10 kolejka | 01.12.2018 | 17:00
Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki, ul. Waryńskiego 22/26
Komisarz: Bartłomiej Włodarczyk Sędziowie: Szymon Giza, Konrad Lasocki

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Trener: Adam Rajkowski. Asystent: Dariusz Raczyński

Trener: Adam Rajkowski. Asystent: Dariusz Raczyński

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
8 Klaudia Kozłowska 11 29:01 3/6 50.0 1/2 50.0 4/8 50.0 2/4 50.0 2 2 4   4 2 2   1   8 -23
9 Natalia Łopińska 13 27:17 4/7 57.1 0/1 0.0 4/8 50.0 5/6 83.3 2 8 10 6 5 3 6 3     21 10
10 Patrycja Borawska 2 04:18 1/1 100.0 0/1 0.0 1/2 50.0   0.0 1   1       1 1     2 -2
11 Martyna Janusz 7 36:01 1/3 33.3 0/2 0.0 1/5 20.0 5/7 71.4 2 6 8 3 2 6 4 1     9 -6
12 Bianka Bałwas 0 03:06 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0         1           -1 2
14 Marlena Papuga 1 02:59   0.0   0.0   0.0 1/2 50.0       1 1 1   1     2 -8
15 Klaudia Dudek 2 32:45 0/5 0.0   0.0 0/5 0.0 2/4 50.0 3 2 5 2 4 2 4 2 2 1 2 6
16 Patrycja Krzyszczak DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
17 Pola Kaźmierczak 5 37:06 1/2 50.0 1/12 8.3 2/14 14.3   0.0 1 4 5 1 3     2     1 -5
18 Justyna Samulak 2 17:15 0/4 0.0   0.0 0/4 0.0 2/4 50.0   3 3   2 2 1     2 -2 -8
19 Agata Maciejewska DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
20 Martyna Leszczyńska 26 35:12 6/18 33.3 0/4 0.0 6/22 27.3 14/16 87.5 3 14 17 3 5 10 7 2 3 4 26 -1
  Drużynowe                     2 5 7       2          
  Suma 69 225:00 16/47 34.0 2/22 9.1 18/69 26.1 31/43 72.1 14 39 53 16 27 26 25 12 6 7 68  

SMS PZKosz II Łomianki

Trener: Rafał Czyszpak. Asystenci: Roman Skrzecz, Michał Snochowski

Trener: Rafał Czyszpak. Asystenci: Roman Skrzecz, Michał Snochowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
6 Konstancja Banucha 0 13:57 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0   0.0 1   1   1   1 1     -2 -5
7 Aleksandra Pszczolarska 8 37:20 3/7 42.9 0/7 0.0 3/14 21.4 2/6 33.3 1 1 2 2 4 3   4   1 1 9
10 Magdalena Szulc 5 26:36 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 1/2 50.0 1 4 5 2 4 1   3 1   12 12
11 Kamila Borkowska 6 25:57 3/7 42.9   0.0 3/7 42.9   0.0 1 7 8 1 5 1 3 1 5   14 2
14 Zuzanna Rudenko 12 31:03 6/11 54.5 0/1 0.0 6/12 50.0   0.0 1 3 4 2 1 1 2   1 2 11 12
23 Julia Myszkowska 10 22:01 3/8 37.5 0/1 0.0 3/9 33.3 4/6 66.7   2 2 4 3 6 1 1   2 8 -2
24 Marta Duda 17 35:20 4/8 50.0 0/3 0.0 4/11 36.4 9/9 100.0 2 14 16 1 4 6 4 3     26 -3
25 Wiktoria Boks DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
34 Olga Lemańska 0 06:24   0.0   0.0   0.0   0.0   3 3   2           3 -2
35 Aleksandra Ustowska 18 26:22 2/6 33.3 2/8 25.0 4/14 28.6 8/11 72.7 1 6 7 2 2 9 7 4   1 11 12
  Drużynowe                     1 2 3                  
  Suma 76 225:00 23/54 42.6 2/21 9.5 25/75 33.3 24/34 70.6 8 40 48 14 26 27 18 17 7 6 84  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:55:00
 
15, K. Dudek, wygrany rzut sędziowski
09:55:00
 
11, K. Borkowska, przegrany rzut sędziowski
09:37:00
 
14, Z. Rudenko, niecelny z wyskoku za 2
09:37:00
 
zbiórka w obronie
09:28:00
 
17, P. Kaźmierczak, niecelny z wysoku za 3
09:25:00
 
24, M. Duda, zbiórka w obronie
09:17:00
 
24, M. Duda, niecelny z wysoku za 3
09:12:00
 
11, M. Janusz, zbiórka w obronie
09:10:00
 
23, J. Myszkowska, faul osobisty
09:10:00
 
11, M. Janusz, faulowany
09:05:00
 
23, J. Myszkowska, faul osobisty
09:05:00
 
9, N. Łopińska, faulowany
09:05:00
1 : 0
9, N. Łopińska, celny rzut wolny 1z2
09:05:00
 
9, N. Łopińska, niecelny rzut wolny 2z2
09:03:00
 
11, K. Borkowska, zbiórka w obronie
08:47:00
1 : 2
7, A. Pszczolarska, celny lay-up
08:29:00
 
7, A. Pszczolarska, faul osobisty
08:29:00
 
18, J. Samulak, faulowany
08:29:00
2 : 2
18, J. Samulak, celny rzut wolny 1z2
08:29:00
 
15, K. Dudek, asysta
08:29:00
 
18, J. Samulak, niecelny rzut wolny 2z2
08:27:00
 
15, K. Dudek, zbiórka w ataku
08:21:00
 
18, J. Samulak, niecelny z wyskoku za 2
08:21:00
 
14, Z. Rudenko, blok
08:10:00
 
11, K. Borkowska, zbiórka w obronie
08:09:00
 
11, K. Borkowska, niecelny z wyskoku za 2
08:05:00
 
11, K. Borkowska, zbiórka w ataku
08:04:00
 
11, K. Borkowska, niecelny z wyskoku za 2
08:01:00
 
15, K. Dudek, zbiórka w obronie
07:51:00
4 : 2
11, M. Janusz, celny lay-up
07:51:00
 
7, A. Pszczolarska, faul osobisty
07:51:00
 
11, M. Janusz, faulowany
07:51:00
 
7, A. Pszczolarska, zmiana - zejście
07:51:00