Grupa I | 27.04.2019 | 16:15
Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot, ul. Jakuba Goyki 7
Komisarz: Mateusz Kreft

UKS 7 Trefl Sopot

Trener: Marta Gańko. Asystent: Krzysztof Pakólski

Trener: Marta Gańko. Asystent: Krzysztof Pakólski

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Szymon Kiejzik 9 21:50 3/11 27.3 1/7 14.3 4/18 22.2   0.0 1 2 3 4 4 2 3 1   2 0 -8
2 Brajan Mroczkowski 12 23:08 5/9 55.6 0/2 0.0 5/11 45.5 2/3 66.7 2 4 6   3 3 8 3     6 -13
8 Marcel Jurkowski 7 25:00 3/6 50.0   0.0 3/6 50.0 1/4 25.0 4 5 9 3 1 3 1 5 2   19 16
11 Piotr Szczepkowski 0 07:13   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0             1       -2 -5
13 Olgierd Kobiak 10 25:00 3/15 20.0 1/3 33.3 4/18 22.2 1/2 50.0 1 3 4 4 1 1 2 6     7 16
16 Marcel Zirra 10 19:43 4/10 40.0 0/2 0.0 4/12 33.3 2/2 100.0 4 1 5 3 4 4 1 3 1   13 23
18 Alan Groth 2 06:43 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0 1 2 3   1           5 -7
21 Jędrzej Strumiłło 2 16:25 1/4 25.0 0/1 0.0 1/5 20.0   0.0 4 2 6   2 1   1     5 15
23 Oskar Lewandowski 0 09:14   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0       3 2     1     3 -3
25 Filip Półbratek 0 15:42 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0 4 5 9 1 1   2 1 2 1 8 -18
27 Max Żylicz 7 15:02 2/4 50.0 1/5 20.0 3/9 33.3   0.0 2 2 4   1 1 1 1     5 18
30 Aleksander Pranszke 7 15:00 2/3 66.7 1/3 33.3 3/6 50.0   0.0 1 1 2     1 4       2 -9
  Drużynowe                     1 3 4       1          
  Suma 66 200:00 24/66 36.4 4/25 16.0 28/91 30.8 6/11 54.5 24 27 51 18 20 16 23 22 5 3 71  

AZS UJK Kielce

Trener: Rafał Gil

Trener: Rafał Gil

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Wiktor Bedla 0 05:43   0.0   0.0   0.0   0.0         1   3       -3 -13
1 Igor Wierzbicki 0 25:00 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0 1 5 6   1   4 1     1 -16
2 Kamil Szymoniak 0 11:14   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1 2   1 2 1     2 -10
4 Adam Strojek 2 15:00 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0   0.0   1 1       1 1     0 -19
5 Dominik Wesołek 4 13:37 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0 2/2 100.0 4 1 5 4   1 2 3     13 14
7 Maciej Suwaluk 8 25:00 3/9 33.3 0/1 0.0 3/10 30.0 2/5 40.0 1 2 3 3 3 2 1 2   1 5 14
12 Igor Sadowski 7 25:00 2/8 25.0 1/1 100.0 3/9 33.3   0.0 2 6 8 2     3 2 1   11 12
13 Piotr Grzybek 5 07:20 1/4 25.0 1/2 50.0 2/6 33.3   0.0   1 1     2         2 5
24 Igor Gaca 3 09:30 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0 1/2 50.0   1 1 2 2 1   1 1   7 6
28 Jakub Kundera 13 24:37 5/13 38.5 0/1 0.0 5/14 35.7 3/4 75.0 1 7 8 1 3 3 3 1   3 10 -17
30 Dominik Basa 19 24:56 7/11 63.6 0/1 0.0 7/12 58.3 5/13 38.5 3 7 10 3 3 9 7 1 1 1 14 12
35 Stanisław Strojek 0 13:03 0/3 0.0 0/2 0.0 0/5 0.0   0.0 1 2 3 1 3 1 5       -6 -13
  Drużynowe                     4 3 7       1          
  Suma 61 200:00 21/57 36.8 2/8 25.0 23/65 35.4 13/26 50.0 13 34 47 18 16 20 31 13 3 5 56  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:57:00
 
8, M. Jurkowski, wygrany rzut sędziowski
09:57:00
 
28, J. Kundera, przegrany rzut sędziowski
09:39:00
2 : 0
27, M. Żylicz, celny z obrotu za 2
09:26:00
 
27, M. Żylicz, faul osobisty
09:26:00
 
35, S. Strojek, faulowany
09:15:00
 
28, J. Kundera, niecelny z wyskoku za 2
09:12:00
 
1, I. Wierzbicki , zbiórka w ataku
09:10:00
 
35, S. Strojek, niecelny z wysoku za 3
09:08:00
 
13, O. Kobiak, zbiórka w obronie
08:59:00
 
27, M. Żylicz, niecelny z wysoku za 3
08:54:00
 
4, A. Strojek, zbiórka w obronie
08:49:00
 
1, I. Wierzbicki , niecelny z wyskoku za 2
08:46:00
 
13, O. Kobiak, zbiórka w obronie
08:37:00
 
13, O. Kobiak, niecelny z wyskoku za 2
08:35:00
 
35, S. Strojek, zbiórka w obronie
08:31:00
 
35, S. Strojek, niecelny z wyskoku za 2
08:29:00
 
27, M. Żylicz, zbiórka w obronie
08:18:00
4 : 0
16, M. Zirra, celny z wyskoku za 2
08:18:00
 
13, O. Kobiak, asysta
08:01:00
 
28, J. Kundera, strata - błąd kroków