statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 9 182 20.22
2. Piotr Niedźwiedzki WKK Wrocław 9 173 19.22
3. Tomasz Prostak WKK Wrocław 9 163 18.11
4. Michał Jankowski GKS Tychy 9 150 16.67
5. Adrian Kordalski STK Czarni Słupsk 10 147 14.70
6. Bartosz Wróbel Energa Kotwica Kołobrzeg 9 144 16.00
7. Tomasz Ochońko Weegree AZS Politechnika Opolska 9 143 15.89
8. Mateusz Szczypiński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 138 15.33
9. Marcin Flieger Biofarm Basket Poznań 6 135 22.50
10. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 8 134 16.75
11. Kamil Chanas Timeout Polonia 1912 Leszno 9 132 14.67
12. Mateusz Szwed Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 131 14.56
13. Filip Małgorzaciak STK Czarni Słupsk 9 130 14.44
14. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 9 128 14.22
15. Hubert Pabian Timeout Polonia 1912 Leszno 9 128 14.22
16. Alan Czujkowski Miasto Szkła Krosno 8 128 16.00
17. Jakub Stanios Energa Kotwica Kołobrzeg 9 126 14.00
18. Jakub Patoka WKK Wrocław 9 124 13.78
19. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 9 122 13.56
20. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 8 122 15.25
21. Marcin Dutkiewicz STK Czarni Słupsk 9 119 13.22
22. Mariusz Konopatzki Rawlplug Sokół Łańcut 9 116 12.89
23. Piotr Robak KS Księżak Łowicz 8 115 14.38
24. Marcin Dymała Miasto Szkła Krosno 7 114 16.29
25. Jakub Koelner WKK Wrocław 9 113 12.56
26. Bartosz Ciechociński Rawlplug Sokół Łańcut 9 111 12.33
27. Damian Szymczak GKS Tychy 8 111 13.88
28. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 9 110 12.22
29. Patryk Pełka STK Czarni Słupsk 10 107 10.70
30. Roman Janik Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 107 11.89
31. Piotr Wieloch Rawlplug Sokół Łańcut 9 106 11.78
32. Adrian Suliński Pogoń Prudnik 9 105 11.67
33. Grzegorz Kulka Górnik Trans.eu Wałbrzych 7 103 14.71
34. Przemysław Wrona GKS Tychy 9 103 11.44
35. Szymon Milczyński Timeout Polonia 1912 Leszno 9 102 11.33
36. Kacper Majka GKS Tychy 9 101 11.22
37. Nick Madray Energa Kotwica Kołobrzeg 9 101 11.22
38. Dawid Bręk Biofarm Basket Poznań 7 100 14.29
39. Jan Malesa Zetkama Doral Nysa Kłodzko 8 100 12.50
40. Stanferd Sanny Timeout Polonia 1912 Leszno 9 99 11.00
41. Filip Dylewicz Timeout Polonia 1912 Leszno 7 99 14.14
42. Wojciech Leszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 8 98 12.25
43. Mikołaj Grod KS Księżak Łowicz 8 98 12.25
44. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 9 97 10.78
45. Adrian Mroczek-Truskowski Pogoń Prudnik 9 95 10.56
46. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 8 95 11.88
47. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 8 94 11.75
48. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 8 93 11.63
49. January Sobczak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 6 91 15.17
50. Jarosław Bartkowiak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 8 89 11.13
51. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Łowicz 7 88 12.57
52. Wojciech Fraś STK Czarni Słupsk 10 88 8.80
53. Michał Samsonowicz KS Księżak Łowicz 8 84 10.50
54. Łukasz Bodych Energa Kotwica Kołobrzeg 9 84 9.33
55. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 9 83 9.22
56. Hubert Kruszczyński Energa Kotwica Kołobrzeg 9 81 9.00
57. Dominik Rutkowski Biofarm Basket Poznań 8 81 10.13
58. Szymon Pawlak Rawlplug Sokół Łańcut 7 79 11.29
59. Szymon Długosz STK Czarni Słupsk 10 79 7.90
60. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 8 79 9.88
61. Łukasz Ratajczak KS Księżak Łowicz 8 78 9.75
62. Filip Struski Biofarm Basket Poznań 7 77 11.00
63. Maksymilian Zagórski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 8 76 9.50
64. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 8 75 9.38
65. Mateusz Bręk Biofarm Basket Poznań 8 75 9.38
66. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 8 74 9.25
67. Damian Janiak STK Czarni Słupsk 9 72 8.00
68. Szymon Tomczak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 8 71 8.88
69. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 8 68 8.50
70. Marcin Salamonik Pogoń Prudnik 9 68 7.56
71. Marcin Woroniecki GKS Tychy 9 68 7.56
72. Patryk Kędel GKS Tychy 9 66 7.33
73. Maciej Leszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 9 65 7.22
74. Paweł Nowicki Zetkama Doral Nysa Kłodzko 8 64 8.00
75. Nikodem Sirijatowicz Timeout Polonia 1912 Leszno 9 64 7.11
76. Damian Pieloch Górnik Trans.eu Wałbrzych 8 60 7.50
77. Paweł Zmarlak GKS Tychy 7 60 8.57
78. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 8 60 7.50
79. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 8 59 7.38
80. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 7 57 8.14
81. Patryk Przyborowski Energa Kotwica Kołobrzeg 8 57 7.13
82. Marcin Kowalski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 6 55 9.17
83. Michał Kroczak WKK Wrocław 9 55 6.11
84. Mateusz Fatz Biofarm Basket Poznań 8 54 6.75
85. Patryk Garwol Pogoń Prudnik 9 54 6.00
86. Michał Marek Biofarm Basket Poznań 8 52 6.50
87. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 9 51 5.67
88. Krzysztof Spała Miasto Szkła Krosno 8 51 6.38
89. Maciej Żmudzki Miasto Szkła Krosno 8 50 6.25
90. Piotr Karpacz GKS Tychy 8 48 6.00
91. Wojciech Jakubiak STK Czarni Słupsk 6 48 8.00
92. Marcin Sroka Pogoń Prudnik 7 47 6.71
93. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 8 47 5.88
94. Przemysław Tradecki KS Księżak Łowicz 8 47 5.88
95. Rafał Wojciechowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 6 46 7.67
96. Karol Kutta Zetkama Doral Nysa Kłodzko 7 45 6.43
97. Mateusz Stawiak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 45 5.00
98. Adam Cichoń Weegree AZS Politechnika Opolska 7 45 6.43
99. Hubert Wyszkowski STK Czarni Słupsk 10 45 4.50
100. Marc-Oscar Sanny Pogoń Prudnik 9 44 4.89
101. Daniel Grujić Energa Kotwica Kołobrzeg 8 42 5.25
102. Michał Krawiec Weegree AZS Politechnika Opolska 8 41 5.13
103. Radosław Trubacz Timeout Polonia 1912 Leszno 6 40 6.67
104. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 8 40 5.00
105. Michał Weiss Zetkama Doral Nysa Kłodzko 8 39 4.88
106. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 8 38 4.75
107. Maksym Kulon GKS Tychy 8 38 4.75
108. Sebastian Walda Energa Kotwica Kołobrzeg 8 38 4.75
109. Daniel Nieporęcki Elektrobud-Investment ZB Pruszków 7 35 5.00
110. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Poznań 5 34 6.80
111. Maciej Koperski Górnik Trans.eu Wałbrzych 8 34 4.25
112. Łukasz Uberna WKK Wrocław 9 34 3.78
113. Mikołaj Czyż KS Księżak Łowicz 8 33 4.13
114. Robert Skibniewski Timeout Polonia 1912 Leszno 5 33 6.60
115. Patryk Jankowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 33 3.67
116. Szymon Szymański Rawlplug Sokół Łańcut 8 31 3.88
117. Michał Sadło Miasto Szkła Krosno 8 31 3.88
118. Jakub Krawczyk Timeout Polonia 1912 Leszno 9 30 3.33
119. Daniel Dawdo Weegree AZS Politechnika Opolska 8 29 3.63
120. Tomasz Madziar Zetkama Doral Nysa Kłodzko 4 26 6.50
121. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 8 21 2.63
122. Mikołaj Barszcz Weegree AZS Politechnika Opolska 6 18 3.00
123. Bartosz Chodukiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 5 17 3.40
124. Tomasz Smorawiński Biofarm Basket Poznań 5 17 3.40
125. Andrzej Krajewski Biofarm Basket Poznań 5 16 3.20
126. Mateusz Kasiński Miasto Szkła Krosno 8 10 1.25
127. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 7 10 1.43
128. Dominik Grudziński Energa Kotwica Kołobrzeg 5 8 1.60
129. Michał Sitnik WKK Wrocław 7 7 1.00
130. Tomasz Madejski WKK Wrocław 5 5 1.00
131. Mikołaj Kleszcz Biofarm Basket Poznań 7 4 0.57
132. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 9 3 0.33
133. Marcel Korolczuk Energa Kotwica Kołobrzeg 5 2 0.40
134. Kacper Walciszewski Miasto Szkła Krosno 4 0 0.00
135. Jakub Zawadzki GKS Tychy 5 0 0.00
136. Bartosz Włuczyński KS Księżak Łowicz 4 0 0.00
137. Mikołaj Smarzy Miasto Szkła Krosno 4 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę