statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wojciech Nojszewski MKS Ochota Warszawa 11 218 19.82
2. Bartosz Sitek MKS Ochota Warszawa 11 208 18.91
3. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 10 204 20.40
4. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 11 194 17.64
5. Mateusz Głodek WKK Wrocław 10 156 15.60
6. Adrian Szajek Basket Team w Opalenicy 10 155 15.50
7. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 10 154 15.40
8. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 11 140 12.73
9. Alan Wilkowski MKS Ochota Warszawa 9 135 15.00
10. Wiktor Paczkowski KK Wilki Morskie Szczecin 11 134 12.18
11. Dawid Bykowski TKM Włocławek 11 133 12.09
12. Jan Kryśko MKS Ochota Warszawa 11 129 11.73
13. Szymon Paluch WKK Wrocław 10 129 12.90
14. Michał Szabelski TKM Włocławek 11 122 11.09
15. Kacper Kaźmierski KK Wilki Morskie Szczecin 11 122 11.09
16. Jakub Więckowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 120 20.00
17. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek 11 120 10.91
18. Antoni Michalski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 114 19.00
19. Aleksander Wiśniewski KK Wilki Morskie Szczecin 11 102 9.27
20. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 10 102 10.20
21. Mateusz Buras Exact Systems Śląsk Wrocław 10 100 10.00
22. Jakub Strysz Exact Systems Śląsk Wrocław 10 100 10.00
23. Jakub Kunc Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 99 16.50
24. Bartosz Olechnowicz Energa Adkonis Słupsk 6 97 16.17
25. Maksym Kołodziej KK Wilki Morskie Szczecin 11 96 8.73
26. Igor Krzych UKS MOSM Bytom 9 94 10.44
27. Jakub Trześniewski MKS Piotrówka II Radom 6 90 15.00
28. Filip Wójcik WKK Wrocław 9 88 9.78
29. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 11 87 7.91
30. Cezary Jankowski Energa Adkonis Słupsk 6 84 14.00
31. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom 10 82 8.20
32. Wit Szymański SKS Kasprowicz Inowrocław 3 80 26.67
33. Jakub Gruszczyński Basket Team w Opalenicy 10 80 8.00
34. Jan Jakubiak Basket Team w Opalenicy 10 75 7.50
35. Wiktor Górzyński MKS Piotrówka II Radom 6 70 11.67
36. Mikołaj Rutkowski Basket Team w Opalenicy 10 68 6.80
37. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 68 11.33
38. Maksymilian Perzyna MOSiR Bielsk Podlaski 3 66 22.00
39. Maksymilian Wilczek Exact Systems Śląsk Wrocław 10 66 6.60
40. Paweł Wróbel MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 64 10.67
41. Jakub Kęsik MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 61 10.17
42. Jędrzej Błaszak Basket Team w Opalenicy 10 61 6.10
43. Mateusz Gołębiowski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 60 6.00
44. Michał Nowak WKK Wrocław 10 58 5.80
45. Nikodem Suski UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 58 9.67
46. Szymon Karłowicz UKS 7 Trefl Sopot 6 57 9.50
47. Igor Legierski MKKS Rybnik 10 56 5.60
48. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 10 55 5.50
49. Hubert Łałak UKS 7 Trefl Sopot 6 55 9.17
50. Wiktor Kozal Basket Team w Opalenicy 10 55 5.50
51. Aleksander Busz UKS Regis Wieliczka 3 55 18.33
52. Alan Duda Energa Adkonis Słupsk 6 55 9.17
53. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza 3 54 18.00
54. Dawid Bury MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 53 8.83
55. Michał Przyludzki UKS 7 Trefl Sopot 6 52 8.67
56. Oliwier Niedzielski TS Wisła Kraków 3 51 17.00
57. Tomasz Marek UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 51 8.50
58. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 11 51 4.64
59. Maksym Gerszkow KK Wilki Morskie Szczecin 11 51 4.64
60. Aleksy Chwedczuk UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 49 8.17
61. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 49 8.17
62. Jakub Koralewski KK Wilki Morskie Szczecin 11 48 4.36
63. Dawid Wiktorski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 47 7.83
64. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 11 47 4.27
65. Maciej Włudarski TKM Włocławek 11 46 4.18
66. Jan Dziadowicz UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 46 7.67
67. Mikołaj Zaremba UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 45 7.50
68. Antoni Sadowniczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 44 14.67
69. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 10 44 4.40
70. Stanisław Stawiński UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 43 7.17
71. Maksym Wieczorek Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 5 43 8.60
72. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 3 42 14.00
73. Piotr Górecki Exact Systems Śląsk Wrocław 10 42 4.20
74. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek 11 41 3.73
75. Michał Grzeszak MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 41 6.83
76. Jan Czorny MKKS Rybnik 11 40 3.64
77. Dawid Kot UKS Piątka Start Lublin 3 40 13.33
78. Hubert Konowalski Sklep Polski MKK Gniezno 3 40 13.33
79. Kamil Kulik UKS 7 Trefl Sopot 6 39 6.50
80. Stanisław Kosterski MKS Ochota Warszawa 11 39 3.55
81. Mateusz Niziołek WKK Wrocław 10 39 3.90
82. Szymon Borkowicz Sklep Polski MKK Gniezno 3 39 13.00
83. Marek Kozyra ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 39 6.50
84. Patryk Legierski MKKS Rybnik 11 39 3.55
85. Sebastian Nikoniuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 38 12.67
86. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 11 38 3.45
87. Kacper Dudziński Basket Team w Opalenicy 10 38 3.80
88. Jakub Wojciechowski MKS Ochota Warszawa 9 38 4.22
89. Dawid Biegoń TS Wisła Kraków 3 37 12.33
90. Wiktor Jaszczerski UKS 7 Trefl Sopot 6 37 6.17
91. Juliusz Pawełka Exact Systems Śląsk Wrocław 10 37 3.70
92. Wiktor Łukasik TKM Włocławek 11 36 3.27
93. Daniel Nowak TS Wisła Kraków 3 36 12.00
94. Dominik Krakowiak MKS Piotrówka II Radom 6 36 6.00
95. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza 3 36 12.00
96. Kacper Pietrasik UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 36 6.00
97. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 3 35 11.67
98. Szymon Kilian WKK Wrocław 10 35 3.50
99. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 3 35 11.67
100. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom 10 35 3.50
101. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 11 34 3.09
102. Kamil Barnuś Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 34 11.33
103. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 11 33 3.00
104. Przemysław Rosiak BSK Kadet Biała Podlaska 3 33 11.00
105. Maciej Golda MKKS Rybnik 11 33 3.00
106. Kacper Maćkowiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 33 5.50
107. Aleksander Lisowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 33 5.50
108. Krystian Szortyka TKM Włocławek 11 33 3.00
109. Jakub Wójcicki WKK Wrocław 10 32 3.20
110. Kacper Nowociński UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 32 5.33
111. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 10 32 3.20
112. Grzegorz Kaczmarek MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 32 5.33
113. Michał Ślusarczyk UKS Regis Wieliczka 3 30 10.00
114. Oskar Kowalski Exact Systems Śląsk Wrocław 9 30 3.33
115. Tomasz Piwoda WKK Wrocław 8 30 3.75
116. Patryk Rosołowski MKS Piotrówka II Radom 5 30 6.00
117. Bartosz Wysmoliński UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 30 5.00
118. Aleksy Janiec Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 30 10.00
119. Kajetan Krzak Exact Systems Śląsk Wrocław 10 29 2.90
120. Aleksander Stacherzak KK Wilki Morskie Szczecin 11 29 2.64
121. Mateusz Jakubiak Basket Team w Opalenicy 10 29 2.90
122. Błażej Lisek MKS Piotrówka II Radom 6 29 4.83
123. Bartosz Jadaś WKK Wrocław 10 28 2.80
124. Rafał Kopaczewski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 28 4.67
125. Michał Mikulski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 27 2.70
126. Michał Szczepkowski UKS 7 Trefl Sopot 6 27 4.50
127. Paweł Wojciechowski Junior Basket Club Olsztyn 3 27 9.00
128. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom 10 27 2.70
129. Tymoteusz Podracki BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 26 8.67
130. Jan Kwieciński SKS Kasprowicz Inowrocław 3 26 8.67
131. Oskar Smardz UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 26 4.33
132. Maciej Gorzelany Sklep Polski MKK Gniezno 3 26 8.67
133. Jakub Stupnicki KK Wilki Morskie Szczecin 11 26 2.36
134. Tomasz Cieślak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 25 4.17
135. Jan Fabisiak MKS Piotrówka II Radom 6 25 4.17
136. Mateusz Kuncewicz UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 4 25 6.25
137. Adam Lisewski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 25 4.17
138. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 7 24 3.43
139. Piotr Pawłowski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 24 8.00
140. Kacper Słowik Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 24 8.00
141. Jakub Czworowski UKS 7 Trefl Sopot 6 24 4.00
142. Oskar Borkowski UKS 7 Trefl Sopot 6 24 4.00
143. Maciej Walerian MOSiR Bielsk Podlaski 3 23 7.67
144. Michał Knapik MUKS 1811 Tarnów 3 23 7.67
145. Dawid Turosz Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 23 7.67
146. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 3 23 7.67
147. Damian Błędowski TKM Włocławek 11 23 2.09
148. Jakub Zdaniewicz Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 22 3.67
149. Dawid Adamski KK Wilki Morskie Szczecin 11 22 2.00
150. Konrad Batko TS Wisła Kraków 3 22 7.33
151. Adam Kalinowski Energa Adkonis Słupsk 6 22 3.67
152. Łukasz Hendrych MKS Ochota Warszawa 11 22 2.00
153. Szymon Jutrzenka Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 22 3.67
154. Igor Strzałkowski MKS Piotrówka II Radom 6 22 3.67
155. Miłosz Michalczewski MKS Piotrówka II Radom 6 21 3.50
156. Jakub Grigoruk MOSiR Bielsk Podlaski 3 21 7.00
157. Wojciech Seliga Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 21 7.00
158. Daniel Soroka WKK Wrocław 10 21 2.10
159. Jakub Świetliczny MOSiR Bielsk Podlaski 3 21 7.00
160. Mateusz Halecki BSK Kadet Biała Podlaska 3 20 6.67
161. Wiktor Siemianiuk UKS 7 Trefl Sopot 6 20 3.33
162. Kacper Stawicki UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 20 3.33
163. Jan Wachowicz UKS Piątka Start Lublin 2 20 10.00
164. Brajan Sowa MUKS 1811 Tarnów 3 20 6.67
165. Sebastian Kamiński KS Jedynka Pelplin 3 19 6.33
166. Kacper Kuźmiński SKS Kasprowicz Inowrocław 3 19 6.33
167. Konrad Woźniak UKS Regis Wieliczka 3 19 6.33
168. Bartosz Stępień ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 19 3.17
169. Hubert Zapadka Junior Basket Club Olsztyn 3 18 6.00
170. Kacper Świtacz UKS Piątka Start Lublin 3 18 6.00
171. Michał Smoczeński BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 18 6.00
172. Artur Kozłowski Sklep Polski MKK Gniezno 3 18 6.00
173. Piotr Maciąg MKS Piotrówka II Radom 6 18 3.00
174. Szymon Nowacki TS Wisła Kraków 3 18 6.00
175. Wiktor Imienowski KS Jedynka Pelplin 3 18 6.00
176. Olivier Czekała Basket Team w Opalenicy 10 17 1.70
177. Miłosz Toczek KS Jedynka Pelplin 3 17 5.67
178. Igor Adamski Energa Adkonis Słupsk 6 17 2.83
179. Damian Gabara ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 17 2.83
180. Paweł Kossowski BSK Kadet Biała Podlaska 3 17 5.67
181. Bartłomiej Jaśkowski UKS Piątka Start Lublin 3 17 5.67
182. Dominik Miecznikowski KS Jedynka Pelplin 3 17 5.67
183. Tadeusz Jankowiak UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 16 2.67
184. Dominik Nazarko MOSiR Bielsk Podlaski 3 16 5.33
185. Hubert Kołtun Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 16 5.33
186. Szymon Prokopowicz Junior Basket Club Olsztyn 3 16 5.33
187. Wiktor Szatko MUKS 1811 Tarnów 3 16 5.33
188. Wojciech Krzyżanowski UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 16 2.67
189. Mateusz Zach Energa Adkonis Słupsk 6 16 2.67
190. Ireneusz Wietecha KK Wilki Morskie Szczecin 11 15 1.36
191. Piotr Wojciechowski UKS Regis Wieliczka 3 15 5.00
192. Jakub Łazarz MUKS 1811 Tarnów 3 15 5.00
193. Jakub Kocęba AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 15 7.50
194. Mikołaj Klimontowicz MOSM Tychy 3 15 5.00
195. Patryk Czyżewski MKS Ochota Warszawa 11 15 1.36
196. Dawid Przyżycki AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 15 5.00
197. Kornel Nitychoruk BSK Kadet Biała Podlaska 3 14 4.67
198. Patryk Łazarczyk MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 14 2.33
199. Kacper Tyborowicz MUKS 1811 Tarnów 3 14 4.67
200. Stefan Twarowski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 14 2.33
201. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza 3 14 4.67
202. Kacper Mirowski Junior Basket Club Olsztyn 3 13 4.33
203. Maksymilian Gajek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 13 2.60
204. Michał Wawrzkiewicz Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 13 2.17
205. Łukasz Leś BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 13 4.33
206. Bartłomiej Wesołowski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 13 4.33
207. Antoni Michalak SKS Kasprowicz Inowrocław 2 13 6.50
208. Marcel Żurawicz Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 13 4.33
209. Dominik Wróblewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 13 2.17
210. Artur Marek SKS Kasprowicz Inowrocław 2 13 6.50
211. Karol Krzeczek TS Wisła Kraków 3 13 4.33
212. Jakub Baran UKS Regis Wieliczka 3 13 4.33
213. Wiktor Jakowski UKS 7 Trefl Sopot 6 12 2.00
214. Maksymilian Tański Junior Basket Club Olsztyn 3 12 4.00
215. Radosław Ogonowski Junior Basket Club Olsztyn 3 12 4.00
216. Kamil Szostak Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 12 4.00
217. Wojciech Szatko MUKS 1811 Tarnów 2 12 6.00
218. Bruno Kromolicki UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 5 12 2.40
219. Wiktor Malek Energa Adkonis Słupsk 6 12 2.00
220. Krystian Łuczak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 12 2.00
221. Kacper Kozal Basket Team w Opalenicy 10 12 1.20
222. Wiktor Banaś Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 12 4.00
223. Szymon Podracki BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 12 4.00
224. Eryk Świtalski Energa Adkonis Słupsk 6 11 1.83
225. Szymon Kamrowski KS Jedynka Pelplin 3 11 3.67
226. Marcin Bankowicz UKS Regis Wieliczka 3 11 3.67
227. Mateusz Mazurkiewicz UKS Piątka Start Lublin 3 11 3.67
228. Tymoteusz Tański Junior Basket Club Olsztyn 3 11 3.67
229. Dariusz Jaworski WKK Wrocław 7 10 1.43
230. Tymoteusz Pszczoła UKS Piątka Start Lublin 3 10 3.33
231. Nikodem Nalecziński KS Jedynka Pelplin 3 10 3.33
232. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 9 10 1.11
233. Paweł Gawin Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 10 3.33
234. Kacper Smagur UKS Regis Wieliczka 3 10 3.33
235. Filip Miś BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 10 3.33
236. Eryk Adamiec Energa Adkonis Słupsk 6 10 1.67
237. Kacper Skrzypczyński SKS Kasprowicz Inowrocław 3 10 3.33
238. Filip Janas TS Wisła Kraków 3 10 3.33
239. Gracjan Korytowski Sklep Polski MKK Gniezno 3 10 3.33
240. Marcel Gdela BSK Kadet Biała Podlaska 3 10 3.33
241. Wiktor Kępka UKS Piątka Start Lublin 2 10 5.00
242. Mikołaj Olesiński Exact Systems Śląsk Wrocław 10 10 1.00
243. Jan Owczarzak SKS Kasprowicz Inowrocław 3 10 3.33
244. Bartosz Piotrowski UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 10 1.67
245. Szymon Jaskółd SKS Kasprowicz Inowrocław 3 9 3.00
246. Kajetan Wójcik MKS Piotrówka II Radom 6 9 1.50
247. Mikołaj Kopyto Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 9 3.00
248. Mateusz Mularczyk Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 9 3.00
249. Karim Saif Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 9 4.50
250. Grzegorz Idziak MUKS 1811 Tarnów 3 9 3.00
251. Dominik Machala MUKS 1811 Tarnów 3 9 3.00
252. Mateusz Czechowski KS Jedynka Pelplin 3 9 3.00
253. Wiktor Kałecki SKS Kasprowicz Inowrocław 3 9 3.00
254. Michał Oleksy Energa Adkonis Słupsk 6 9 1.50
255. Paweł Puszkarek Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 8 2.67
256. Jakub Lamek KS Jedynka Pelplin 3 8 2.67
257. Filip Koźma UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 8 1.33
258. Jakub Sucharski KK Wilki Morskie Szczecin 10 8 0.80
259. Patryk Wasiura Energa Adkonis Słupsk 6 8 1.33
260. Sebastian Kolański MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 8 1.33
261. Jakub Tomaszek MOSM Tychy 3 8 2.67
262. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 3 8 2.67
263. Aleksander Worzała KS Jedynka Pelplin 3 8 2.67
264. Edmund Hałabuda BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 8 2.67
265. Maciej Koczorowski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 5 8 1.60
266. Kamil Kita MOSM Tychy 3 8 2.67
267. Mikołaj Wojciechowski SKS Kasprowicz Inowrocław 2 8 4.00
268. Marcel Kozub MUKS 1811 Tarnów 3 8 2.67
269. Eryk Błachowiak Sklep Polski MKK Gniezno 3 8 2.67
270. Michał Domagała Sklep Polski MKK Gniezno 3 7 2.33
271. Jakub Trybek MKS Ochota Warszawa 11 7 0.64
272. Amadeusz Łupiński MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 7 1.17
273. Dawid Orzechowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 7 1.75
274. Błażej Bzdyra Junior Basket Club Olsztyn 3 7 2.33
275. Kamil Patan AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 6 2.00
276. Jan Malinowski TS Wisła Kraków 3 6 2.00
277. Alexandre Petit UKS 7 Trefl Sopot 6 6 1.00
278. Michał Radkiewicz BSK Kadet Biała Podlaska 3 6 2.00
279. Oliwier Kozłowski Junior Basket Club Olsztyn 3 6 2.00
280. Patryk Prasałek MOSM Tychy 3 6 2.00
281. Patryk Dochniak WKK Wrocław 6 6 1.00
282. Bartłomiej Rydzak BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 6 2.00
283. Michał Karczmarzyk UKS Regis Wieliczka 3 6 2.00
284. Łukasz Panasiuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 6 2.00
285. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza 3 6 2.00
286. Maciej Kolibowski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 4 6 1.50
287. Bartosz Stosik KS Jedynka Pelplin 2 6 3.00
288. Aleksander Michał Raplewski MKS Ochota Warszawa 11 6 0.55
289. Piotr Stanecki KK Wilki Morskie Szczecin 11 5 0.45
290. Szymon Jurkiewicz Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 5 1.67
291. Alan Bulec Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 5 1.67
292. Jakub Lendzioszek MKS Ochota Warszawa 9 5 0.56
293. Jan Laskowski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 5 0.83
294. Adrian Boduch MUKS 1811 Tarnów 3 5 1.67
295. Maciej Szalak UKS Piątka Start Lublin 3 4 1.33
296. Kamil Bukowiec MUKS 1811 Tarnów 3 4 1.33
297. Tomasz Popek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 4 1.33
298. Jakub Walczak AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 4 1.33
299. Oliwier Puzio BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 2 4 2.00
300. Rafał Jabłoniec UKS Piątka Start Lublin 2 4 2.00
301. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza 3 4 1.33
302. Oskar Brodziuk MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 4 0.67
303. Jakub Treder KS Jedynka Pelplin 3 4 1.33
304. Bartosz Mróz Junior Basket Club Olsztyn 3 4 1.33
305. Marcel Parowiński TKM Włocławek 7 4 0.57
306. Bartosz Rzepniewski MOSiR Bielsk Podlaski 3 4 1.33
307. Michał Grzesiak UKS Piątka Start Lublin 2 4 2.00
308. Karol Nowak UKS Regis Wieliczka 3 4 1.33
309. Jakub Nowak Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 4 1.33
310. Igor Rudnik UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 4 0.67
311. Piotr Czajka Sklep Polski MKK Gniezno 3 4 1.33
312. Dawid Yakunin MOSM Tychy 2 4 2.00
313. Krzysztof Bira BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 4 1.33
314. Jakub Kulupa BSK Kadet Biała Podlaska 3 4 1.33
315. Maciej Maciesiak AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 4 2.00
316. Michał Świgoń TS Wisła Kraków 3 3 1.00
317. Antoni Viscardi MOSM Tychy 3 3 1.00
318. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 3 3 1.00
319. Bartosz Ziobro BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 3 1.00
320. Miłosz Rataj Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 3 0.50
321. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza 3 3 1.00
322. Szymon Misik MOSM Tychy 3 3 1.00
323. Grzegorz Mroźnik TS Wisła Kraków 2 3 1.50
324. Mateusz Włodarczyk Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 3 1.00
325. Arkadiusz Rosa MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 2 0.33
326. Mateusz Żuławski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 2 0.67
327. Bartosz Kozioł UKS Regis Wieliczka 3 2 0.67
328. Mateusz Czechowski -Dąbrowski MKS Ochota Warszawa 9 2 0.22
329. Wojciech Lewandowski UKS Piątka Start Lublin 2 2 1.00
330. Patryk Kwiatkowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 2 0.67
331. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom 7 2 0.29
332. Kacper Świderski BSK Kadet Biała Podlaska 3 2 0.67
333. Jakub Rydlichowski SKS Kasprowicz Inowrocław 3 2 0.67
334. Jakub Rutkowski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 2 0.67
335. Karol Piotrowski MKKS Rybnik 6 2 0.33
336. Mikołaj Maciesiak AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 2 1.00
337. Mateusz Mackiewicz UKS 7 Trefl Sopot 6 2 0.33
338. Miłosz Ziółkowski Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 2 0.67
339. Marcin Sacha Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 2 0.67
340. Jakub Nosal UKS Regis Wieliczka 3 2 0.67
341. Jakub Hajduk BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 2 0.67
342. Mikołaj Szcześniak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 2 0.67
343. Marcin Miodek TS Wisła Kraków 3 2 0.67
344. Aleksander Nowak-Burkiewicz TS Wisła Kraków 2 2 1.00
345. Michał Głąb UKS Piątka Start Lublin 2 1 0.50
346. Kacper Maniawski MUKS 1811 Tarnów 3 1 0.33
347. Kacper Rakowski Sklep Polski MKK Gniezno 3 1 0.33
348. Witold Ostrowski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 1 0.10
349. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 0.33
350. Igor Rudzki BSK Kadet Biała Podlaska 3 0 0.00
351. Hubert Żołobajluk BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 0 0.00
352. Karol Warchoł Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 0 0.00
353. Szymon Rykowski TS Wisła Kraków 2 0 0.00
354. Szymon Karolczak MOSM Tychy 3 0 0.00
355. Kacper Pietrzykowski MOSiR Bielsk Podlaski 2 0 0.00
356. Tomasz Barańczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 0 0.00
357. Maciej Rudkiewicz Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 0 0.00
358. Adrian Januszewski MOSiR Bielsk Podlaski 3 0 0.00
359. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 3 0 0.00
360. Dmitrij Zhaludok SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0 0.00
361. Norbert Niemyjski MOSiR Bielsk Podlaski 3 0 0.00
362. Mateusz Chmielewski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 0 0.00
363. Hubert Zimny Basket Team w Opalenicy 8 0 0.00
364. Filip Sala BSK Kadet Biała Podlaska 3 0 0.00
365. Maciej Widurski MOSM Tychy 2 0 0.00
366. Jonasz Mojski Junior Basket Club Olsztyn 3 0 0.00
367. Oskar Chmielewski MOSiR Bielsk Podlaski 3 0 0.00
368. Maciej Przykucki Sklep Polski MKK Gniezno 3 0 0.00
369. Jakub Szkudlarek Sklep Polski MKK Gniezno 3 0 0.00
370. Igor Gralak MKK Basket Gorzów Wielkopolski 3 0 0.00
371. Cezary Baska KS Jedynka Pelplin 2 0 0.00
372. Leon Łochowski Energa Adkonis Słupsk 6 0 0.00
373. Franciszek Ciszewski UKS Regis Wieliczka 3 0 0.00
374. Bartosz Tyburek UKS Piątka Start Lublin 2 0 0.00
375. Mateusz Zaręba AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 0 0.00
376. Miłosz Okulicz Junior Basket Club Olsztyn 3 0 0.00
377. Tomasz Żychoń MOSiR Bielsk Podlaski 3 0 0.00
378. Adam Janowski TKM Włocławek 9 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę