Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Gabriela Zaron MUKS Piaseczno 11 231 21.00
2. Wiktoria Stasiak PTK OrtoMedSport Pabianice 10 199 19.90
3. Dominika Ullmann GTS Straszyn 11 191 17.36
4. Katarzyna Grzywna UKS Trójka Żyrardów 11 171 15.55
5. Łucja Grządziela GTS Straszyn 11 169 15.36
6. Julia Jeziorna MKS Polkowice 6 147 24.50
7. Milena Jarkiewicz UKS Trójka Żyrardów 11 133 12.09
8. Karolina Ułan UKS Trójka Żyrardów 11 122 11.09
9. Zofia Przybylska MUKS Poznań 11 121 11.00
10. Anastazja Owczarzak MUKS Poznań 11 116 10.55
11. Dominika Bednarek Olimpia Wodzisław Śląski 10 114 11.40
12. Aida Miazek Widzew Łódź 9 111 12.33
13. Kornelia Ignerska MUKS Poznań 11 109 9.91
14. Julia Niżyńska MKS MOS Deichmann Wrocław 10 103 10.30
15. Amelia Kuper PTK OrtoMedSport Pabianice 10 100 10.00
16. Nela Charynek GTS Straszyn 11 99 9.00
17. Pola Nilsson GTS Straszyn 11 96 8.73
18. Julia Wnorowska UKS Trójka Ełk 6 96 16.00
19. Natalia Chrzanowska MUKS Piaseczno 11 94 8.55
20. Lena Bielawa KK Młode Lwice Gdańsk 6 91 15.17
21. Laura Stukator Olimpia Wodzisław Śląski 10 88 8.80
22. Katarzyna Zieniewicz MKS MOS Deichmann Wrocław 10 87 8.70
23. Anna Juszczyk Olimpia Wodzisław Śląski 10 86 8.60
24. Oliwia Wojtasik UKS Trójka Żyrardów 11 86 7.82
25. Oliwia Janicka Widzew Łódź 10 85 8.50
26. Weronika Owczarek UKS Trójka Żyrardów 11 85 7.73
27. Martyna Antkiewicz GTS Straszyn 11 84 7.64
28. Natalia Wieczorek Widzew Łódź 10 84 8.40
29. Kaja Niewiadomska Widzew Łódź 10 84 8.40
30. Karolina Nowak MKS MOS Deichmann Wrocław 10 84 8.40
31. Weronika Kassin UKS Siódemka Sopot 6 83 13.83
32. Majka Stefaniak Olimpia Wodzisław Śląski 10 80 8.00
33. Martyna Kuriata MKS Polkowice 6 79 13.17
34. Maja Strugarek MKS MOS Deichmann Wrocław 10 78 7.80
35. Aleksandra Burzyńska MUKS Poznań 9 75 8.33
36. Wiktoria Uławska PTK OrtoMedSport Pabianice 10 75 7.50
37. Rozalia Jaworowska MUKS Piaseczno 11 74 6.73
38. Oliwia Stawczyk UKS Trójka Żyrardów 11 73 6.64
39. Martyna Radel UKS Trójka Ełk 6 72 12.00
40. Karolina Szarszaniewicz MKS MOS Deichmann Wrocław 10 72 7.20
41. Bianka Napierała MUKS Poznań 11 69 6.27
42. Vanessa Turek Olimpia Wodzisław Śląski 10 68 6.80
43. Zuzanna Uszyńska MUKS Piaseczno 11 67 6.09
44. Wiktoria Szych UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 67 11.17
45. Zuzanna Prochuń PTK OrtoMedSport Pabianice 10 65 6.50
46. Wiktoria Jakubiec PTK OrtoMedSport Pabianice 10 65 6.50
47. Oliwia Jankowska KK Młode Lwice Gdańsk 6 64 10.67
48. Laura Banaszczyk PTK OrtoMedSport Pabianice 10 64 6.40
49. Maja Kusiak KU AZS UMCS Lublin 3 62 20.67
50. Weronika Kobza MUKS Piaseczno 11 61 5.55
51. Anna Kamieniak PTK OrtoMedSport Pabianice 10 61 6.10
52. Karolina Królczewska MMKS Katarzynki Toruń 3 60 20.00
53. Kasandra Grabiec MKS Tęcza Leszno 5 59 11.80
54. Maria Pyrzowska MUKS Poznań 11 59 5.36
55. Julia Zaraza MKS Polkowice 6 59 9.83
56. Daria Łapińska UKS Trójka Żyrardów 7 58 8.29
57. Maja Sitek MUKS Poznań 10 58 5.80
58. Aleksandra Michalczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 57 19.00
59. Adrianna Bogusiewicz Widzew Łódź 10 55 5.50
60. Iga Lewandowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 55 9.17
61. Oliwia Lebek UKS Siódemka Sopot 6 54 9.00
62. Nikola Więcek MOSiR Bochnia 6 54 9.00
63. Agata Bąk Olimpia Wodzisław Śląski 9 54 6.00
64. Martyna Kapłon MKS MOS Deichmann Wrocław 10 54 5.40
65. Zofia Nowacka MKS Tęcza Leszno 6 54 9.00
66. Oliwia Sokołowska UKS Trójka Żyrardów 11 53 4.82
67. Luiza Burakowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 51 8.50
68. Michalina Jałocha MUKS Poznań 11 51 4.64
69. Nikola Tomasik KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 2 51 25.50
70. Aleksandra Stachowska MKS Tęcza Leszno 6 50 8.33
71. Joanna Krawczyk PTK OrtoMedSport Pabianice 10 50 5.00
72. Natalia Żak MUKS Piaseczno 11 49 4.45
73. Natalia Franczyk Olimpia Wodzisław Śląski 10 49 4.90
74. Julia Kolarz MOSiR Bochnia 6 49 8.17
75. Klaudia Pastwa KU AZS UMCS Lublin 3 47 15.67
76. Adrianna Ryng MKS MOS Deichmann Wrocław 9 46 5.11
77. Oliwia Polaszek MKS Tęcza Leszno 6 45 7.50
78. Inga Molewska MKS Tęcza Leszno 6 45 7.50
79. Maja Zębala MOSiR Bochnia 6 45 7.50
80. Justyna Łukasik MKS MOS Deichmann Wrocław 10 44 4.40
81. Paula Jaszewska MKS Tęcza Leszno 6 44 7.33
82. Michelle Chura Quispe MUKS Poznań 10 44 4.40
83. Liliia Kolbun Basket 25 I Bydgoszcz 3 43 14.33
84. Marta Marschk GTS Straszyn 11 43 3.91
85. Weronika Steblecka Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 4 43 10.75
86. Dominika Linda KK Młode Lwice Gdańsk 6 43 7.17
87. Maria Stolarska MOSiR Bochnia 6 43 7.17
88. Oliwia Pladzyk KS Wichoś Jelenia Góra 3 43 14.33
89. Sonia Skoczeń UKS Żak Nowy Sącz 3 42 14.00
90. Patrycja Sadlik KS Wichoś Jelenia Góra 3 42 14.00
91. Wiktoria Kaczmarek UKS Trójka Żyrardów 11 42 3.82
92. Agata Tomczak MUKS Poznań 11 42 3.82
93. Klara Kujawczyk UKS Siódemka Sopot 6 41 6.83
94. Aleksandra Wilk SPZ WJM Gmina Krasne 3 41 13.67
95. Julia Skrzypczak MKS Tęcza Leszno 6 41 6.83
96. Marita Gula UKS Siódemka Sopot 6 41 6.83
97. Dobrochna Bogus MKS Polkowice 6 40 6.67
98. Natalia Pozdrowicz UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 39 6.50
99. Monika Kowalska MOSiR Bochnia 6 38 6.33
100. Zuzanna Dropińska UKS Trójka Żyrardów 11 38 3.45
101. Michalina Fierka Bat Kartuzy 3 38 12.67
102. Katarzyna Bukowska KK Młode Lwice Gdańsk 6 37 6.17
103. Dominika Mazurek MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 37 12.33
104. Marzena Zarach GTS Straszyn 10 37 3.70
105. Kamila Berus MUKS Piaseczno 11 37 3.36
106. Klaudia Łabińska MKS Tęcza Leszno 6 36 6.00
107. Zuzanna Andrzejak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 36 7.20
108. Karolina Klim GTS Straszyn 11 36 3.27
109. Natalia Kowalik MOSiR Bochnia 6 36 6.00
110. Aleksandra Pławsiuk Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 5 36 7.20
111. Maja Malinowska UKS Huragan Wołomin 3 36 12.00
112. Klaudia Góral Wisła CanPack Kraków 3 35 11.67
113. Nikola Littwin Bat Kartuzy 3 34 11.33
114. Wiktoria Klupś UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 34 5.67
115. Iga Klimańska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 34 5.67
116. Natalia Rutkowska UKS Siódemka Sopot 6 33 5.50
117. Natalia Kwiecień MKS MOS Katowice 3 33 11.00
118. Oliwia Laciuga UKS Żak Nowy Sącz 3 32 10.67
119. Karolina Żelazna MMKS Katarzynki Toruń 3 32 10.67
120. Klaudia Łepska MKS MOS Deichmann Wrocław 10 32 3.20
121. Nicola Lubecka KS Wichoś Jelenia Góra 3 32 10.67
122. Aleksandra Stasiełowicz UKS Trójka Ełk 6 31 5.17
123. Ada Kownacka GTS Straszyn 11 31 2.82
124. Natalia Dziadul KSKK Koszalin 3 31 10.33
125. Natalia Skarżyńska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 30 5.00
126. Weronika Brzycka Basket 25 I Bydgoszcz 3 30 10.00
127. Amelia Aleksandrow UKS Siódemka Sopot 6 29 4.83
128. Natalia Gruz UKS Siódemka Sopot 6 29 4.83
129. Magda Bernacka Olimpia Wodzisław Śląski 10 29 2.90
130. Emilia Sroka Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 29 4.83
131. Kornelia Kasztelan MUKS Poznań 8 29 3.63
132. Róża Lekka MOSiR Bochnia 6 29 4.83
133. Weronika Płonka UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 28 4.67
134. Martyna Ussorowska Basket 25 I Bydgoszcz 3 28 9.33
135. Amelia Ziajska MKS MOS Katowice 3 28 9.33
136. Zuzanna Lis MMKS Katarzynki Toruń 3 27 9.00
137. Emilia Konieczny SPZ WJM Gmina Krasne 3 27 9.00
138. Sandra Pędziwiatr PTK OrtoMedSport Pabianice 9 27 3.00
139. Kinga Bursa Wisła CanPack Kraków 3 27 9.00
140. Daria Bączyk MUKS Piaseczno 11 26 2.36
141. Iga Florkiewicz MOSiR Bochnia 6 26 4.33
142. Karolina Barc KK Młode Lwice Gdańsk 5 26 5.20
143. Maja Pyrdoł MKS MOS Katowice 3 25 8.33
144. Sandra Hracka ISWJ Wisła 3 25 8.33
145. Aleksandra Ejdys UKS Trójka Ełk 6 25 4.17
146. Zuzanna Stasiak Widzew Łódź 10 24 2.40
147. Magdalena Nowicka KSKK Koszalin 3 23 7.67
148. Magdalena Gajek GTS Straszyn 11 23 2.09
149. Wiktoria Pawlus Olimpia Wodzisław Śląski 10 23 2.30
150. Inga Patrzałek Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 23 3.83
151. Patrycja Dybowska MUKS Piaseczno 11 23 2.09
152. Alicja Małkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 5 23 4.60
153. Dominika Szwindowska UKS Siódemka Sopot 6 22 3.67
154. Julia Chuchla SPZ WJM Gmina Krasne 3 22 7.33
155. Alicja Rytelewska UKS Trójka Ełk 6 22 3.67
156. Natalia Orlicka Wisła CanPack Kraków 3 22 7.33
157. Lidia Guścin MKS Polkowice 6 21 3.50
158. Julia Gracz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 21 7.00
159. Natalia Wróblewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 21 7.00
160. Aleksandra Stepnowska UKS Huragan Wołomin 3 21 7.00
161. Laura Weber Basket 25 I Bydgoszcz 3 21 7.00
162. Amelia Gajek MOSiR Bochnia 6 21 3.50
163. Julia Werwińska MKS Tęcza Leszno 6 21 3.50
164. Natalia Forster Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 21 3.50
165. Julia Zduniak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 20 6.67
166. Wiktoria Zabawa MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 20 6.67
167. Martyna Roćko Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 20 3.33
168. Wiktoria Kobylińska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 20 6.67
169. Oliwia Matys UKS Trójka Ełk 5 20 4.00
170. Gabriela Wajda MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 20 6.67
171. Anna Kołacińska Widzew Łódź 10 20 2.00
172. Julia Brzeska Bat Kartuzy 3 20 6.67
173. Oliwia Młodzik MKS Polkowice 6 19 3.17
174. Agnieszka Bartoszyńska MMKS Katarzynki Toruń 3 19 6.33
175. Natalia Bajerska UKS Huragan Wołomin 3 19 6.33
176. Julia Kędzierska UKS Trójka Ełk 6 19 3.17
177. Joanna Rybak KS Wichoś Jelenia Góra 3 19 6.33
178. Natalia Borsuk MKS MOS Deichmann Wrocław 8 19 2.38
179. Karolina Korcyl MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 19 6.33
180. Maria Józefowicz KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 19 6.33
181. Hanna Baran MKS MOS Deichmann Wrocław 10 18 1.80
182. Karolina Kiraga ISWJ Wisła 3 18 6.00
183. Marta Grabska ISWJ Wisła 3 18 6.00
184. Martyna Brodowska UKS Trójka Ełk 6 18 3.00
185. Natalia Kuchta UKS Huragan Wołomin 3 18 6.00
186. Katarzyna Piorun MKS MOS Katowice 3 18 6.00
187. Aleksandra Montuło KS Wichoś Jelenia Góra 3 18 6.00
188. Antonina Machola Bat Kartuzy 3 18 6.00
189. Nikola Dziedzic UKS Huragan Wołomin 3 18 6.00
190. Oliwia Szwindowska UKS Siódemka Sopot 4 18 4.50
191. Aleksandra Urban SPZ WJM Gmina Krasne 3 18 6.00
192. Nikola Kacprzyk - Rosiak Widzew Łódź 10 17 1.70
193. Milena Raczyńska KK Młode Lwice Gdańsk 6 17 2.83
194. Katarzyna Skrzyniarz Wisła CanPack Kraków 3 17 5.67
195. Pola Popowicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 17 5.67
196. Emilia Jurczak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 17 5.67
197. Olga Prokopińska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 17 5.67
198. Vanessa Rachuta UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 16 2.67
199. Antonina Kończak Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 5 16 3.20
200. Marta Groth UKS Siódemka Sopot 3 16 5.33
201. Hanna Wójcik MKS MOS Katowice 3 16 5.33
202. Sylwia Słowik MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 16 5.33
203. Dominika Górlikowska Bat Kartuzy 3 16 5.33
204. Maja Kot MOSiR Bochnia 4 15 3.75
205. Ada Klaper MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 15 5.00
206. Otylia Suchocka UKS Huragan Wołomin 3 15 5.00
207. Zuzanna Spychalska KSKK Koszalin 3 15 5.00
208. Julia Wadas MKS Polkowice 6 15 2.50
209. Katarzyna Bajus MKS Polkowice 5 15 3.00
210. Izabela Rębisz KSKK Koszalin 3 15 5.00
211. Maria Brosowska KK Młode Lwice Gdańsk 3 15 5.00
212. Patrycja Nowakowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 14 4.67
213. Julia Kowalska Wisła CanPack Kraków 3 14 4.67
214. Martyna Królikowska KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 14 4.67
215. Martyna Gajda Wisła CanPack Kraków 3 14 4.67
216. Agnieszka Kusiak Bat Kartuzy 3 14 4.67
217. Martyna Kupczyk MUKS Poznań 7 14 2.00
218. Karolina Marszałek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 14 4.67
219. Julia Gęsiarz MKS MOS Katowice 3 13 4.33
220. Gabriela Jenerałek MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 13 4.33
221. Laila El Kady GTS Straszyn 6 13 2.17
222. Konstancja Puzdrowska Bat Kartuzy 3 13 4.33
223. Natalia Gola MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 13 4.33
224. Malwina Pułkotycka UKS Siódemka Sopot 6 13 2.17
225. Marta Mulska MMKS Katarzynki Toruń 2 13 6.50
226. Natalia Śliwińska Widzew Łódź 10 12 1.20
227. Natalia Iszczuk MUKS Piaseczno 11 12 1.09
228. Emilia Nocoń Wisła CanPack Kraków 3 12 4.00
229. Martyna Brzeźniak KS Wichoś Jelenia Góra 2 12 6.00
230. Paulina Kuffel MUKS Poznań 8 12 1.50
231. Alicja Sobczyk KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 12 4.00
232. Julia Sieczka UKS Trójka Żyrardów 11 12 1.09
233. Zuzanna Tracz MMKS Katarzynki Toruń 3 12 4.00
234. Natalia Jankowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 12 4.00
235. Katarzyna Mazur MKS MOS Katowice 3 12 4.00
236. Magdalena Kapusta MKS Polkowice 3 12 4.00
237. Klaudia Olczyk PTK OrtoMedSport Pabianice 6 12 2.00
238. Oliwia Harmasz KU AZS UMCS Lublin 3 12 4.00
239. Natalia Kaca UKS Trójka Ełk 6 12 2.00
240. Paulina Rudnik UKS Huragan Wołomin 3 11 3.67
241. Julia Rychert Bat Kartuzy 3 11 3.67
242. Laura Domańska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 11 3.67
243. Zuzanna Woźniak Basket 25 I Bydgoszcz 3 11 3.67
244. Maja Wołkowycka MKS MOS Katowice 3 11 3.67
245. Gabriela Zaborowska SPZ WJM Gmina Krasne 3 11 3.67
246. Nadia Zawierucha KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 11 3.67
247. Wiktoria Bemowska Bat Kartuzy 3 11 3.67
248. Julia Wawrzeniak MKS Tęcza Leszno 5 11 2.20
249. Martyna Główczak KS Wichoś Jelenia Góra 3 11 3.67
250. Martyna Gnerowicz KK Młode Lwice Gdańsk 6 11 1.83
251. Zuzanna Stępień MKS Polkowice 6 11 1.83
252. Zuzanna Dudek KSKK Koszalin 3 10 3.33
253. Małgorzata Stępkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 4 10 2.50
254. Amelia Pawlikowska Basket 25 I Bydgoszcz 3 10 3.33
255. Natalia Mokras UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 10 1.67
256. Julia Łotarewicz Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 10 3.33
257. Oliwia Płóciennik UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 10 1.67
258. Aleksandra Bednarczyk MKS Tęcza Leszno 6 10 1.67
259. Oliwia Witkowska KSKK Koszalin 3 10 3.33
260. Patrycja Socha KSKK Koszalin 3 10 3.33
261. Olimpia Chorąży MMKS Katarzynki Toruń 3 10 3.33
262. Kinga Kotewicz Basket 25 I Bydgoszcz 3 10 3.33
263. Magdalena Wińska KU AZS UMCS Lublin 3 10 3.33
264. Joanna Walkowska KK Młode Lwice Gdańsk 6 10 1.67
265. Martyna Kwoka Wisła CanPack Kraków 3 9 3.00
266. Izabela Danielewicz UKS Trójka Ełk 6 9 1.50
267. Martyna Kanarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 9 3.00
268. Weronika Wiśniewska UKS Trójka Żyrardów 8 9 1.13
269. Klaudia Białoskórska KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 9 3.00
270. Natalia Magdziak KSKK Koszalin 3 9 3.00
271. Karolina Grądzka KU AZS UMCS Lublin 3 9 3.00
272. Natalia Otfinowska Wisła CanPack Kraków 3 9 3.00
273. Laura Brawańska Olimpia Wodzisław Śląski 10 9 0.90
274. Lena Talaronek UKS Trójka Ełk 5 9 1.80
275. Nikola Biernat MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 9 3.00
276. Katarzyna Gębura KS Wichoś Jelenia Góra 3 8 2.67
277. Wiktoria Jabłońska KK Młode Lwice Gdańsk 5 8 1.60
278. Zofia Motyl UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 8 1.33
279. Julia Latos MKS Polkowice 5 8 1.60
280. Wiktoria Kuczyńska UKS Siódemka Sopot 3 8 2.67
281. Julia Baczyńska UKS Żak Nowy Sącz 3 8 2.67
282. Urszula Słupska MKS MOS Katowice 3 8 2.67
283. Karolina Konieczna KK Młode Lwice Gdańsk 6 8 1.33
284. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 3 8 2.67
285. Nadia Mayer Wisła CanPack Kraków 3 8 2.67
286. Helena Lisiecka PTK OrtoMedSport Pabianice 8 8 1.00
287. Hanna Izydorek SPZ WJM Gmina Krasne 3 8 2.67
288. Martyna Klimas MKS MOS Katowice 3 8 2.67
289. Zuzanna Frandt MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 7 2.33
290. Oliwia Romano KS Wichoś Jelenia Góra 3 7 2.33
291. Marta Piątkowska Basket 25 I Bydgoszcz 3 7 2.33
292. Aleksandra Jazłowiecka-Świstek Olimpia Wodzisław Śląski 9 7 0.78
293. Liliana Arsenicz ISWJ Wisła 3 7 2.33
294. Paulina Czachorowska MMKS Katarzynki Toruń 3 7 2.33
295. Zuzanna Grabowska UKS Huragan Wołomin 3 7 2.33
296. Weronika Łopacka UKS Trójka Ełk 3 7 2.33
297. Nadia Barańska Widzew Łódź 10 7 0.70
298. Agnieszka Szczepańska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 6 2.00
299. Nina Skrzypak MOSiR Bochnia 4 6 1.50
300. Natalia Mróz UKS Żak Nowy Sącz 3 6 2.00
301. Maja Bocian KU AZS UMCS Lublin 3 6 2.00
302. Magdalena Góżdż KU AZS UMCS Lublin 3 6 2.00
303. Malwina Miler KU AZS UMCS Lublin 3 6 2.00
304. Magda Barabasz ISWJ Wisła 3 6 2.00
305. Natalia Nadratowska MOSiR Bochnia 5 6 1.20
306. Nina Zatyka Bat Kartuzy 3 6 2.00
307. Emilia Wawrzon MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 6 2.00
308. Zofia Maciejko MUKS Piaseczno 11 6 0.55
309. Lidia Kownacka GTS Straszyn 7 6 0.86
310. Wiktoria Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 3 6 2.00
311. Zuzanna Chraplewska Basket 25 I Bydgoszcz 3 5 1.67
312. Julia Żurawska KK Młode Lwice Gdańsk 6 5 0.83
313. Jessica Antosiewicz KSKK Koszalin 3 5 1.67
314. Klaudia Jagiełło MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 5 1.67
315. Daria Borys MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 5 2.50
316. Aleksandra Graczyk Widzew Łódź 10 5 0.50
317. Maja Groszyk UKS Huragan Wołomin 3 5 1.67
318. Alicja Tomczuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 5 2.50
319. Eliza Adamczewska PTK OrtoMedSport Pabianice 9 4 0.44
320. Aleksandra Kopacz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 4 1.33
321. Lena Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 4 1.33
322. Wiktoria Głębocka UKS Trójka Ełk 3 4 1.33
323. Magdalena Bury ISWJ Wisła 3 4 1.33
324. Agata Martynek ISWJ Wisła 3 4 1.33
325. Natalia Pidgaynyi UKS Huragan Wołomin 2 3 1.50
326. Alicja Opłotna UKS Huragan Wołomin 2 3 1.50
327. Natalia Rosińska Basket 25 I Bydgoszcz 3 3 1.00
328. Weronika Ciak MMKS Katarzynki Toruń 3 3 1.00
329. Maja Gabryś KSKK Koszalin 3 3 1.00
330. Alicja Bukowska MMKS Katarzynki Toruń 3 3 1.00
331. Zuzanna Pypowska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 3 0.50
332. Karolina Herman ISWJ Wisła 3 2 0.67
333. Maja Buś MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 2 1.00
334. Weronika Szewczyk Olimpia Wodzisław Śląski 7 2 0.29
335. Julia Jędrzejczak KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 2 0.67
336. Nikola Goral KU AZS UMCS Lublin 2 2 1.00
337. Zuzanna Kmieciak Widzew Łódź 9 2 0.22
338. Wiktoria Synoś SPZ WJM Gmina Krasne 3 2 0.67
339. Alicja Petyniak ISWJ Wisła 3 2 0.67
340. Marta Jodełka MUKS Piaseczno 10 2 0.20
341. Monika Kawa SPZ WJM Gmina Krasne 3 2 0.67
