terminarz

Grupa A Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 97 : 35 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 15.09.2020 15:00
KU AZS UMCS Lublin 43 : 98 Bat Kaszuby Kartuzy 16.09.2020 15:00
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 59 : 57 KU AZS UMCS Lublin 17.09.2020 15:00
Ćwierćfinał Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 86 : 46 MOSiR Bochnia 18.09.2020 10:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 72 : 47 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 18.09.2020 12:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 67 : 46 MKS MOS Procom System Wrocław 18.09.2020 15:00
MUKS Poznań 59 : 41 UKS Trójka Żyrardów 18.09.2020 17:30
O miejsca 9-12 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
KU AZS UMCS Lublin 61 : 65 LOMS Enea Basket Piła 18.09.2020 11:00
Widzew Łódź 74 : 52 MKS MOS Katowice 18.09.2020 13:30
O miejsca 5-8 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MOSiR Bochnia 60 : 43 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 19.09.2020 10:00
UKS Trójka Żyrardów 61 : 56 MKS MOS Procom System Wrocław 19.09.2020 12:30
O miejsce 11 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
KU AZS UMCS Lublin 67 : 63 MKS MOS Katowice 19.09.2020 11:00
O miejsce 9 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
LOMS Enea Basket Piła 55 : 71 Widzew Łódź 19.09.2020 13:30
Półfinał Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 103 : 50 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19.09.2020 15:00
MUKS Poznań 52 : 43 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 19.09.2020 17:30
O miejsce 7 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 45 : 73 MKS MOS Procom System Wrocław 20.09.2020 10:00
O miejsce 3 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 75 : 88 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 20.09.2020 10:30
O miejsce 5 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MOSiR Bochnia 56 : 52 UKS Trójka Żyrardów 20.09.2020 12:15
O miejsce 1 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 72 : 57 MUKS Poznań 20.09.2020 13:00
Grupa B Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 73 : 46 LOMS Enea Basket Piła 15.09.2020 12:30
MOSiR Bochnia 50 : 74 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 16.09.2020 12:30
LOMS Enea Basket Piła 47 : 82 MOSiR Bochnia 17.09.2020 12:30
Ćwierćfinał Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 86 : 46 MOSiR Bochnia 18.09.2020 10:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 72 : 47 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 18.09.2020 12:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 67 : 46 MKS MOS Procom System Wrocław 18.09.2020 15:00
MUKS Poznań 59 : 41 UKS Trójka Żyrardów 18.09.2020 17:30
O miejsca 9-12 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
KU AZS UMCS Lublin 61 : 65 LOMS Enea Basket Piła 18.09.2020 11:00
Widzew Łódź 74 : 52 MKS MOS Katowice 18.09.2020 13:30
O miejsca 5-8 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MOSiR Bochnia 60 : 43 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 19.09.2020 10:00
UKS Trójka Żyrardów 61 : 56 MKS MOS Procom System Wrocław 19.09.2020 12:30
O miejsce 11 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
KU AZS UMCS Lublin 67 : 63 MKS MOS Katowice 19.09.2020 11:00
O miejsce 9 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
LOMS Enea Basket Piła 55 : 71 Widzew Łódź 19.09.2020 13:30
Półfinał Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 103 : 50 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19.09.2020 15:00
MUKS Poznań 52 : 43 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 19.09.2020 17:30
O miejsce 7 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 45 : 73 MKS MOS Procom System Wrocław 20.09.2020 10:00
O miejsce 3 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 75 : 88 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 20.09.2020 10:30
O miejsce 5 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MOSiR Bochnia 56 : 52 UKS Trójka Żyrardów 20.09.2020 12:15
O miejsce 1 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 72 : 57 MUKS Poznań 20.09.2020 13:00
Grupa C Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MUKS Poznań 80 : 55 Widzew Łódź 15.09.2020 10:00
MKS MOS Procom System Wrocław 49 : 61 MUKS Poznań 16.09.2020 10:00
Widzew Łódź 57 : 63 MKS MOS Procom System Wrocław 17.09.2020 10:00
Ćwierćfinał Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 86 : 46 MOSiR Bochnia 18.09.2020 10:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 72 : 47 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 18.09.2020 12:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 67 : 46 MKS MOS Procom System Wrocław 18.09.2020 15:00
MUKS Poznań 59 : 41 UKS Trójka Żyrardów 18.09.2020 17:30
O miejsca 9-12 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
KU AZS UMCS Lublin 61 : 65 LOMS Enea Basket Piła 18.09.2020 11:00
Widzew Łódź 74 : 52 MKS MOS Katowice 18.09.2020 13:30
O miejsca 5-8 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MOSiR Bochnia 60 : 43 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 19.09.2020 10:00
UKS Trójka Żyrardów 61 : 56 MKS MOS Procom System Wrocław 19.09.2020 12:30
O miejsce 11 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
KU AZS UMCS Lublin 67 : 63 MKS MOS Katowice 19.09.2020 11:00
O miejsce 9 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
LOMS Enea Basket Piła 55 : 71 Widzew Łódź 19.09.2020 13:30
Półfinał Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 103 : 50 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19.09.2020 15:00
MUKS Poznań 52 : 43 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 19.09.2020 17:30
O miejsce 7 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 45 : 73 MKS MOS Procom System Wrocław 20.09.2020 10:00
O miejsce 3 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 75 : 88 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 20.09.2020 10:30
O miejsce 5 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MOSiR Bochnia 56 : 52 UKS Trójka Żyrardów 20.09.2020 12:15
O miejsce 1 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 72 : 57 MUKS Poznań 20.09.2020 13:00
Grupa D Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
UKS Trójka Żyrardów 52 : 67 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 15.09.2020 17:45
MKS MOS Katowice 41 : 76 UKS Trójka Żyrardów 16.09.2020 17:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 69 : 41 MKS MOS Katowice 17.09.2020 17:30
Ćwierćfinał Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 86 : 46 MOSiR Bochnia 18.09.2020 10:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 72 : 47 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 18.09.2020 12:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 67 : 46 MKS MOS Procom System Wrocław 18.09.2020 15:00
MUKS Poznań 59 : 41 UKS Trójka Żyrardów 18.09.2020 17:30
O miejsca 9-12 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
KU AZS UMCS Lublin 61 : 65 LOMS Enea Basket Piła 18.09.2020 11:00
Widzew Łódź 74 : 52 MKS MOS Katowice 18.09.2020 13:30
O miejsca 5-8 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MOSiR Bochnia 60 : 43 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 19.09.2020 10:00
UKS Trójka Żyrardów 61 : 56 MKS MOS Procom System Wrocław 19.09.2020 12:30
O miejsce 11 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
KU AZS UMCS Lublin 67 : 63 MKS MOS Katowice 19.09.2020 11:00
O miejsce 9 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
LOMS Enea Basket Piła 55 : 71 Widzew Łódź 19.09.2020 13:30
Półfinał Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 103 : 50 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19.09.2020 15:00
MUKS Poznań 52 : 43 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 19.09.2020 17:30
O miejsce 7 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 45 : 73 MKS MOS Procom System Wrocław 20.09.2020 10:00
O miejsce 3 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 75 : 88 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 20.09.2020 10:30
O miejsce 5 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
MOSiR Bochnia 56 : 52 UKS Trójka Żyrardów 20.09.2020 12:15
O miejsce 1 Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów
Bat Kaszuby Kartuzy 72 : 57 MUKS Poznań 20.09.2020 13:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę