statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Olivia Szumełda-Krzycka Top Market MKS Pruszków 18 409 22.72
2. Magdalena Parysek-Bochniak Top Market MKS Pruszków 17 283 16.65
3. Joanna Markiewicz KKS Olsztyn 16 281 17.56
4. Natalia Danych Grot TomiQ Pabianice 16 270 16.88
5. Ksenia Woźniak KKS Olsztyn 16 259 16.19
6. Martyna Stasiuk CTL Zagłębie Sosnowiec 16 232 14.50
7. Martyna Czyżewska CTL Zagłębie Sosnowiec 16 224 14.00
8. Lucyna Kotonowicz Mon-Pol Płock 18 219 12.17
9. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 216 19.64
10. Patrycja Kaczor Mon-Pol Płock 18 212 11.78
11. Aleksandra Wojtala CTL Zagłębie Sosnowiec 15 209 13.93
12. Aleksandra Pszczolarska SMS PZKosz Łomianki 16 207 12.94
13. Klaudia Sosnowska SKK Polonia Warszawa 12 203 16.92
14. Małgorzata Zuchora Grot TomiQ Pabianice 16 202 12.63
15. Natalia Popiół AZS Politechnika Korona Kraków 14 201 14.36
16. Aleksandra Zięmborska MUKS Poznań 16 199 12.44
17. Wiktoria Kuczyńska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 12 198 16.50
18. Weronika Papiernik MUKS Poznań 16 198 12.38
19. Julia Bazan SMS PZKosz Łomianki 16 194 12.13
20. Weronika Telenga CTL Zagłębie Sosnowiec 14 192 13.71
21. Anna Kuncewicz-Dąbek SKK Polonia Warszawa 14 189 13.50
22. Aleksandra Ustowska SMS PZKosz Łomianki 14 184 13.14
23. Magdalena Szkop Mon-Pol Płock 18 183 10.17
24. Joanna Kobylińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 14 180 12.86
25. Aleksandra Iwaniuk Mon-Pol Płock 18 178 9.89
26. Marta Marcinkowska Arka II Gdynia 18 175 9.72
27. Natalia Ławicka Politechnika Gdańska II 18 174 9.67
28. Marzena Marciniak Top Market MKS Pruszków 17 173 10.18
29. Liliana Banaszak Enea AZS II Poznań 12 173 14.42
30. Pola Dmochewicz SKK Polonia Warszawa 16 172 10.75
31. Sylwia Siemienas Arka II Gdynia 18 172 9.56
32. Zuzanna Rudenko SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 22 170 7.73
33. Magdalena Szymkiewicz Arka II Gdynia 15 170 11.33
34. Weronika Woźniak MUKS Poznań 15 169 11.27
35. Martyna Jasiulewicz CTL Zagłębie Sosnowiec 15 163 10.87
36. Karolina Stawińska SKK Polonia Warszawa 18 157 8.72
37. Natalia Bucyk AZS Uniwersytet Warszawski 16 155 9.69
38. Weronika Preihs AZS Uniwersytet Warszawski 16 153 9.56
39. Katarzyna Szyller Top Market MKS Pruszków 18 153 8.50
40. Aleksandra Dziwińska Grot TomiQ Pabianice 16 152 9.50
41. Weronika Piechowiak Enea AZS II Poznań 14 152 10.86
42. Natalia Łopińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 149 13.55
43. Paula Duchnowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 10 146 14.60
44. Karina Gzinka KKS Olsztyn 13 145 11.15
45. Marta Stawicka Politechnika Gdańska II 17 144 8.47
46. Karolina Stefańczyk Enea AZS II Poznań 11 142 12.91
47. Natalia Tyczkowska Mon-Pol Płock 18 141 7.83
48. Karolina Wilk AZS Politechnika Korona Kraków 13 138 10.62
49. Julia Myszkowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 25 137 5.48
50. Natalia Żukowska KKS Olsztyn 16 136 8.50
51. Alicja Wawrzyniak Top Market MKS Pruszków 16 135 8.44
52. Daria Walczak Mon-Pol Płock 18 133 7.39
53. Martyna Cebulska CTL Zagłębie Sosnowiec 16 133 8.31
54. Aleksandra Kuczyńska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 13 131 10.08
55. Katarzyna Chodkowska AZS Uniwersytet Warszawski 16 129 8.06
56. Emilia Kośla SMS PZKosz Łomianki 12 129 10.75
57. Magdalena Grzelak Grot TomiQ Pabianice 11 126 11.45
58. Uliana Datsko AZS Uniwersytet Warszawski 13 126 9.69
59. Kamila Ciężadło AZS Politechnika Korona Kraków 14 124 8.86
60. Alicja Rogozińska Enea AZS II Poznań 14 124 8.86
61. Karolina Olszewska SKK Polonia Warszawa 16 123 7.69
62. Ewa Canert Mon-Pol Płock 18 121 6.72
63. Julia Piestrzyńska Arka II Gdynia 14 119 8.50
64. Magdalena Ratajczak MUKS Poznań 16 119 7.44
65. Kamila Płatek AZS Uniwersytet Warszawski 15 118 7.87
66. Syanne Mohamed Politechnika Gdańska II 18 117 6.50
67. Patrycja Jastrzębska CTL Zagłębie Sosnowiec 16 117 7.31
68. Gabriela Lebiecka Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 13 116 8.92
69. Magdalena Kowalewska MUKS Poznań 15 112 7.47
70. Joanna Grymek Arka II Gdynia 13 110 8.46
71. Anna Krawiec AZS Politechnika Korona Kraków 11 109 9.91
72. Aleksandra Kędzierska SKK Polonia Warszawa 18 107 5.94
73. Alicja Kościukiewicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 13 107 8.23
74. Anna Wińkowska Arka II Gdynia 17 104 6.12
75. Justyna Pytlarczyk Mon-Pol Płock 17 104 6.12
76. Maja Haponik Politechnika Gdańska II 16 102 6.38
77. Justyna Rudzka Arka II Gdynia 15 100 6.67
78. Kaja Grygiel Top Market MKS Pruszków 18 97 5.39
79. Natalia Kurach SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 11 95 8.64
80. Alicja Żytkowska Arka II Gdynia 17 95 5.59
81. Klaudia Rutkowska CTL Zagłębie Sosnowiec 16 94 5.88
82. Magdalena Ruta AZS Politechnika Korona Kraków 14 93 6.64
83. Alicja Płotka Arka II Gdynia 16 93 5.81
84. Marta Mistygacz SKK Polonia Warszawa 17 92 5.41
85. Wiktoria Wierzbicka Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 16 91 5.69
86. Pola Kaźmierczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 89 6.85
87. Jolanta Wichłacz KKS Olsztyn 10 89 8.90
88. Olga Trzeciak AZS Uniwersytet Warszawski 9 89 9.89
89. Dominika Poleszak Top Market MKS Pruszków 15 86 5.73
90. Aleksandra Lorenz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 86 9.56
91. Wiktoria Boks SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 17 85 5.00
92. Martyna Kurkowiak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 16 82 5.13
93. Weronika Dudek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 15 82 5.47
94. Anna Jasińska Enea AZS II Poznań 16 78 4.88
95. Zuzanna Ciecierska AZS Uniwersytet Warszawski 11 78 7.09
96. Natalia Błaszczak MUKS Poznań 13 78 6.00
97. Ewelina Śmiałek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 13 77 5.92
98. Ida Wiśniewska AZS Uniwersytet Warszawski 16 76 4.75
99. Anna Adamczyk Politechnika Gdańska II 16 75 4.69
100. Sonia Frojdenfal SKK Polonia Warszawa 17 75 4.41
101. Katsiaryna Pratasevich AZS Politechnika Korona Kraków 7 74 10.57
102. Karolina Matkowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 8 73 9.13
103. Marta Nowicka Enea AZS II Poznań 8 72 9.00
104. Marta Duda SMS PZKosz Łomianki 16 70 4.38
105. Martyna Dolewa Grot TomiQ Pabianice 12 70 5.83
106. Aleksandra Zając SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 12 70 5.83
107. Agata Szmyrka Arka II Gdynia 18 70 3.89
108. Paulina Kuczyńska Top Market MKS Pruszków 17 70 4.12
109. Olga Jędrzejczak Enea AZS II Poznań 16 70 4.38
110. Julita Michniewicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 16 70 4.38
111. Alicja Jarząb UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 69 8.63
112. Katarzyna Szymańska Grot TomiQ Pabianice 8 69 8.63
113. Natalia Feliczak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 13 67 5.15
114. Angelika Ostasiewicz AZS Politechnika Korona Kraków 13 64 4.92
115. Kamila Nawrocka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14 63 4.50
116. Karolina Ułan SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 12 62 5.17
117. Justyna Kowalska SKK Polonia Warszawa 18 61 3.39
118. Daria Ryzińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 16 60 3.75
119. Katarzyna Kocaj CTL Zagłębie Sosnowiec 13 59 4.54
120. Martyna Boniecka Grot TomiQ Pabianice 14 59 4.21
121. Monika Bieniek Top Market MKS Pruszków 18 58 3.22
122. Wiktoria Duchnowska AZS Uniwersytet Warszawski 11 58 5.27
123. Eliza Łakoma MUKS Poznań 15 58 3.87
124. Martyna Kowalska SMS PZKosz Łomianki 16 55 3.44
125. Malina Piasecka Enea AZS II Poznań 13 55 4.23
126. Anna Przyszlak Politechnika Gdańska II 13 55 4.23
127. Karolina Zuziak CTL Zagłębie Sosnowiec 9 55 6.11
128. Zuzanna Wrzesień SKK Polonia Warszawa 9 54 6.00
129. Justyna Adamczuk SMS PZKosz II Łomianki 15 54 3.60
130. Marcelina Strządała AZS Politechnika Korona Kraków 13 54 4.15
131. Klaudia Dudek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 50 3.85
132. Marcelina Harasimowicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 12 49 4.08
133. Paulina Pilichowska MUKS Poznań 14 49 3.50
134. Magdalena Szulc SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 19 49 2.58
135. Kinga Potraca MUKS Poznań 16 47 2.94
136. Konstancja Banucha SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki, Politechnika Gdańska II 9 47 5.22
137. Wiktoria Stasiak SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 12 46 3.83
138. Karolina Cimoch AZS Uniwersytet Warszawski 11 46 4.18
139. Laura Dubaj Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 9 45 5.00
140. Aleksandra Zmierczak Politechnika Gdańska II 15 45 3.00
141. Sylwia Wojtylas CTL Zagłębie Sosnowiec 10 44 4.40
142. Weronika Jarecka Enea AZS II Poznań 11 44 4.00
143. Katarzyna Szpera UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 42 3.82
144. Vittoria Conte SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 13 41 3.15
145. Klaudia Walkowska AZS Uniwersytet Warszawski 9 40 4.44
146. Małgorzata Siatkowska Enea AZS II Poznań 13 38 2.92
147. Maria Wybraniec KKS Olsztyn 12 38 3.17
148. Kaja Flaszyńska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 16 37 2.31
149. Martyna Janusz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 37 3.36
150. Kamila Żukowska KKS Olsztyn 11 34 3.09
151. Aleksandra Piasecka Enea AZS II Poznań 14 33 2.36
152. Patrycja Rogalska AZS Politechnika Korona Kraków 8 33 4.13
153. Magdalena Goleniewska Mon-Pol Płock 14 33 2.36
154. Julia Niemojewska Arka II Gdynia 12 33 2.75
155. Dominika Paczóska Mon-Pol Płock 11 32 2.91
156. Karolina Giżyńska MUKS Poznań 11 32 2.91
157. Patrycja Szczecińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 12 31 2.58
158. Izabela Błajda SKK Polonia Warszawa 15 31 2.07
159. Dominika Grzenkowicz Politechnika Gdańska II 12 29 2.42
160. Karolina Zaborska Top Market MKS Pruszków 12 27 2.25
161. Ewa Kielar Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 11 26 2.36
162. Gabriela Zaron SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 14 26 1.86
163. Alicja Kopiec CTL Zagłębie Sosnowiec 9 25 2.78
164. Natalia Liszkowska Enea AZS II Poznań 8 23 2.88
165. Weronika Mazur AZS Politechnika Korona Kraków 11 21 1.91
166. Aleksandra Omiotek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 11 20 1.82
167. Katarzyna Pawlik UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 18 1.80
168. Aleksandra Rok UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 15 1.25
169. Izabela Birkos KKS Olsztyn 15 15 1.00
170. Agata Kowalczyk AZS Uniwersytet Warszawski 9 15 1.67
171. Aleksandra Pląsek AZS Uniwersytet Warszawski 16 15 0.94
172. Bianka Bałwas UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 14 1.08
173. Agnieszka Gromadzińska KKS Olsztyn 10 14 1.40
174. Aleksandra Kozłowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 13 1.18
175. Aleksandra Homza Arka II Gdynia 9 12 1.33
176. Julia Jeger Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 7 12 1.71
177. Daria Trębowicz Politechnika Gdańska II 11 12 1.09
178. Aleksandra Olęcka Politechnika Gdańska II 9 10 1.11
179. Weronika Jastrzębska KKS Olsztyn 9 8 0.89
180. Ewelina Kitkowska KKS Olsztyn 11 6 0.55
181. Martyna Sierocińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 9 2 0.22
182. Julia Hatalska AZS Politechnika Korona Kraków 7 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę