Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wojciech Nojszewski MKS Ochota Warszawa 11 218 19.82
2. Bartosz Sitek MKS Ochota Warszawa 11 208 18.91
3. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 10 204 20.40
4. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 11 194 17.64
5. Mateusz Głodek WKK Wrocław 10 156 15.60
6. Adrian Szajek Basket Team w Opalenicy 10 155 15.50
7. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 10 154 15.40
8. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 11 140 12.73
9. Alan Wilkowski MKS Ochota Warszawa 9 135 15.00
10. Wiktor Paczkowski KK Wilki Morskie Szczecin 11 134 12.18
11. Dawid Bykowski TKM Włocławek 11 133 12.09
12. Szymon Paluch WKK Wrocław 10 129 12.90
13. Jan Kryśko MKS Ochota Warszawa 11 129 11.73
14. Michał Szabelski TKM Włocławek 11 122 11.09
15. Kacper Kaźmierski KK Wilki Morskie Szczecin 11 122 11.09
16. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek 11 120 10.91
17. Jakub Więckowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 120 20.00
18. Antoni Michalski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 114 19.00
19. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 10 102 10.20
20. Aleksander Wiśniewski KK Wilki Morskie Szczecin 11 102 9.27
21. Mateusz Buras Exact Systems Śląsk Wrocław 10 100 10.00
22. Jakub Strysz Exact Systems Śląsk Wrocław 10 100 10.00
23. Jakub Kunc Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 99 16.50
24. Bartosz Olechnowicz Energa Adkonis Słupsk 6 97 16.17
25. Maksym Kołodziej KK Wilki Morskie Szczecin 11 96 8.73
26. Igor Krzych UKS MOSM Bytom 9 94 10.44
27. Jakub Trześniewski MKS Piotrówka II Radom 6 90 15.00
28. Filip Wójcik WKK Wrocław 9 88 9.78
29. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 11 87 7.91
30. Cezary Jankowski Energa Adkonis Słupsk 6 84 14.00
31. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom 10 82 8.20
32. Wit Szymański SKS Kasprowicz Inowrocław 3 80 26.67
33. Jakub Gruszczyński Basket Team w Opalenicy 10 80 8.00
34. Jan Jakubiak Basket Team w Opalenicy 10 75 7.50
35. Wiktor Górzyński MKS Piotrówka II Radom 6 70 11.67
36. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 68 11.33
37. Mikołaj Rutkowski Basket Team w Opalenicy 10 68 6.80
38. Maksymilian Wilczek Exact Systems Śląsk Wrocław 10 66 6.60
39. Maksymilian Perzyna MOSiR Bielsk Podlaski 3 66 22.00
40. Paweł Wróbel MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 64 10.67
41. Jędrzej Błaszak Basket Team w Opalenicy 10 61 6.10
42. Jakub Kęsik MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 61 10.17
43. Mateusz Gołębiowski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 60 6.00
44. Michał Nowak WKK Wrocław 10 58 5.80
45. Nikodem Suski UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 58 9.67
46. Szymon Karłowicz UKS 7 Trefl Sopot 6 57 9.50
47. Igor Legierski MKKS Rybnik 10 56 5.60
48. Alan Duda Energa Adkonis Słupsk 6 55 9.17
49. Aleksander Busz UKS Regis Wieliczka 3 55 18.33
50. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 10 55 5.50
51. Wiktor Kozal Basket Team w Opalenicy 10 55 5.50
52. Hubert Łałak UKS 7 Trefl Sopot 6 55 9.17
53. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza 3 54 18.00
54. Dawid Bury MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 53 8.83
55. Michał Przyludzki UKS 7 Trefl Sopot 6 52 8.67
56. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 11 51 4.64
57. Tomasz Marek UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 51 8.50
58. Maksym Gerszkow KK Wilki Morskie Szczecin 11 51 4.64
59. Oliwier Niedzielski TS Wisła Kraków 3 51 17.00
60. Aleksy Chwedczuk UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 49 8.17
61. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 49 8.17
62. Jakub Koralewski KK Wilki Morskie Szczecin 11 48 4.36
63. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 11 47 4.27
64. Dawid Wiktorski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 47 7.83
65. Maciej Włudarski TKM Włocławek 11 46 4.18
66. Jan Dziadowicz UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 46 7.67
67. Mikołaj Zaremba UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 45 7.50
68. Antoni Sadowniczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 44 14.67
69. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 10 44 4.40
70. Maksym Wieczorek Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 5 43 8.60
71. Stanisław Stawiński UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 43 7.17
72. Piotr Górecki Exact Systems Śląsk Wrocław 10 42 4.20
73. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 3 42 14.00
74. Michał Grzeszak MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 41 6.83
75. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek 11 41 3.73
76. Hubert Konowalski Sklep Polski MKK Gniezno 3 40 13.33
77. Dawid Kot UKS Piątka Start Lublin 3 40 13.33
78. Jan Czorny MKKS Rybnik 11 40 3.64
79. Kamil Kulik UKS 7 Trefl Sopot 6 39 6.50
80. Mateusz Niziołek WKK Wrocław 10 39 3.90
81. Szymon Borkowicz Sklep Polski MKK Gniezno 3 39 13.00
82. Marek Kozyra ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 39 6.50
83. Patryk Legierski MKKS Rybnik 11 39 3.55
84. Stanisław Kosterski MKS Ochota Warszawa 11 39 3.55
85. Sebastian Nikoniuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 38 12.67
86. Jakub Wojciechowski MKS Ochota Warszawa 9 38 4.22
87. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 11 38 3.45
88. Kacper Dudziński Basket Team w Opalenicy 10 38 3.80
89. Juliusz Pawełka Exact Systems Śląsk Wrocław 10 37 3.70
90. Wiktor Jaszczerski UKS 7 Trefl Sopot 6 37 6.17
91. Dawid Biegoń TS Wisła Kraków 3 37 12.33
92. Wiktor Łukasik TKM Włocławek 11 36 3.27
93. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza 3 36 12.00
94. Daniel Nowak TS Wisła Kraków 3 36 12.00
95. Kacper Pietrasik UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 36 6.00
96. Dominik Krakowiak MKS Piotrówka II Radom 6 36 6.00
97. Szymon Kilian WKK Wrocław 10 35 3.50
98. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom 10 35 3.50
99. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 3 35 11.67
100. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 3 35 11.67
101. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 11 34 3.09
102. Kamil Barnuś Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 34 11.33
103. Krystian Szortyka TKM Włocławek 11 33 3.00
104. Aleksander Lisowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 33 5.50
105. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 11 33 3.00
106. Przemysław Rosiak BSK Kadet Biała Podlaska 3 33 11.00
107. Maciej Golda MKKS Rybnik 11 33 3.00
108. Kacper Maćkowiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 33 5.50
109. Kacper Nowociński UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 32 5.33
110. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 10 32 3.20
111. Grzegorz Kaczmarek MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 32 5.33
112. Jakub Wójcicki WKK Wrocław 10 32 3.20
113. Oskar Kowalski Exact Systems Śląsk Wrocław 9 30 3.33
114. Tomasz Piwoda WKK Wrocław 8 30 3.75
115. Aleksy Janiec Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 30 10.00
116. Patryk Rosołowski MKS Piotrówka II Radom 5 30 6.00
117. Bartosz Wysmoliński UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 30 5.00
118. Michał Ślusarczyk UKS Regis Wieliczka 3 30 10.00
119. Kajetan Krzak Exact Systems Śląsk Wrocław 10 29 2.90
120. Aleksander Stacherzak KK Wilki Morskie Szczecin 11 29 2.64
121. Mateusz Jakubiak Basket Team w Opalenicy 10 29 2.90
122. Błażej Lisek MKS Piotrówka II Radom 6 29 4.83
123. Rafał Kopaczewski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 28 4.67
124. Bartosz Jadaś WKK Wrocław 10 28 2.80
125. Michał Szczepkowski UKS 7 Trefl Sopot 6 27 4.50
126. Michał Mikulski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 27 2.70
127. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom 10 27 2.70
128. Paweł Wojciechowski Junior Basket Club Olsztyn 3 27 9.00
129. Jan Kwieciński SKS Kasprowicz Inowrocław 3 26 8.67
130. Maciej Gorzelany Sklep Polski MKK Gniezno 3 26 8.67
131. Oskar Smardz UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 26 4.33
132. Tymoteusz Podracki BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 26 8.67
133. Jakub Stupnicki KK Wilki Morskie Szczecin 11 26 2.36
134. Adam Lisewski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 25 4.17
135. Jan Fabisiak MKS Piotrówka II Radom 6 25 4.17
136. Tomasz Cieślak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 25 4.17
137. Mateusz Kuncewicz UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 4 25 6.25
138. Piotr Pawłowski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 24 8.00
139. Oskar Borkowski UKS 7 Trefl Sopot 6 24 4.00
140. Jakub Czworowski UKS 7 Trefl Sopot 6 24 4.00
141. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 7 24 3.43
142. Kacper Słowik Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 24 8.00
143. Maciej Walerian MOSiR Bielsk Podlaski 3 23 7.67
144. Michał Knapik MUKS 1811 Tarnów 3 23 7.67
145. Damian Błędowski TKM Włocławek 11 23 2.09
146. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 3 23 7.67
147. Dawid Turosz Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 23 7.67
148. Adam Kalinowski Energa Adkonis Słupsk 6 22 3.67
149. Dawid Adamski KK Wilki Morskie Szczecin 11 22 2.00
150. Igor Strzałkowski MKS Piotrówka II Radom 6 22 3.67
151. Szymon Jutrzenka Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 22 3.67
152. Jakub Zdaniewicz Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 22 3.67
153. Konrad Batko TS Wisła Kraków 3 22 7.33
154. Łukasz Hendrych MKS Ochota Warszawa 11 22 2.00
155. Daniel Soroka WKK Wrocław 10 21 2.10
156. Jakub Grigoruk MOSiR Bielsk Podlaski 3 21 7.00
157. Miłosz Michalczewski MKS Piotrówka II Radom 6 21 3.50
158. Jakub Świetliczny MOSiR Bielsk Podlaski 3 21 7.00
159. Wojciech Seliga Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 21 7.00
160. Jan Wachowicz UKS Piątka Start Lublin 2 20 10.00
161. Wiktor Siemianiuk UKS 7 Trefl Sopot 6 20 3.33
162. Kacper Stawicki UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 20 3.33
163. Mateusz Halecki BSK Kadet Biała Podlaska 3 20 6.67
164. Brajan Sowa MUKS 1811 Tarnów 3 20 6.67
165. Bartosz Stępień ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 19 3.17
166. Kacper Kuźmiński SKS Kasprowicz Inowrocław 3 19 6.33
167. Sebastian Kamiński KS Jedynka Pelplin 3 19 6.33
168. Konrad Woźniak UKS Regis Wieliczka 3 19 6.33
169. Wiktor Imienowski KS Jedynka Pelplin 3 18 6.00
170. Artur Kozłowski Sklep Polski MKK Gniezno 3 18 6.00
171. Kacper Świtacz UKS Piątka Start Lublin 3 18 6.00
172. Piotr Maciąg MKS Piotrówka II Radom 6 18 3.00
173. Szymon Nowacki TS Wisła Kraków 3 18 6.00
174. Michał Smoczeński BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 18 6.00
175. Hubert Zapadka Junior Basket Club Olsztyn 3 18 6.00
176. Dominik Miecznikowski KS Jedynka Pelplin 3 17 5.67
177. Miłosz Toczek KS Jedynka Pelplin 3 17 5.67
178. Paweł Kossowski BSK Kadet Biała Podlaska 3 17 5.67
179. Damian Gabara ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 17 2.83
180. Igor Adamski Energa Adkonis Słupsk 6 17 2.83
181. Olivier Czekała Basket Team w Opalenicy 10 17 1.70
182. Bartłomiej Jaśkowski UKS Piątka Start Lublin 3 17 5.67
183. Mateusz Zach Energa Adkonis Słupsk 6 16 2.67
184. Wojciech Krzyżanowski UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 16 2.67
185. Dominik Nazarko MOSiR Bielsk Podlaski 3 16 5.33
186. Wiktor Szatko MUKS 1811 Tarnów 3 16 5.33
187. Tadeusz Jankowiak UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 16 2.67
188. Szymon Prokopowicz Junior Basket Club Olsztyn 3 16 5.33
189. Hubert Kołtun Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 16 5.33
190. Dawid Przyżycki AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 15 5.00
191. Jakub Kocęba AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 15 7.50
192. Ireneusz Wietecha KK Wilki Morskie Szczecin 11 15 1.36
193. Mikołaj Klimontowicz MOSM Tychy 3 15 5.00
194. Piotr Wojciechowski UKS Regis Wieliczka 3 15 5.00
195. Patryk Czyżewski MKS Ochota Warszawa 11 15 1.36
196. Jakub Łazarz MUKS 1811 Tarnów 3 15 5.00
197. Kornel Nitychoruk BSK Kadet Biała Podlaska 3 14 4.67
198. Patryk Łazarczyk MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 14 2.33
199. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza 3 14 4.67
200. Stefan Twarowski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 14 2.33
201. Kacper Tyborowicz MUKS 1811 Tarnów 3 14 4.67
202. Artur Marek SKS Kasprowicz Inowrocław 2 13 6.50
203. Antoni Michalak SKS Kasprowicz Inowrocław 2 13 6.50
204. Michał Wawrzkiewicz Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 13 2.17
205. Jakub Baran UKS Regis Wieliczka 3 13 4.33
206. Maksymilian Gajek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 13 2.60
207. Dominik Wróblewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 13 2.17
208. Karol Krzeczek TS Wisła Kraków 3 13 4.33
209. Marcel Żurawicz Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 13 4.33
210. Łukasz Leś BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 13 4.33
211. Kacper Mirowski Junior Basket Club Olsztyn 3 13 4.33
212. Bartłomiej Wesołowski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 13 4.33
213. Wiktor Jakowski UKS 7 Trefl Sopot 6 12 2.00
214. Bruno Kromolicki UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 5 12 2.40
215. Wojciech Szatko MUKS 1811 Tarnów 2 12 6.00
216. Kacper Kozal Basket Team w Opalenicy 10 12 1.20
217. Krystian Łuczak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 12 2.00
218. Wiktor Malek Energa Adkonis Słupsk 6 12 2.00
219. Szymon Podracki BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 12 4.00
220. Radosław Ogonowski Junior Basket Club Olsztyn 3 12 4.00
221. Maksymilian Tański Junior Basket Club Olsztyn 3 12 4.00
222. Wiktor Banaś Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 12 4.00
223. Kamil Szostak Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 12 4.00
224. Szymon Kamrowski KS Jedynka Pelplin 3 11 3.67
225. Eryk Świtalski Energa Adkonis Słupsk 6 11 1.83
226. Mateusz Mazurkiewicz UKS Piątka Start Lublin 3 11 3.67
227. Tymoteusz Tański Junior Basket Club Olsztyn 3 11 3.67
228. Marcin Bankowicz UKS Regis Wieliczka 3 11 3.67
229. Mikołaj Olesiński Exact Systems Śląsk Wrocław 10 10 1.00
230. Jan Owczarzak SKS Kasprowicz Inowrocław 3 10 3.33
231. Kacper Skrzypczyński SKS Kasprowicz Inowrocław 3 10 3.33
232. Nikodem Nalecziński KS Jedynka Pelplin 3 10 3.33
233. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 9 10 1.11
234. Eryk Adamiec Energa Adkonis Słupsk 6 10 1.67
235. Marcel Gdela BSK Kadet Biała Podlaska 3 10 3.33
236. Dariusz Jaworski WKK Wrocław 7 10 1.43
237. Gracjan Korytowski Sklep Polski MKK Gniezno 3 10 3.33
238. Filip Janas TS Wisła Kraków 3 10 3.33
239. Bartosz Piotrowski UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 10 1.67
240. Filip Miś BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 10 3.33
241. Kacper Smagur UKS Regis Wieliczka 3 10 3.33
242. Tymoteusz Pszczoła UKS Piątka Start Lublin 3 10 3.33
243. Wiktor Kępka UKS Piątka Start Lublin 2 10 5.00
244. Paweł Gawin Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 10 3.33
245. Wiktor Kałecki SKS Kasprowicz Inowrocław 3 9 3.00
246. Michał Oleksy Energa Adkonis Słupsk 6 9 1.50
247. Dominik Machala MUKS 1811 Tarnów 3 9 3.00
248. Kajetan Wójcik MKS Piotrówka II Radom 6 9 1.50
249. Mateusz Czechowski KS Jedynka Pelplin 3 9 3.00
250. Grzegorz Idziak MUKS 1811 Tarnów 3 9 3.00
251. Szymon Jaskółd SKS Kasprowicz Inowrocław 3 9 3.00
252. Mikołaj Kopyto Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 9 3.00
253. Mateusz Mularczyk Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 9 3.00
254. Karim Saif Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 9 4.50
255. Sebastian Kolański MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 8 1.33
256. Mikołaj Wojciechowski SKS Kasprowicz Inowrocław 2 8 4.00
257. Jakub Lamek KS Jedynka Pelplin 3 8 2.67
258. Aleksander Worzała KS Jedynka Pelplin 3 8 2.67
259. Patryk Wasiura Energa Adkonis Słupsk 6 8 1.33
260. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 3 8 2.67
261. Eryk Błachowiak Sklep Polski MKK Gniezno 3 8 2.67
262. Marcel Kozub MUKS 1811 Tarnów 3 8 2.67
263. Filip Koźma UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 6 8 1.33
264. Kamil Kita MOSM Tychy 3 8 2.67
265. Jakub Tomaszek MOSM Tychy 3 8 2.67
266. Jakub Sucharski KK Wilki Morskie Szczecin 10 8 0.80
267. Maciej Koczorowski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 5 8 1.60
268. Edmund Hałabuda BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 8 2.67
269. Paweł Puszkarek Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 8 2.67
270. Jakub Trybek MKS Ochota Warszawa 11 7 0.64
271. Amadeusz Łupiński MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 7 1.17
272. Dawid Orzechowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 7 1.75
273. Michał Domagała Sklep Polski MKK Gniezno 3 7 2.33
274. Błażej Bzdyra Junior Basket Club Olsztyn 3 7 2.33
275. Aleksander Michał Raplewski MKS Ochota Warszawa 11 6 0.55
276. Patryk Dochniak WKK Wrocław 6 6 1.00
277. Kamil Patan AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 6 2.00
278. Alexandre Petit UKS 7 Trefl Sopot 6 6 1.00
279. Bartosz Stosik KS Jedynka Pelplin 2 6 3.00
280. Jan Malinowski TS Wisła Kraków 3 6 2.00
281. Patryk Prasałek MOSM Tychy 3 6 2.00
282. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza 3 6 2.00
283. Maciej Kolibowski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 4 6 1.50
284. Łukasz Panasiuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 6 2.00
285. Michał Radkiewicz BSK Kadet Biała Podlaska 3 6 2.00
286. Michał Karczmarzyk UKS Regis Wieliczka 3 6 2.00
287. Bartłomiej Rydzak BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 6 2.00
288. Oliwier Kozłowski Junior Basket Club Olsztyn 3 6 2.00
289. Szymon Jurkiewicz Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 5 1.67
290. Jakub Lendzioszek MKS Ochota Warszawa 9 5 0.56
291. Adrian Boduch MUKS 1811 Tarnów 3 5 1.67
292. Jan Laskowski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 5 0.83
293. Piotr Stanecki KK Wilki Morskie Szczecin 11 5 0.45
294. Alan Bulec Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 5 1.67
295. Jakub Walczak AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 4 1.33
296. Oskar Brodziuk MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 4 0.67
297. Igor Rudnik UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 6 4 0.67
298. Marcel Parowiński TKM Włocławek 7 4 0.57
299. Maciej Maciesiak AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 4 2.00
300. Tomasz Popek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 4 1.33
301. Jakub Treder KS Jedynka Pelplin 3 4 1.33
302. Kamil Bukowiec MUKS 1811 Tarnów 3 4 1.33
303. Bartosz Mróz Junior Basket Club Olsztyn 3 4 1.33
304. Jakub Kulupa BSK Kadet Biała Podlaska 3 4 1.33
305. Piotr Czajka Sklep Polski MKK Gniezno 3 4 1.33
306. Dawid Yakunin MOSM Tychy 2 4 2.00
307. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza 3 4 1.33
308. Oliwier Puzio BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 2 4 2.00
309. Bartosz Rzepniewski MOSiR Bielsk Podlaski 3 4 1.33
310. Michał Grzesiak UKS Piątka Start Lublin 2 4 2.00
311. Rafał Jabłoniec UKS Piątka Start Lublin 2 4 2.00
312. Maciej Szalak UKS Piątka Start Lublin 3 4 1.33
313. Jakub Nowak Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 4 1.33
314. Krzysztof Bira BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 4 1.33
315. Karol Nowak UKS Regis Wieliczka 3 4 1.33
316. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza 3 3 1.00
317. Miłosz Rataj Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 3 0.50
318. Grzegorz Mroźnik TS Wisła Kraków 2 3 1.50
319. Michał Świgoń TS Wisła Kraków 3 3 1.00
320. Antoni Viscardi MOSM Tychy 3 3 1.00
321. Szymon Misik MOSM Tychy 3 3 1.00
322. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 3 3 1.00
323. Bartosz Ziobro BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 3 1.00
324. Mateusz Włodarczyk Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 3 1.00
325. Mateusz Czechowski -Dąbrowski MKS Ochota Warszawa 9 2 0.22
326. Jakub Rutkowski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 2 0.67
327. Arkadiusz Rosa MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 2 0.33
328. Mikołaj Maciesiak AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 2 1.00
329. Mateusz Mackiewicz UKS 7 Trefl Sopot 6 2 0.33
330. Kacper Świderski BSK Kadet Biała Podlaska 3 2 0.67
331. Mikołaj Szcześniak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 2 0.67
332. Karol Piotrowski MKKS Rybnik 6 2 0.33
333. Jakub Hajduk BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 2 0.67
334. Bartosz Kozioł UKS Regis Wieliczka 3 2 0.67
335. Jakub Nosal UKS Regis Wieliczka 3 2 0.67
336. Marcin Miodek TS Wisła Kraków 3 2 0.67
337. Patryk Kwiatkowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 2 0.67
338. Jakub Rydlichowski SKS Kasprowicz Inowrocław 3 2 0.67
339. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom 7 2 0.29
340. Wojciech Lewandowski UKS Piątka Start Lublin 2 2 1.00
341. Miłosz Ziółkowski Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 2 0.67
342. Aleksander Nowak-Burkiewicz TS Wisła Kraków 2 2 1.00
343. Mateusz Żuławski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 2 0.67
344. Marcin Sacha Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 2 0.67
345. Witold Ostrowski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 1 0.10
346. Kacper Rakowski Sklep Polski MKK Gniezno 3 1 0.33
347. Kacper Maniawski MUKS 1811 Tarnów 3 1 0.33
348. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 0.33
349. Michał Głąb UKS Piątka Start Lublin 2 1 0.50
350. Tomasz Barańczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 0 0.00
351. Mateusz Chmielewski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 0 0.00
352. Mateusz Zaręba AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 0 0.00
353. Dmitrij Zhaludok SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0 0.00
354. Cezary Baska KS Jedynka Pelplin 2 0 0.00
355. Maciej Rudkiewicz Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 0 0.00
356. Maciej Przykucki Sklep Polski MKK Gniezno 3 0 0.00
357. Jakub Szkudlarek Sklep Polski MKK Gniezno 3 0 0.00
358. Adam Janowski TKM Włocławek 9 0 0.00
359. Szymon Karolczak MOSM Tychy 3 0 0.00
360. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 3 0 0.00
361. Hubert Żołobajluk BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 0 0.00
362. Norbert Niemyjski MOSiR Bielsk Podlaski 3 0 0.00
363. Igor Rudzki BSK Kadet Biała Podlaska 3 0 0.00
364. Filip Sala BSK Kadet Biała Podlaska 3 0 0.00
365. Franciszek Ciszewski UKS Regis Wieliczka 3 0 0.00
366. Szymon Rykowski TS Wisła Kraków 2 0 0.00
367. Igor Gralak MKK Basket Gorzów Wielkopolski 3 0 0.00
368. Bartosz Tyburek UKS Piątka Start Lublin 2 0 0.00
369. Leon Łochowski Energa Adkonis Słupsk 6 0 0.00
370. Karol Warchoł Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 0 0.00
371. Maciej Widurski MOSM Tychy 2 0 0.00
372. Hubert Zimny Basket Team w Opalenicy 8 0 0.00
373. Jonasz Mojski Junior Basket Club Olsztyn 3 0 0.00
374. Miłosz Okulicz Junior Basket Club Olsztyn 3 0 0.00
375. Oskar Chmielewski MOSiR Bielsk Podlaski 3 0 0.00
376. Adrian Januszewski MOSiR Bielsk Podlaski 3 0 0.00
377. Tomasz Żychoń MOSiR Bielsk Podlaski 3 0 0.00
378. Kacper Pietrzykowski MOSiR Bielsk Podlaski 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę