Grupa II | 25.01.2019 | 19:45
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk, al. Zwycięstwa 12
Komisarz: Mieczysław Kutysz Sędziowie: Piotr Kaszuba, Angelika Kochner

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Trener: Adam Rajkowski. Asystent: Dariusz Raczyński

Trener: Adam Rajkowski. Asystent: Dariusz Raczyński

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Katarzyna Szpera 11 20:55 3/4 75.0 1/4 25.0 4/8 50.0 2/4 50.0 1   1 3 3 2 1 4     12 29
5 Martyna Janusz 3 17:12 1/5 20.0 0/3 0.0 1/8 12.5 1/2 50.0 1   1 2 1 1 2       -4 34
7 Klaudia Kozłowska 6 20:15 3/5 60.0 0/5 0.0 3/10 30.0   0.0   4 4 4 1   4 3     6 18
9 Natalia Łopińska 7 11:30 3/4 75.0 0/1 0.0 3/5 60.0 1/1 100.0   3 3 9 3 2   5     22 26
12 Nicola Obrodzka 3 20:39   0.0 1/3 33.3 1/3 33.3   0.0   2 2 2 2   2   2   5 24
14 Aleksandra Pszczolarska 14 16:17 5/6 83.3 1/2 50.0 6/8 75.0 1/2 50.0 1 6 7 1   2   2 4   25 34
15 Klaudia Dudek 8 21:06 4/6 66.7   0.0 4/6 66.7   0.0 2 5 7 1 3   5 1 4   14 24
16 Patrycja Krzyszczak 4 23:12 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0 2/2 100.0 3 10 13 2 1 2 1 2 1   18 29
17 Pola Kaźmierczak 6 11:07   0.0 2/3 66.7 2/3 66.7   0.0             1 2     6 30
18 Justyna Samulak 14 13:35 5/6 83.3   0.0 5/6 83.3 4/4 100.0   2 2 1   4 1 3 2   20 17
19 Agata Maciejewska 7 15:25 0/1 0.0 2/4 50.0 2/5 40.0 1/2 50.0 1   1 1   1 1 1     5 13
20 Martyna Leszczyńska 8 08:47 3/4 75.0   0.0 3/4 75.0 2/4 50.0 2 2 4 4   3 1 1     13 22
  Drużynowe                     1 4 5                  
  Suma 91 200:00 28/45 62.2 7/25 28.0 35/70 50.0 14/21 66.7 11 34 45 30 14 17 19 24 13   142  

KSK Stal Brzeg

Trener: Mariusz Kolekta

Trener: Mariusz Kolekta

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Monika Morgiel 2 27:20 0/3 0.0 0/3 0.0 0/6 0.0 2/2 100.0   1 1   2 2 6 1   1 -8 -54
5 Sandra Straszak 5 13:52 1/3 33.3 1/3 33.3 2/6 33.3   0.0   1 1     3 2 1   1 1 -18
7 Magdalena Libront 6 17:33 1/4 25.0 1/2 50.0 2/6 33.3 1/2 50.0 1 2 3     3 2 3   2 5 -28
8 Natalia Szymczak 0 13:04 0/3 0.0 0/1 0.0 0/4 0.0   0.0 1   1   4 1 1 1   1 -3 -9
9 Sara Janiec 0 07:49 0/2 0.0 0/3 0.0 0/5 0.0   0.0   1 1               -4 -9
11 Aleksandra Błasiak 7 17:53 3/7 42.9 0/1 0.0 3/8 37.5 1/1 100.0 2 1 3 1 3 2 4     3 2 -26
12 Martyna Michalska 0 11:50   0.0 0/2 0.0 0/2 0.0   0.0   1 1       3 1     -3 -17
17 Julia Dzieduszyńska DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
23 Wiktoria Janiec 3 24:22 0/4 0.0 1/3 33.3 1/7 14.3   0.0 2 4 6   2 1 3 4   1 4 -37
24 Wiktoria Wiśniowska 0 23:49 0/10 0.0 0/2 0.0 0/12 0.0   0.0 1 4 5   2 1 6     4 -13 -44
33 Anna Międzybrodzka 5 15:53 1/1 100.0 1/3 33.3 2/4 50.0 0/1 0.0 3 3 6 2 2 1 1 1     10 -27
44 Wiktoria Stala 3 26:35   0.0 1/5 20.0 1/5 20.0   0.0   2 2 2 2   6 1     -2 -31
  Drużynowe                     7 7 14       2          
  Suma 31 200:00 6/37 16.2 5/28 17.9 11/65 16.9 4/6 66.7 10 20 30 5 17 14 34 13   13 -11  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
23, W. Janiec, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
20, M. Leszczyńska, przegrany rzut sędziowski
09:40:00
 
24, W. Wiśniowska, niecelny hakiem za 2
09:37:00
 
14, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie
09:24:00
 
5, M. Janusz, strata - złe podanie
09:24:00
 
23, W. Janiec, przechwyt
09:08:00
0 : 3
23, W. Janiec, celny z wysoku za 3
09:08:00
 
44, W. Stala, asysta
08:50:00
2 : 3
20, M. Leszczyńska, celny lay-up
08:50:00
 
14, A. Pszczolarska, asysta
08:50:00
 
24, W. Wiśniowska, faul osobisty
08:50:00
 
20, M. Leszczyńska, faulowany
08:50:00
 
20, M. Leszczyńska, niecelny rzut wolny 1z1
08:46:00
 
23, W. Janiec, zbiórka w obronie
08:43:00
 
23, W. Janiec, strata - błąd kozłowania
08:43:00
 
20, M. Leszczyńska, przechwyt
08:40:00
 
20, M. Leszczyńska, niecelny lay-up
08:37:00
 
20, M. Leszczyńska, zbiórka w ataku
08:37:00
4 : 3
20, M. Leszczyńska, celny lay-up
08:15:00
 
23, W. Janiec, niecelny z wysoku za 3
08:12:00
 
20, M. Leszczyńska, zbiórka w obronie
08:07:00
 
14, A. Pszczolarska, niecelny z wysoku za 3
08:03:00
 
7, M. Libront, zbiórka w obronie
07:58:00
 
44, W. Stala, strata - błąd kozłowania
07:58:00
 
4, K. Szpera, przechwyt
07:55:00
 
4, K. Szpera, niecelny lay-up
07:53:00
 
44, W. Stala, zbiórka w obronie
07:48:00
 
24, W. Wiśniowska, niecelny z wyskoku za 2
07:48:00
 
14, A. Pszczolarska, blok
07:45:00
 
14, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie
07:42:00
 
5, M. Janusz, niecelny lay-up
07:38:00
 
zbiórka w obronie
07:23:00
 
24, W. Wiśniowska, niecelny lay-up
07:21:00
 
14, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie
07:07:00
7 : 3
14, A. Pszczolarska, celny z wysoku za 3
07:07:00
 
20, M. Leszczyńska, asysta
06:43:00
 
4, M. Morgiel, niecelny z wyskoku za 2
06:41:00
 
zbiórka w obronie
06:28:00
9 : 3
20, M. Leszczyńska, celny lay-up
06:28:00
 
5, M. Janusz, asysta
06:28:00
 
24, W. Wiśniowska, faul osobisty
06:28:00
 
20, M. Leszczyńska, faulowany
06:28:00
 
44, W. Stala, zmiana - zejście
06:28:00
 
5, S. Straszak, zmiana - wejście
06:28:00
 
24, W. Wiśniowska, zmiana - zejście
06:28:00
 
11, A. Błasiak, zmiana - wejście
06:28:00
 
20, M. Leszczyńska, niecelny rzut wolny 1z1
06:27:00
 
zbiórka w ataku
06:25:00
 
11, A. Błasiak, faul osobisty
06:25:00
 
20, M. Leszczyńska, faulowany
06:25:00
10 : 3
20, M. Leszczyńska, celny rzut wolny 1z2
06:25:00
 
5, M. Janusz, asysta
06:25:00
11 : 3
20, M. Leszczyńska, celny rzut wolny 2z2
06:10:00
 
4, K. Szpera, faul osobisty
06:10:00
 
5, S. Straszak, faulowany
06:07:00
 
7, M. Libront, strata - błąd kroków
05:53:00
13 : 3
14, A. Pszczolarska, celny lay-up
05:50:00
 
11, A. Błasiak, faul osobisty
05:50:00
 
14, A. Pszczolarska, faulowany
05:35:00
 
7, M. Libront, zmiana - zejście
05:35:00
 
33, A. Międzybrodzka, zmiana - wejście
05:22:00
 
14, A. Pszczolarska, niecelny rzut wolny 1z1
05:18:00
 
5, M. Janusz, zbiórka w ataku
05:16:00
 
5, M. Janusz, niecelny z wysoku za 3
05:14:00
 
20, M. Leszczyńska, zbiórka w ataku
05:12:00
 
20, M. Leszczyńska, strata - błąd kozłowania
05:12:00
 
23, W. Janiec, przechwyt
04:57:00
 
11, A. Błasiak, strata - złe podanie
04:57:00
 
4, K. Szpera, przechwyt
04:54:00
 
4, K. Szpera, zmiana - zejście
04:54:00
 
18, J. Samulak, zmiana - wejście
04:54:00
 
20, M. Leszczyńska, zmiana - zejście
04:54:00
 
9, N. Łopińska, zmiana - wejście
04:54:00
 
5, M. Janusz, zmiana - zejście
04:54:00
 
12, N. Obrodzka, zmiana - wejście
04:54:00
 
23, W. Janiec, zmiana - zejście
04:54:00
 
8, N. Szymczak, zmiana - wejście
04:50:00
15 : 3
18, J. Samulak, celny hakiem za 2
04:50:00
 
12, N. Obrodzka, asysta
04:35:00
 
11, A. Błasiak, niecelny z wyskoku za 2
04:33:00
 
9, N. Łopińska, zbiórka w obronie
04:26:00
18 : 3
17, P. Kaźmierczak, celny z wysoku za 3
04:26:00
 
9, N. Łopińska, asysta
04:12:00
 
8, N. Szymczak, strata - złe podanie
04:12:00
 
9, N. Łopińska, przechwyt
04:09:00
 
9, N. Łopińska, niecelny lay-up
04:06:00
 
5, S. Straszak, zbiórka w obronie
04:03:00
 
9, N. Łopińska, faul osobisty
04:03:00
 
5, S. Straszak, faulowany
03:57:00
 
4, M. Morgiel, niecelny z wysoku za 3
03:55:00
 
33, A. Międzybrodzka, zbiórka w ataku
03:51:00
18 : 6
5, S. Straszak, celny z wysoku za 3
03:51:00
 
33, A. Międzybrodzka, asysta
03:29:00
 
17, P. Kaźmierczak, niecelny z wysoku za 3
03:26:00
 
zbiórka w obronie
03:10:00
 
11, A. Błasiak, niecelny lay-up
03:10:00
 
18, J. Samulak, blok
03:07:00
 
9, N. Łopińska, zbiórka w obronie
03:01:00
 
14, A. Pszczolarska, niecelny lay-up
02:57:00
 
14, A. Pszczolarska, zbiórka w ataku
02:48:00
20 : 6
14, A. Pszczolarska, celny lay-up
02:48:00
 
33, A. Międzybrodzka, faul osobisty
02:48:00
 
14, A. Pszczolarska, faulowany
02:48:00
 
33, A. Międzybrodzka, zmiana - zejście
02:48:00
 
12, M. Michalska, zmiana - wejście
02:48:00
21 : 6
14, A. Pszczolarska, celny rzut wolny 1z1
02:48:00
 
17, P. Kaźmierczak, zmiana - zejście
02:48:00
 
7, K. Kozłowska, zmiana - wejście
02:48:00
 
14, A. Pszczolarska, zmiana - zejście
02:48:00
 
16, P. Krzyszczak, zmiana - wejście
02:46:00
 
12, N. Obrodzka, faul osobisty
02:46:00
 
8, N. Szymczak, faulowany
02:36:00
 
5, S. Straszak, niecelny z wysoku za 3
02:33:00
 
11, A. Błasiak, zbiórka w ataku
02:33:00
21 : 8
11, A. Błasiak, celny lay-up
02:20:00
 
18, J. Samulak, strata - złe podanie
02:20:00
 
12, M. Michalska, przechwyt
02:13:00
 
9, N. Łopińska, faul osobisty
02:13:00
 
5, S. Straszak, faulowany
02:05:00
 
4, M. Morgiel, niecelny lay-up
02:05:00
 
12, N. Obrodzka, blok
02:02:00
 
12, N. Obrodzka, zbiórka w obronie
01:58:00
23 : 8
18, J. Samulak, celny lay-up
01:58:00
 
9, N. Łopińska, asysta
01:44:00
 
5, S. Straszak, strata - złe podanie
01:34:00
25 : 8
16, P. Krzyszczak, celny hakiem za 2
01:34:00
 
9, N. Łopińska, asysta
01:17:00
25 : 10
5, S. Straszak, celny z wyskoku za 2
01:09:00
 
7, K. Kozłowska, strata - poza boiskiem
00:58:30
 
8, N. Szymczak, niecelny z wyskoku za 2
00:54:80
 
8, N. Szymczak, zbiórka w ataku
00:54:80
 
8, N. Szymczak, niecelny lay-up
00:54:80
 
16, P. Krzyszczak, blok
00:52:70
 
16, P. Krzyszczak, zbiórka w obronie
00:48:90
 
16, P. Krzyszczak, niecelny lay-up
00:46:70
 
16, P. Krzyszczak, zbiórka w ataku
00:46:70
 
4, M. Morgiel, faul osobisty
00:46:70
 
16, P. Krzyszczak, faulowany
00:46:70
 
11, A. Błasiak, zmiana - zejście
00:46:70
 
9, S. Janiec, zmiana - wejście
00:46:70
26 : 10
16, P. Krzyszczak, celny rzut wolny 1z2
00:46:70
27 : 10
16, P. Krzyszczak, celny rzut wolny 2z2
00:30:40
 
12, N. Obrodzka, faul osobisty
00:30:40
 
4, M. Morgiel, faulowany
00:30:40
27 : 11
4, M. Morgiel, celny rzut wolny 1z2
00:30:40
27 : 12
4, M. Morgiel, celny rzut wolny 2z2
00:19:80
29 : 12
18, J. Samulak, celny lay-up
00:19:80
 
7, K. Kozłowska, asysta
00:11:20
 
9, S. Janiec, niecelny z wyskoku za 2
00:08:30
 
7, K. Kozłowska, zbiórka w obronie
00:02:70
 
8, N. Szymczak, faul osobisty
00:02:70
 
18, J. Samulak, faulowany
00:02:70
30 : 12
18, J. Samulak, celny rzut wolny 1z2
00:02:70
 
9, N. Łopińska, asysta
00:02:70
31 : 12
18, J. Samulak, celny rzut wolny 2z2
00:00:00
 
koniec części gry
Kwarta 2
10:00:00
 
9, N. Łopińska, zmiana - zejście
10:00:00
 
19, A. Maciejewska, zmiana - wejście
10:00:00
 
18, J. Samulak, zmiana - zejście
10:00:00
 
15, K. Dudek, zmiana - wejście
10:00:00
 
5, S. Straszak, zmiana - zejście
10:00:00
 
44, W. Stala, zmiana - wejście
10:00:00
 
8, N. Szymczak, zmiana - zejście
10:00:00
 
23, W. Janiec, zmiana - wejście
10:00:00
 
9, S. Janiec, zmiana - zejście
10:00:00
 
7, M. Libront, zmiana - wejście
10:00:00
 
12, M. Michalska, zmiana - zejście
10:00:00
 
24, W. Wiśniowska, zmiana - wejście
10:00:00
 
start części gry
09:58:00
 
24, W. Wiśniowska, strata - złe podanie
09:44:00