Obraz

terminarz

Grupa I Gospodarz: PTK OrtoMedSport Pabianice
PTK OrtoMedSport Pabianice 119 : 34 MKS Pałac Młodzieży Tarnów
12.04.2019 16:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
MKS MOS Katowice 53 : 54 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
12.04.2019 18:15 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
MKS Pałac Młodzieży Tarnów 35 : 80 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
13.04.2019 10:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
PTK OrtoMedSport Pabianice 101 : 51 MKS MOS Katowice
13.04.2019 12:45 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
MKS MOS Katowice 70 : 44 MKS Pałac Młodzieży Tarnów
14.04.2019 10:45 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 33 : 70 PTK OrtoMedSport Pabianice
14.04.2019 13:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
Grupa III Gospodarz: MOSiR Bochnia
MOSiR Bochnia 92 : 62 MMKS Katarzynki Toruń
12.04.2019 15:30 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
KS Wichoś Jelenia Góra 65 : 53 KK Młode Lwice Gdańsk
12.04.2019 17:45 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
MMKS Katarzynki Toruń 46 : 67 KK Młode Lwice Gdańsk
13.04.2019 16:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
MOSiR Bochnia 66 : 65 KS Wichoś Jelenia Góra
13.04.2019 18:15 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
KS Wichoś Jelenia Góra 62 : 84 MMKS Katarzynki Toruń
14.04.2019 10:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
KK Młode Lwice Gdańsk 49 : 68 MOSiR Bochnia
14.04.2019 12:15 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
Grupa IV Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław
MKS MOS Deichmann Wrocław 65 : 48 KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno
12.04.2019 15:30 | Hala MCS Wrocław, Wrocław
MUKS Piaseczno 67 : 45 Basket 25 Bydgoszcz
12.04.2019 18:00 | Hala MCS Wrocław, Wrocław
KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 39 : 62 Basket 25 Bydgoszcz
13.04.2019 16:00 | Hala MCS Wrocław, Wrocław
MKS MOS Deichmann Wrocław 61 : 52 MUKS Piaseczno
13.04.2019 18:30 | Hala MCS Wrocław, Wrocław
MUKS Piaseczno 70 : 34 KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno
14.04.2019 09:30 | Hala MCS Wrocław, Wrocław
Basket 25 Bydgoszcz 61 : 58 MKS MOS Deichmann Wrocław
14.04.2019 11:45 | Hala MCS Wrocław, Wrocław
Grupa VI Gospodarz: KU AZS UMCS Lublin
KU AZS UMCS Lublin 34 : 74 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
12.04.2019 16:00 | CKF (dawniej AOS), Lublin
MKS Tęcza Leszno 83 : 58 UKS Żak Nowy Sącz
12.04.2019 18:15 | CKF (dawniej AOS), Lublin
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 74 : 43 UKS Żak Nowy Sącz
13.04.2019 11:00 | CKF (dawniej AOS), Lublin
KU AZS UMCS Lublin 57 : 65 MKS Tęcza Leszno
13.04.2019 13:15 | CKF (dawniej AOS), Lublin
MKS Tęcza Leszno 60 : 62 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14.04.2019 10:00 | CKF (dawniej AOS), Lublin
UKS Żak Nowy Sącz 47 : 71 KU AZS UMCS Lublin
14.04.2019 12:15 | CKF (dawniej AOS), Lublin
Grupa VII Gospodarz: GTS Straszyn
SPZ WJM Gmina Krasne 63 : 47 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
12.04.2019 16:45 | Szkoła Podstawowa w Straszynie, Straszyn
GTS Straszyn 90 : 48 UKS Trójka Ełk
12.04.2019 19:00 | Szkoła Podstawowa w Straszynie, Straszyn
UKS Trójka Ełk 66 : 29 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
13.04.2019 16:45 | Szkoła Podstawowa w Straszynie, Straszyn
GTS Straszyn 99 : 35 SPZ WJM Gmina Krasne
13.04.2019 19:00 | Szkoła Podstawowa w Straszynie, Straszyn
SPZ WJM Gmina Krasne 35 : 90 UKS Trójka Ełk
14.04.2019 10:00 | Szkoła Podstawowa w Straszynie, Straszyn
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 33 : 89 GTS Straszyn
14.04.2019 12:15 | Szkoła Podstawowa w Straszynie, Straszyn
Grupa VIII Gospodarz: Olimpia Wodzisław Śląski
Olimpia Wodzisław Śląski 85 : 29 KSKK Koszalin
12.04.2019 16:30 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski
UKS Siódemka Sopot 81 : 46 UKS Huragan Wołomin
12.04.2019 19:30 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski
KSKK Koszalin 61 : 70 UKS Huragan Wołomin
13.04.2019 16:00 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski
Olimpia Wodzisław Śląski 45 : 65 UKS Siódemka Sopot
13.04.2019 18:30 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski
UKS Siódemka Sopot 65 : 41 KSKK Koszalin
14.04.2019 10:00 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski
UKS Huragan Wołomin 40 : 71 Olimpia Wodzisław Śląski
14.04.2019 12:30 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę