Obraz
Grupa II | 05.05.2018 | 15:00
Szkoła Podstawowa nr 9, Biała Podlaska, Zygmunta Augusta 2
Komisarz: Artur Choduń

Twarde Pierniki Toruń

Trener: Michał Gardocki. Asystent: Maciej Broczek

Trener: Michał Gardocki. Asystent: Maciej Broczek

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Fabian Milde 0 05:48   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0 1 2 3   4           2 -1
2 Hubert Sękowski 7 23:01 3/5 60.0 0/3 0.0 3/8 37.5 1/2 50.0 2 7 9 2 1 1 5 3     10 10
6 Bartłomiej Lefek 3 25:02 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0 1/2 50.0 3 9 12 1 1 2   3     15 -6
8 Jan Misiaszek 9 18:25 3/4 75.0 0/3 0.0 3/7 42.9 3/4 75.0 3 3 6   1 2 1 1 2   12 10
11 Igor Marcinkowski 7 21:31 3/6 50.0 0/3 0.0 3/9 33.3 1/2 50.0 1 2 3 2 2 1 4 1     2 12
13 Jan Bosowicz 2 12:22 1/4 25.0 0/2 0.0 1/6 16.7   0.0   1 1   3   3 2 2   -1 8
18 Mateusz Thiede 4 10:32 2/3 66.7 0/1 0.0 2/4 50.0   0.0 1 1 2   4           4 1
20 Jerzy Ziembiński 8 21:55 2/11 18.2 0/1 0.0 2/12 16.7 4/9 44.4   3 3   2 6 3 1     -6 -6
30 Marcel Drozdowski 3 14:53 0/3 0.0 1/2 50.0 1/5 20.0   0.0   1 1 1 1   2       -1 0
32 Łukasz Jarmoszewicz 6 20:22 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7 2/3 66.7 3 5 8   2 2   1     13 12
35 Paweł Sowiński 8 20:06 1/5 20.0 1/3 33.3 2/8 25.0 3/5 60.0   3 3 2 2 5 6 1   1 0 -2
99 Franciszek Talarek 0 06:03 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 2   2     1 1       0 2
  Drużynowe                     3 2 5       2          
  Suma 57 200:00 18/49 36.7 2/19 10.5 20/68 29.4 15/27 55.6 16 37 53 8 23 20 25 13 4 1 50  

BSK Kadet Biała Podlaska

Trener: Janusz Zieliński. Asystent: Małgorzata Denisiuk

Trener: Janusz Zieliński. Asystent: Małgorzata Denisiuk

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Konrad Niczyporuk 0 11:41   0.0   0.0   0.0   0.0         1   1       -1 2
5 Szymon Szyc 2 24:58 1/10 10.0   0.0 1/10 10.0   0.0 4 4 8 2   1 2 2   1 3 -8
6 Jakub Trochimiuk 5 11:30 0/2 0.0 1/2 50.0 1/4 25.0 2/2 100.0           1 1       1 4
7 Łukasz Panasiuk 11 24:58 5/8 62.5 0/4 0.0 5/12 41.7 1/2 50.0 2   2 1 4 3 4 8   1 10 -8
8 Igor Rudzki 2 25:02 1/4 25.0 0/1 0.0 1/5 20.0 0/4 0.0   4 4 1 4 4 3 1     -3 6
9 Sebastian Nurzyński 1 11:05   0.0   0.0   0.0 1/2 50.0 1 1 2   1 1 1 2     3 -1
10 Bartosz Klej 0 12:19 0/3 0.0 0/1 0.0 0/4 0.0   0.0         1   4       -8 -19
11 Mateusz Halecki 11 25:02 3/12 25.0 0/7 0.0 3/19 15.8 5/7 71.4 6 6 12 3 1 4 2 1 1   8 6
12 Michał Radkiewicz 8 10:50 2/2 100.0 1/1 100.0 3/3 100.0 1/9 11.1 1 6 7   5 5 3 1     5 -5
13 Miłosz Nowicki 0 05:19 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0   1 1               -1 3
14 Dominik Rubaj 7 24:05 1/7 14.3 1/3 33.3 2/10 20.0 2/5 40.0 2 2 4   2 4 4     2 -4 -10
15 Adrian Skrok 2 13:11 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0 1 4 5   1           7 -10
  Drużynowe                     6 5 11       1          
  Suma 49 200:00 14/50 28.0 3/20 15.0 17/70 24.3 12/31 38.7 17 28 45 7 20 23 25 15 1 4 20  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
13, J. Bosowicz, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
15, A. Skrok, przegrany rzut sędziowski
09:50:00
 
13, J. Bosowicz, niecelny z wysoku za 3
09:46:00
 
8, J. Misiaszek, zbiórka w ataku
09:44:00
 
10, B. Klej, faul osobisty
09:44:00
 
8, J. Misiaszek, faulowany
09:44:00
 
8, J. Misiaszek, niecelny rzut wolny 1z2
09:44:00
1 : 0
8, J. Misiaszek, celny rzut wolny 2z2
09:28:00
 
14, D. Rubaj, niecelny z wyskoku za 2
09:25:00
 
32, Ł. Jarmoszewicz, zbiórka w obronie
09:19:00
 
13, J. Bosowicz, niecelny z wyskoku za 2
09:16:00
 
15, A. Skrok, zbiórka w obronie
09:11:00
 
14, D. Rubaj, strata - złe podanie
09:11:00
 
2, H. Sękowski, przechwyt
09:05:00
3 : 0
8, J. Misiaszek, celny z wyskoku za 2
09:05:00
 
11, I. Marcinkowski, asysta
08:46:00
 
14, D. Rubaj, strata - poza boiskiem
08:31:00
5 : 0
8, J. Misiaszek, celny z wyskoku za 2
08:16:00
 
10, B. Klej, niecelny z wyskoku za 2
08:12:00
 
zbiórka w obronie
08:08:00
 
13, J. Bosowicz, strata - błąd kroków
07:57:00
 
14, D. Rubaj, niecelny z wyskoku za 2
07:57:00
 
13, J. Bosowicz, blok
07:52:00
 
32, Ł. Jarmoszewicz, zbiórka w obronie
07:43:00
 
8, J. Misiaszek, niecelny z wysoku za 3
07:40:00
 
32, Ł. Jarmoszewicz, zbiórka w ataku
07:39:00
 
14, D. Rubaj, faul osobisty
07:39:00
 
32, Ł. Jarmoszewicz, faulowany
07:39:00
6 : 0
32, Ł. Jarmoszewicz, celny rzut wolny 1z2
07:39:00
 
32, Ł. Jarmoszewicz, niecelny rzut wolny 2z2
07:36:00
 
5, S. Szyc, zbiórka w obronie
07:26:00
 
7, Ł. Panasiuk, niecelny z wysoku za 3
07:22:00
 
8, J. Misiaszek, zbiórka w obronie
07:16:00
8 : 0
2, H. Sękowski, celny z wyskoku za 2
07:16:00
 
11, I. Marcinkowski, asysta
07:07:00
 
5, S. Szyc, niecelny z wyskoku za 2
07:04:00
 
13, J. Bosowicz, zbiórka w obronie
06:53:00
 
11, I. Marcinkowski, strata - poza boiskiem
06:42:00
8 : 2
7, Ł. Panasiuk, celny z wyskoku za 2
06:22:00
 
2, H. Sękowski, niecelny z wysoku za 3
06:19:00
 
5, S. Szyc, zbiórka w obronie
06:10:00
 
14, D. Rubaj, niecelny z wyskoku za 2
06:07:00
 
8, J. Misiaszek, zbiórka w obronie
06:00:00
 
13, J. Bosowicz, niecelny z wyskoku za 2
05:57:00
 
8, J. Misiaszek, zbiórka w ataku
05:56:00
10 : 2
8, J. Misiaszek, celny z wyskoku za 2
05:52:00
 
10, B. Klej, niecelny z wyskoku za 2
05:52:00
 
11, I. Marcinkowski, zbiórka w obronie
05:49:00
 
13, J. Bosowicz, strata - poza boiskiem
05:45:00
 
14, D. Rubaj, zmiana - zejście
05:45:00
 
13, M. Nowicki, zmiana - wejście
05:29:00
10 : 4
15, A. Skrok, celny z wyskoku za 2
05:29:00
 
5, S. Szyc, asysta
05:06:00
 
13, J. Bosowicz, niecelny z wysoku za 3
05:03:00
 
11, I. Marcinkowski, zbiórka w ataku
05:02:00
 
11, I. Marcinkowski, niecelny z wyskoku za 2
05:02:00
 
zbiórka w obronie
05:02:00
 
2, H. Sękowski, zmiana - zejście
05:02:00
 
35, P. Sowiński, zmiana - wejście
05:02:00