21 kolejka | 23.02.2019 | 12:30
Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki, Stanisława Staszica 2
Komisarz: Michał Lesiński Sędziowie: Bartosz Koralewski, Marek Ulewiński

SMS PZKosz II Łomianki

Trener: Rafał Czyszpak. Asystenci: Roman Skrzecz, Michał Snochowski

Trener: Rafał Czyszpak. Asystenci: Roman Skrzecz, Michał Snochowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Nicola Obrodzka 1 13:19 0/1 0.0 0/2 0.0 0/3 0.0 1/2 50.0           1 1 3     -1 0
6 Konstancja Banucha 11 16:52 3/11 27.3   0.0 3/11 27.3 5/8 62.5 1 1 2 1   4 6 2   2 -1 0
7 Aleksandra Pszczolarska 23 26:44 4/7 57.1 3/6 50.0 7/13 53.8 6/8 75.0 6 6 12   3 4 2 2     27 16
11 Kamila Borkowska 0 09:14 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 3 2 5 1 1   1   3   7 0
13 Martyna Kowalska 8 20:07 3/10 30.0   0.0 3/10 30.0 2/3 66.7 7 5 12   5 3     2   14 3
14 Zuzanna Rudenko 1 16:21 0/3 0.0 0/1 0.0 0/4 0.0 1/2 50.0 2   2 1 1 1 1 1     -1 0
22 Magdalena Tabak DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
23 Julia Myszkowska 3 18:56 1/7 14.3 0/3 0.0 1/10 10.0 1/2 50.0 2   2 2   1 1 3   1 -1 12
24 Marta Duda 5 25:44 1/7 14.3 0/1 0.0 1/8 12.5 3/4 75.0 3 6 9 2 3 4 1 1 2 1 10 8
33 Aleksandra Wypustek 11 23:27 5/9 55.6 0/1 0.0 5/10 50.0 1/2 50.0 4 7 11   4 1 1 2     17 6
34 Olga Lemańska DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
35 Aleksandra Ustowska 7 29:16 2/7 28.6 1/8 12.5 3/15 20.0   0.0       8 3   4 2     1 5
  Drużynowe                     5 3 8       1          
  Suma 70 200:00 19/63 30.2 4/22 18.2 23/85 27.1 20/31 64.5 28 27 55 15 20 19 18 16 7 4 72  

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Trener: Adam Rajkowski. Asystent: Dariusz Raczyński

Trener: Adam Rajkowski. Asystent: Dariusz Raczyński

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Katarzyna Szpera 11 20:59 3/6 50.0 1/3 33.3 4/9 44.4 2/2 100.0 2 1 3   1 1 1       8 -5
5 Martyna Janusz 4 23:58   0.0 1/6 16.7 1/6 16.7 1/2 50.0 1 3 4 3 2 2 3 1     3 -18
9 Natalia Łopińska 3 37:28 0/5 0.0 1/5 20.0 1/10 10.0 0/2 0.0   4 4 5 4 3 6 7 2   4 -3
11 Aleksandra Kozłowska 4 08:17 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0   0.0 1 1 2       3 1   3 1 4
15 Klaudia Dudek 0 14:59 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0 2 2 4 1     3   1 1 0 -13
16 Patrycja Krzyszczak 2 14:14 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0 1   1 2 2   4 1     1 -11
17 Pola Kaźmierczak DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
18 Justyna Samulak 6 18:25 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 2/3 66.7 1 4 5 1 4 2 2     1 6 -2
19 Agata Maciejewska 3 31:17   0.0 1/4 25.0 1/4 25.0   0.0   2 2 4 1   3       3 3
20 Martyna Leszczyńska 27 30:23 5/13 38.5 1/4 25.0 6/17 35.3 14/18 77.8 2 12 14 1 5 12 2 2 1 2 28 -5
  Drużynowe                     8 4 12   1   1          
  Suma 60 200:00 13/39 33.3 5/22 22.7 18/61 29.5 19/27 70.4 10 29 39 17 19 20 27 12 4 7 54  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:57:00
 
13, M. Kowalska, wygrany rzut sędziowski
09:57:00
 
20, M. Leszczyńska, przegrany rzut sędziowski
09:52:00
 
35, A. Ustowska, niecelny z wyskoku za 2
09:49:00
 
20, M. Leszczyńska, zbiórka w obronie
09:38:00
0 : 2
18, J. Samulak, celny lay-up
09:38:00
 
20, M. Leszczyńska, asysta
09:38:00
 
24, M. Duda, faul osobisty
09:38:00
 
18, J. Samulak, faulowany
09:38:00
0 : 3
18, J. Samulak, celny rzut wolny 1z1
09:24:00
 
13, M. Kowalska, niecelny z wyskoku za 2
09:22:00
 
20, M. Leszczyńska, zbiórka w obronie
09:03:00
 
19, A. Maciejewska, niecelny z wysoku za 3
09:00:00
 
13, M. Kowalska, zbiórka w obronie
08:47:00
 
35, A. Ustowska, niecelny z wysoku za 3
08:43:00
 
6, K. Banucha, zbiórka w ataku
08:43:00
2 : 3
6, K. Banucha, celny lay-up
08:21:00
2 : 6
9, N. Łopińska, celny z wysoku za 3
08:21:00
 
5, M. Janusz, asysta
08:05:00
 
24, M. Duda, niecelny lay-up z obejściem
08:00:00
 
7, A. Pszczolarska, zbiórka w ataku
08:00:00
 
7, A. Pszczolarska, strata - złe podanie
08:00:00
 
9, N. Łopińska, przechwyt
07:55:00
 
9, N. Łopińska, strata - poza boiskiem
07:42:00
 
6, K. Banucha, niecelny lay-up z obejściem
07:39:00
 
18, J. Samulak, zbiórka w obronie
07:37:00
 
18, J. Samulak, strata - poza boiskiem
07:29:00
 
6, K. Banucha, strata - złe podanie
07:29:00
 
5, M. Janusz, przechwyt
07:12:00
 
18, J. Samulak, niecelny z wyskoku za 2
07:12:00
 
24, M. Duda, blok
07:08:00
 
7, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie
07:07:00
 
6, K. Banucha, strata - błąd kroków
06:55:00
 
20, M. Leszczyńska, niecelny z wyskoku za 2
06:54:00
 
13, M. Kowalska, zbiórka w obronie
06:54:00
 
20, M. Leszczyńska, faul osobisty
06:54:00
 
13, M. Kowalska, faulowany
06:39:00
 
6, K. Banucha, niecelny z wyskoku za 2
06:36:00
 
18, J. Samulak, zbiórka w obronie
06:17:00
 
9, N. Łopińska, niecelny z wyskoku za 2
06:15:00
 
6, K. Banucha, zbiórka w obronie
06:08:00
 
7, A. Pszczolarska, niecelny z wysoku za 3
06:06:00
 
18, J. Samulak, zbiórka w obronie
05:54:00
 
20, M. Leszczyńska, niecelny z wyskoku za 2
05:52:00
 
7, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie
05:45:00
 
13, M. Kowalska, niecelny z wyskoku za 2
05:44:00
 
24, M. Duda, zbiórka w ataku
05:44:00
 
18, J. Samulak, faul osobisty
05:44:00