terminarz

1 kolejka
WKK Wrocław 102 : 82 Energa Kotwica Kołobrzeg 27.09.2019 18:00
STK Czarni Słupsk 71 : 69 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 28.09.2019 18:00
KS Księżak Łowicz 75 : 89 Rawlplug Sokół Łańcut 28.09.2019 18:30
GKS Tychy 108 : 94 Biofarm Basket Poznań 28.09.2019 19:00
Timeout Polonia 1912 Leszno 63 : 96 Górnik Trans.eu Wałbrzych 28.09.2019 20:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 90 : 79 Pogoń Prudnik 29.09.2019 17:00
2 kolejka
Biofarm Basket Poznań 90 : 91 STK Czarni Słupsk 05.10.2019 16:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 89 : 87 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 05.10.2019 17:00
Pogoń Prudnik 91 : 85 WKK Wrocław 05.10.2019 17:30
KS Księżak Łowicz 81 : 78 GKS Tychy 05.10.2019 18:00
Miasto Szkła Krosno 78 : 80 Weegree AZS Politechnika Opolska 05.10.2019 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 78 : 93 Rawlplug Sokół Łańcut 05.10.2019 18:30
3 kolejka
Timeout Polonia 1912 Leszno 79 : 64 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 11.10.2019 20:00
Biofarm Basket Poznań 69 : 78 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 12.10.2019 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut 101 : 92 Pogoń Prudnik 12.10.2019 17:30
WKK Wrocław 64 : 65 Miasto Szkła Krosno 12.10.2019 18:00
GKS Tychy 86 : 83 Energa Kotwica Kołobrzeg 12.10.2019 18:00
STK Czarni Słupsk 81 : 78 KS Księżak Łowicz 12.10.2019 18:00
4 kolejka
Weegree AZS Politechnika Opolska 102 : 105 WKK Wrocław 16.10.2019 18:00
KS Księżak Łowicz 104 : 90 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16.10.2019 18:30
Pogoń Prudnik 81 : 78 GKS Tychy 16.10.2019 18:30
Biofarm Basket Poznań 104 : 101 Timeout Polonia 1912 Leszno 16.10.2019 19:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 58 : 80 STK Czarni Słupsk 16.10.2019 19:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 66 : 81 Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.10.2019 19:30
Miasto Szkła Krosno 83 : 76 Rawlplug Sokół Łańcut 20.11.2019 18:00
5 kolejka
Rawlplug Sokół Łańcut 102 : 75 Weegree AZS Politechnika Opolska 19.10.2019 17:30
GKS Tychy 62 : 69 Miasto Szkła Krosno 19.10.2019 18:00
STK Czarni Słupsk 76 : 74 Pogoń Prudnik 19.10.2019 18:00
Timeout Polonia 1912 Leszno 88 : 75 KS Księżak Łowicz 19.10.2019 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 68 : 59 Biofarm Basket Poznań 20.10.2019 16:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 66 : 87 Energa Kotwica Kołobrzeg 20.10.2019 18:00
6 kolejka
Pogoń Prudnik 80 : 88 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 26.10.2019 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska 83 : 87 GKS Tychy 26.10.2019 17:30
KS Księżak Łowicz 89 : 84 Górnik Trans.eu Wałbrzych 26.10.2019 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 89 : 76 Timeout Polonia 1912 Leszno 26.10.2019 18:00
Miasto Szkła Krosno 74 : 72 STK Czarni Słupsk 26.10.2019 18:00
WKK Wrocław 78 : 84 Rawlplug Sokół Łańcut 26.10.2019 18:00
7 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 94 : 85 Biofarm Basket Poznań 02.11.2019 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 76 : 74 Energa Kotwica Kołobrzeg 02.11.2019 17:30
WKK Wrocław 92 : 61 GKS Tychy 02.11.2019 18:00
STK Czarni Słupsk 89 : 77 Weegree AZS Politechnika Opolska 02.11.2019 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 67 : 65 Miasto Szkła Krosno 02.11.2019 18:00
Timeout Polonia 1912 Leszno 84 : 70 Pogoń Prudnik 02.11.2019 18:00
8 kolejka
Miasto Szkła Krosno 78 : 71 Timeout Polonia 1912 Leszno 06.11.2019 18:00
WKK Wrocław 95 : 89 STK Czarni Słupsk 06.11.2019 18:00
Rawlplug Sokół Łańcut 89 : 103 GKS Tychy 06.11.2019 18:00
KS Księżak Łowicz 100 : 93 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 06.11.2019 18:30
Pogoń Prudnik 83 : 87 Górnik Trans.eu Wałbrzych 06.11.2019 18:30
Weegree AZS Politechnika Opolska 75 : 77 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 06.11.2019 19:00
9 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 86 : 80 Miasto Szkła Krosno 09.11.2019 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 81 : 67 Energa Kotwica Kołobrzeg 09.11.2019 17:00
Biofarm Basket Poznań 81 : 85 KS Księżak Łowicz 09.11.2019 17:00
STK Czarni Słupsk 95 : 88 Rawlplug Sokół Łańcut 09.11.2019 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 79 : 90 WKK Wrocław 09.11.2019 18:00
Timeout Polonia 1912 Leszno 94 : 82 Weegree AZS Politechnika Opolska 10.11.2019 18:00
10 kolejka
Pogoń Prudnik 88 : 72 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 16.11.2019 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 81 : 60 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16.11.2019 17:30
Timeout Polonia 1912 Leszno 83 : 92 WKK Wrocław 16.11.2019 18:00
GKS Tychy 84 : 91 STK Czarni Słupsk 16.11.2019 19:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 88 : 77 Biofarm Basket Poznań 17.11.2019 17:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 75 : 89 Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.11.2019 17:30
11 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Miasto Szkła Krosno 23.11.2019 17:00
Biofarm Basket Poznań -- : -- Pogoń Prudnik 23.11.2019 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Timeout Polonia 1912 Leszno 23.11.2019 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- GKS Tychy 23.11.2019 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 23.11.2019 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- WKK Wrocław 24.11.2019 16:00
12 kolejka
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 30.11.2019
Miasto Szkła Krosno -- : -- Biofarm Basket Poznań 30.11.2019 16:30
Pogoń Prudnik -- : -- KS Księżak Łowicz 30.11.2019 17:30
GKS Tychy -- : -- Timeout Polonia 1912 Leszno 30.11.2019 18:00
STK Czarni Słupsk -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 30.11.2019 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 01.12.2019 16:30
13 kolejka
Biofarm Basket Poznań -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 07.12.2019
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- WKK Wrocław 07.12.2019 17:00
STK Czarni Słupsk -- : -- Timeout Polonia 1912 Leszno 07.12.2019 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Miasto Szkła Krosno 07.12.2019 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Pogoń Prudnik 07.12.2019 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- GKS Tychy 08.12.2019 17:00
14 kolejka
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- KS Księżak Łowicz 14.12.2019
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 14.12.2019 17:30
Miasto Szkła Krosno -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 14.12.2019 18:00
WKK Wrocław -- : -- Biofarm Basket Poznań 14.12.2019 18:00
STK Czarni Słupsk -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 14.12.2019 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Timeout Polonia 1912 Leszno 14.12.2019 18:00
15 kolejka
Biofarm Basket Poznań -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 21.12.2019
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- GKS Tychy 21.12.2019 17:00
Pogoń Prudnik -- : -- Miasto Szkła Krosno 21.12.2019 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 21.12.2019 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- WKK Wrocław 21.12.2019 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 21.12.2019 18:00
16 kolejka
Biofarm Basket Poznań -- : -- GKS Tychy 04.01.2020
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- STK Czarni Słupsk 04.01.2020
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Timeout Polonia 1912 Leszno 04.01.2020
Pogoń Prudnik -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 04.01.2020 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- KS Księżak Łowicz 04.01.2020 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- WKK Wrocław 06.01.2020 18:30
17 kolejka
WKK Wrocław -- : -- Pogoń Prudnik 11.01.2020
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Miasto Szkła Krosno 11.01.2020
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 11.01.2020 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 11.01.2020 18:00
STK Czarni Słupsk -- : -- Biofarm Basket Poznań 11.01.2020 18:00
GKS Tychy -- : -- KS Księżak Łowicz 11.01.2020 18:00
18 kolejka
Miasto Szkła Krosno -- : -- WKK Wrocław 18.01.2020
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Timeout Polonia 1912 Leszno 18.01.2020
Pogoń Prudnik -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 18.01.2020 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- GKS Tychy 18.01.2020 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- STK Czarni Słupsk 18.01.2020 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Biofarm Basket Poznań 18.01.2020 18:00
19 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 22.01.2020
Timeout Polonia 1912 Leszno -- : -- Biofarm Basket Poznań 22.01.2020
WKK Wrocław -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 22.01.2020
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Miasto Szkła Krosno 22.01.2020 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- KS Księżak Łowicz 22.01.2020 18:00
STK Czarni Słupsk -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 22.01.2020 18:00
GKS Tychy -- : -- Pogoń Prudnik 22.01.2020 18:00
20 kolejka
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 25.01.2020
Miasto Szkła Krosno -- : -- GKS Tychy 25.01.2020
Biofarm Basket Poznań -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 25.01.2020
Pogoń Prudnik -- : -- STK Czarni Słupsk 25.01.2020 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 25.01.2020 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Timeout Polonia 1912 Leszno 25.01.2020 18:00
21 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- KS Księżak Łowicz 01.02.2020
Timeout Polonia 1912 Leszno -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 01.02.2020
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- WKK Wrocław 01.02.2020 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Pogoń Prudnik 01.02.2020 18:00
STK Czarni Słupsk -- : -- Miasto Szkła Krosno 01.02.2020 18:00
GKS Tychy -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 01.02.2020 18:00
22 kolejka
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- STK Czarni Słupsk 08.02.2020
Miasto Szkła Krosno -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 08.02.2020
Biofarm Basket Poznań -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 08.02.2020
Pogoń Prudnik -- : -- Timeout Polonia 1912 Leszno 08.02.2020 17:30
GKS Tychy -- : -- WKK Wrocław 08.02.2020 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 08.02.2020 18:00
23 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Pogoń Prudnik 12.02.2020
Timeout Polonia 1912 Leszno -- : -- Miasto Szkła Krosno 12.02.2020
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 12.02.2020 18:00
STK Czarni Słupsk -- : -- WKK Wrocław 12.02.2020 18:00
GKS Tychy -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 12.02.2020 18:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- KS Księżak Łowicz 12.02.2020 19:30
24 kolejka
WKK Wrocław -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 15.02.2020
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Timeout Polonia 1912 Leszno 15.02.2020
Miasto Szkła Krosno -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 15.02.2020
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- STK Czarni Słupsk 15.02.2020 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15.02.2020 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Biofarm Basket Poznań 15.02.2020 18:00
25 kolejka
Biofarm Basket Poznań -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 22.02.2020
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Pogoń Prudnik 22.02.2020
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 22.02.2020
WKK Wrocław -- : -- Timeout Polonia 1912 Leszno 22.02.2020
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 22.02.2020 18:00
STK Czarni Słupsk -- : -- GKS Tychy 22.02.2020 18:00
26 kolejka
Timeout Polonia 1912 Leszno -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 29.02.2020
WKK Wrocław -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 29.02.2020
Miasto Szkła Krosno -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 29.02.2020
Pogoń Prudnik -- : -- Biofarm Basket Poznań 29.02.2020 17:30
GKS Tychy -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 29.02.2020 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- KS Księżak Łowicz 29.02.2020 18:00
27 kolejka
Biofarm Basket Poznań -- : -- Miasto Szkła Krosno 07.03.2020
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 07.03.2020
Timeout Polonia 1912 Leszno -- : -- GKS Tychy 07.03.2020
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 07.03.2020 17:30
KS Księżak Łowicz -- : -- Pogoń Prudnik 07.03.2020 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- STK Czarni Słupsk 07.03.2020 18:00
28 kolejka
Timeout Polonia 1912 Leszno -- : -- STK Czarni Słupsk 14.03.2020
WKK Wrocław -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 14.03.2020
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Biofarm Basket Poznań 14.03.2020
Miasto Szkła Krosno -- : -- KS Księżak Łowicz 14.03.2020
Pogoń Prudnik -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 14.03.2020 17:30
GKS Tychy -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 14.03.2020 18:00
29 kolejka
Biofarm Basket Poznań -- : -- WKK Wrocław 21.03.2020
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 21.03.2020
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- STK Czarni Słupsk 21.03.2020
Timeout Polonia 1912 Leszno -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 21.03.2020
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Miasto Szkła Krosno 21.03.2020 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 21.03.2020 18:00
30 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 29.03.2020 18:00
GKS Tychy -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 29.03.2020 18:00
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Biofarm Basket Poznań 29.03.2020 18:00
WKK Wrocław -- : -- KS Księżak Łowicz 29.03.2020 18:00
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 29.03.2020 18:00
Miasto Szkła Krosno -- : -- Pogoń Prudnik 29.03.2020 18:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę