statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Zięmborska Enea AZS Poznań 11 238 21.64
2. Kaja Wróblewska KS One Team Ostrów Wlkp. 11 173 15.73
3. Aleksandra Wojtala KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 10 150 15.00
4. Nicola Waliszewska KS One Team Ostrów Wlkp. 11 137 12.45
5. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 7 129 18.43
6. Paulina Majda KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 10 124 12.40
7. Justyna Rudzka PTK Lumi Pabianice 11 121 11.00
8. Julia Piestrzyńska PTK Lumi Pabianice 11 116 10.55
9. Zofia Marek Enea AZS Poznań 11 114 10.36
10. Wiktoria Stępień Widzew Szkoła Gortata Łódź 6 110 18.33
11. Daria Kowalczyk PTK Lumi Pabianice 11 110 10.00
12. Weronika Hipp MKS MOS Elektrotim Wrocław 6 109 18.17
13. Wiktoria Keller Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 8 105 13.13
14. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 105 17.50
15. Aleksandra Dul Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 8 102 12.75
16. Magdalena Szkop MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 7 98 14.00
17. Bogna Gołochowicz Enea AZS Poznań 11 94 8.55
18. Aleksandra Szymańska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 7 91 13.00
19. Sara Wróblewska KS One Team Ostrów Wlkp. 11 90 8.18
20. Zuzanna Kulińska VBW GTK Gdynia 6 89 14.83
21. Patrycja Rucińska Mon-Pol Płock 3 89 29.67
22. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań 11 86 7.82
23. Karolina Brzozowska De La Salle Politechnika Gdańska 7 85 12.14
24. Martyna Cybert PTK Lumi Pabianice 11 80 7.27
25. Paulina Krakowczyk KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 10 77 7.70
26. Wiktoria Jakubowicz KS One Team Ostrów Wlkp. 11 77 7.00
27. Paula Duchnowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 8 76 9.50
28. Kamila Płatek MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 7 76 10.86
29. Natalia Ławicka De La Salle Politechnika Gdańska 7 76 10.86
30. Aneta Rola MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 6 74 12.33
31. Angelika Kryszpin MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 6 74 12.33
32. Patrycja Kirsz PTK Lumi Pabianice 11 72 6.55
33. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów 5 72 14.40
34. Natalia Klimek UKS Trójka Żyrardów 5 68 13.60
35. Aleksandra Olęcka KKS Olsztyn 5 67 13.40
36. Bożena Puter Wisła CanPack Kraków 5 66 13.20
37. Monika Malinowska Wisła CanPack Kraków 5 60 12.00
38. Emilia Jabłońska De La Salle Politechnika Gdańska 7 59 8.43
39. Jagoda Głowacka KS One Team Ostrów Wlkp. 11 59 5.36
40. Magdalena Lasocka Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 6 58 9.67
41. Olga Trzeciak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 8 58 7.25
42. Wiktoria Kozłowska Enea AZS Poznań 8 58 7.25
43. Weronika Lejk VBW GTK Gdynia 6 58 9.67
44. Patrycja Kawczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 6 58 9.67
45. Weronika Preihs MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 7 57 8.14
46. Natalia Popiół UKS Żak Nowy Sącz 3 56 18.67
47. Natalia Tyniec KS One Team Ostrów Wlkp. 9 55 6.11
48. Oliwia Radoń De La Salle Politechnika Gdańska 7 54 7.71
49. Aleksandra Lorenz KS Wichoś Jelenia Góra 3 53 17.67
50. Zuzanna Boduch MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 6 53 8.83
51. Karolina Matkowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 7 53 7.57
52. Natalia Ryng VBW GTK Gdynia 6 53 8.83
53. Sylwia Wojtylas KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 10 53 5.30
54. Julia Dąbrowska Enea AZS Poznań 9 50 5.56
55. Wiktoria Rzeźnik Widzew Szkoła Gortata Łódź 6 48 8.00
56. Marta Duda MMKS Katarzynki Toruń 3 47 15.67
57. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań 7 46 6.57
58. Aleksandra Klimas Wisła CanPack Kraków 5 43 8.60
59. Maria Wybraniec Widzew Szkoła Gortata Łódź 6 43 7.17
60. Diana Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 3 43 14.33
61. Julia Natkaniec Wisła CanPack Kraków 5 43 8.60
62. Zofia Wrona UKS Nowa Wieś 3 43 14.33
63. Kamila Olęcka VBW GTK Gdynia 6 42 7.00
64. Weronika Florek UKS Żak Nowy Sącz 3 42 14.00
65. Gabriela Rak MOSiR Bochnia 3 42 14.00
66. Karolina Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 6 41 6.83
67. Natalia Bury Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 8 41 5.13
68. Magdalena Szulc MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 5 41 8.20
69. Justyna Wachowiak Wisła CanPack Kraków 5 41 8.20
70. Karina Skopińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 39 6.50
71. Karolina Antas KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 9 39 4.33
72. Magdalena Jarkiewicz UKS Trójka Żyrardów 6 39 6.50
73. Julia Stankiewicz Widzew Szkoła Gortata Łódź 6 39 6.50
74. Aleksandra Szadkowska De La Salle Politechnika Gdańska 7 39 5.57
75. Natalia Fajferek UKS Trójka Żyrardów 6 39 6.50
76. Karolina Zuziak KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 9 39 4.33
77. Aleksandra Prokop KS Wichoś Jelenia Góra 3 38 12.67
78. Wiktoria Kazimierowicz MKS MOS Elektrotim Wrocław 5 38 7.60
79. Oliwia Neufeld VBW GTK Gdynia 6 38 6.33
80. Julia Kluziak MKS MOS Katowice 3 38 12.67
81. Marta Kawczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 5 37 7.40
82. Wiktoria Wołyńska KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 9 37 4.11
83. Julia Perła MUKS Poznań 3 37 12.33
84. Marlena Piotrowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 37 12.33
85. Kornelia Szeremeta MKS MOS Elektrotim Wrocław 6 36 6.00
86. Emilia Ulążka MKS MOS Elektrotim Wrocław 6 36 6.00
87. Zuzanna Piwkowska Basket 25 Bydgoszcz 3 36 12.00
88. Aisza Buczek MOSiR Bochnia 3 36 12.00
89. Celina Kwietoń MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 3 36 12.00
90. Aleksandra Piasecka Enea AZS Poznań 10 36 3.60
91. Justyna Samulak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 36 6.00
92. Weronika Piechowiak Enea AZS Poznań 7 35 5.00
93. Klaudia Dudek ZKS Stal Stalowa Wola 3 35 11.67
94. Monika Ziobro Enea AZS Poznań 11 35 3.18
95. Marianna Rusinek MKS MOS Elektrotim Wrocław 6 35 5.83
96. Weronika Pawlak KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 6 34 5.67
97. Magdalena Szymkiewicz De La Salle Politechnika Gdańska 4 34 8.50
98. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 7 34 4.86
99. Wiktoria Kośla UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 34 5.67
100. Patrycja Pawlata VBW GTK Gdynia 6 34 5.67
101. Alicja Falkowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 7 33 4.71
102. Oliwia Darska UKS Trójka Żyrardów 6 33 5.50
103. Paulina Roik MKS MOS Katowice 2 32 16.00
104. Magdalena Kowalewska MUKS Poznań 3 32 10.67
105. Marta Stawicka KKS Olsztyn 5 30 6.00
106. Katarzyna Baran ZKS Stal Stalowa Wola 3 30 10.00
107. Patrycja Borawska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 29 5.80
108. Patrycja Musielak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 7 29 4.14
109. Jessica Solak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 28 4.67
110. Alicja Rogozińska MKS MOS Elektrotim Wrocław 5 28 5.60
111. Ewa Kielar PTK Lumi Pabianice 8 27 3.38
112. Sandra Ścigalska Widzew Szkoła Gortata Łódź 6 27 4.50
113. Eliza Miaśkiewicz Mon-Pol Płock 3 27 9.00
114. Julia Zdanowska UKS Trójka Żyrardów 5 27 5.40
115. Natalia Kurach MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 4 27 6.75
116. Gabriela Świętochowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 7 27 3.86
117. Eryka Rygielska UKS Trójka Żyrardów 5 27 5.40
118. Natalia Mazur MOSiR Bochnia 3 26 8.67
119. Julia Fortuna MOSiR Bochnia 3 26 8.67
120. Zuzanna Urban MMKS Katarzynki Toruń 3 26 8.67
121. Justyna Michalak KKS Olsztyn 5 25 5.00
122. Justyna Ilczyszyn MKS MOS Elektrotim Wrocław 4 24 6.00
123. Beata Jezierska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 6 24 4.00
124. Martyna Sabatowska UKS Trójka Żyrardów 5 24 4.80
125. Łucja Dul ZKS Stal Stalowa Wola 3 24 8.00
126. Julia Dul ZKS Stal Stalowa Wola 3 23 7.67
127. Patrycja Gawara MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 7 23 3.29
128. Joanna Kocemba KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 10 23 2.30
129. Aleksandra Królikowska Widzew Szkoła Gortata Łódź 6 23 3.83
130. Natalia Nadrowska De La Salle Politechnika Gdańska 5 23 4.60
131. Karolina Kocot Mon-Pol Płock 3 22 7.33
132. Weronika Dygul Basket 25 Bydgoszcz 3 22 7.33
133. Ida Wiśniewska UKS Nowa Wieś 3 22 7.33
134. Karolina Draheim Enea AZS Poznań 8 21 2.63
135. Patrycja Krzyszczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 21 3.50
136. Małgorzata Lewandowska MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 6 21 3.50
137. Natalia Piwko KS Wichoś Jelenia Góra 3 21 7.00
138. Marta Thammavong MKS MOS Katowice 3 21 7.00
139. Martyna Finc Basket 25 Bydgoszcz 3 21 7.00
140. Magdalena Goleniewska Mon-Pol Płock 3 21 7.00
141. Martyna Dolewa PTK Lumi Pabianice 8 21 2.63
142. Paulina Pilichowska MUKS Poznań 3 20 6.67
143. Ines Żubkowska MMKS Katarzynki Toruń 3 19 6.33
144. Aleksandra Wypustek MKS MOS Elektrotim Wrocław 5 19 3.80
145. Aleksandra Pszczolarska UKS Piomar Brzeg 2 19 9.50
146. Wiktoria Borzęcka MKS MOS Katowice 2 19 9.50
147. Karolina Skonka De La Salle Politechnika Gdańska 4 19 4.75
148. Alicja Jóźwiak MUKS Poznań 3 18 6.00
149. Patrycja Gałka VBW GTK Gdynia 6 18 3.00
150. Sylwia Bielska Mon-Pol Płock 3 18 6.00
151. Katarzyna Nowak UKS Żak Nowy Sącz 3 18 6.00
152. Bibiana Puzdrowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 7 17 2.43
153. Magdalena Obrocka MKS MOS Elektrotim Wrocław 6 17 2.83
154. Marcelina Antosik Basket 25 Bydgoszcz 3 17 5.67
155. Klaudia Szmycińska MMKS Katarzynki Toruń 2 17 8.50
156. Delfina Misiuna Basket 25 Bydgoszcz 3 17 5.67
157. Aleksandra Jojczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 17 5.67
158. Oliwia Kukulak UKS Żak Nowy Sącz 3 17 5.67
159. Anna Międzybrodzka UKS Piomar Brzeg 2 16 8.00
160. Maja Nizioł MKS MOS Elektrotim Wrocław 6 16 2.67
161. Dominika Gładysz KS One Team Ostrów Wlkp. 10 16 1.60
162. Kinga Potraca Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 5 16 3.20
163. Karolina Giżyńska MUKS Poznań 3 16 5.33
164. Ewelina Śmiałek MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 7 15 2.14
165. Natalia Gozdek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 15 3.00
166. Olga Lemańska MKS MOS Elektrotim Wrocław 6 15 2.50
167. Julia Dera Enea AZS Poznań 6 15 2.50
168. Klaudia Kędziorska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 7 15 2.14
169. Patrycja Olejnik MUKS Poznań 3 15 5.00
170. Julia Manikowska VBW GTK Gdynia 5 15 3.00
171. Aleksandra Poradowska MOSiR Bochnia 3 15 5.00
172. Zuzanna Zubek UKS Żak Nowy Sącz 3 15 5.00
173. Marta Janicka Enea AZS Poznań 6 14 2.33
174. Wiktoria Sztejman De La Salle Politechnika Gdańska 6 14 2.33
175. Wiktoria Strzelczyk MUKS Poznań 3 14 4.67
176. Emilia Koziara MKS MOS Katowice 3 14 4.67
177. Wiktoria Wesołowska De La Salle Politechnika Gdańska 6 14 2.33
178. Maja Michniewicz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 6 14 2.33
179. Justyna Skała KKS Olsztyn 5 14 2.80
180. Julia Ogonowska UKS Trójka Żyrardów 3 14 4.67
181. Katarzyna Skrzypczak UKS Nowa Wieś 3 14 4.67
182. Agata Rybak KS One Team Ostrów Wlkp. 9 14 1.56
183. Gabriela Górniak Wisła CanPack Kraków 5 13 2.60
184. Marzena Małenda KS Wichoś Jelenia Góra 3 13 4.33
185. Zofia Staruch KKS Olsztyn 5 13 2.60
186. Wiktoria Janiec UKS Piomar Brzeg 2 12 6.00
187. Natalia Łacwik PTK Lumi Pabianice 9 12 1.33
188. Maja Haponik MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 6 12 2.00
189. Bianka Bałwas UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 12 3.00
190. Syanne Mohamed MMKS Katarzynki Toruń 3 12 4.00
191. Aleksandra Świątek Mon-Pol Płock 3 12 4.00
192. Karina Machajska ZKS Stal Stalowa Wola 3 12 4.00
193. Sara Wyczałkowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 7 12 1.71
194. Kinga Chodorowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 12 2.00
195. Adrianna Kalinowska KKS Olsztyn 3 11 3.67
196. Zuzanna Szmyt MMKS Katarzynki Toruń 3 11 3.67
197. Magdalena Libront UKS Piomar Brzeg 2 11 5.50
198. Wiktoria Zasada Basket 25 Bydgoszcz 3 10 3.33
199. Dominika Dziadoń MOSiR Bochnia 3 10 3.33
200. Dominika Pitala Wisła CanPack Kraków 5 10 2.00
201. Kamila Nawrocka MKS MOS Elektrotim Wrocław 3 10 3.33
202. Zuzanna Jestadt UKS Nowa Wieś 3 9 3.00
203. Sara Janiec UKS Piomar Brzeg 2 9 4.50
204. Karolina Joniak KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 8 9 1.13
205. Karolina Masłowska MUKS Poznań 3 9 3.00
206. Magdalena Krzewska UKS Nowa Wieś 3 9 3.00
207. Julia Morawska MKS MOS Katowice 3 8 2.67
208. Patrycja Machajska ZKS Stal Stalowa Wola 3 8 2.67
209. Anita Krzywkowska Mon-Pol Płock 3 8 2.67
210. Wiktoria Suwik Basket 25 Bydgoszcz 3 8 2.67
211. Martyna Janusz UKS Piomar Brzeg 2 8 4.00
212. Aleksandra Ratajczak MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 6 8 1.33
213. Aleksandra Zwolińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 8 2.00
214. Agata Jasińska UKS Nowa Wieś 3 8 2.67
215. Paulina Koziełło VBW GTK Gdynia 3 7 2.33
216. Weronika Dolewa PTK Lumi Pabianice 9 7 0.78
217. Weronika Bernaś MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 3 7 2.33
218. Dominika Wrosz VBW GTK Gdynia 4 7 1.75
219. Weronika Michalak KKS Olsztyn 5 7 1.40
220. Kinga Zaprzałka MKS MOS Katowice 3 7 2.33
221. Julia Karolina Michalik MUKS Poznań 3 6 2.00
222. Zuzanna Wawrynkiewicz Wisła CanPack Kraków 5 6 1.20
223. Martyna Gruszka KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 7 6 0.86
224. Weronika Szymczyk UKS Nowa Wieś 3 6 2.00
225. Wiktoria Boks MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 6 6 1.00
226. Jagoda Kuduk KS Wichoś Jelenia Góra 3 6 2.00
227. Natasza Połujan Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 4 6 1.50
228. Kinga Mazurek MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 7 6 0.86
229. Alicja Żytkowska VBW GTK Gdynia 3 5 1.67
230. Karolina Strzelec ZKS Stal Stalowa Wola 3 5 1.67
231. Michalina Wiśniewska MMKS Katarzynki Toruń 3 4 1.33
232. Wiktoria Feryńska UKS Żak Nowy Sącz 3 4 1.33
233. Weronika Bartnicka MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 4 4 1.00
234. Natalia Życka UKS Nowa Wieś 3 4 1.33
235. Zofia Jasińska Mon-Pol Płock 3 4 1.33
236. Justyna Grabowska Basket 25 Bydgoszcz 3 4 1.33
237. Małgorzata Beata Mykała MKS MOS Katowice 2 4 2.00
238. Marcela Rybkiewicz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 4 4 1.00
239. Aleksandra Sendys MUKS Poznań 3 4 1.33
240. Michalina Mofina MKS MOS Katowice 3 4 1.33
241. Maja Gajzler ZKS Stal Stalowa Wola 3 4 1.33
242. Liwia Sierawska Mon-Pol Płock 2 3 1.50
243. Magdalena Pingwara MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 4 3 0.75
244. Adrianna Konon KS Wichoś Jelenia Góra 3 3 1.00
245. Roksana Sobiech MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 4 3 0.75
246. Paulina Pełka De La Salle Politechnika Gdańska 6 3 0.50
247. Oliwia Czermak MUKS Poznań 3 3 1.00
248. Julia Smolińska MKS MOS Katowice 3 2 0.67
249. Patrycja Rogalska Wisła CanPack Kraków 4 2 0.50
250. Oliwia Gasparska UKS Żak Nowy Sącz 3 2 0.67
251. Alicja Jasińska UKS Nowa Wieś 3 2 0.67
252. Marcelina Jagodzińska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 5 2 0.40
253. Aleksandra Ławniczak De La Salle Politechnika Gdańska 4 2 0.50
254. Aleksandra Kazarnowicz UKS Nowa Wieś 3 2 0.67
255. Maria Pacyna Wisła CanPack Kraków 4 2 0.50
256. Dominika Soroka UKS Piomar Brzeg 2 2 1.00
257. Paulina Hantys MUKS Poznań 3 2 0.67
258. Martyna Gemziak UKS Trójka Żyrardów 3 2 0.67
259. Natalia Woźniak Widzew Szkoła Gortata Łódź 3 2 0.67
260. Agata Szmyrka MKS MOS Elektrotim Wrocław 3 2 0.67
261. Karolina Przybyła MOSiR Bochnia 3 2 0.67
262. Natalia Frączek UKS Żak Nowy Sącz 3 2 0.67
263. Anna Grzyb UKS Żak Nowy Sącz 3 1 0.33
264. Kinga Ochel MOSiR Bochnia 3 1 0.33
265. Martyna Mroczko KS Wichoś Jelenia Góra 3 1 0.33
266. Karolina Bojan MOSiR Bochnia 2 0 0.00
267. Gabriela Dziedzic MOSiR Bochnia 2 0 0.00
268. Maria Budzikowska KS Wichoś Jelenia Góra 2 0 0.00
269. Natalia Komosińska MMKS Katarzynki Toruń 3 0 0.00
270. Wiktoria Wrocławska KKS Olsztyn 4 0 0.00
271. Angelika Muszyńska UKS Piomar Brzeg 2 0 0.00
272. Gabriela Czekaj MOSiR Bochnia 3 0 0.00
273. Natalia Korzeniowska UKS Nowa Wieś 3 0 0.00
274. Patrycja Żurawska MMKS Katarzynki Toruń 3 0 0.00
275. Katarzyna Tomaszewska De La Salle Politechnika Gdańska 6 0 0.00
276. Kaja Jaguś UKS Nowa Wieś 2 0 0.00
277. Wiktoria Stala UKS Piomar Brzeg 2 0 0.00
278. Aleksandra Wrocławska KKS Olsztyn 5 0 0.00
279. Zuzanna Michałek KS Wichoś Jelenia Góra 2 0 0.00
280. Martyna Sobieszczyk Basket 25 Bydgoszcz 3 0 0.00
281. Katarzyna Pszczolarska UKS Piomar Brzeg 2 0 0.00
282. Maja Kulpaka KKS Olsztyn 3 0 0.00
283. Julia Nowakowska MKS MOS Katowice 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę