terminarz
Grupa I | Gospodarz: UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | |
ZKS Stal Stalowa Wola | 40 : 96 | Widzew Szkoła Gortata Łódź |
31.03.2017 14:30 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
MOSiR Bochnia | 45 : 80 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
31.03.2017 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Widzew Szkoła Gortata Łódź | 58 : 71 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
01.04.2017 14:30 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 64 : 75 | MOSiR Bochnia |
01.04.2017 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
MOSiR Bochnia | 38 : 56 | Widzew Szkoła Gortata Łódź |
02.04.2017 10:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 81 : 39 | ZKS Stal Stalowa Wola |
02.04.2017 12:30 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki |
Grupa II | Gospodarz: VBW GTK Gdynia | |
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec | 72 : 32 | UKS Nowa Wieś |
31.03.2017 16:00 | Hala ZSSO, Gdynia | ||
VBW GTK Gdynia | 73 : 47 | KS Wichoś Jelenia Góra |
31.03.2017 18:15 | Hala ZSSO, Gdynia | ||
UKS Nowa Wieś | 50 : 51 | KS Wichoś Jelenia Góra |
01.04.2017 15:00 | Hala ZSSO, Gdynia | ||
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec | 48 : 65 | VBW GTK Gdynia |
01.04.2017 17:15 | Hala ZSSO, Gdynia | ||
KS Wichoś Jelenia Góra | 37 : 74 | KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec |
02.04.2017 11:00 | Hala ZSSO, Gdynia | ||
VBW GTK Gdynia | 70 : 37 | UKS Nowa Wieś |
02.04.2017 13:15 | Hala ZSSO, Gdynia |
Grupa III | Gospodarz: Enea AZS Poznań | |
Enea AZS Poznań | 89 : 35 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
31.03.2017 16:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Mon-Pol Płock | 91 : 52 | MKS MOS Katowice |
31.03.2017 18:15 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 71 : 66 | MKS MOS Katowice |
01.04.2017 15:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Enea AZS Poznań | 120 : 50 | Mon-Pol Płock |
01.04.2017 17:15 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Mon-Pol Płock | 63 : 67 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
02.04.2017 10:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
MKS MOS Katowice | 31 : 122 | Enea AZS Poznań |
02.04.2017 12:15 | POSiR (Hala A), Poznań |
Grupa IV | Gospodarz: KS One Team Ostrów Wlkp. | |
UKS Trójka Żyrardów | 82 : 54 | MMKS Katarzynki Toruń |
31.03.2017 16:00 | SP 6, Ostrów Wlkp. | ||
KS One Team Ostrów Wlkp. | 94 : 74 | UKS Żak Nowy Sącz |
31.03.2017 18:30 | SP 6, Ostrów Wlkp. | ||
MMKS Katarzynki Toruń | 51 : 83 | UKS Żak Nowy Sącz |
01.04.2017 12:00 | SP 6, Ostrów Wlkp. | ||
UKS Trójka Żyrardów | 73 : 59 | KS One Team Ostrów Wlkp. |
01.04.2017 14:30 | SP 6, Ostrów Wlkp. | ||
KS One Team Ostrów Wlkp. | 56 : 31 | MMKS Katarzynki Toruń |
02.04.2017 11:00 | SP 6, Ostrów Wlkp. | ||
UKS Żak Nowy Sącz | 60 : 75 | UKS Trójka Żyrardów |
02.04.2017 13:30 | SP 6, Ostrów Wlkp. |
Grupa V | Gospodarz: MUKS Poznań | |
PTK Lumi Pabianice | 58 : 38 | KS Basket 25 Bydgoszcz |
31.03.2017 16:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław | 74 : 59 | MUKS Poznań |
31.03.2017 18:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
PTK Lumi Pabianice | 53 : 70 | MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław |
01.04.2017 11:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
KS Basket 25 Bydgoszcz | 40 : 68 | MUKS Poznań |
01.04.2017 13:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław | 103 : 61 | KS Basket 25 Bydgoszcz |
02.04.2017 10:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
MUKS Poznań | 49 : 69 | PTK Lumi Pabianice |
02.04.2017 12:00 | POSiR (Hala B), Poznań |
Grupa VI | Gospodarz: TS Wisła Can-Pack Kraków | |
TS Wisła Can-Pack Kraków | 59 : 36 | KKS Olsztyn |
31.03.2017 15:00 | Hala TS Wisła, Kraków | ||
KKS Olsztyn | 62 : 50 | UKS Piomar Brzeg |
01.04.2017 15:00 | Hala TS Wisła, Kraków | ||
UKS Piomar Brzeg | 27 : 66 | TS Wisła Can-Pack Kraków |
02.04.2017 14:00 | Hala TS Wisła, Kraków |