342. Łucja Blum MKS MOS Deichmann Wrocław 7 2 0.29
343. Nadia Klimek UKS Żak Nowy Sącz 3 2 0.67
344. Inga Hebda MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 2 0.67
345. Karolina Guzik MKS MOS Katowice 2 2 1.00
346. Karolina Kuźmicka UKS Siódemka Sopot 5 2 0.40
347. Julia Górska MKS Polkowice 6 2 0.33
348. Kinga Witek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 2 0.67
349. Daria Jakubczyk SPZ WJM Gmina Krasne 3 2 0.67
350. Katarzyna Dziendziel ISWJ Wisła 3 2 0.67
351. Zuzanna Musielak MKS Tęcza Leszno 3 2 0.67
352. Barbara Jamiołowska KU AZS UMCS Lublin 2 2 1.00
353. Karolina Leśniak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 2 0.40
354. Oliwia Łubińska KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 2 0.67
355. Gabriela Pabian Wisła CanPack Kraków 3 1 0.33
356. Natalia Domaszk Bat Kartuzy 3 1 0.33
357. Amelia Góral KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 1 0.33
358. Łucja Tokarczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 1 0.33
359. Natalia Turek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 0 0.00
360. Julia Wołodkowicz KSKK Koszalin 3 0 0.00
361. Wiktoria Szymczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
362. Alicja Świętoniowska Bat Kartuzy 2 0 0.00
363. Natalia Kaczmarek UKS Siódemka Sopot 3 0 0.00
364. Maja Sakra SPZ WJM Gmina Krasne 3 0 0.00
365. Emilia Król UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
366. Oliwia Pastwa KU AZS UMCS Lublin 3 0 0.00
367. Wiktoria Danicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0 0.00
368. Julia Zięba MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 0 0.00
369. Zuzanna Urban KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 2 0 0.00
370. Wiktoria Zegzda UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
371. Patrycja Wełna GTS Straszyn 6 0 0.00
372. Klaudia Lipka UKS Huragan Wołomin 3 0 0.00
373. Natalia Szymczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
374. Daria Słaby SPZ WJM Gmina Krasne 2 0 0.00
375. Emilia Więcek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 0 0.00
376. Angelika Mosoń KS Wichoś Jelenia Góra 3 0 0.00
377. Oliwia Kołodziej UKS Huragan Wołomin 2 0 0.00
378. Klaudia Palej MOSiR Bochnia 3 0 0.00
379. Milena Starbała KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 0 0.00
380. Wiktoria Kot MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0 0.00
381. Julia Rojewska KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 2 0 0.00
382. Katarzyna Mirek KS Wichoś Jelenia Góra 3 0 0.00
383. Oliwia Krężel Basket 25 I Bydgoszcz 2 0 0.00
384. Izabela Fałowska Wisła CanPack Kraków 2 0 0.00
385. Kinga Nowaczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
386. Urszula Wilk SPZ WJM Gmina Krasne 3 0 0.00
387. Julia Ryfun KSKK Koszalin 3 0 0.00
388. Marlena Borowiecka KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 2 0 0.00
389. Michalina Miler KU AZS UMCS Lublin 2 0 0.00
390. Antonina Daniewska KU AZS UMCS Lublin 2 0 0.00
391. Monika Lewtak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0 0.00
392. Martyna Banach Basket 25 I Bydgoszcz 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę