Spadkowicz z Suzuki 1 Ligi Mężczyzn Znicz Basket Pruszków wygrał rundę zasadniczą w grupie B 2 Ligi Mężczyzn. Drużyna z Mazowsza dobrze radziła sobie zwłaszcza podczas spotkań rozgrywanych w roli gospodarza, notując w nich bilans 14-0. Zdaniem trenerów rywali na tytuł MVP rundy zasadniczej w grupie B zasłużył środkowy klubu z Pruszkowa Mateusz Szwed, wyróżniony został także trener oraz rozgrywający.
10
Adam Kalinowski
Energa Adkonis Słupsk
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Energa MJMS Słupsk | 3 | 28 | 104:03 | 10 / 20 | 2 / 9 | 12 / 29 | 2 / 2 | 3 | 2 | 5 | 9 | 4 | 7 | 11 | 6 | 2 | 2 | 22 | -12 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Energa Góra Lodowa Słupsk | 10 | 168 | 216:06 | 62 / 138 | 2 / 17 | 64 / 155 | 38 / 60 | 27 | 35 | 62 | 22 | 31 | 48 | 29 | 27 | 7 | 5 | 144 | 126 |
2016/2017 | STK Czarni Yankees Słupsk | 6 | 22 | 128:16 | 10 / 31 | 0 / 0 | 10 / 31 | 2 / 12 | 10 | 17 | 27 | 6 | 13 | 10 | 11 | 7 | 0 | 2 | 20 | -18 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Pomorskie | 11 | 161 | 240:54 | 67 / 136 | 1 / 9 | 68 / 145 | 24 / 38 | 23 | 21 | 44 | 12 | 20 | 31 | 10 | 29 | 3 | 7 | 148 | 192 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Energa MJMS Słupsk | 3 | 9.3 | 34:41 | 50.0 | 22.2 | 41.4 | 100.0 | 1.00 | 0.70 | 1.70 | 3.0 | 1.30 | 2.30 | 3.7 | 2.00 | 0.70 | 0.70 | 7.3 | -4.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Energa Góra Lodowa Słupsk | 10 | 16.8 | 21:36 | 44.9 | 11.8 | 41.3 | 63.3 | 2.70 | 3.50 | 6.20 | 2.2 | 3.10 | 4.80 | 2.9 | 2.70 | 0.70 | 0.50 | 14.4 | 12.6 |
2016/2017 | STK Czarni Yankees Słupsk | 6 | 3.7 | 21:22 | 32.3 | 0.0 | 32.3 | 16.7 | 1.70 | 2.80 | 4.50 | 1.0 | 2.20 | 1.70 | 1.8 | 1.20 | 0.00 | 0.30 | 3.3 | -3.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Pomorskie | 11 | 14.6 | 21:54 | 49.3 | 11.1 | 46.9 | 63.2 | 2.10 | 1.90 | 4.00 | 1.1 | 1.80 | 2.80 | 0.9 | 2.60 | 0.30 | 0.60 | 13.5 | 17.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
STK Czarni Yankees Słupsk (2016/2017) | |||||||||||||||||||||||||||||
04.06.2017 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 62 : 63 P | 4 | 25:00 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -11 | |||||
03.06.2017 | MKS Piotrówka Radom (w) | 62 : 56 P | 2 | 25:00 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | -10 | |||||
02.06.2017 | KK Wilki Morskie Szczecin (w) | 57 : 64 W | 4 | 25:00 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 0 | |||||
14.05.2017 | MUKS 1811 Unia Tarnów (d) | 56 : 45 W | 4 | 18:45 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 2/4 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 10 | |||||
13.05.2017 | CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola (w) | 40 : 67 W | 4 | 16:32 | 2/8 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 5 | 7 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 17 | |||||
12.05.2017 | Basket Team Opalenica (d) | 36 : 66 P | 4 | 17:59 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 0/4 | 0.0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 4 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | -24 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 25:00 | 04.06.2017 | U14M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 62 : 63 | celny rzut za 2 | 2 | 04.06.2017 | U14M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 62 : 63 | wykonywany rzut za 2 | 8 | 13.05.2017 | U14M | CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola | 40 : 67 | skuteczność za 2 | 50.0000 | 04.06.2017 | U14M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 62 : 63 | celny rzut za 3 | 0 | 04.06.2017 | U14M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 62 : 63 | wykonywany rzut za 3 | 0 | 04.06.2017 | U14M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 62 : 63 | skuteczność za 3 | 0 | : | celny rzut z gry | 2 | 04.06.2017 | U14M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 62 : 63 | wykonywany rzut za gry | 8 | 13.05.2017 | U14M | CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola | 40 : 67 | skuteczność z gry | 50.0000 | 04.06.2017 | U14M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 62 : 63 | celny rzut wolny | 2 | 14.05.2017 | U14M | MUKS 1811 Unia Tarnów | 56 : 45 | wykonywany rzut wolny | 4 | 14.05.2017 | U14M | MUKS 1811 Unia Tarnów | 56 : 45 | skuteczność za 1 | 50.0000 | 14.05.2017 | U14M | MUKS 1811 Unia Tarnów | 56 : 45 | punkty | 4 | 04.06.2017 | U14M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 62 : 63 | zbiórki w ataku | 3 | 02.06.2017 | U14M | KK Wilki Morskie Szczecin | 57 : 64 | zbiórki w obronie | 5 | 13.05.2017 | U14M | CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola | 40 : 67 | zbiórki | 7 | 13.05.2017 | U14M | CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola | 40 : 67 | asysty | 2 | 02.06.2017 | U14M | KK Wilki Morskie Szczecin | 57 : 64 | faule | 4 | 12.05.2017 | U14M | Basket Team Opalenica | 36 : 66 | faule wymuszone | 3 | 12.05.2017 | U14M | Basket Team Opalenica | 36 : 66 | straty | 5 | 13.05.2017 | U14M | CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola | 40 : 67 | przechwyty | 2 | 14.05.2017 | U14M | MUKS 1811 Unia Tarnów | 56 : 45 | bloki | 0 | 04.06.2017 | U14M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 62 : 63 | bloki otrzymane | 1 | 03.06.2017 | U14M | MKS Piotrówka Radom | 62 : 56 | asysty/straty | 2.0000 | 02.06.2017 | U14M | KK Wilki Morskie Szczecin | 57 : 64 | przechwyty/straty | 2.0000 | 14.05.2017 | U14M | MUKS 1811 Unia Tarnów | 56 : 45 | eval | 9 | 02.06.2017 | U14M | KK Wilki Morskie Szczecin | 57 : 64 | +/- | 17 | 13.05.2017 | U14M | CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola | 40 : 67 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2018/2019 | Energa MJMS Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | Energa Góra Lodowa Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2017/2018 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2017/2018 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2016/2017 | STK Czarni Yankees Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |