statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Ulczyński MKS Novum Bydgoszcz 10 283 28.30
2. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza 10 234 23.40
3. Kacper Kłaczek ŻAK Żory 11 204 18.55
4. Dawid Krzystek ŻAK Żory 11 185 16.82
5. Maciej Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 10 167 16.70
6. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 11 164 14.91
7. Nataniel Kolasiński MKS Novum Bydgoszcz 10 163 16.30
8. Paweł Trypus PKK Żubry Białystok 10 140 14.00
9. Marek Mitman Exact Systems Śląsk Wrocław 11 139 12.64
10. Michał Lis UKS 7 Trefl Sopot 11 136 12.36
11. Michał Mindowicz Exact Systems Śląsk Wrocław 11 135 12.27
12. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza 11 132 12.00
13. Ahmed Kadir UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 10 131 13.10
14. Aleksy Białowąs UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 10 130 13.00
15. Daniel Sekuła ŻAK Żory 10 128 12.80
16. Nikodem Czoska UKS 7 Trefl Sopot 11 124 11.27
17. Tomasz Nykaza UKS Regis Wieliczka 10 124 12.40
18. Maciej Łatka ŻAK Żory 11 119 10.82
19. Karol Lebiedziński TKM Włocławek 6 113 18.83
20. Jakub Szewczuk PKK Żubry Białystok 10 111 11.10
21. Olaf Perzanowski UKS 7 Trefl Sopot 11 109 9.91
22. Igor Milićić UKS 7 Trefl Sopot 11 109 9.91
23. Andrzej Jaworski Exact Systems Śląsk Wrocław 11 104 9.45
24. Filip Cebula UKS 7 Trefl Sopot 11 102 9.27
25. Szymon Sobiech ZSPiG Wielichowo 6 100 16.67
26. Sebastian Ferenczak UKS Regis Wieliczka 10 100 10.00
27. Dawid Trela Stela Cieszyn 6 99 16.50
28. Konrad Szymański Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 97 16.17
29. Adam Lewandowski TKM Włocławek 6 96 16.00
30. Kacper Gordon Polonia Warszawa 6 95 15.83
31. Kacper Burakiewicz Exact Systems Śląsk Wrocław 11 91 8.27
32. Roch Krawczyk Exact Systems Śląsk Wrocław 11 89 8.09
33. Jakub Ambroziak Polonia Warszawa 6 89 14.83
34. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza 11 86 7.82
35. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 11 86 7.82
36. Daniel Ziółkowski UKS 7 Trefl Sopot 10 85 8.50
37. Piotr Lis UKS 7 Trefl Sopot 11 83 7.55
38. Jakub Siedlikowski UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 10 83 8.30
39. Daniel Walkowiak ZSPiG Wielichowo 6 81 13.50
40. Wojciech Tomaszewski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 5 80 16.00
41. Patryk Przybyłek Exact Systems Śląsk Wrocław 11 79 7.18
42. Kacper Kaczmarek MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 6 79 13.17
43. Damian Dziadoń UKS Regis Wieliczka 10 76 7.60
44. Mateusz Popowski UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 10 76 7.60
45. Aleksander Wiśniewski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 6 74 12.33
46. Mateusz Żebrok Stela Cieszyn 6 72 12.00
47. Filip Dominiak MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 6 72 12.00
48. Oskar Starosta GAK Gdynia 6 72 12.00
49. Jeremiasz Marciniak MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 6 72 12.00
50. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza 10 72 7.20
51. Dominik Pastuszka ŻAK Żory 11 71 6.45
52. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 6 68 11.33
53. Bartosz Sitek PKK Żubry Białystok 10 68 6.80
54. Hubert Suchodolski PKK Żubry Białystok 10 68 6.80
55. Igor Kordel Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 67 11.17
56. Krzysztof Niedorys Exact Systems Śląsk Wrocław 11 66 6.00
57. Dominik Bednarz ŻAK Żory 11 66 6.00
58. Jakub Dyngosz UKS Regis Wieliczka 10 64 6.40
59. Hubert Jaworowski PKK Żubry Białystok 10 62 6.20
60. Bartosz Przybyła Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 62 10.33
61. Adam Klimczak MKK Basket Koszalin 3 62 20.67
62. Oliwier Wiśniewski MKS Novum Bydgoszcz 10 60 6.00
63. Tobiasz Tyburowski ŻAK Żory 11 60 5.45
64. Wojciech Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 10 59 5.90
65. Marcin Kowalczyk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 57 19.00
66. Piotr Bobka PKK Żubry Białystok 10 57 5.70
67. Szymon Boboryko PKK Żubry Białystok 10 56 5.60
68. Igor Burzyński MKK Basket Koszalin 3 55 18.33
69. Norbert Maciejak UKS Chromik Żary 3 55 18.33
70. Jakub Bromber Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 54 9.00
71. Bogusz Białecki MKS Novum Bydgoszcz 10 53 5.30
72. Adam Frąckiewicz MKS Novum Bydgoszcz 10 52 5.20
73. Kacper Skup UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 10 52 5.20
74. Łukasz Woźniakiewicz WKK Wrocław 6 52 8.67
75. Jan Zieniewicz WKK Wrocław 6 51 8.50
76. Jakub Dźwigała UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 10 50 5.00
77. Michał Pałubicki GAK Gdynia 6 50 8.33
78. Bartłomiej Łokas UKS Regis Wieliczka 10 49 4.90
79. Szymon Skrzypczak ZSPiG Wielichowo 6 49 8.17
80. Mateusz Tryba MUKS 1811 Unia Tarnów 3 47 15.67
81. Jakub Janik BSK Kadet Biała Podlaska 3 47 15.67
82. Marcel Piętka UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 10 47 4.70
83. Maksymilian Formella GAK Gdynia 6 47 7.83
84. Patryk Zając KS Spójnia Stargard 3 46 15.33
85. Jakub Merda ŻAK Żory 11 46 4.18
86. Damian Rabsztyn Exact Systems Śląsk Wrocław 11 45 4.09
87. Artur Przybyszewski TKM Włocławek 6 45 7.50
88. Mikołaj Koelner WKK Wrocław 6 44 7.33
89. Jakub Ramotowski MKS Pruszków 3 44 14.67
90. Bartosz Zarembski GAK Gdynia 6 44 7.33
91. Aleksander Dziekański MKS Dąbrowa Górnicza 11 43 3.91
92. Jakub Jurzyk MOSiR Przeworsk 3 42 14.00
93. Iwo Pokorski Polonia Warszawa 6 42 7.00
94. Sebastian Stanisławski Polonia Warszawa 6 42 7.00
95. Filip Rerak TS Wisła Kraków 3 41 13.67
96. Mikołaj Włodarczyk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 40 13.33
97. Bartosz Ślusarczyk Polonia Warszawa 6 40 6.67
98. Michał Godawski CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 39 13.00
99. Maksymilian Haber Exact Systems Śląsk Wrocław 11 39 3.55
100. Daniel Krupieńczyk UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 10 38 3.80
101. Wiktor Lewandowski Energa Laminopol Słupsk 3 37 12.33
102. Cyprian Jarosz WKK Wrocław 6 37 6.17
103. Paweł Rudzik PKK Żubry Białystok 10 37 3.70
104. Maciej Pluta KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 3 36 12.00
105. Dawid Ardeli UKS Chromik Żary 3 36 12.00
106. Denis Rogoziński KS Spójnia Stargard 3 35 11.67
107. Radosław Weselski MKS Novum Bydgoszcz 10 35 3.50
108. Artur Zabiega UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 10 35 3.50
109. Piotr Dąbrowski Exact Systems Śląsk Wrocław 11 34 3.09
110. Maksymilian Konieczny Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 34 5.67
111. Mikołaj Miszczak Energa Laminopol Słupsk 3 34 11.33
112. Dominik Jan Jakubik MKS Pruszków 3 34 11.33
113. Dawid Bykowski TKM Włocławek 6 34 5.67
114. Kamil Trawa ZSPiG Wielichowo 6 34 5.67
115. Kacper Kowalczyk GAK Gdynia 6 34 5.67
116. Michał Jaworski MKS Gorlice 3 34 11.33
117. Jarosław Narloch SKS Starogard Gdański 3 34 11.33
118. Maciej Noga MOSiR Przeworsk 3 34 11.33
119. Jakub Zahradnik Stela Cieszyn 6 34 5.67
120. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 8 33 4.13
121. Szymon Szmit KS Spójnia Stargard 3 33 11.00
122. Sebastian Urban SKS Starogard Gdański 3 33 11.00
123. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 6 32 5.33
124. Jakub Świerczek MKK Basket Koszalin 3 32 10.67
125. Dawid Frydrych ŻAK Żory 11 32 2.91
126. Dominik Typiak CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 32 10.67
127. Kamil Kulik UKS 7 Trefl Sopot 11 32 2.91
128. Jan Kaczmarek MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 6 31 5.17
129. Kamil Rewig Stela Cieszyn 6 31 5.17
130. Aleksander Busz UKS Regis Wieliczka 10 31 3.10
131. Rafał Jankowski TKM Włocławek 6 30 5.00
132. Adrian Herda WKK Wrocław 6 30 5.00
133. Albert Szymański UKS 7 Trefl Sopot 8 29 3.63
134. Aleksander Knap TS Wisła Kraków 3 29 9.67
135. Aleksy Janiec MOSiR Siarka Tarnobrzeg 3 29 9.67
136. Kacper Jamiołkowski MKS Pruszków 3 29 9.67
137. Mateusz Przęczek TS Wisła Kraków 3 28 9.33
138. Bartłomiej Kras MUKS 1811 Unia Tarnów 3 28 9.33
139. Maksymilian Ziemann GAK Gdynia 6 28 4.67
140. Bartosz Olechnowicz Energa Laminopol Słupsk 3 28 9.33
141. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 6 27 4.50
142. Zbigniew Stasieńko WKK Wrocław 6 26 4.33
143. Jakub Prejzner UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 10 26 2.60
144. Dawid Baum MKS Pruszków 3 26 8.67
145. Jakub Trzciński UKS Regis Wieliczka 10 26 2.60
146. Jan Kryśko MKS Pruszków 3 26 8.67
147. Damian Banak MUKS 1811 Unia Tarnów 3 25 8.33
148. Maciej Latos TS Wisła Kraków 3 25 8.33
149. Oliwer Korolczuk KS Spójnia Stargard 3 25 8.33
150. Jakub Saramak MOSiR Siarka Tarnobrzeg 3 25 8.33
151. Adam Mikler MKS Novum Bydgoszcz 10 25 2.50
152. Michał Moskal MUKS 1811 Unia Tarnów 3 25 8.33
153. Jakub Chmielowiec BSK Kadet Biała Podlaska 3 24 8.00
154. Kacper Ekwiński UKS Chromik Żary 3 24 8.00
155. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 11 24 2.18
156. Michał Machulak UKS Chromik Żary 3 24 8.00
157. Aleksander Zawalski GAK Gdynia 6 23 3.83
158. Kacper Majewski MKKS Rybnik 3 23 7.67
159. Cezary Jankowski Energa Laminopol Słupsk 3 23 7.67
160. Adam Konopelski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 6 23 3.83
161. Damian Nowak ZSPiG Wielichowo 6 23 3.83
162. Wiktor Hebda SKS Starogard Gdański 3 23 7.67
163. Mateusz Głodek WKK Wrocław 6 23 3.83
164. Michał Kucharski MKS Novum Bydgoszcz 10 22 2.20
165. Mateusz Bunia GAK Gdynia 6 22 3.67
166. Patryk Czarnecki KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 3 22 7.33
167. Patryk Goński CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 22 7.33
168. Igor Rokosz MOSiR Siarka Tarnobrzeg 3 22 7.33
169. Damian Witelus MKS Dąbrowa Górnicza 9 21 2.33
170. Mateusz Janik Polonia Warszawa 6 21 3.50
171. Adrian Kloch MUKS 1811 Unia Tarnów 3 21 7.00
172. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 3 21 7.00
173. Dawid Barciński MOSiR Przeworsk 3 20 6.67
174. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza 11 20 1.82
175. Konrad Bieliński SKS Starogard Gdański 3 20 6.67
176. Patryk Sztandarski TS Wisła Kraków 3 20 6.67
177. Kamil Kuleczka ZSPiG Wielichowo 6 20 3.33
178. Krzysztof Deka ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 19 6.33
179. Piotr Niezgoda MOSiR Siarka Tarnobrzeg 3 19 6.33
180. Jakub Kawalec TS Wisła Kraków 3 19 6.33
181. Szymon Goszczyński MKS Novum Bydgoszcz 10 19 1.90
182. Paweł Żakowiecki Energa Laminopol Słupsk 3 19 6.33
183. Filip Retecki MKS Novum Bydgoszcz 5 19 3.80
184. Michał Nowak WKK Wrocław 3 18 6.00
185. Przemysław Rosiak BSK Kadet Biała Podlaska 3 18 6.00
186. Filip Izdebski BSK Kadet Biała Podlaska 3 18 6.00
187. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 6 18 3.00
188. Piotr Szubart MOSiR Przeworsk 3 17 5.67
189. Filip Piątkowski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 6 17 2.83
190. Wiktor Jaszczerski UKS 7 Trefl Sopot 11 17 1.55
191. Wojciech Ruta ZSPiG Wielichowo 6 17 2.83
192. Hubert Matusiak MKS Novum Bydgoszcz 6 17 2.83
193. Jakub Donocik Stela Cieszyn 6 17 2.83
194. Dominik Miecznikowski SKS Starogard Gdański 3 17 5.67
195. Filip Cieślik MKS Dąbrowa Górnicza 10 17 1.70
196. Marcin Żukowski PKK Żubry Białystok 10 17 1.70
197. Kacper Lech MKKS Rybnik 3 16 5.33
198. Mateusz Tic ZSPiG Wielichowo 6 16 2.67
199. Eryk Moździerz WKK Wrocław 6 16 2.67
200. Paweł Sudoł CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 16 5.33
201. Patryk Królikowski KS Spójnia Stargard 3 16 5.33
202. Michał Kucharczyk MOSiR Przeworsk 3 15 5.00
203. Miłosz Zając MOSiR Przeworsk 3 15 5.00
204. Alan Duda Energa Laminopol Słupsk 3 15 5.00
205. Szymon Kilian WKK Wrocław 6 15 2.50
206. Mateusz Krukowski ŻAK Żory 11 15 1.36
207. Wojciech Nojszewski Polonia Warszawa 6 14 2.33
208. Jakub Dekarz PKK Żubry Białystok 10 14 1.40
209. Patryk Grybel MKS Gorlice 3 14 4.67
210. Piotr Wojciechowski UKS Regis Wieliczka 10 14 1.40
211. Filip Kulawiak KS Spójnia Stargard 3 14 4.67
212. Mateusz Kowalewski KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 3 14 4.67
213. Adrian Klepacz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 14 4.67
214. Krystian Falęcki Energa Laminopol Słupsk 3 14 4.67
215. Kamil Dybka KS Spójnia Stargard 3 14 4.67
216. Michał Szabelski TKM Włocławek 3 14 4.67
217. Szymon Pajor KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 3 13 4.33
218. Adrian Kaczyński UKS Chromik Żary 3 13 4.33
219. Kacper Słomiński KS Spójnia Stargard 3 13 4.33
220. Jakub Anuszkiewicz MKS Novum Bydgoszcz 10 13 1.30
221. Bartosz Żukowski UKS Chromik Żary 3 13 4.33
222. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 3 13 4.33
223. Filip Mischke MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 6 13 2.17
224. Jakub Kunc Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 13 2.17
225. Sebastian Nikoniuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 13 4.33
226. Jakub Dudek MKKS Rybnik 3 12 4.00
227. Jakub Gołąb Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 12 2.00
228. Kacper Krause MKS Pruszków 3 12 4.00
229. Bartosz Paruch MOSiR Siarka Tarnobrzeg 3 12 4.00
230. Dawid Dereziński UKS Chromik Żary 3 12 4.00
231. Miłosz Perka MKS Pruszków 3 12 4.00
232. Mateusz Brembor ZSPiG Wielichowo 6 12 2.00
233. Jakub Dubiniec TKM Włocławek 6 12 2.00
234. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 8 12 1.50
235. Jakub Jakubowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 12 2.00
236. Maciej Ficek MOSiR Przeworsk 3 12 4.00
237. Maksymilian Majda KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 3 12 4.00
238. Rafał Kościuczuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 11 3.67
239. Gracjan Kołodziej Energa Laminopol Słupsk 3 11 3.67
240. Kamil Dąbrowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 11 1.83
241. Tobiasz Podleśny MOSiR Siarka Tarnobrzeg 3 11 3.67
242. Filip Schindler MKS Gorlice 3 11 3.67
243. Jakub Ślązek UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 10 11 1.10
244. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 6 11 1.83
245. Marcel Skrzypczak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 11 1.83
246. Patryk Wojtczak KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 3 10 3.33
247. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 3 10 3.33
248. Karol Nowicki GAK Gdynia 6 10 1.67
249. Jan Tomaszewski Polonia Warszawa 6 10 1.67
250. Bartosz Sobczyk KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 3 10 3.33
251. Mateusz Grochowina CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 10 3.33
252. Dawid Nyczka ZSPiG Wielichowo 6 9 1.50
253. Błażej Magda MOSiR Siarka Tarnobrzeg 3 9 3.00
254. Szymon Juźków MKK Basket Koszalin 3 9 3.00
255. Hubert Huszcza Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 9 3.00
256. Natan Gabryś MKK Basket Koszalin 3 9 3.00
257. Daniel Matuszewski KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 3 9 3.00
258. Arkadiusz Chmiel MKK Basket Koszalin 3 9 3.00
259. Kacper Słowik MOSiR Przeworsk 3 9 3.00
260. Szymon Kołakowski Polonia Warszawa 6 9 1.50
261. Łukasz Lipiński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 9 3.00
262. Marcel Grudziński KS Spójnia Stargard 3 9 3.00
263. Maciej Miszczyszyn CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 8 2.67
264. Grzegorz Chodźko KS Spójnia Stargard 3 8 2.67
265. Piotr Bazylko GAK Gdynia 3 8 2.67
266. Wiktor Kania Polonia Warszawa 6 8 1.33
267. Łukasz Kotowski PKK Żubry Białystok 7 8 1.14
268. Kamil Skocz Stela Cieszyn 5 8 1.60
269. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 3 8 2.67
270. Jakub Salak GAK Gdynia 6 8 1.33
271. Maciej Dybała UKS Regis Wieliczka 9 8 0.89
272. Gracjan Lutka SKS Starogard Gdański 3 8 2.67
273. Szymon Kwiatkowski Energa Laminopol Słupsk 3 8 2.67
274. Natan Krępczyński TKM Włocławek 6 7 1.17
275. Wiktor Łukasik TKM Włocławek 3 7 2.33
276. Anatol Środa MOSiR Siarka Tarnobrzeg 3 7 2.33
277. Sebastian Dynda MKS Gorlice 3 7 2.33
278. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 7 2.33
279. Szymon Jurkiewicz MOSiR Przeworsk 3 7 2.33
280. Dominik Polasz KS Spójnia Stargard 2 7 3.50
281. Jakub Treder SKS Starogard Gdański 3 7 2.33
282. Damian Ruszkowski TS Wisła Kraków 3 7 2.33
283. Borys Duran MKS Gorlice 3 7 2.33
284. Miłosz Toczek SKS Starogard Gdański 3 6 2.00
285. Maksymilian Tyrka MUKS 1811 Unia Tarnów 3 6 2.00
286. Jakub Marko MOSiR Przeworsk 3 6 2.00
287. Mateusz Chmielewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 6 2.00
288. Filip Maliszewski BSK Kadet Biała Podlaska 3 6 2.00
289. Michał Guzik MKS Gorlice 3 6 2.00
290. Paweł Papka SKS Starogard Gdański 3 6 2.00
291. Łukasz Szymański TS Wisła Kraków 3 6 2.00
292. Jan Ciesielczyk MKS Pruszków 3 6 2.00
293. Bartłomiej Miros MKS Pruszków 3 6 2.00
294. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 6 2.00
295. Jakub Cherek SKS Starogard Gdański 3 6 2.00
296. Erik Jeklin Polonia Warszawa 5 6 1.20
297. Andrzej Schabowski MUKS 1811 Unia Tarnów 3 6 2.00
298. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 3 6 2.00
299. Klaudiusz Osowicki SKS Starogard Gdański 3 5 1.67
300. Dominik Sujka Energa Laminopol Słupsk 3 5 1.67
301. Grzegorz Guzik MKS Gorlice 3 5 1.67
302. Kacper Liwiński KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 3 5 1.67
303. Dominik Nowak MUKS 1811 Unia Tarnów 3 5 1.67
304. Oskar Cop MKS Gorlice 3 5 1.67
305. Adam Polak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 5 1.67
306. Jakub Kolański MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 4 5 1.25
307. Jakub Czworowski UKS 7 Trefl Sopot 10 5 0.50
308. Bartosz Kaletka ŻAK Żory 8 4 0.50
309. Dawid Miakota Energa Laminopol Słupsk 3 4 1.33
310. Dawid Hylicki UKS Chromik Żary 3 4 1.33
311. Paweł Kossowski BSK Kadet Biała Podlaska 3 4 1.33
312. Patryk Dochniak WKK Wrocław 6 4 0.67
313. Mateusz Lipiec MOSiR Siarka Tarnobrzeg 3 4 1.33
314. Wiktor Indyk GAK Gdynia 6 4 0.67
315. Sebastian Kamiński SKS Starogard Gdański 3 4 1.33
316. Maksymilian Jędrzejczyk TS Wisła Kraków 3 4 1.33
317. Jakub Młynarczyk CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 4 1.33
318. Adrian Kowalczuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 4 1.33
319. Adam Słobodzin MKS Pruszków 3 4 1.33
320. Paweł Marczewski MKS Gorlice 3 4 1.33
321. Adam Karpowicz MKK Basket Koszalin 3 4 1.33
322. Jakub Roja MKS Gorlice 3 4 1.33
323. Kacper Wiktorek MKS Gorlice 3 3 1.00
324. Borys Macura Stela Cieszyn 4 3 0.75
325. Adam Hutnik WKK Wrocław 3 3 1.00
326. Oskar Ostrowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 2 0.33
327. Dawid Lorczyk MKS Gorlice 3 2 0.67
328. Kamil Pająk CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 2 0.67
329. Wiktor Sałęga CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 2 0.67
330. Filip Golecki MOSiR Siarka Tarnobrzeg 3 2 0.67
331. Maciej Denisiuk BSK Kadet Biała Podlaska 2 2 1.00
332. Mateusz Chudzik UKS Chromik Żary 3 2 0.67
333. Mateusz Trocewicz BSK Kadet Biała Podlaska 3 2 0.67
334. Przemysław Cechowicz MKKS Rybnik 3 2 0.67
335. Mateusz Garczyk MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 6 2 0.33
336. Gabriel Kożuchowski KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 3 2 0.67
337. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 3 2 0.67
338. Michał Makowski TKM Włocławek 6 2 0.33
339. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 2 0.67
340. Oskar Piwnicki UKS Regis Wieliczka 6 1 0.17
341. Marcin Wiśniowski MOSiR Przeworsk 3 1 0.33
342. Bartosz Głania ZSPiG Wielichowo 5 1 0.20
343. Krystian Szortyka TKM Włocławek 5 1 0.20
344. Szymon Warchał UKS Chromik Żary 2 1 0.50
345. Jakub Bielecki CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 3 1 0.33
346. Piotr Orchowski MKK Basket Koszalin 3 1 0.33
347. Tomasz Kucal MKK Basket Koszalin 2 0 0.00
348. Karol Ghukasyan UKS Chromik Żary 2 0 0.00
349. Norbert Siuchta Energa Laminopol Słupsk 2 0 0.00
350. Filip Szymkowiak MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 0 0.00
351. Karol Zieliński TS Wisła Kraków 3 0 0.00
352. Mateusz Kucharski TS Wisła Kraków 3 0 0.00
353. Damian Bartecki MKK Basket Koszalin 3 0 0.00
354. Mikołaj Wiśniewski MKS Pruszków 3 0 0.00
355. Andrzej Trytko Polonia Warszawa 6 0 0.00
356. Jakub Filipczyk MKK Basket Koszalin 3 0 0.00
357. Grzegorz Rybak MKS Pruszków 3 0 0.00
358. Adam Maciejewski TKM Włocławek 5 0 0.00
359. Paweł Kubiak Exact Systems Śląsk Wrocław 7 0 0.00
360. Aleksander Lisowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 0 0.00
361. Jędrzej Czubkowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 0 0.00
362. Cezary Staszewski KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 3 0 0.00
363. Łukasz Bielecki TS Wisła Kraków 3 0 0.00
364. Bartosz Lech MUKS 1811 Unia Tarnów 3 0 0.00
365. Krzysztof Baran ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 0 0.00
366. Jakub Wąs MUKS 1811 Unia Tarnów 3 0 0.00
367. Michał Kowalczyk MKK Basket Koszalin 3 0 0.00
368. Damian Jakieła KS Spójnia Stargard 3 0 0.00
369. Dominik Bzdyra MOSiR Siarka Tarnobrzeg 3 0 0.00
370. Marcin Lepko UKS Chromik Żary 2 0 0.00
371. Wiktor Strama MOSiR Przeworsk 3 0 0.00
372. Mateusz Pochroń MUKS 1811 Unia Tarnów 2 0 0.00
373. Jakub Sikora MKKS Rybnik 2 0 0.00
374. Bartosz Walkowiak ZSPiG Wielichowo 3 0 0.00
375. Tomasz Banaszczyk WKK Wrocław 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę