11.2019 17:00 | ICD-S, Łomianki | ||
6 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 56 : 73 | SKK Polonia Warszawa |
09.11.2019 13:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Politechnika Gdańska II | 49 : 77 | SMS PZKosz Łomianki |
10.11.2019 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 70 : 85 | MKS Pruszków |
10.11.2019 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Arka II Gdynia | 69 : 49 | Mon-Pol Płock |
10.11.2019 15:00 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia | ||
7 kolejka | ||
SMS PZKosz Łomianki | 83 : 58 | KKS Olsztyn |
16.11.2019 13:00 | ICD-S, Łomianki | ||
MKS Pruszków | 81 : 58 | Politechnika Gdańska II |
16.11.2019 17:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
Mon-Pol Płock | 107 : 42 | SMS PZKosz II Łomianki |
17.11.2019 17:30 | ZS nr 1, Płock | ||
SKK Polonia Warszawa | 55 : 58 | Arka II Gdynia |
17.11.2019 17:30 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa | ||
8 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 67 : 93 | MKS Pruszków |
22.11.2019 18:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Mon-Pol Płock | 55 : 70 | SKK Polonia Warszawa |
23.11.2019 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 108 : 51 | SMS PZKosz II Łomianki |
24.11.2019 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Arka II Gdynia | 73 : 58 | SMS PZKosz Łomianki |
24.11.2019 16:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
9 kolejka | ||
MKS Pruszków | 81 : 62 | Arka II Gdynia |
30.11.2019 16:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
Mon-Pol Płock | 63 : 61 | SMS PZKosz Łomianki |
30.11.2019 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 91 : 47 | Politechnika Gdańska II |
01.12.2019 17:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
SKK Polonia Warszawa | 78 : 27 | SMS PZKosz II Łomianki |
01.12.2019 17:30 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa | ||
10 kolejka | ||
MKS Pruszków | 82 : 57 | Mon-Pol Płock |
07.12.2019 16:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
SMS PZKosz Łomianki | 71 : 78 | SKK Polonia Warszawa |
07.12.2019 17:30 | ICD-S, Łomianki | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 57 : 68 | Politechnika Gdańska II |
08.12.2019 13:00 | ICD-S, Łomianki | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 81 : 64 | KKS Olsztyn |
08.12.2019 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
11 kolejka | ||
SKK Polonia Warszawa | 77 : 87 | MKS Pruszków |
14.12.2019 17:30 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa | ||
KKS Olsztyn | 74 : 55 | Politechnika Gdańska II |
15.12.2019 13:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Arka II Gdynia | 64 : 63 | AZS Uniwersytet Warszawski |
15.12.2019 15:30 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
SMS PZKosz Łomianki | 91 : 36 | SMS PZKosz II Łomianki |
19.02.2020 17:00 | ICD-S, Łomianki | ||
12 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 94 : 61 | SMS PZKosz II Łomianki |
20.12.2019 17:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Politechnika Gdańska II | 51 : 81 | Arka II Gdynia |
21.12.2019 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
SMS PZKosz Łomianki | 72 : 96 | MKS Pruszków |
21.12.2019 13:00 | ICD-S, Łomianki | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 95 : 79 | Mon-Pol Płock |
21.12.2019 17:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
13 kolejka | ||
MKS Pruszków | 117 : 38 | SMS PZKosz II Łomianki |
04.01.2020 16:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
Arka II Gdynia | 85 : 49 | KKS Olsztyn |
08.01.2020 18:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Mon-Pol Płock | 85 : 49 | Politechnika Gdańska II |
12.02.2020 19:30 | ZS nr 1, Płock | ||
SKK Polonia Warszawa | 87 : 51 | AZS Uniwersytet Warszawski |
20.02.2020 20:00 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa | ||
14 kolejka | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 77 : 76 | SMS PZKosz Łomianki |
11.01.2020 19:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 45 : 74 | Arka II Gdynia |
12.01.2020 13:00 | ICD-S, Łomianki | ||
Politechnika Gdańska II | 49 : 73 | SKK Polonia Warszawa |
12.01.2020 16:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
KKS Olsztyn | 87 : 82 | Mon-Pol Płock |
13.01.2020 18:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
15 kolejka | ||
MKS Pruszków | 79 : 67 | AZS Uniwersytet Warszawski |
24.01.2020 19:30 | Hala Znicz, Pruszków | ||
Mon-Pol Płock | 73 : 65 | Arka II Gdynia |
24.01.2020 19:30 | ZS nr 1, Płock | ||
SKK Polonia Warszawa | 76 : 63 | KKS Olsztyn |
25.01.2020 18:00 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa | ||
SMS PZKosz Łomianki | 61 : 46 | Politechnika Gdańska II |
26.01.2020 13:00 | ICD-S, Łomianki | ||
16 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 77 : 73 | SMS PZKosz Łomianki |
30.01.2020 18:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Arka II Gdynia | 83 : 63 | SKK Polonia Warszawa |
02.02.2020 15:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 39 : 102 | Mon-Pol Płock |
02.02.2020 16:00 | ICD-S, Łomianki | ||
Politechnika Gdańska II | 49 : 88 | MKS Pruszków |
02.02.2020 16:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
17 kolejka | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 50 : 58 | AZS Uniwersytet Warszawski |
15.02.2020 13:30 | ICD-S, Łomianki | ||
MKS Pruszków | 74 : 44 | KKS Olsztyn |
15.02.2020 18:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
SKK Polonia Warszawa | 76 : 55 | Mon-Pol Płock |
15.02.2020 18:00 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa | ||
SMS PZKosz Łomianki | 64 : 57 | Arka II Gdynia |
16.02.2020 13:00 | ICD-S, Łomianki | ||
18 kolejka | ||
Politechnika Gdańska II | 68 : 55 | AZS Uniwersytet Warszawski |
22.02.2020 13:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 48 : 90 | SKK Polonia Warszawa |
22.02.2020 18:00 | ICD-S, Łomianki | ||
SMS PZKosz Łomianki | 55 : 57 | Mon-Pol Płock |
23.02.2020 18:00 | ICD-S, Łomianki | ||
Arka II Gdynia | 55 : 81 | MKS Pruszków |
23.02.2020 18:00 | Hala gier GCS , Gdynia |
1 kolejka | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 66 : 62 | MUKS Poznań |
05.10.2019 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Grot TomiQ Pabianice | 78 : 68 | Enea AZS II Poznań |
06.10.2019 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
CTL Zagłębie Sosnowiec | 104 : 51 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
06.10.2019 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
2 kolejka | ||
Enea AZS II Poznań | 73 : 84 | CTL Zagłębie Sosnowiec |
12.10.2019 15:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. | 59 : 77 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
14.10.2019 19:30 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 51 : 85 | GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków |
16.10.2019 17:30 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
3 kolejka | ||
MUKS Poznań | 89 : 33 | Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. |
16.10.2019 16:30 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Grot TomiQ Pabianice | 75 : 84 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
20.10.2019 16:30 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 54 : 74 | Enea AZS II Poznań |
21.10.2019 19:30 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
4 kolejka | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 37 : 120 | CTL Zagłębie Sosnowiec |
26.10.2019 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
MUKS Poznań | 79 : 54 | GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków |
26.10.2019 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. | 56 : 74 | Enea AZS II Poznań |
06.11.2019 19:45 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
5 kolejka | ||
Grot TomiQ Pabianice | 74 : 75 | MUKS Poznań |
02.11.2019 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 71 : 44 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
03.11.2019 13:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków | 76 : 54 | Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. |
22.11.2019 18:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
6 kolejka | ||
MUKS Poznań | 72 : 86 | CTL Zagłębie Sosnowiec |
09.11.2019 15:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków | 72 : 65 | Grot TomiQ Pabianice |
09.11.2019 16:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 68 : 79 | Enea AZS II Poznań |
09.11.2019 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
7 kolejka | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 74 : 56 | MUKS Poznań |
16.11.2019 13:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. | 59 : 85 | Grot TomiQ Pabianice |
16.11.2019 16:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
CTL Zagłębie Sosnowiec | 80 : 58 | GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków |
16.11.2019 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
8 kolejka | ||
GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków | 81 : 68 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
23.11.2019 14:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Grot TomiQ Pabianice | 88 : 75 | CTL Zagłębie Sosnowiec |
23.11.2019 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. | 64 : 76 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
24.11.2019 16:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
MUKS Poznań | 77 : 67 | Enea AZS II Poznań |
24.11.2019 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
9 kolejka | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 64 : 70 | Grot TomiQ Pabianice |
17.11.2019 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
CTL Zagłębie Sosnowiec | 86 : 43 | Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. |
01.12.2019 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Enea AZS II Poznań | 85 : 66 | GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków |
01.12.2019 18:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
10 kolejka | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 87 : 84 | CTL Zagłębie Sosnowiec |
07.12.2019 13:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
MUKS Poznań | 76 : 75 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
07.12.2019 16:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Enea AZS II Poznań | 56 : 66 | Grot TomiQ Pabianice |
07.12.2019 19:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
11 kolejka | ||
CTL Zagłębie Sosnowiec | 87 : 62 | Enea AZS II Poznań |
14.12.2019 15:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków | 72 : 88 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
14.12.2019 16:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 68 : 48 | Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. |
15.12.2019 13:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
12 kolejka | ||
Enea AZS II Poznań | 69 : 44 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
11.12.2019 15:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. | 56 : 76 | MUKS Poznań |
21.12.2019 13:15 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 77 : 103 | Grot TomiQ Pabianice |
21.12.2019 16:30 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
13 kolejka | ||
Enea AZS II Poznań | 75 : 38 | Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. |
08.01.2020 15:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
CTL Zagłębie Sosnowiec | 94 : 34 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
08.01.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków | 64 : 82 | MUKS Poznań |
08.01.2020 18:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
14 kolejka | ||
MUKS Poznań | 86 : 60 | Grot TomiQ Pabianice |
12.01.2020 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 49 : 52 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
12.02.2020 16:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. | 63 : 81 | GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków |
16.02.2020 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
15 kolejka | ||
Grot TomiQ Pabianice | 67 : 63 | GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków |
25.01.2020 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
CTL Zagłębie Sosnowiec | 100 : 63 | MUKS Poznań |
26.01.2020 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Enea AZS II Poznań | 81 : 65 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
26.01.2020 18:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
16 kolejka | ||
Grot TomiQ Pabianice | 81 : 65 | Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. |
22.01.2020 17:30 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków | 45 : 95 | CTL Zagłębie Sosnowiec |
01.02.2020 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
MUKS Poznań | 113 : 52 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
02.02.2020 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
17 kolejka | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 62 : 64 | GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków |
15.02.2020 15:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 73 : 65 | Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. |
15.02.2020 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
CTL Zagłębie Sosnowiec | 120 : 51 | Grot TomiQ Pabianice |
16.02.2020 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Enea AZS II Poznań | 55 : 81 | MUKS Poznań |
16.02.2020 18:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
18 kolejka | ||
Grot TomiQ Pabianice | 72 : 59 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
21.02.2020 16:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. | 41 : 104 | CTL Zagłębie Sosnowiec |
23.02.2020 18:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków | 47 : 65 | Enea AZS II Poznań |
23.02.2020 18:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków |