terminarz
Grupa I | Gospodarz: STK Czarni Yankees Słupsk | |
Exact Systems Śląsk Wrocław | 84 : 66 | MKS Piotrówka Radom |
02.06.2017 17:00 | Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk | ||
KK Wilki Morskie Szczecin | 57 : 64 | STK Czarni Yankees Słupsk |
02.06.2017 19:15 | Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk | ||
Exact Systems Śląsk Wrocław | 72 : 67 | KK Wilki Morskie Szczecin |
03.06.2017 17:00 | Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk | ||
MKS Piotrówka Radom | 62 : 56 | STK Czarni Yankees Słupsk |
03.06.2017 19:15 | Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk | ||
STK Czarni Yankees Słupsk | 62 : 63 | Exact Systems Śląsk Wrocław |
04.06.2017 09:30 | Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk | ||
KK Wilki Morskie Szczecin | 75 : 47 | MKS Piotrówka Radom |
04.06.2017 11:30 | Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk |
Grupa II | Gospodarz: UKS GIM 92 Ursynów Warszawa | |
UKS 7 Trefl Sopot | 60 : 58 | TKM Włocławek |
02.06.2017 17:45 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
WKK Wrocław | 65 : 36 | UKS GIM 92 Ursynów Warszawa |
02.06.2017 20:15 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
UKS 7 Trefl Sopot | 65 : 73 | WKK Wrocław |
03.06.2017 14:45 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
TKM Włocławek | 65 : 51 | UKS GIM 92 Ursynów Warszawa |
03.06.2017 17:15 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
WKK Wrocław | 56 : 59 | TKM Włocławek |
04.06.2017 10:45 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa | ||
UKS GIM 92 Ursynów Warszawa | 73 : 57 | UKS 7 Trefl Sopot |
04.06.2017 13:15 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
Grupa III | Gospodarz: UKS MOSM Bytom | |
UKS MOSM Bytom | 61 : 53 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź |
02.06.2017 15:30 | Hala OSiR, Bytom | ||
Basket Team Opalenica | 55 : 52 | MKK Basket Gorzów Wielkopolski |
02.06.2017 18:00 | Hala OSiR, Bytom | ||
ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 45 : 51 | MKK Basket Gorzów Wielkopolski |
03.06.2017 15:30 | Hala OSiR, Bytom | ||
UKS MOSM Bytom | 61 : 53 | Basket Team Opalenica |
03.06.2017 18:00 | Hala OSiR, Bytom | ||
Basket Team Opalenica | 84 : 54 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź |
04.06.2017 10:00 | Hala OSiR, Bytom | ||
MKK Basket Gorzów Wielkopolski | 44 : 61 | UKS MOSM Bytom |
04.06.2017 12:30 | Hala OSiR, Bytom |
Grupa IV | Gospodarz: UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. | |
MKS Ochota Warszawa | 68 : 55 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra |
02.06.2017 15:00 | Gimnazjum nr 3, Ostrów Wlkp. | ||
MKKS Rybnik | 55 : 49 | UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. |
02.06.2017 17:30 | Gimnazjum nr 3, Ostrów Wlkp. | ||
MKS Ochota Warszawa | 67 : 65 | MKKS Rybnik |
03.06.2017 10:00 | Gimnazjum nr 3, Ostrów Wlkp. | ||
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 68 : 60 | UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. |
03.06.2017 12:30 | Gimnazjum nr 3, Ostrów Wlkp. | ||
MKKS Rybnik | 58 : 57 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra |
04.06.2017 10:00 | Gimnazjum nr 3, Ostrów Wlkp. | ||
UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. | 53 : 67 | MKS Ochota Warszawa |
04.06.2017 12:30 | Gimnazjum nr 3, Ostrów Wlkp. |