terminarz

1 kolejka
Decka Pelplin 77 : 93 WKK Wrocław
26.09.2020 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 52 : 95 Rawlplug Sokół Łańcut
26.09.2020 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Dziki Warszawa 84 : 62 TS Wisła Chemart Kraków
26.09.2020 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
Miasto Szkła Krosno 68 : 78 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
26.09.2020 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
GKS Tychy 78 : 75 Weegree AZS Politechnika Opolska
26.09.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
Energa Kotwica Kołobrzeg 85 : 91 Górnik Trans.eu Wałbrzych
26.09.2020 18:30 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Pogoń Prudnik 58 : 56 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
27.09.2020 17:30 | Obuwnik, Prudnik
TBS Śląsk II Wrocław 92 : 88 KS Księżak Łowicz
27.09.2020 20:00 | Kosynierka, Wrocław
2 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław 99 : 90 Rawlplug Sokół Łańcut
02.10.2020 18:00 | Kosynierka, Wrocław
Weegree AZS Politechnika Opolska 73 : 78 Górnik Trans.eu Wałbrzych
03.10.2020 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
GKS Tychy 106 : 92 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
03.10.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
KS Księżak Łowicz 103 : 79 Pogoń Prudnik
03.10.2020 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 67 : 77 Miasto Szkła Krosno
03.10.2020 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 89 : 78 Decka Pelplin
03.10.2020 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
WKK Wrocław 98 : 105 Dziki Warszawa
03.10.2020 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
TS Wisła Chemart Kraków 78 : 75 Energa Kotwica Kołobrzeg
03.10.2020 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
3 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 91 : 79 TS Wisła Chemart Kraków
10.10.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
Decka Pelplin 83 : 85 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
10.10.2020 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 85 : 97 Weegree AZS Politechnika Opolska
10.10.2020 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Energa Kotwica Kołobrzeg 73 : 80 WKK Wrocław
10.10.2020 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Dziki Warszawa 66 : 73 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
10.10.2020 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
Miasto Szkła Krosno 72 : 79 KS Księżak Łowicz
10.10.2020 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
TBS Śląsk II Wrocław 76 : 90 GKS Tychy
28.10.2020 19:00 | Kosynierka, Wrocław
Pogoń Prudnik 80 : 98 Rawlplug Sokół Łańcut
02.12.2020 18:30 | Obuwnik, Prudnik
4 kolejka
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 82 : 63 Energa Kotwica Kołobrzeg
14.10.2020 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
WKK Wrocław 75 : 70 Górnik Trans.eu Wałbrzych
14.10.2020 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
Weegree AZS Politechnika Opolska 95 : 94 TS Wisła Chemart Kraków
14.10.2020 18:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
KS Księżak Łowicz 97 : 83 Decka Pelplin
14.10.2020 19:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 80 : 82 TBS Śląsk II Wrocław
16.10.2020 19:30 | Hala OSiR, Kłodzko
GKS Tychy 91 : 75 Pogoń Prudnik
21.10.2020 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 81 : 72 Dziki Warszawa
02.12.2020 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
Rawlplug Sokół Łańcut 94 : 73 Miasto Szkła Krosno
09.12.2020 18:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut
5 kolejka
Decka Pelplin 94 : 92 Rawlplug Sokół Łańcut
17.10.2020 16:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Górnik Trans.eu Wałbrzych 90 : 69 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
17.10.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
Dziki Warszawa 97 : 95 KS Księżak Łowicz
17.10.2020 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
TBS Śląsk II Wrocław 100 : 81 Weegree AZS Politechnika Opolska
18.10.2020 18:00 | Kosynierka, Wrocław
Pogoń Prudnik 112 : 100 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
04.11.2020 18:30 | Obuwnik, Prudnik
Energa Kotwica Kołobrzeg 72 : 56 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
04.11.2020 19:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
TS Wisła Chemart Kraków 80 : 67 WKK Wrocław
18.11.2020 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Miasto Szkła Krosno 94 : 100 GKS Tychy
25.11.2020 17:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
6 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław 84 : 77 Pogoń Prudnik
24.10.2020 12:00 | Kosynierka, Wrocław
Rawlplug Sokół Łańcut 93 : 86 Dziki Warszawa
24.10.2020 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
KS Księżak Łowicz 82 : 75 Energa Kotwica Kołobrzeg
24.10.2020 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 102 : 53 TS Wisła Chemart Kraków
24.10.2020 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
GKS Tychy 99 : 92 Decka Pelplin
25.10.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 68 : 74 Miasto Szkła Krosno
18.11.2020 19:30 | Hala OSiR, Kłodzko
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 58 : 80 Górnik Trans.eu Wałbrzych
25.11.2020 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
Weegree AZS Politechnika Opolska 72 : 91 WKK Wrocław
25.11.2020 18:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
7 kolejka
Decka Pelplin 98 : 91 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
31.10.2020 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
TS Wisła Chemart Kraków 55 : 61 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
31.10.2020 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
KS Księżak Łowicz 93 : 81 Górnik Trans.eu Wałbrzych
31.10.2020 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
Energa Kotwica Kołobrzeg 82 : 69 Rawlplug Sokół Łańcut
18.11.2020 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Dziki Warszawa 64 : 82 GKS Tychy
18.11.2020 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
Pogoń Prudnik 79 : 90 Weegree AZS Politechnika Opolska
18.11.2020 18:30 | Obuwnik, Prudnik
WKK Wrocław 71 : 87 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
03.12.2020 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
Miasto Szkła Krosno 80 : 77 TBS Śląsk II Wrocław
03.02.2021 17:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
8 kolejka
Rawlplug Sokół Łańcut 102 : 108 Górnik Trans.eu Wałbrzych
07.11.2020 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
TBS Śląsk II Wrocław 82 : 83 Decka Pelplin
07.11.2020 18:00 | Kosynierka, Wrocław
GKS Tychy 92 : 87 Energa Kotwica Kołobrzeg
07.11.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
KS Księżak Łowicz 94 : 107 TS Wisła Chemart Kraków
07.11.2020 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 56 : 64 WKK Wrocław
08.11.2020 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
Weegree AZS Politechnika Opolska 70 : 92 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
08.11.2020 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
Dziki Warszawa 92 : 60 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
09.12.2020 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
Pogoń Prudnik 85 : 90 Miasto Szkła Krosno
16.12.2020 18:30 | Obuwnik, Prudnik
9 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 84 : 68 GKS Tychy
11.11.2020 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 73 : 60 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
11.11.2020 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
WKK Wrocław 96 : 79 KS Księżak Łowicz
11.11.2020 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
TS Wisła Chemart Kraków 77 : 94 Rawlplug Sokół Łańcut
11.11.2020 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Energa Kotwica Kołobrzeg 87 : 78 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
11.11.2020 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Dziki Warszawa 84 : 63 TBS Śląsk II Wrocław
11.11.2020 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
Decka Pelplin 80 : 77 Pogoń Prudnik
11.11.2020 18:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Miasto Szkła Krosno 89 : 75 Weegree AZS Politechnika Opolska
11.11.2020 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
10 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław 77 : 74 Energa Kotwica Kołobrzeg
14.11.2020 13:00 | Kosynierka, Wrocław
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 70 : 82 Górnik Trans.eu Wałbrzych
14.11.2020 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Pogoń Prudnik 78 : 76 Dziki Warszawa
14.11.2020 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Rawlplug Sokół Łańcut 88 : 92 WKK Wrocław
14.11.2020 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Weegree AZS Politechnika Opolska 97 : 92 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
14.11.2020 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
GKS Tychy 74 : 87 TS Wisła Chemart Kraków
14.11.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
Miasto Szkła Krosno 99 : 83 Decka Pelplin
15.11.2020 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
KS Księżak Łowicz 81 : 80 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
15.11.2020 17:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
11 kolejka
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 86 : 74 Rawlplug Sokół Łańcut
20.11.2020 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
Górnik Trans.eu Wałbrzych 77 : 70 TBS Śląsk II Wrocław
20.11.2020 19:45 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
Decka Pelplin 80 : 97 Weegree AZS Politechnika Opolska
21.11.2020 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
TS Wisła Chemart Kraków 96 : 83 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
21.11.2020 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Energa Kotwica Kołobrzeg 76 : 71 Pogoń Prudnik
21.11.2020 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Dziki Warszawa 69 : 61 Miasto Szkła Krosno
21.11.2020 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 63 : 54 KS Księżak Łowicz
22.11.2020 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
WKK Wrocław 105 : 76 GKS Tychy
22.11.2020 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
12 kolejka
Decka Pelplin 92 : 74 Dziki Warszawa
28.11.2020 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Miasto Szkła Krosno 80 : 66 Energa Kotwica Kołobrzeg
28.11.2020 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 84 : 89 WKK Wrocław
28.11.2020 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Pogoń Prudnik 90 : 95 Górnik Trans.eu Wałbrzych
28.11.2020 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Rawlplug Sokół Łańcut 83 : 49 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
28.11.2020 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Weegree AZS Politechnika Opolska 96 : 84 KS Księżak Łowicz
28.11.2020 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
TBS Śląsk II Wrocław 111 : 85 TS Wisła Chemart Kraków
28.11.2020 18:30 | Kosynierka, Wrocław
GKS Tychy 85 : 93 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
29.11.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
13 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 70 : 98 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
05.12.2020 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Górnik Trans.eu Wałbrzych 97 : 68 Miasto Szkła Krosno
05.12.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
KS Księżak Łowicz 64 : 101 Rawlplug Sokół Łańcut
05.12.2020 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
TS Wisła Chemart Kraków 76 : 84 Pogoń Prudnik
05.12.2020 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Energa Kotwica Kołobrzeg 80 : 72 Decka Pelplin
05.12.2020 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Dziki Warszawa 98 : 88 Weegree AZS Politechnika Opolska
05.12.2020 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 86 : 80 GKS Tychy
06.12.2020 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
WKK Wrocław 85 : 65 TBS Śląsk II Wrocław
06.12.2020 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
14 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław 73 : 77 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
11.12.2020 18:00 | Kosynierka, Wrocław
Decka Pelplin 72 : 95 Górnik Trans.eu Wałbrzych
12.12.2020 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Pogoń Prudnik 75 : 86 WKK Wrocław
12.12.2020 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Weegree AZS Politechnika Opolska 94 : 116 Rawlplug Sokół Łańcut
12.12.2020 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
Dziki Warszawa 84 : 68 Energa Kotwica Kołobrzeg
12.12.2020 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
GKS Tychy 80 : 99 KS Księżak Łowicz
12.12.2020 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 60 : 95 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
13.12.2020 16:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Miasto Szkła Krosno 76 : 74 TS Wisła Chemart Kraków
13.12.2020 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
15 kolejka
KS Księżak Łowicz 121 : 90 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
19.12.2020 17:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
Rawlplug Sokół Łańcut 82 : 87 GKS Tychy
19.12.2020 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 97 : 78 TBS Śląsk II Wrocław
19.12.2020 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 90 : 82 Pogoń Prudnik
19.12.2020 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
TS Wisła Chemart Kraków 75 : 92 Decka Pelplin
19.12.2020 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Energa Kotwica Kołobrzeg 89 : 95 Weegree AZS Politechnika Opolska
19.12.2020 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Górnik Trans.eu Wałbrzych 77 : 63 Dziki Warszawa
20.12.2020 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
Miasto Szkła Krosno 88 : 98 WKK Wrocław
20.12.2020 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
16 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 88 : 79 Energa Kotwica Kołobrzeg
02.01.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 82 : 81 Miasto Szkła Krosno
02.01.2021 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 71 : 61 Pogoń Prudnik
02.01.2021 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
KS Księżak Łowicz 86 : 94 TBS Śląsk II Wrocław
03.01.2021 17:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
Rawlplug Sokół Łańcut 102 : 69 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
03.01.2021 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Weegree AZS Politechnika Opolska 84 : 91 GKS Tychy
03.01.2021 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
TS Wisła Chemart Kraków 75 : 91 Dziki Warszawa
03.01.2021 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
WKK Wrocław 95 : 92 Decka Pelplin
03.01.2021 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
17 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 68 : 87 GKS Tychy
09.01.2021 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Decka Pelplin 83 : 82 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
09.01.2021 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Górnik Trans.eu Wałbrzych 69 : 59 Weegree AZS Politechnika Opolska
09.01.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
Pogoń Prudnik 85 : 97 KS Księżak Łowicz
09.01.2021 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Dziki Warszawa 86 : 73 WKK Wrocław
09.01.2021 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
Energa Kotwica Kołobrzeg 86 : 84 TS Wisła Chemart Kraków
09.01.2021 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Miasto Szkła Krosno 73 : 80 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
10.01.2021 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
Rawlplug Sokół Łańcut 87 : 80 TBS Śląsk II Wrocław
10.01.2021 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
18 kolejka
GKS Tychy 81 : 77 TBS Śląsk II Wrocław
15.01.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
Rawlplug Sokół Łańcut 116 : 87 Pogoń Prudnik
16.01.2021 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Weegree AZS Politechnika Opolska 86 : 64 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
16.01.2021 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
TS Wisła Chemart Kraków 80 : 77 Górnik Trans.eu Wałbrzych
16.01.2021 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
WKK Wrocław 89 : 83 Energa Kotwica Kołobrzeg
16.01.2021 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 65 : 62 Dziki Warszawa
16.01.2021 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 92 : 75 Decka Pelplin
16.01.2021 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
KS Księżak Łowicz 86 : 83 Miasto Szkła Krosno
16.01.2021 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
19 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 90 : 95 WKK Wrocław
20.01.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
Pogoń Prudnik 92 : 79 GKS Tychy
20.01.2021 17:30 | Obuwnik, Prudnik
TBS Śląsk II Wrocław 106 : 77 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
20.01.2021 18:00 | Kosynierka, Wrocław
Miasto Szkła Krosno 75 : 88 Rawlplug Sokół Łańcut
20.01.2021 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
Decka Pelplin 87 : 95 KS Księżak Łowicz
20.01.2021 18:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Dziki Warszawa 72 : 78 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
20.01.2021 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
Energa Kotwica Kołobrzeg 107 : 114 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
20.01.2021 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
TS Wisła Chemart Kraków 62 : 83 Weegree AZS Politechnika Opolska
20.01.2021 20:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
20 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 67 : 94 Pogoń Prudnik
23.01.2021 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 91 Decka Pelplin
23.01.2021 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Weegree AZS Politechnika Opolska 82 : 76 TBS Śląsk II Wrocław
23.01.2021 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 86 : 76 Górnik Trans.eu Wałbrzych
23.01.2021 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
GKS Tychy 73 : 87 Miasto Szkła Krosno
23.01.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 87 : 61 Energa Kotwica Kołobrzeg
24.01.2021 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
WKK Wrocław 100 : 69 TS Wisła Chemart Kraków
24.01.2021 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
KS Księżak Łowicz 98 : 86 Dziki Warszawa
25.01.2021 19:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
21 kolejka
Pogoń Prudnik 102 : 94 TBS Śląsk II Wrocław
29.01.2021 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Miasto Szkła Krosno 94 : 77 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
30.01.2021 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
Decka Pelplin 65 : 73 GKS Tychy
30.01.2021 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Energa Kotwica Kołobrzeg 66 : 57 KS Księżak Łowicz
30.01.2021 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Górnik Trans.eu Wałbrzych 69 : 56 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
30.01.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
Dziki Warszawa 74 : 96 Rawlplug Sokół Łańcut
30.01.2021 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
WKK Wrocław 89 : 72 Weegree AZS Politechnika Opolska
30.01.2021 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
TS Wisła Chemart Kraków 65 : 79 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
30.01.2021 18:30 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
22 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław 85 : 75 Miasto Szkła Krosno
06.02.2021 13:00 | Kosynierka, Wrocław
Rawlplug Sokół Łańcut 92 : 76 Energa Kotwica Kołobrzeg
06.02.2021 16:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 74 : 84 Decka Pelplin
06.02.2021 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Weegree AZS Politechnika Opolska 79 : 65 Pogoń Prudnik
06.02.2021 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 89 : 76 WKK Wrocław
06.02.2021 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 73 : 59 TS Wisła Chemart Kraków
06.02.2021 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
Górnik Trans.eu Wałbrzych 98 : 74 KS Księżak Łowicz
06.02.2021 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
GKS Tychy 82 : 71 Dziki Warszawa
06.02.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
23 kolejka
Miasto Szkła Krosno 95 : 70 Pogoń Prudnik
13.02.2021 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 : 70 Rawlplug Sokół Łańcut
13.02.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
Energa Kotwica Kołobrzeg 92 : 97 GKS Tychy
13.02.2021 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
WKK Wrocław 103 : 67 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
13.02.2021 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 72 : 60 Weegree AZS Politechnika Opolska
13.02.2021 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
TS Wisła Chemart Kraków 74 : 91 KS Księżak Łowicz
14.02.2021 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Decka Pelplin 69 : 82 TBS Śląsk II Wrocław
16.02.2021 18:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 91 : 85 Dziki Warszawa
10.03.2021 19:00 | Hala OSiR, Kłodzko
24 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 54 : 83 Energa Kotwica Kołobrzeg
20.02.2021 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Rawlplug Sokół Łańcut 88 : 90 TS Wisła Chemart Kraków
20.02.2021 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Pogoń Prudnik 76 : 85 Decka Pelplin
20.02.2021 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Weegree AZS Politechnika Opolska 81 : 87 Miasto Szkła Krosno
20.02.2021 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 56 : 87 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
20.02.2021 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
KS Księżak Łowicz 72 : 92 WKK Wrocław
20.02.2021 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
TBS Śląsk II Wrocław 96 : 77 Dziki Warszawa
21.02.2021 15:00 | Kosynierka, Wrocław
GKS Tychy 75 : 88 Górnik Trans.eu Wałbrzych
10.03.2021 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
25 kolejka
Decka Pelplin 83 : 91 Miasto Szkła Krosno
27.02.2021 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Energa Kotwica Kołobrzeg 84 : 77 TBS Śląsk II Wrocław
27.02.2021 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Dziki Warszawa 78 : 71 Pogoń Prudnik
27.02.2021 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
Górnik Trans.eu Wałbrzych 95 : 64 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
27.02.2021 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
WKK Wrocław 65 : 78 Rawlplug Sokół Łańcut
27.02.2021 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 93 : 63 KS Księżak Łowicz
27.02.2021 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 67 : 72 Weegree AZS Politechnika Opolska
28.02.2021 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
TS Wisła Chemart Kraków 58 : 67 GKS Tychy
28.02.2021 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
26 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław 57 : 69 Górnik Trans.eu Wałbrzych
05.03.2021 20:00 | Kosynierka, Wrocław
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 85 : 92 TS Wisła Chemart Kraków
06.03.2021 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Miasto Szkła Krosno 87 : 82 Dziki Warszawa
06.03.2021 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
Rawlplug Sokół Łańcut 86 : 77 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
06.03.2021 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Pogoń Prudnik 80 : 75 Energa Kotwica Kołobrzeg
06.03.2021 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Weegree AZS Politechnika Opolska 107 : 82 Decka Pelplin
06.03.2021 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
KS Księżak Łowicz 78 : 79 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
06.03.2021 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
GKS Tychy 83 : 82 WKK Wrocław
06.03.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
27 kolejka
Energa Kotwica Kołobrzeg 75 : 80 Miasto Szkła Krosno
13.03.2021 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Dziki Warszawa 73 : 70 Decka Pelplin
13.03.2021 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
Górnik Trans.eu Wałbrzych 84 : 70 Pogoń Prudnik
13.03.2021 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
TS Wisła Chemart Kraków 62 : 74 TBS Śląsk II Wrocław
13.03.2021 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
WKK Wrocław 100 : 64 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
13.03.2021 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 97 : 48 GKS Tychy
13.03.2021 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 73 : 76 Rawlplug Sokół Łańcut
13.03.2021 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
KS Księżak Łowicz 79 : 87 Weegree AZS Politechnika Opolska
13.03.2021 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
28 kolejka
Decka Pelplin 66 : 74 Energa Kotwica Kołobrzeg
20.03.2021 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 70 KS Księżak Łowicz
20.03.2021 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Pogoń Prudnik 84 : 82 TS Wisła Chemart Kraków
20.03.2021 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Weegree AZS Politechnika Opolska 89 : 96 Dziki Warszawa
20.03.2021 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
GKS Tychy 72 : 92 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
20.03.2021 19:30 | Hala Sportowa, Tychy
Miasto Szkła Krosno 67 : 87 Górnik Trans.eu Wałbrzych
21.03.2021 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 100 : 67 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
22.03.2021 16:00 | Hala Gryfia, Słupsk
TBS Śląsk II Wrocław 94 : 92 WKK Wrocław
22.03.2021 19:00 | Kosynierka, Wrocław
29 kolejka
Energa Kotwica Kołobrzeg 80 : 75 Dziki Warszawa
27.03.2021 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Górnik Trans.eu Wałbrzych 93 : 87 Decka Pelplin
27.03.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych
Rawlplug Sokół Łańcut 92 : 94 Weegree AZS Politechnika Opolska
27.03.2021 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
TS Wisła Chemart Kraków 75 : 89 Miasto Szkła Krosno
27.03.2021 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
WKK Wrocław 103 : 82 Pogoń Prudnik
27.03.2021 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 94 : 70 TBS Śląsk II Wrocław
27.03.2021 18:00 | Hala Gryfia, Słupsk
KS Księżak Łowicz 108 : 97 GKS Tychy
27.03.2021 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 84 : 69 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
28.03.2021 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
30 kolejka
GKS Tychy 88 : 92 Rawlplug Sokół Łańcut
31.03.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 76 : 86 KS Księżak Łowicz
31.03.2021 18:00 | Hala OSiR, Kłodzko
TBS Śląsk II Wrocław 75 : 66 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
31.03.2021 18:00 | Kosynierka, Wrocław
Pogoń Prudnik 66 : 80 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
31.03.2021 18:00 | Obuwnik, Prudnik
WKK Wrocław 102 : 80 Miasto Szkła Krosno
31.03.2021 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
Decka Pelplin 105 : 78 TS Wisła Chemart Kraków
31.03.2021 18:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Dziki Warszawa 67 : 96 Górnik Trans.eu Wałbrzych
31.03.2021 18:00 | Hala Sportowa "Koło", Warszawa
Weegree AZS Politechnika Opolska 89 : 87 Energa Kotwica Kołobrzeg
31.03.2021 18:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę