W sobotę i niedzielę w Gdyni obok hali Arena Gdynia rozegrane zostaną Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3. Głównymi organizatorami turnieju są Polski Związek Koszykówki oraz Gdyńskie Centrum Sportu. Turniej pierwotnie był planowany na czerwiec, ale z uwagi na pandemię COVID 19 jego termin musiał ulec zmianie i ostatecznie jest to ostatni weekend sierpnia.
45
Bartłomiej Pietras
HydroTruck Radom
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | KKS Polonia Warszawa | 20 | 176 | 294:51 | 70 / 123 | 0 / 6 | 70 / 129 | 36 / 55 | 38 | 48 | 86 | 10 | 38 | 42 | 16 | 11 | 19 | 6 | 208 | -59 |
2023/2024 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 9 | 63 | 139:45 | 21 / 43 | 3 / 14 | 24 / 57 | 12 / 20 | 13 | 19 | 32 | 14 | 18 | 16 | 9 | 5 | 4 | 2 | 68 | -52 |
2022/2023 | HydroTruck Radom | 33 | 149 | 319:47 | 52 / 97 | 6 / 14 | 58 / 111 | 27 / 43 | 37 | 67 | 104 | 18 | 44 | 40 | 24 | 10 | 25 | 8 | 213 | 11 |
2021/2022 | SKS Starogard Gdański | 29 | 208 | 464:26 | 73 / 143 | 15 / 37 | 88 / 180 | 17 / 27 | 46 | 77 | 123 | 25 | 37 | 31 | 20 | 10 | 36 | 9 | 280 | -113 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Decka Pelplin | 29 | 134 | 356:24 | 44 / 84 | 11 / 34 | 55 / 118 | 13 / 23 | 17 | 55 | 72 | 22 | 43 | 16 | 18 | 9 | 22 | 3 | 168 | -22 |
2018/2019 | FutureNet Śląsk Wrocław | 27 | 127 | 355:09 | 49 / 107 | 3 / 10 | 52 / 117 | 20 / 36 | 23 | 58 | 81 | 20 | 41 | 24 | 15 | 7 | 12 | 12 | 151 | 58 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Politechnika Gdańska | 10 | 119 | 201:41 | 52 / 92 | 1 / 10 | 53 / 102 | 12 / 22 | 25 | 46 | 71 | 10 | 18 | 24 | 4 | 12 | 15 | 6 | 164 | 57 |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 24 | 314 | 527:16 | 131 / 227 | 4 / 25 | 135 / 252 | 40 / 60 | 54 | 90 | 144 | 22 | 53 | 59 | 31 | 28 | 23 | 3 | 363 | 105 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco Gdynia | 8 | 175 | 249:44 | 74 / 119 | 3 / 9 | 77 / 128 | 18 / 28 | 24 | 43 | 67 | 7 | 14 | 24 | 13 | 8 | 15 | 4 | 198 | 100 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco Gdynia | 4 | 3 | 05:01 | 0 / 0 | 1 / 2 | 1 / 2 | 0 / 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -12 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | TKM Włocławek | 9 | 111 | 240:11 | 33 / 78 | 11 / 31 | 44 / 109 | 12 / 19 | 25 | 43 | 68 | 9 | 20 | 18 | 13 | 8 | 21 | 1 | 132 | 33 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | Kujawsko-Pomorskie | 3 | 46 | 80:53 | 20 / 37 | 1 / 9 | 21 / 46 | 3 / 6 | 8 | 18 | 26 | 4 | 4 | 3 | 6 | 5 | 10 | 0 | 57 | 37 |
2011/2012 | Kujawsko-Pomorskie | 7 | 19 | 82:52 | 9 / 18 | 0 / 2 | 9 / 20 | 1 / 6 | 8 | 8 | 16 | 1 | 7 | 5 | 0 | 4 | 5 | 0 | 29 | -8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2011/2012 | TKM Włocławek | 10 | 106 | 261:21 | 39 / 103 | 6 / 15 | 45 / 118 | 10 / 19 | 29 | 61 | 90 | 11 | 20 | 20 | 21 | 7 | 25 | 0 | 136 | 23 |
2010/2011 | TKM Włocławek | 9 | 30 | 137:29 | 13 / 35 | 1 / 8 | 14 / 43 | 1 / 2 | 14 | 15 | 29 | 1 | 12 | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 30 | 0 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | KKS Polonia Warszawa | 20 | 8.8 | 14:44 | 56.9 | 0.0 | 54.3 | 65.5 | 1.90 | 2.40 | 4.30 | 0.5 | 1.90 | 2.10 | 0.8 | 0.60 | 1.00 | 0.30 | 10.4 | -3.0 |
2023/2024 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 9 | 7.0 | 15:31 | 48.8 | 21.4 | 42.1 | 60.0 | 1.40 | 2.10 | 3.60 | 1.6 | 2.00 | 1.80 | 1.0 | 0.60 | 0.40 | 0.20 | 7.6 | -5.8 |
2022/2023 | HydroTruck Radom | 33 | 4.5 | 09:41 | 53.6 | 42.9 | 52.3 | 62.8 | 1.10 | 2.00 | 3.20 | 0.5 | 1.30 | 1.20 | 0.7 | 0.30 | 0.80 | 0.20 | 6.5 | 0.3 |
2021/2022 | SKS Starogard Gdański | 29 | 7.2 | 16:00 | 51.0 | 40.5 | 48.9 | 63.0 | 1.60 | 2.70 | 4.20 | 0.9 | 1.30 | 1.10 | 0.7 | 0.30 | 1.20 | 0.30 | 9.7 | -3.9 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Decka Pelplin | 29 | 4.6 | 12:17 | 52.4 | 32.4 | 46.6 | 56.5 | 0.60 | 1.90 | 2.50 | 0.8 | 1.50 | 0.60 | 0.6 | 0.30 | 0.80 | 0.10 | 5.8 | -0.8 |
2018/2019 | FutureNet Śląsk Wrocław | 27 | 4.7 | 13:09 | 45.8 | 30.0 | 44.4 | 55.6 | 0.90 | 2.10 | 3.00 | 0.7 | 1.50 | 0.90 | 0.6 | 0.30 | 0.40 | 0.40 | 5.6 | 2.1 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Politechnika Gdańska | 10 | 11.9 | 20:10 | 56.5 | 10.0 | 52.0 | 54.5 | 2.50 | 4.60 | 7.10 | 1.0 | 1.80 | 2.40 | 0.4 | 1.20 | 1.50 | 0.60 | 16.4 | 5.7 |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 24 | 13.1 | 21:58 | 57.7 | 16.0 | 53.6 | 66.7 | 2.30 | 3.80 | 6.00 | 0.9 | 2.20 | 2.50 | 1.3 | 1.20 | 1.00 | 0.10 | 15.1 | 4.4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco Gdynia | 8 | 21.9 | 31:13 | 62.2 | 33.3 | 60.2 | 64.3 | 3.00 | 5.40 | 8.40 | 0.9 | 1.80 | 3.00 | 1.6 | 1.00 | 1.90 | 0.50 | 24.8 | 12.5 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco Gdynia | 4 | 0.8 | 01:15 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | -3.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | Kujawsko-Pomorskie | 3 | 15.3 | 26:57 | 54.1 | 11.1 | 45.7 | 50.0 | 2.70 | 6.00 | 8.70 | 1.3 | 1.30 | 1.00 | 2.0 | 1.70 | 3.30 | 0.00 | 19.0 | 12.3 |
2011/2012 | Kujawsko-Pomorskie | 7 | 2.7 | 11:50 | 50.0 | 0.0 | 45.0 | 16.7 | 1.10 | 1.10 | 2.30 | 0.1 | 1.00 | 0.70 | 0.0 | 0.60 | 0.70 | 0.00 | 4.1 | -1.1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | TKM Włocławek | 9 | 12.3 | 26:41 | 42.3 | 35.5 | 40.4 | 63.2 | 2.80 | 4.80 | 7.60 | 1.0 | 2.20 | 2.00 | 1.4 | 0.90 | 2.30 | 0.10 | 14.7 | 3.7 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2011/2012 | TKM Włocławek | 10 | 10.6 | 26:08 | 37.9 | 40.0 | 38.1 | 52.6 | 2.90 | 6.10 | 9.00 | 1.1 | 2.00 | 2.00 | 2.1 | 0.70 | 2.50 | 0.00 | 13.6 | 2.3 |
2010/2011 | TKM Włocławek | 9 | 3.3 | 15:16 | 37.1 | 12.5 | 32.6 | 50.0 | 1.60 | 1.70 | 3.20 | 0.1 | 1.30 | 0.10 | 1.0 | 0.70 | 0.30 | 0.00 | 3.3 | 0.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HydroTruck Radom (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
17.05.2023 | SKS Starogard Gdański (d) | 89 : 60 W | 12 | 09:50 | 2/5 | 40.0 | 2/2 | 100.0 | 4/7 | 57.1 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12 | 9 | |||||
13.05.2023 | SKS Starogard Gdański (w) | 110 : 79 P | 3 | 05:40 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||||
07.05.2023 | Dziki Warszawa (d) | 72 : 74 P | 0 | 02:25 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||
06.05.2023 | Dziki Warszawa (d) | 96 : 87 W | 3 | 13:49 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | -4 | |||||
30.04.2023 | Dziki Warszawa (w) | 86 : 73 P | 0 | 00:26 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||
29.04.2023 | Dziki Warszawa (w) | 80 : 74 P | 2 | 09:18 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 5 | 7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | -13 | |||||
05.04.2023 | MKKS Żak Koszalin (w) | 91 : 110 W | 4 | 13:42 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 7 | 11 | |||||
29.03.2023 | Dziki Warszawa (d) | 63 : 91 P | 0 | 04:54 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | -16 | |||||
26.03.2023 | Sensation Kotwica Kołobrzeg (w) | 93 : 95 W | 0 | 03:34 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | |||||
19.03.2023 | WKS Śląsk II Wrocław (d) | 113 : 56 W | 9 | 16:08 | 3/5 | 60.0 | 1/1 | 100.0 | 4/6 | 66.7 | 0/2 | 0.0 | 1 | 6 | 7 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 16 | 10 | |||||
11.03.2023 | Miasto Szkła Krosno (w) | 83 : 94 W | 3 | 11:05 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | 6 | |||||
08.03.2023 | Decka Pelplin (d) | 79 : 83 P | 3 | 15:22 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | -10 | |||||
01.03.2023 | SKS Starogard Gdański (w) | 82 : 76 P | 5 | 05:58 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 3/5 | 60.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -1 | |||||
24.02.2023 | GKS Tychy (d) | 79 : 69 W | 2 | 03:44 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | -2 | |||||
19.02.2023 | PGE Turów Zgorzelec (w) | 87 : 86 P | 2 | 04:44 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -2 | |||||
15.02.2023 | KKS Polonia Warszawa (d) | 88 : 69 W | 7 | 10:04 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 10 | |||||
08.02.2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 84 : 82 P | 4 | 15:04 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 | 8 | |||||
03.02.2023 | Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych (d) | 70 : 77 P | 4 | 21:44 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | -4 | |||||
29.01.2023 | Start II Lublin (w) | 62 : 95 W | 9 | 14:03 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 3/7 | 42.9 | 2 | 5 | 7 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 3 | 0 | 15 | 19 | |||||
25.01.2023 | AZS AGH Kraków (d) | 90 : 81 W | 6 | 12:03 | 1/3 | 33.3 | 1/1 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 5 | 5 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | -20 | |||||
18.01.2023 | WKK Wrocław (w) | 86 : 69 P | 0 | 04:23 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -6 | |||||
14.01.2023 | Enea Basket Poznań (d) | 95 : 89 W | 6 | 09:20 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | -1 | |||||
08.01.2023 | BS Polonia Bytom (w) | 67 : 93 W | 4 | 06:57 | 2/3 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | |||||
07.12.2022 | Miasto Szkła Krosno (d) | 102 : 68 W | 0 | 07:52 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8 | |||||
26.11.2022 | Decka Pelplin (w) | 76 : 81 W | 2 | 06:46 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | |||||
23.11.2022 | SKS Starogard Gdański (d) | 87 : 71 W | 6 | 12:13 | 2/5 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 2 | 4 | 6 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | -5 | |||||
16.11.2022 | GKS Tychy (w) | 98 : 96 P | 4 | 08:14 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | -10 | |||||
11.11.2022 | PGE Turów Zgorzelec (d) | 89 : 72 W | 12 | 11:17 | 5/8 | 62.5 | 0/0 | 0.0 | 5/8 | 62.5 | 2/2 | 100.0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 12 | 11 | |||||
07.11.2022 | KKS Polonia Warszawa (w) | 72 : 79 W | 1 | 13:20 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | |||||
02.11.2022 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 72 : 68 W | 7 | 08:15 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 3/5 | 60.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | -4 | |||||
30.10.2022 | Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych (w) | 65 : 78 W | 10 | 09:11 | 2/3 | 66.7 | 2/2 | 100.0 | 4/5 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 9 | |||||
22.10.2022 | Start II Lublin (d) | 100 : 89 W | 13 | 14:55 | 6/7 | 85.7 | 0/1 | 0.0 | 6/8 | 75.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 16 | -9 | |||||
24.09.2022 | BS Polonia Bytom (d) | 99 : 91 W | 6 | 13:27 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 5 | 1 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 14 | 16 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 21:44 | 03.02.2023 | 1LM | Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych | 70 : 77 | celny rzut za 2 | 6 | 22.10.2022 | 1LM | Start II Lublin | 100 : 89 | wykonywany rzut za 2 | 8 | 11.11.2022 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 89 : 72 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 13.05.2023 | 1LM | SKS Starogard Gdański | 110 : 79 | celny rzut za 3 | 2 | 17.05.2023 | 1LM | SKS Starogard Gdański | 89 : 60 | wykonywany rzut za 3 | 2 | 17.05.2023 | 1LM | SKS Starogard Gdański | 89 : 60 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 17.05.2023 | 1LM | SKS Starogard Gdański | 89 : 60 | celny rzut z gry | 6 | 22.10.2022 | 1LM | Start II Lublin | 100 : 89 | wykonywany rzut za gry | 8 | 11.11.2022 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 89 : 72 | skuteczność z gry | 100.0000 | 05.04.2023 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 91 : 110 | celny rzut wolny | 3 | 01.03.2023 | 1LM | SKS Starogard Gdański | 82 : 76 | wykonywany rzut wolny | 7 | 29.01.2023 | 1LM | Start II Lublin | 62 : 95 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 17.05.2023 | 1LM | SKS Starogard Gdański | 89 : 60 | punkty | 13 | 22.10.2022 | 1LM | Start II Lublin | 100 : 89 | zbiórki w ataku | 5 | 24.09.2022 | 1LM | BS Polonia Bytom | 99 : 91 | zbiórki w obronie | 6 | 19.03.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 113 : 56 | zbiórki | 7 | 29.04.2023 | 1LM | Dziki Warszawa | 80 : 74 | asysty | 3 | 03.02.2023 | 1LM | Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych | 70 : 77 | faule | 4 | 17.05.2023 | 1LM | SKS Starogard Gdański | 89 : 60 | faule wymuszone | 5 | 29.01.2023 | 1LM | Start II Lublin | 62 : 95 | straty | 3 | 05.04.2023 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 91 : 110 | przechwyty | 2 | 25.01.2023 | 1LM | AZS AGH Kraków | 90 : 81 | bloki | 4 | 19.03.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 113 : 56 | bloki otrzymane | 2 | 06.05.2023 | 1LM | Dziki Warszawa | 96 : 87 | asysty/straty | 3.0000 | 03.02.2023 | 1LM | Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych | 70 : 77 | przechwyty/straty | 1.0000 | 17.05.2023 | 1LM | SKS Starogard Gdański | 89 : 60 | eval | 16 | 19.03.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 113 : 56 | +/- | 19 | 29.01.2023 | 1LM | Start II Lublin | 62 : 95 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | KKS Polonia Warszawa | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | HydroTruck Radom | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | SKS Starogard Gdański | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Decka Pelplin | 1 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Politechnika Gdańska | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | FutureNet Śląsk Wrocław | 1 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | GKK Arka S.A. | Liga Juniorów Starszych |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Energa Basket Liga |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2012/2013 | Kujawsko-Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2012/2013 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2011/2012 | Kujawsko-Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2011/2012 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2010/2011 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |