PGE GiEK Turów Zgorzelec na finiszu rundy zasadniczej wygrało zmagania w grupie D 2 Ligi Mężczyzn. W bardzo wyrównanym głosowaniu trenerów na MVP ostatecznie triumfował koszykarz klubu z przygranicznego miasta Kamil Zywert. Wśród szkoleniowców bezkonkurencyjny okazał się Rafał Niesobski, opiekun PGE GiEK Turowa.
10
Szymon Nowicki
UKS Basket Ósemka Wejherowo
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | WKS Śląsk II Wrocław | 30 | 158 | 629:45 | 51 / 122 | 12 / 70 | 63 / 192 | 20 / 41 | 43 | 92 | 135 | 35 | 65 | 42 | 25 | 28 | 11 | 20 | 192 | -30 |
2023/2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 9 | 137 | 266:46 | 43 / 65 | 12 / 40 | 55 / 105 | 15 / 36 | 24 | 63 | 87 | 19 | 19 | 24 | 16 | 9 | 5 | 7 | 170 | 107 |
2023/2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 1 | 15 | 20:20 | 6 / 7 | 1 / 2 | 7 / 9 | 0 / 1 | 1 | 5 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 18 | 16 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 16 | 127 | 382:58 | 27 / 51 | 19 / 54 | 46 / 105 | 16 / 22 | 21 | 60 | 81 | 32 | 27 | 22 | 15 | 18 | 18 | 1 | 196 | 21 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 119 | 235:58 | 48 / 80 | 5 / 26 | 53 / 106 | 8 / 20 | 32 | 57 | 89 | 24 | 14 | 20 | 25 | 13 | 13 | 7 | 168 | 166 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 10 | 108 | 259:49 | 34 / 58 | 9 / 32 | 43 / 90 | 13 / 20 | 11 | 45 | 56 | 15 | 11 | 17 | 23 | 17 | 17 | 6 | 136 | 72 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 7 | 97 | 199:04 | 35 / 61 | 3 / 24 | 38 / 85 | 18 / 33 | 28 | 59 | 87 | 21 | 17 | 21 | 16 | 15 | 15 | 5 | 157 | 82 |
2020/2021 | Asseco Arka U19 Gdynia | 10 | 52 | 156:12 | 15 / 28 | 6 / 17 | 21 / 45 | 4 / 9 | 11 | 9 | 20 | 4 | 16 | 9 | 10 | 6 | 7 | 2 | 50 | 23 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 10 | 59 | 127:00 | 20 / 28 | 4 / 10 | 24 / 38 | 7 / 10 | 10 | 13 | 23 | 7 | 21 | 11 | 6 | 7 | 2 | 2 | 75 | 19 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia | 3 | 3 | 10:22 | 0 / 0 | 1 / 2 | 1 / 2 | 0 / 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 3 | 42 | 84:12 | 8 / 24 | 7 / 17 | 15 / 41 | 5 / 11 | 13 | 21 | 34 | 3 | 8 | 9 | 9 | 10 | 6 | 2 | 54 | 17 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 10 | 220 | 238:25 | 53 / 115 | 26 / 106 | 79 / 221 | 36 / 68 | 41 | 102 | 143 | 17 | 21 | 39 | 24 | 15 | 28 | 3 | 225 | 75 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Pomorskie | 9 | 111 | 176:14 | 40 / 76 | 6 / 34 | 46 / 110 | 13 / 22 | 31 | 50 | 81 | 15 | 17 | 16 | 12 | 15 | 11 | 1 | 148 | 185 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 9 | 15.2 | 29:38 | 66.2 | 30.0 | 52.4 | 41.7 | 2.70 | 7.00 | 9.70 | 2.1 | 2.10 | 2.70 | 1.8 | 1.00 | 0.60 | 0.80 | 18.9 | 11.9 |
2023/2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 1 | 15.0 | 20:20 | 85.7 | 50.0 | 77.8 | 0.0 | 1.00 | 5.00 | 6.00 | 0.0 | 1.00 | 2.00 | 2.0 | 2.00 | 0.00 | 0.00 | 18.0 | 16.0 |
2023/2024 | WKS Śląsk II Wrocław | 30 | 5.3 | 20:59 | 41.8 | 17.1 | 32.8 | 48.8 | 1.40 | 3.10 | 4.50 | 1.2 | 2.20 | 1.40 | 0.8 | 0.90 | 0.40 | 0.70 | 6.4 | -1.0 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 14.9 | 29:29 | 60.0 | 19.2 | 50.0 | 40.0 | 4.00 | 7.10 | 11.10 | 3.0 | 1.80 | 2.50 | 3.1 | 1.60 | 1.60 | 0.90 | 21.0 | 20.8 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 10 | 10.8 | 25:58 | 58.6 | 28.1 | 47.8 | 65.0 | 1.10 | 4.50 | 5.60 | 1.5 | 1.10 | 1.70 | 2.3 | 1.70 | 1.70 | 0.60 | 13.6 | 7.2 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 16 | 7.9 | 23:56 | 52.9 | 35.2 | 43.8 | 72.7 | 1.30 | 3.80 | 5.10 | 2.0 | 1.70 | 1.40 | 0.9 | 1.10 | 1.10 | 0.10 | 12.3 | 1.3 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 7 | 13.9 | 28:26 | 57.4 | 12.5 | 44.7 | 54.5 | 4.00 | 8.40 | 12.40 | 3.0 | 2.40 | 3.00 | 2.3 | 2.10 | 2.10 | 0.70 | 22.4 | 11.7 |
2020/2021 | Asseco Arka U19 Gdynia | 10 | 5.2 | 15:37 | 53.6 | 35.3 | 46.7 | 44.4 | 1.10 | 0.90 | 2.00 | 0.4 | 1.60 | 0.90 | 1.0 | 0.60 | 0.70 | 0.20 | 5.0 | 2.3 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 10 | 5.9 | 12:42 | 71.4 | 40.0 | 63.2 | 70.0 | 1.00 | 1.30 | 2.30 | 0.7 | 2.10 | 1.10 | 0.6 | 0.70 | 0.20 | 0.20 | 7.5 | 1.9 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia | 3 | 1.0 | 03:27 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 0.00 | 0.70 | 0.70 | 0.0 | 0.70 | 0.70 | 0.7 | 0.00 | 0.30 | 0.00 | 1.0 | 0.3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 3 | 14.0 | 28:04 | 33.3 | 41.2 | 36.6 | 45.5 | 4.30 | 7.00 | 11.30 | 1.0 | 2.70 | 3.00 | 3.0 | 3.30 | 2.00 | 0.70 | 18.0 | 5.7 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 10 | 22.0 | 23:50 | 46.1 | 24.5 | 35.7 | 52.9 | 4.10 | 10.20 | 14.30 | 1.7 | 2.10 | 3.90 | 2.4 | 1.50 | 2.80 | 0.30 | 22.5 | 7.5 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Pomorskie | 9 | 12.3 | 19:34 | 52.6 | 17.6 | 41.8 | 59.1 | 3.40 | 5.60 | 9.00 | 1.7 | 1.90 | 1.80 | 1.3 | 1.70 | 1.20 | 0.10 | 16.4 | 20.6 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UKS Basket Ósemka Wejherowo (2018/2019) | |||||||||||||||||||||||||||||
08.06.2019 | MUKS Hutnik Warszawa (d) | 49 : 57 P | 14 | 24:33 | 4/7 | 57.1 | 1/7 | 14.3 | 5/14 | 35.7 | 3/7 | 42.9 | 2 | 17 | 19 | 1 | 5 | 3 | 5 | 2 | 5 | 0 | 23 | 1 | |||||
07.06.2019 | Twarde Pierniki Toruń (d) | 39 : 47 P | 7 | 25:00 | 0/7 | 0.0 | 1/11 | 9.1 | 1/18 | 5.6 | 4/7 | 57.1 | 3 | 14 | 17 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 9 | -2 | |||||
06.06.2019 | UKS AK Komorów (d) | 45 : 73 P | 22 | 20:08 | 6/11 | 54.5 | 3/4 | 75.0 | 9/15 | 60.0 | 1/6 | 16.7 | 3 | 11 | 14 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 | 4 | 0 | 32 | 3 | |||||
05.06.2019 | UKS SP 27 Katowice (w) | 55 : 64 W | 25 | 25:00 | 2/10 | 20.0 | 5/14 | 35.7 | 7/24 | 29.2 | 6/11 | 54.5 | 2 | 12 | 14 | 2 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 19 | 23 | |||||
19.05.2019 | BC Swiss Krono Żary (w) | 75 : 74 P | 35 | 25:00 | 11/17 | 64.7 | 3/16 | 18.8 | 14/33 | 42.4 | 4/8 | 50.0 | 5 | 9 | 14 | 2 | 0 | 5 | 2 | 2 | 4 | 1 | 32 | 5 | |||||
18.05.2019 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 70 : 78 W | 36 | 25:00 | 8/15 | 53.3 | 4/12 | 33.3 | 12/27 | 44.4 | 8/14 | 57.1 | 10 | 9 | 19 | 3 | 3 | 9 | 3 | 1 | 4 | 0 | 39 | 7 | |||||
17.05.2019 | MKS Dąbrowa Górnicza (d) | 60 : 54 W | 10 | 25:00 | 4/14 | 28.6 | 0/7 | 0.0 | 4/21 | 19.0 | 2/3 | 66.7 | 5 | 9 | 14 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 3 | |||||
28.04.2019 | KS Spójnia Stargard (d) | 64 : 71 P | 31 | 25:02 | 9/14 | 64.3 | 4/14 | 28.6 | 13/28 | 46.4 | 1/2 | 50.0 | 4 | 8 | 12 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 26 | -3 | |||||
27.04.2019 | PTG Sokół Łańcut (w) | 42 : 88 W | 20 | 18:38 | 7/11 | 63.6 | 1/7 | 14.3 | 8/18 | 44.4 | 3/4 | 75.0 | 7 | 7 | 14 | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 29 | 26 | |||||
26.04.2019 | Polonia Warszawa (d) | 61 : 56 W | 20 | 25:04 | 2/9 | 22.2 | 4/14 | 28.6 | 6/23 | 26.1 | 4/6 | 66.7 | 0 | 6 | 6 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 10 | 12 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 25:04 | 26.04.2019 | U14M | Polonia Warszawa | 61 : 56 | celny rzut za 2 | 11 | 19.05.2019 | U14M | BC Swiss Krono Żary | 75 : 74 | wykonywany rzut za 2 | 17 | 19.05.2019 | U14M | BC Swiss Krono Żary | 75 : 74 | skuteczność za 2 | 64.7000 | 19.05.2019 | U14M | BC Swiss Krono Żary | 75 : 74 | celny rzut za 3 | 5 | 05.06.2019 | U14M | UKS SP 27 Katowice | 55 : 64 | wykonywany rzut za 3 | 16 | 19.05.2019 | U14M | BC Swiss Krono Żary | 75 : 74 | skuteczność za 3 | 75.0000 | 06.06.2019 | U14M | UKS AK Komorów | 45 : 73 | celny rzut z gry | 14 | 19.05.2019 | U14M | BC Swiss Krono Żary | 75 : 74 | wykonywany rzut za gry | 33 | 19.05.2019 | U14M | BC Swiss Krono Żary | 75 : 74 | skuteczność z gry | 60.0000 | 06.06.2019 | U14M | UKS AK Komorów | 45 : 73 | celny rzut wolny | 8 | 18.05.2019 | U14M | KS Sudety Jelenia Góra | 70 : 78 | wykonywany rzut wolny | 14 | 18.05.2019 | U14M | KS Sudety Jelenia Góra | 70 : 78 | skuteczność za 1 | 75.0000 | 27.04.2019 | U14M | PTG Sokół Łańcut | 42 : 88 | punkty | 36 | 18.05.2019 | U14M | KS Sudety Jelenia Góra | 70 : 78 | zbiórki w ataku | 10 | 18.05.2019 | U14M | KS Sudety Jelenia Góra | 70 : 78 | zbiórki w obronie | 17 | 08.06.2019 | U14M | MUKS Hutnik Warszawa | 49 : 57 | zbiórki | 19 | 08.06.2019 | U14M | MUKS Hutnik Warszawa | 49 : 57 | asysty | 4 | 27.04.2019 | U14M | PTG Sokół Łańcut | 42 : 88 | faule | 5 | 08.06.2019 | U14M | MUKS Hutnik Warszawa | 49 : 57 | faule wymuszone | 9 | 18.05.2019 | U14M | KS Sudety Jelenia Góra | 70 : 78 | straty | 5 | 08.06.2019 | U14M | MUKS Hutnik Warszawa | 49 : 57 | przechwyty | 4 | 06.06.2019 | U14M | UKS AK Komorów | 45 : 73 | bloki | 5 | 08.06.2019 | U14M | MUKS Hutnik Warszawa | 49 : 57 | bloki otrzymane | 1 | 07.06.2019 | U14M | Twarde Pierniki Toruń | 39 : 47 | asysty/straty | 4.0000 | 27.04.2019 | U14M | PTG Sokół Łańcut | 42 : 88 | przechwyty/straty | 2.0000 | 06.06.2019 | U14M | UKS AK Komorów | 45 : 73 | eval | 39 | 18.05.2019 | U14M | KS Sudety Jelenia Góra | 70 : 78 | +/- | 26 | 27.04.2019 | U14M | PTG Sokół Łańcut | 42 : 88 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia | Energa Basket Liga |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2018/2019 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |