statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Dominika Ullmann Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 107 21.40
2. Agata Makurat Bat Kaszuby Kartuzy 5 105 21.00
3. Wiktoria Stasiak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 94 18.80
4. Emily Kalenik Bat Kaszuby Kartuzy 5 81 16.20
5. Karolina Ułan UKS Trójka Żyrardów 5 78 15.60
6. Aleksandra Mielnicka MKS MOS Procom System Wrocław 5 73 14.60
7. Magdalena Cabała MOSiR Bochnia 5 70 14.00
8. Klaudia Węcłaś UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 68 13.60
9. Oliwia Janicka Widzew Łódź 4 66 16.50
10. Maja Kusiak KU AZS UMCS Lublin 4 66 16.50
11. Wiktoria Zając MOSiR Bochnia 5 62 12.40
12. Dominika Mazurek MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 5 61 12.20
13. Karolina Dżochowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 59 11.80
14. Agata Gilmajster Bat Kaszuby Kartuzy 5 59 11.80
15. Julia Wilbik Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 56 11.20
16. Michelle Chura Quispe LOMS Enea Basket Piła 4 55 13.75
17. Zofia Przybylska MUKS Poznań 5 54 10.80
18. Natalia Juskowiak MUKS Poznań 5 54 10.80
19. Cyntia Formela Bat Kaszuby Kartuzy 5 50 10.00
20. Julia Górlikowska Bat Kaszuby Kartuzy 5 49 9.80
21. Katarzyna Mroczek MOSiR Bochnia 5 49 9.80
22. Klaudia Pastwa KU AZS UMCS Lublin 4 49 12.25
23. Kaja Niewiadomska Widzew Łódź 4 46 11.50
24. Nikola Gałek MOSiR Bochnia 5 46 9.20
25. Maja Frąckiewicz MKS MOS Katowice 4 44 11.00
26. Julia Dresler Widzew Łódź 4 43 10.75
27. Gabriela Zaron UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 43 8.60
28. Wiktoria Kobylińska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 5 43 8.60
29. Wiktoria Trznadel MKS MOS Katowice 4 43 10.75
30. Wanesa Furman Bat Kaszuby Kartuzy 5 42 8.40
31. Weronika Kassin Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 42 8.40
32. Adrianna Ryng MKS MOS Procom System Wrocław 5 42 8.40
33. Aida Miazek Widzew Łódź 4 41 10.25
34. Wiktoria Piotrowska MUKS Poznań 5 40 8.00
35. Małgorzata Kopel MKS MOS Katowice 4 40 10.00
36. Katarzyna Zieniewicz MKS MOS Procom System Wrocław 5 39 7.80
37. Weronika Nadskakuła LOMS Enea Basket Piła 4 39 9.75
38. Maria Grudzień Widzew Łódź 4 38 9.50
39. Iga Gejcyg UKS Trójka Żyrardów 5 38 7.60
40. Zuzanna Komor KU AZS UMCS Lublin 4 37 9.25
41. Aleksandra Burzyńska MUKS Poznań 5 37 7.40
42. Nikola Więcek MOSiR Bochnia 5 36 7.20
43. Milena Mielcarz MKS MOS Katowice 4 35 8.75
44. Roksana Sajdak MKS MOS Procom System Wrocław 5 35 7.00
45. Natalia Wróblewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 5 35 7.00
46. Nicola Batura MUKS Poznań 5 34 6.80
47. Łucja Grządziela Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 33 6.60
48. Katarzyna Grzywna UKS Trójka Żyrardów 5 30 6.00
49. Kornelia Ignerska MUKS Poznań 5 30 6.00
50. Małgorzata Markowicz MKS MOS Procom System Wrocław 5 28 5.60
51. Maja Olczak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 5 28 5.60
52. Klaudia Kobiałko LOMS Enea Basket Piła 4 27 6.75
53. Zofia Kosicka KU AZS UMCS Lublin 3 26 8.67
54. Marita Gula Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 26 5.20
55. Julia Niżyńska MKS MOS Procom System Wrocław 5 25 5.00
56. Katarzyna Balerstet Bat Kaszuby Kartuzy 4 25 6.25
57. Michalina Walczak UKS Trójka Żyrardów 5 25 5.00
58. Daria Łapińska UKS Trójka Żyrardów 5 24 4.80
59. Wiktoria Zbonik LOMS Enea Basket Piła 4 23 5.75
60. Laura Wróbel Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 4 22 5.50
61. Zuzanna Ludwiczuk UKS Trójka Żyrardów 5 21 4.20
62. Zofia Lisiecka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 21 4.20
63. Marta Szaroleta MUKS Poznań 5 21 4.20
64. Weronika Nieściór KU AZS UMCS Lublin 4 20 5.00
65. Oliwia Lebek Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 4 20 5.00
66. Natalia Piątek LOMS Enea Basket Piła 4 20 5.00
67. Gabriela Kamińska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 5 19 3.80
68. Weronika Jakubczak KU AZS UMCS Lublin 4 19 4.75
69. Aleksandra Kowalska UKS Trójka Żyrardów 5 18 3.60
70. Oliwia Wojtasik UKS Trójka Żyrardów 4 18 4.50
71. Natalia Bednarek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 18 3.60
72. Oliwia Malchrowicz MUKS Poznań 5 18 3.60
73. Kamila Grobel Bat Kaszuby Kartuzy 4 17 4.25
74. Aleksandra Mikuta UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 16 3.20
75. Karolina Szarszaniewicz MKS MOS Procom System Wrocław 5 14 2.80
76. Justyna Łukasik MKS MOS Procom System Wrocław 5 14 2.80
77. Alicja Bąbińska LOMS Enea Basket Piła 3 13 4.33
78. Wiktoria Jędrzejewska Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 4 12 3.00
79. Patrycja Czaja MOSiR Bochnia 5 12 2.40
80. Marta Głowacka MUKS Poznań 5 12 2.40
81. Otylia Pawlak Widzew Łódź 4 12 3.00
82. Kinga Rutkowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 5 12 2.40
83. Jagoda Brzyska MKS MOS Katowice 4 10 2.50
84. Julia Paradowska UKS Trójka Żyrardów 5 10 2.00
85. Matylda Głowacka UKS Trójka Żyrardów 5 10 2.00
86. Julia Kowalska LOMS Enea Basket Piła 2 10 5.00
87. Julia Jakubowska LOMS Enea Basket Piła 4 9 2.25
88. Zuzanna Chowańska LOMS Enea Basket Piła 4 9 2.25
89. Natalia Jańczuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 5 9 1.80
90. Marta Rompska Bat Kaszuby Kartuzy 4 8 2.00
91. Maja Sitek MUKS Poznań 5 8 1.60
92. Karolina Nowak MKS MOS Procom System Wrocław 5 8 1.60
93. Zuzanna Gniot LOMS Enea Basket Piła 4 8 2.00
94. Alicja Śmigielska MKS MOS Katowice 3 8 2.67
95. Anna Majkowska Bat Kaszuby Kartuzy 4 8 2.00
96. Aleksandra Adamczuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 5 7 1.40
97. Julia Stefańczyk MKS MOS Katowice 4 7 1.75
98. Adrianna Bogusiewicz Widzew Łódź 4 7 1.75
99. Wiktoria Jakubiec UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 7 1.75
100. Maja Zębala MOSiR Bochnia 5 6 1.20
101. Karolina Jankowska MKS MOS Katowice 4 6 1.50
102. Wiktoria Giza Bat Kaszuby Kartuzy 4 6 1.50
103. Weronika Dmowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 6 2.00
104. Zuzanna Frandt MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 5 5 1.00
105. Julia Dytrych MKS MOS Procom System Wrocław 5 5 1.00
106. Wiktoria Kusiak KU AZS UMCS Lublin 4 5 1.25
107. Patrycja Ćwiczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 5 1.25
108. Natalia Sibiga Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 4 5 1.25
109. Sandra Jarmakowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 5 1.25
110. Weronika Owczarek UKS Trójka Żyrardów 4 5 1.25
111. Maja Kot MOSiR Bochnia 3 5 1.67
112. Hanna Baran MKS MOS Procom System Wrocław 4 4 1.00
113. Daria Borys MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 4 1.33
114. Patrycja Woźniak Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 4 4 1.00
115. Karolina Choińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 4 1.00
116. Julia Kolarz MOSiR Bochnia 5 4 0.80
117. Urszula Warda KU AZS UMCS Lublin 3 4 1.33
118. Oliwia Bęben MKS MOS Katowice 3 4 1.33
119. Martyna Antkiewicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 3 4 1.33
120. Nikola Littwin Bat Kaszuby Kartuzy 3 4 1.33
121. Olga Chrobocińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 4 1.00
122. Malwina Pułkotycka Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 3 3 1.00
123. Weronika Błaszczyk Widzew Łódź 3 2 0.67
124. Barbara Wasilak KU AZS UMCS Lublin 3 2 0.67
125. Agata Tomczak MUKS Poznań 3 1 0.33
126. Wiktoria Młynarczyk Widzew Łódź 3 1 0.33
127. Małgorzata Szcześniak KU AZS UMCS Lublin 2 0 0.00
128. Dominika Mysłowska KU AZS UMCS Lublin 2 0 0.00
129. Kamila Jóźwiak MUKS Poznań 3 0 0.00
130. Martyna Kapłon MKS MOS Procom System Wrocław 3 0 0.00
131. Julia Korona KU AZS UMCS Lublin 4 0 0.00
132. Maja Wołkowycka MKS MOS Katowice 3 0 0.00
133. Julia Zduniak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 0 0.00
134. Oliwia Kurasiewicz KU AZS UMCS Lublin 2 0 0.00
135. Maria Stolarska MOSiR Bochnia 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę