terminarz

1 kolejka
WKK Wrocław 102 : 82 Energa Kotwica Kołobrzeg 27.09.2019 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 71 : 69 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 28.09.2019 18:00
KS Księżak Łowicz 75 : 89 Rawlplug Sokół Łańcut 28.09.2019 18:30
GKS Tychy 108 : 94 Biofarm Basket Poznań 28.09.2019 19:00
Timeout Polonia 1912 Leszno 63 : 96 Górnik Trans.eu Wałbrzych 28.09.2019 20:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 90 : 79 Pogoń Prudnik 29.09.2019 17:00
2 kolejka
Biofarm Basket Poznań 90 : 91 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 05.10.2019 16:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 89 : 87 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 05.10.2019 17:00
Pogoń Prudnik 91 : 85 WKK Wrocław 05.10.2019 17:30
KS Księżak Łowicz 81 : 78 GKS Tychy 05.10.2019 18:00
Miasto Szkła Krosno 78 : 80 Weegree AZS Politechnika Opolska 05.10.2019 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 78 : 93 Rawlplug Sokół Łańcut 05.10.2019 18:30
3 kolejka
Timeout Polonia 1912 Leszno 79 : 64 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 11.10.2019 20:00
Biofarm Basket Poznań 69 : 78 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 12.10.2019 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut 101 : 92 Pogoń Prudnik 12.10.2019 17:30
WKK Wrocław 64 : 65 Miasto Szkła Krosno 12.10.2019 18:00
GKS Tychy 86 : 83 Energa Kotwica Kołobrzeg 12.10.2019 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 81 : 78 KS Księżak Łowicz 12.10.2019 18:00
4 kolejka
Weegree AZS Politechnika Opolska 102 : 105 WKK Wrocław 16.10.2019 18:00
KS Księżak Łowicz 104 : 90 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16.10.2019 18:30
Pogoń Prudnik 81 : 78 GKS Tychy 16.10.2019 18:30
Biofarm Basket Poznań 104 : 101 Timeout Polonia 1912 Leszno 16.10.2019 19:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 58 : 80 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 16.10.2019 19:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 66 : 81 Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.10.2019 19:30
Miasto Szkła Krosno 83 : 76 Rawlplug Sokół Łańcut 20.11.2019 18:00
5 kolejka
Rawlplug Sokół Łańcut 102 : 75 Weegree AZS Politechnika Opolska 19.10.2019 17:30
GKS Tychy 62 : 69 Miasto Szkła Krosno 19.10.2019 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 76 : 74 Pogoń Prudnik 19.10.2019 18:00
Timeout Polonia 1912 Leszno 88 : 75 KS Księżak Łowicz 19.10.2019 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 68 : 59 Biofarm Basket Poznań 20.10.2019 16:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 66 : 87 Energa Kotwica Kołobrzeg 20.10.2019 18:00
6 kolejka
Pogoń Prudnik 80 : 88 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 26.10.2019 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska 83 : 87 GKS Tychy 26.10.2019 17:30
KS Księżak Łowicz 89 : 84 Górnik Trans.eu Wałbrzych 26.10.2019 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 89 : 76 Timeout Polonia 1912 Leszno 26.10.2019 18:00
Miasto Szkła Krosno 74 : 72 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 26.10.2019 18:00
WKK Wrocław 78 : 84 Rawlplug Sokół Łańcut 26.10.2019 18:00
7 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 94 : 85 Biofarm Basket Poznań 02.11.2019 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 76 : 74 Energa Kotwica Kołobrzeg 02.11.2019 17:30
WKK Wrocław 92 : 61 GKS Tychy 02.11.2019 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 89 : 77 Weegree AZS Politechnika Opolska 02.11.2019 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 67 : 65 Miasto Szkła Krosno 02.11.2019 18:00
Timeout Polonia 1912 Leszno 84 : 70 Pogoń Prudnik 02.11.2019 18:00
8 kolejka
Miasto Szkła Krosno 78 : 71 Timeout Polonia 1912 Leszno 06.11.2019 18:00
WKK Wrocław 95 : 89 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 06.11.2019 18:00
Rawlplug Sokół Łańcut 89 : 103 GKS Tychy 06.11.2019 18:00
KS Księżak Łowicz 100 : 93 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 06.11.2019 18:30
Pogoń Prudnik 83 : 87 Górnik Trans.eu Wałbrzych 06.11.2019 18:30
Weegree AZS Politechnika Opolska 75 : 77 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 06.11.2019 19:00
9 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 86 : 80 Miasto Szkła Krosno 09.11.2019 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 81 : 67 Energa Kotwica Kołobrzeg 09.11.2019 17:00
Biofarm Basket Poznań 81 : 85 KS Księżak Łowicz 09.11.2019 17:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 95 : 88 Rawlplug Sokół Łańcut 09.11.2019 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 79 : 90 WKK Wrocław 09.11.2019 18:00
Timeout Polonia 1912 Leszno 94 : 82 Weegree AZS Politechnika Opolska 10.11.2019 18:00
10 kolejka
Pogoń Prudnik 88 : 72 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 16.11.2019 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 81 : 60 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16.11.2019 17:30
Timeout Polonia 1912 Leszno 83 : 92 WKK Wrocław 16.11.2019 18:00
GKS Tychy 84 : 91 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 16.11.2019 19:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 88 : 77 Biofarm Basket Poznań 17.11.2019 17:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 75 : 89 Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.11.2019 17:30
11 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 82 : 79 Miasto Szkła Krosno 23.11.2019 17:00
Biofarm Basket Poznań 87 : 80 Pogoń Prudnik 23.11.2019 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut 87 : 89 Timeout Polonia 1912 Leszno 23.11.2019 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 83 : 89 GKS Tychy 23.11.2019 18:00
KS Księżak Łowicz 111 : 109 Energa Kotwica Kołobrzeg 23.11.2019 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 80 : 82 WKK Wrocław 24.11.2019 16:00
12 kolejka
Miasto Szkła Krosno 80 : 71 Biofarm Basket Poznań 30.11.2019 16:30
Pogoń Prudnik 110 : 83 KS Księżak Łowicz 30.11.2019 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska 89 : 65 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 30.11.2019 18:00
GKS Tychy 92 : 82 Timeout Polonia 1912 Leszno 30.11.2019 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 84 : 68 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 30.11.2019 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 82 : 76 Rawlplug Sokół Łańcut 01.12.2019 16:30
13 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 70 : 86 WKK Wrocław 07.12.2019 17:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 90 : 84 Timeout Polonia 1912 Leszno 07.12.2019 18:00
Biofarm Basket Poznań 82 : 72 Weegree AZS Politechnika Opolska 07.12.2019 18:00
KS Księżak Łowicz 90 : 86 Miasto Szkła Krosno 07.12.2019 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 71 : 87 Pogoń Prudnik 07.12.2019 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 77 : 57 GKS Tychy 08.12.2019 17:30
14 kolejka
Rawlplug Sokół Łańcut 93 : 69 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 14.12.2019 17:30
Miasto Szkła Krosno 98 : 91 Energa Kotwica Kołobrzeg 14.12.2019 18:00
WKK Wrocław 74 : 61 Biofarm Basket Poznań 14.12.2019 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 75 : 80 Górnik Trans.eu Wałbrzych 14.12.2019 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 80 : 86 Timeout Polonia 1912 Leszno 14.12.2019 18:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 80 : 117 KS Księżak Łowicz 15.12.2019 17:30
15 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 68 : 63 GKS Tychy 21.12.2019 17:00
KS Księżak Łowicz 111 : 107 WKK Wrocław 21.12.2019 17:00
Pogoń Prudnik 69 : 84 Miasto Szkła Krosno 21.12.2019 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 79 : 82 Górnik Trans.eu Wałbrzych 21.12.2019 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 75 : 89 Weegree AZS Politechnika Opolska 21.12.2019 18:00
Biofarm Basket Poznań 77 : 92 Rawlplug Sokół Łańcut 22.12.2019 16:00
16 kolejka
Biofarm Basket Poznań 83 : 68 GKS Tychy 04.01.2020 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 89 : 78 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 04.01.2020 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 84 : 79 Timeout Polonia 1912 Leszno 04.01.2020 17:00
Pogoń Prudnik 96 : 68 Weegree AZS Politechnika Opolska 04.01.2020 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 88 : 79 KS Księżak Łowicz 04.01.2020 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 92 : 96 WKK Wrocław 06.01.2020 17:00
17 kolejka
Rawlplug Sokół Łańcut 99 : 94 Energa Kotwica Kołobrzeg 11.01.2020 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 88 : 73 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 11.01.2020 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 70 : 63 Biofarm Basket Poznań 11.01.2020 18:00
GKS Tychy 99 : 82 KS Księżak Łowicz 11.01.2020 18:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 104 : 101 Miasto Szkła Krosno 12.01.2020 17:00
WKK Wrocław 96 : 79 Pogoń Prudnik 12.01.2020 18:00
18 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 97 : 93 Timeout Polonia 1912 Leszno 18.01.2020 17:00
Pogoń Prudnik 79 : 86 Rawlplug Sokół Łańcut 18.01.2020 17:30
Miasto Szkła Krosno 67 : 70 WKK Wrocław 18.01.2020 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 76 : 91 GKS Tychy 18.01.2020 18:00
KS Księżak Łowicz 88 : 85 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 18.01.2020 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 74 : 66 Biofarm Basket Poznań 18.01.2020 18:00
19 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 90 : 86 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 22.01.2020 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 92 : 66 Energa Kotwica Kołobrzeg 22.01.2020 18:00
Rawlplug Sokół Łańcut 92 : 89 Miasto Szkła Krosno 22.01.2020 18:00
WKK Wrocław 92 : 90 Weegree AZS Politechnika Opolska 22.01.2020 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 72 : 69 KS Księżak Łowicz 22.01.2020 19:00
GKS Tychy 94 : 99 Pogoń Prudnik 22.01.2020 19:00
Timeout Polonia 1912 Leszno 68 : 88 Biofarm Basket Poznań 22.01.2020 20:00
20 kolejka
Biofarm Basket Poznań 83 : 80 Górnik Trans.eu Wałbrzych 25.01.2020 17:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 94 : 78 Rawlplug Sokół Łańcut 25.01.2020 17:30
Pogoń Prudnik 72 : 89 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 25.01.2020 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 92 : 73 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 25.01.2020 18:00
KS Księżak Łowicz 101 : 78 Timeout Polonia 1912 Leszno 25.01.2020 18:00
Miasto Szkła Krosno 88 : 81 GKS Tychy 26.01.2020 18:00
21 kolejka
Timeout Polonia 1912 Leszno 94 : 79 Energa Kotwica Kołobrzeg 31.01.2020 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 74 : 75 Pogoń Prudnik 01.02.2020 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 93 : 74 Miasto Szkła Krosno 01.02.2020 18:00
GKS Tychy 88 : 84 Weegree AZS Politechnika Opolska 01.02.2020 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 84 : 78 KS Księżak Łowicz 02.02.2020 16:30
Rawlplug Sokół Łańcut 79 : 88 WKK Wrocław 05.02.2020 18:00
22 kolejka
Weegree AZS Politechnika Opolska 111 : 105 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 08.02.2020 17:30
Pogoń Prudnik 87 : 84 Timeout Polonia 1912 Leszno 08.02.2020 17:30
GKS Tychy 92 : 101 WKK Wrocław 08.02.2020 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 77 : 72 Górnik Trans.eu Wałbrzych 08.02.2020 18:00
Biofarm Basket Poznań 81 : 74 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 09.02.2020 17:00
Miasto Szkła Krosno 71 : 76 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 09.02.2020 18:00
23 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 82 : 71 Pogoń Prudnik 12.02.2020 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 76 : 81 WKK Wrocław 12.02.2020 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 86 : 82 Weegree AZS Politechnika Opolska 12.02.2020 19:00
GKS Tychy 73 : 83 Rawlplug Sokół Łańcut 12.02.2020 19:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 91 : 93 KS Księżak Łowicz 12.02.2020 19:30
Timeout Polonia 1912 Leszno 79 : 71 Miasto Szkła Krosno 12.02.2020 20:00
24 kolejka
Rawlplug Sokół Łańcut 73 : 79 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 15.02.2020 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska 74 : 92 Timeout Polonia 1912 Leszno 15.02.2020 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 72 : 67 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15.02.2020 18:00
KS Księżak Łowicz 71 : 85 Biofarm Basket Poznań 16.02.2020 17:00
Miasto Szkła Krosno 94 : 78 Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.02.2020 18:00
WKK Wrocław 76 : 79 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 19.02.2020 18:00
25 kolejka
Biofarm Basket Poznań 88 : 66 Energa Kotwica Kołobrzeg 22.02.2020 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 71 : 74 Pogoń Prudnik 22.02.2020 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 89 : 83 Weegree AZS Politechnika Opolska 22.02.2020 17:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 80 : 88 Rawlplug Sokół Łańcut 22.02.2020 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 85 : 64 GKS Tychy 22.02.2020 18:00
WKK Wrocław 66 : 87 Timeout Polonia 1912 Leszno 26.02.2020 18:00
26 kolejka
Pogoń Prudnik 95 : 78 Biofarm Basket Poznań 29.02.2020 17:30
Timeout Polonia 1912 Leszno 70 : 80 Rawlplug Sokół Łańcut 29.02.2020 18:00
Miasto Szkła Krosno 95 : 58 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 29.02.2020 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 105 : 83 KS Księżak Łowicz 29.02.2020 18:00
GKS Tychy 96 : 76 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 29.02.2020 19:00
WKK Wrocław 65 : 78 Górnik Trans.eu Wałbrzych 01.03.2020 18:00
27 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 : 99 Weegree AZS Politechnika Opolska 07.03.2020 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut 78 : 81 Górnik Trans.eu Wałbrzych 07.03.2020 17:30
KS Księżak Łowicz 110 : 92 Pogoń Prudnik 07.03.2020 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 82 : 76 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 07.03.2020 18:00
Timeout Polonia 1912 Leszno 72 : 89 GKS Tychy 07.03.2020 19:00
Biofarm Basket Poznań 65 : 74 Miasto Szkła Krosno 08.03.2020 16:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę