terminarz
Grupa I | Gospodarz: PTK OrtoMedSport Pabianice | |
PTK OrtoMedSport Pabianice | 119 : 34 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
12.04.2019 16:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
MKS MOS Katowice | 53 : 54 | UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. |
12.04.2019 18:15 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 35 : 80 | UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. |
13.04.2019 10:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
PTK OrtoMedSport Pabianice | 101 : 51 | MKS MOS Katowice |
13.04.2019 12:45 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
MKS MOS Katowice | 70 : 44 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
14.04.2019 10:45 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. | 33 : 70 | PTK OrtoMedSport Pabianice |
14.04.2019 13:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice |
Grupa II | Gospodarz: MUKS Poznań | |
Widzew Łódź | 63 : 37 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski |
12.04.2019 13:00 | POSiR A, Poznań | ||
MUKS Poznań | 102 : 21 | ISWJ Wisła |
12.04.2019 15:30 | POSiR A, Poznań | ||
ISWJ Wisła | 37 : 103 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski |
13.04.2019 10:30 | POSiR A, Poznań | ||
MUKS Poznań | 70 : 31 | Widzew Łódź |
13.04.2019 15:30 | POSiR A, Poznań | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski | 41 : 78 | MUKS Poznań |
14.04.2019 09:00 | POSiR A, Poznań | ||
Widzew Łódź | 92 : 38 | ISWJ Wisła |
14.04.2019 11:30 | POSiR A, Poznań |
Grupa III | Gospodarz: MOSiR Bochnia | |
MOSiR Bochnia | 92 : 62 | MMKS Katarzynki Toruń |
12.04.2019 15:30 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
KS Wichoś Jelenia Góra | 65 : 53 | KK Młode Lwice Gdańsk |
12.04.2019 17:45 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
MMKS Katarzynki Toruń | 46 : 67 | KK Młode Lwice Gdańsk |
13.04.2019 16:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
MOSiR Bochnia | 66 : 65 | KS Wichoś Jelenia Góra |
13.04.2019 18:15 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
KS Wichoś Jelenia Góra | 62 : 84 | MMKS Katarzynki Toruń |
14.04.2019 10:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
KK Młode Lwice Gdańsk | 49 : 68 | MOSiR Bochnia |
14.04.2019 12:15 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia |
Grupa IV | Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław | |
MKS MOS Deichmann Wrocław | 65 : 48 | KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno |
12.04.2019 15:30 | Hala MCS Wrocław, Wrocław | ||
MUKS Piaseczno | 67 : 45 | Basket 25 Bydgoszcz |
12.04.2019 18:00 | Hala MCS Wrocław, Wrocław | ||
KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno | 39 : 62 | Basket 25 Bydgoszcz |
13.04.2019 16:00 | Hala MCS Wrocław, Wrocław | ||
MKS MOS Deichmann Wrocław | 61 : 52 | MUKS Piaseczno |
13.04.2019 18:30 | Hala MCS Wrocław, Wrocław | ||
MUKS Piaseczno | 70 : 34 | KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno |
14.04.2019 09:30 | Hala MCS Wrocław, Wrocław | ||
Basket 25 Bydgoszcz | 61 : 58 | MKS MOS Deichmann Wrocław |
14.04.2019 11:45 | Hala MCS Wrocław, Wrocław |
Grupa V | Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów | |
UKS Trójka Żyrardów | 99 : 47 | UKS Bat Kartuzy |
12.04.2019 15:00 | AQUA, Żyrardów | ||
Wisła CanPack Kraków | 52 : 57 | MKS Polkowice |
12.04.2019 17:30 | AQUA, Żyrardów | ||
UKS Bat Kartuzy | 67 : 80 | MKS Polkowice |
13.04.2019 13:30 | AQUA, Żyrardów | ||
UKS Trójka Żyrardów | 111 : 51 | Wisła CanPack Kraków |
13.04.2019 16:00 | AQUA, Żyrardów | ||
Wisła CanPack Kraków | 65 : 68 | UKS Bat Kartuzy |
14.04.2019 10:00 | AQUA, Żyrardów | ||
MKS Polkowice | 56 : 86 | UKS Trójka Żyrardów |
14.04.2019 12:30 | AQUA, Żyrardów |
Grupa VI | Gospodarz: KU AZS UMCS Lublin | |
KU AZS UMCS Lublin | 34 : 74 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
12.04.2019 16:00 | CKF (dawniej AOS), Lublin | ||
MKS Tęcza Leszno | 83 : 58 | UKS Żak Nowy Sącz |
12.04.2019 18:15 | CKF (dawniej AOS), Lublin | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 74 : 43 | UKS Żak Nowy Sącz |
13.04.2019 11:00 | CKF (dawniej AOS), Lublin | ||
KU AZS UMCS Lublin | 57 : 65 | MKS Tęcza Leszno |
13.04.2019 13:15 | CKF (dawniej AOS), Lublin | ||
MKS Tęcza Leszno | 60 : 62 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
14.04.2019 10:00 | CKF (dawniej AOS), Lublin | ||
UKS Żak Nowy Sącz | 47 : 71 | KU AZS UMCS Lublin |
14.04.2019 12:15 | CKF (dawniej AOS), Lublin |
Grupa VII | Gospodarz: GTS Straszyn | |
SPZ WJM Gmina Krasne | 63 : 47 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy |
12.04.2019 16:45 | Szkoła Podstawowa w Straszynie, Straszyn | ||
GTS Straszyn | 90 : 48 | UKS Trójka Ełk |
12.04.2019 19:00 | Szkoła Podstawowa w Straszynie, Straszyn | ||
UKS Trójka Ełk | 66 : 29 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy |
13.04.2019 16:45 | Szkoła Podstawowa w Straszynie, Straszyn | ||
GTS Straszyn | 99 : 35 | SPZ WJM Gmina Krasne |
13.04.2019 19:00 | Szkoła Podstawowa w Straszynie, Straszyn | ||
SPZ WJM Gmina Krasne | 35 : 90 | UKS Trójka Ełk |
14.04.2019 10:00 | Szkoła Podstawowa w Straszynie, Straszyn | ||
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 33 : 89 | GTS Straszyn |
14.04.2019 12:15 | Szkoła Podstawowa w Straszynie, Straszyn |
Grupa VIII | Gospodarz: Olimpia Wodzisław Śląski | |
Olimpia Wodzisław Śląski | 85 : 29 | KSKK Koszalin |
12.04.2019 16:30 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski | ||
UKS Siódemka Sopot | 81 : 46 | UKS Huragan Wołomin |
12.04.2019 19:30 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski | ||
KSKK Koszalin | 61 : 70 | UKS Huragan Wołomin |
13.04.2019 16:00 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski | ||
Olimpia Wodzisław Śląski | 45 : 65 | UKS Siódemka Sopot |
13.04.2019 18:30 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski | ||
UKS Siódemka Sopot | 65 : 41 | KSKK Koszalin |
14.04.2019 10:00 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski | ||
UKS Huragan Wołomin | 40 : 71 | Olimpia Wodzisław Śląski |
14.04.2019 12:30 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski |